Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość syska21
po samym zabiegu znamie bedzie wygladalo strasznie! zrobi Ci sie z niego ciemny strup, ktory po kilku dniach odpadnie tak jak i mnie :) w tej chwili w tym miejscu mam inny kolor skory, nieco ciemniejszy (tak jak po zwyklym strupie na kolanie z dziecinstwwa) no ale nie ma sie co dziwic, skoro lekarz dosc gleboko wycinal znamie i musialo sie to wszystko pozrastac ;-) mysle,ze wszystko zacznie ladnie dochodzic do normalnosci - w paitek mam wizyte kontorlna, takze zobaczymy co lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znamie mam płaskie całkiem i jasno brązowe....raczej się nie zdecyduje na laser ale zawsze będę się zastanawiała co by bylo gdybym jednak zaryzykowała i pozbyła się tego....a z drugiej strony niewiem na ile ten zabieg laserowy pomoze i całkowicie się tego pozbęde. Ktoś z was miał taki zabieg laserem i jakie były efekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska21
czyli masz cos podobnego do tego czego ja sie pozbylam..jak mi strupek odpadl, to widzialam,ze cale znamie zostalo wyciete....teraz mi zaroslo i czekam az skora nabierze odpowiednieog koloru, ale ile to potrwa to nie wiem....minal dopiero tydzien a ja uwazam, ze wszystko sie ladnie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortisha
Ja się zastanawiam nad usunięciem znamion na plecach. Czytałam, że jesień i zima to najlepszy okres, bo się nie wystawia ciała na słońce. Szukam gabinetu w Krakowie. Mycha, ty pisałaś że gdzieś tutaj byłaś. Poradź proszę gdzie pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Anna. Dwa tygodnie temu usunęłam pieprzyka laserowo. Miał 6 mm, jestem mega szczęśliwa, sam zabieg pikuś, zero bólu. Pozostał niewielki ślad, mam nadzieję, że szybko zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
Witam mam pytanie czy ktoś może mi podać nazwę dobrej maści na bliznę po usunięciu znamienia na twarzy czy używał ktoś może maści kelo-cote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...nie wiem czego się boję... może tego jak moje życie będzie wyglądać bez tej kropki....na chwilę obecną nie zdecyduję się raczej na usunięcie tego...nie wiem co mnie powstrzymuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
Do Anna myślę że powinnaś się zdecydować ja też miałam obawy przed usunięciem czekałam na to bardzo długo aż pewnego dnia poszłam i usunęłam sobie znamię i jestem naprawdę zadowolona twarz pozostała taka sama tylko bez znamienia blizna pozostała delikatna bo jest to świeża rana ale to i tak lepsze niż ten okropny pieprzyk także nie bój się idż na zabieg bo to naprawdę nie boli i nie zmieni twojej twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokulska
mam wielką prośbę do dziewczyny o nicku "Portofino" oraz "Ania1977" o kontakt na maila wokulska@gmail.com. Czytalam wypowiedzi na forum z kilkunastu ostatnich miesiecy i mam podobny problem aktualnie do Waszego sprzed jakiegos czasu(a konkretnie moja 7-letnia coreczka) - mam na mysli uwypuklenie na koncu szwu. Nie chce zasmiecac forum:) stad prosba o kontakt na maila:) Z gory wielkie dzieki!!!!Pozdrawiam:) Bedzie mi milo jesli ktos z podobnym problemem wypowie sie rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokulska
a konkretnie proszę o informację czy uwypuklenie z czasem sie "wyrównało".. Chetnie pogadam na ten temat tu czy poprzez maila. Pozdrawiam(wokulska@gmail.com) Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygoda z medycyną estetyczną
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust ,kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia007
Anna_, to żaden wstyd że się boisz i masz obawy. Ja też tak miałam. Najlepiej to iść na pierwszą wizytę do lekarza i dopytać o wszystkie szczegóły, o to jakiego urządzenia używają, jakie są przeciwwskazania, jak będzie wyglądał zabieg i jak trzeba się zachowywać bezpośrednio po nim. Taka rozmowa na serio może rozwiać wiele twoich wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
Witam jeszcze ponawiam moje pytanie czy może mi ktoś doradzić naprawdę dobrą maść na blizny czy używał ktoś może kelo-cote albo jakąś inną skuteczną która mi spłyci bliznę i wygładzi .proszę o poradę dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjrh
Czy wie ktos co sie stalo z polecanym tu katowickim KrioMedem?! Probuje sie tam dodzwonic i mi gada, ze 'abonent czasowo niedostepny'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnna74
witam, w Angelius Medycyna Estetyczna trwa program badań w którym wykonują bezpłatne usuwanie blizn, 32 783 73 73 można otrzymać więcej informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianS
Hej! Ten wątek o usuwaniu pieprzyków jest już bardzo długi i dostarcza sporo wiedzy tym, którzy się wahają. Mam ogromną prośbę do wszystkich którzy usuneli pieprzyki, nie istotne czy dawno czy nie dawno, aby wpisali podsumowanie takich doświadczeń np. w takiej postaci: Kiedy: maj 2010;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianS
coś ucięlo, calość może wyglądać tak: Kiedy: maj 2010; - będzie wiadomo ile czasu bylo na zagojenie Gdzie: Klinika X we Wrocławiu, dr Jan Kowalski; Technika: Laser (tu jeszcze można wpisać skalpel, elektrokoagulacja itp); Opis pieprzyków: 2 na twarzy (ok 5mm i 3mm) , 1 na plecach (1cm); Opis gojenia i blizn: te 2 na twarzy goiły się dość szybko, po większym zostało lekkie uwypuklenie które spłaszczyło się całkowicie, na plecach została różowa blizna wielkości pieprzyka. Inne: tu cokolwiek, np. pielęgniarka miła, doktor tłumaczy wszystko itp. Wszyscy którzy się jeszcze nie zdecydowali dziękują wszystkim Wam, którzy już się zdecydowaliście i chcielibyście podzielić się tymi informacjami. Będzie to mega pomocne. Może powstanie tu małe kompendium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterq
Witajcie ! Powiedzcie czy usowanie znamion barwnikowych jest bezpieczne ?? Kto jest po takim zabiegu i po ilu latach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop to ja...
Czy ktoś kto usuwał znamię chirurgicznie może napisać jak rana wyglądała po tygodniu od zabiegu? Czy miejsce w którym zrosły się brzegi skóry (ta kreseczka) była dużo ciemniejsza od zdrowej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
Ty sie marwisz blizna a to nie jest najgosze w usowaniu chirurgicznym ! przeciez moze byc chodz co np odnowienie chodzby znamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop to ja...
ja się nie martwię blizną, bo blizny jeszcze nie mam tylko raną- czy ona ma być taka ciemna, bo jak wiadomo ciało ciemnieje w przypadku martwicy. poza tym nie słyszałam żeby po usuwaniu chirurgicznym znamie takiego rodzaju jak ja miałam (włókniak) się odnowiło, co najwyżej po wypalaniu laserem i nie rozumiem dlaczego mam się martwić na przyszłość, a nie mogę na bieżąco sprawami, które trapią mnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin77777777777
Zapraszam do bezpłatnego usunięcia blizn w prywatnym szpitalu Angelius w Katowicach. Program jest w 100% bezpłatny. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 783 73 73 od 12.00 do 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość db121
napiszcie jak to jest z usowaniem znamion barwnikowych czy to jest bezpieczne ?? czy jest ryzyko jakie kolwiek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaga555
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?? Mam pytanie...chociaż jest już przysłowiowa "musztarda po obiedzie" to może znajdzie się ktoś kto pocieszy,tudzież uspokoi.... 4 dni temu usunęłąm sobie z szyi 3 paskudy...ale od poczatku... Znalazłąm w internecie gabinet medycyny estetycznej która specjalizuje się w usuwaniu znamion,brodawek,włókniaków itepe... Zapisałam się na konsultację w sprawie usunięcia. Pojechałam w wyznaczonym terminie,Pani doktor rzuciła okiem na moje pieprzyki i zaproponowała usunięcie...zaskoczona-zgodziłam się...Po obejrzeniu pod dermatoskopem Pani stwierdziła że są to włókniaki i można je potraktować lancetronem (elektrokoagulacja) co też z miejsca uczyniłą po uprzednim znieczuleniu mnie. Na pytanie czy wycinki będą badane,odpowiedziała że nie ma takiej potrzeby ponieważ są to zmiany łagodne... Z gabinetu wyszłam zadowolona i tak samo przejęta że już po wszytskim i pozbyłam się paskudztw..ale...właśnie to ale... W domu zaczęłam panikować,żałuję że nie zrobiłam tych badań,ile stresu by mi to oszczędziło,teraz siedze i myślę,przeglądam zdjęcia różnych włókniaków i wiem że bardzo łatwo pomylić je ze zmianami barwnikowymi...tylko szkoda że wzbogaciłam się o tę wiedzę dopiero teraz :( Mam więc pytanie,czy lekarz na podstawie badania dermatoskopowego może z całą pewnością odróżnić włókniaki? Opiszę z jakimi pieprzami mieliśmy do czynienia,wszytskie były odstające,takie jakby "kulki" przyczepione do skóry,jeden ledwo a dwa (koło siebie) trochę bardziej,kolory to jasno i ciemno brązowe...usunęłąm je nie tylko ze względów estetycznych,często przeszkadzały mi,bałąm się że kiedyś je zahaczę..... Bardzo proszę o choć kilka pokrzepiających słów bo osiwieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alialinna
dziewczyny mam pytanko- czy wyciąć znamię mozna prywatnie w gabinecie u chirurga czy trzeba w szpitalu w zabiegowym.Koleżanka mnie nastarszyła ze w gabinecie to roznie może być, może się paparać i ze mam isc tak jak ona do szpitala, a mi to nie na reke bo mam daleko , mieszkam w malej miejscowości u nas nie ma szpitala ale są prywatni chirurdzy . co robić? znamię jest do wycięcia to pewne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop to ja...
U mnie w mieście wycinaja ambulatoryjnie, ale ze nie maja najlepszej opini swojego włókniaka usuwalam w szpitalu wojewódzkim i musiałam byc w szpitalu 2 doby- byc moze dlatego, ze byl usuwany z twarzy. Najlepiej zadzwon do poradni przyszpitalnej i zapytaj czy wykonują tego rodzaju zabiegi ambulatoryjnie, bo jak widac co szpital to inne praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop to ja...
Chyba zle zrozumiałam twoje pytanie- oczywiscie, ze mozesz prywatnie tylko to sie wiąże z kosztami. Piszesz, ze koleżance sie popapralo tzn. co sie stalo? Nie chciało sie gnić? I dlaczego musiala isc do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop to ja...
goic*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aljalinna Szpital czy gabinet? Warto sprawdzić warunki sanitarne. Jeśli na pierwszy rzut oka widać brud czy coś niepokojącego to uciekać. Można też sprawdzić czy któryś z prywatnych gabinetów ma podpisaną umowę z NFZ. Wtedy znamię usuną za darmo na podstawie skierowania. Jednorazowy skalpel, strzykawka z igłą, chusta, koszulka dla pacjenta- wszystko odpakowywane na naszych oczach. W gabinecie umywalka, płyny do odkażania rąk, jednorazowe rękawiczki zmieniane po każdym pacjencie. Żadnych walających się, brudnych opatrunków po poprzednikach... To mnie uspokoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otoz to,,,,,
to sie nazywa odpowiedzialne szukanie specjalisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×