Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

No i znowu jak coś napisałam to żadnej nie ma:P:P Anussska smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem::) Kig fajnie ze sie odezwalas ale ty sie masz głupio bo mozesz pisac z nami tylko w ograniczonych godzinach :( i potem muisz nadrabiac:9 ale dobrze ci idzie wiec oby tak dalej:) a ja niedlugo dołacze do ciebie z ta praca i nauka bo zcazym prace juz w nastepnym tygodniu:) Dzieweczka znam to poiwedzie i nawet je popieram , ale chyba co do ciebie to sie niemyle:) , ale topor wojenny zakopmy:) bo to nie o to tu chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie denerwuja te cholerne reklamy co sie za kazdym razem pojawiaja jak załaczam forum chyba znienawidze PEPSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka zakrecona ze nie wiem co pisze, nie zmienilam wlosow tylko je sobie wyprostowalam, bo mialam pyrz na glowie dzisiaj:) ja juz bez prostownicy do wlosow sobie zycia nie wyobrazam kig fajnie se sie odezwalas do nas, a co do sentencji to ja mam taki program, wpisuje jakis wyraz i mi sie wyswoetlaja cytaty, wygodne to jest dla mnie bo nie musze szperac w tych moich zeszytach ani w necie, jak mi sie uda to wysle go wam mailem:) pozegnalam sie z ciocia bo wyjezdza po 7rano, a ja o tej porze sie przewracam na drugi bok:P Owieczko co do wyboru studiow to ja zrobilam tak jak ty, poszlam na ta politologie bo koleznka jakos mi tak namecila w glowie, ale cholernie mi sie nie podobalo wiec przerwalam studia, od pazdziernika zaczynam pedagogike wczesnoszkolno przedszkolną, jak mi sie uda, bo dostalam propozycje od mojej kuzynki, zebym wyjechala na rok do niemiec i zajmowala sie mala jak ona wroci do pracy, ale na razie to tylko takie gadanie, zobaczymy jak wyjdzie, do pazdziernika jeszcze 6 miesiecy jeszcze tu zagladne wiec sie nie zegnam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musialam to zrobic :D 1000 wpis należy do mnie :D:D:D:D czasami warto w nocy po necie buszowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhhhh jak pięknie świeci słoneczko:) aż chce sie życ:) a tak wogole to dzien dobry Rumianku ja sobie niewyovbrazam zeby zycila studia szkoda mi tego juz zrobilam:) ale dosyc marudzenia sama chcilam to mam ,a te moje studia niesą wkocnu takie najgorsze:P dzisiaj mam tyle do zrobiuenia ze juz mi sie nic niechce:P moje kochnie szykuje dzisiaj auto bo jutro jedzmy na calo dzienna wycieczke:P tak ze nibedzie mnie juztro:( ale nadrobie wszystko w niedzile oki mykam odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhhhh jak pięknie świeci słoneczko:) aż chce sie życ:) a tak wogole to dzien dobry Rumianku ja sobie niewyovbrazam zeby zycila studia szkoda mi tego juz zrobilam:) ale dosyc marudzenia sama chcilam to mam ,a te moje studia niesą wkocnu takie najgorsze:P dzisiaj mam tyle do zrobiuenia ze juz mi sie nic niechce:P moje kochnie szykuje dzisiaj auto bo jutro jedzmy na calo dzienna wycieczke:P tak ze nibedzie mnie juztro:( ale nadrobie wszystko w niedzile oki mykam odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie tez dzisiaj slicznie swieci sloneczko:D slucham sobie nowej piosenki kate ryan:) mam dobry humorek, wlasnie klachalam sobie z moja przyjaciolka przez telefon, ide cos porobic w domku, pozdrowka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej Kobietki!!! :D To se poczytałam :D:D:D i nie wiem od czego zacząć.. Wczoraj się nie odezwłam, bo mama wyciągnęła mnie na miasto i jak się okazało chciała kupić mi spodnie :D jutro Wam wyjawię z jakiej okazji :D:D:D a później zawędrowałam do koleżanki (15 lat ode mnie starsza ale suuuupe kobitka ;) ) no i do świętej nocy siedziałyśmy przy herbatce :P Upadły_aniołku.. z tą różnicą wieku.. hmm.. mój men jest ode mnie tylko rok starszy ale on jest wybitnie dojrzały jak na swój wiek (zawsze chciałam mieć tak 3-4 lata starszego) no i lovjuje go ponad życie :D Przyznam Ci, że faceci po 30-tce są całkiem całkiem ale.. mama mojej koleżanki jest młodsza od męża przeszło 10 lat. Dużo z nią o tym rozmawiałam.. i wiesz.. ona mi strasznie odradzała. Kocha męża tylko.. ta ciągła niezgodność w myśleniu.. bo np 30paroletni facet chce stabilizacji, dzieci itd a 20latka??? Chociaż ja wierzę, że jak uczucie jest silne to przetrwa wszystko... także powodzenia 🌼 Naluś.. Skarbie Ty nasz.. słuchaj nas i tyle!!! Bo my chcemy dobrze.. a i usłyszałaś (tzn przeczytałaś) zdanie 5 dziewuszek także raczej obiektywne.. więc do DZIEŁA.. 3mam kciuki.. nie ma co się męczyć, po prostu to wyjaśniej (czuję przez skórę, że będzie lepiej niż dobrze :D ) POWODZENIA Rumianku.. więc być może tak jak ja zaczniesz od października!!! Ojejejej :D:D:D ale się ucieszyłam :D nie będę sama taka sierotka :) Owieczko.. też miałam zacząć administrację.. ale doszłam do wniosku, że umarłabym na niej z nudów i w końcu zostałam na lodzie 😭 deko się zdesperowałam gdy wszyscy zaczynali studia a ja dalej nie wiedziałałam co z sobą zrobić.. ale już powoli dochodzę do siebie :D Och Dziewczynki.. ostatnio za dużo filozofowuję :P Tak myślę.. bo szczerze mówiąc to nikt nie wie ile czasu jest mu dane.. więc po co się dołować??? \"Dnia się nie zatrzyma ale można sprawić, by nie był stracony\" i tego trzymać się trzeba :D Kig miło, że wróciłaś 🌼 i nie przesadzaj z tą pracą bo steniesz się nałogowcem ;) Anussska buzi dla Ciebie 👄 DZIEWECZKO.. tak się cieszę :D normalnie już się za Tobą stęskniłam :P Jestem dzielna i idę robić brzuszki.. już tak 4 dzień :P ciekawe jak długo :P a później kąpanko i nauka (wczoraj kupiłam sobie taki śliczny nowy zeszyt :P ) a pogoda MARZENIE :D Dziewczynki.. ja wiem, że nam sie ułoży.. i będziemy nieprzytomnie szczęśliwe :D Miłego dnia 🌼 Ps. Ale żem się rozpisała (jak zwykle) a słucham w kółko HIMa ;) a teraz killing lonliness :D i czuję się WSPANIALE :D:D:D Uwielbiam WAS KONIETKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ktos tu o mnie zapomnial tak do Ciebi słonce mowie doCiebie bombastyczna wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ja też zaczynam od pozdziernika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrra teraz siedze i siedze i rok mi ucieka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr no juz sie uspokoilam:) ale rumianek mialas fajnie heheh 1000post napisac:) a jak dzis zobaczylam ze jest1005 to wowowowowowwwwwwwwwww głowa mni straszliwie boliiiii kupilam sobie jedwab do włosow i herbatke slim figura:D pierwszy raz w zyciu bede pila takie cos ale przeczytalm co tam jest w tych herbatkach i pomyslalamz e nie zaskzodi sie oczyscic:D ale głodna zem jest wrrrrrrrrrrrrr owieczko nie odpowiedzials na co bys poszla jak nie na ta administracjie??zaraz poiwedzialas??nie hyba nie!!:) ale dzis u mnie jest cieploooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ja właśnie wróciłam ze szkółki:) Anussska mam nadzieję że juz nie jesteś na mnie zła... Bombastyczna ja wiem, dzisiaj zaczynam działać! jestem naładowana pozytywną energia i wszystko to wyjaśnię:) Rumianku ja też bym prosiła o nową pieść Kate;) Bombastyczna ja się chyba domyslam co to za okazja;) Eh...wiecie co mnie za dwa miesiące stuknie 21 i już nie będę 20-tką:( A moja ulubiona sentencja to\" Żyj tak jakby ten dzień był ostatnim dniem Twojego życia\", bardzo napawająca optymizmem:P Owiczko a gdzie jedziecie na tę wycieczkę?:) Kasiu pewnie, że jesteś dzielna;) Ja też ćwiczę ale bardziej na nogi;) Anussska jedwab do włosów...hm...fajna sprawa:) Dziewczynki w ogóle to się bardzo cieszę, że macie takie fajne plany i od pazdziernika będziecie studentkami:)Na pewno Wam sie uda:) A Rumianku gratuluję 1000 posta:D Oki ja idę sie przespać troszkę bo ostatnio nie mogę spać w nocy:P Zajrzę tutaj pózniej:) Pozdrawiam Was moje drogie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo zdzwonilam do pani starszej a ta mi mowi ze mam przyjsc za tydzien to fruuu na internet:-) no i w sumie zmeczona jestem bo w prezychodni koszmar (od 11 baby clinic bbbrrrr) i do tego musialam obdzwonic mnostwo pacjentow dogadac sie z tymi nie anglojezycznymi (muhamosamuhunodurogu bllleeee) i asystowac przy wymazie ginekologicznym eehhh lekki dyskomfort ale co robic... KOBIETKI sweirdzam z zadowoleniem ze slonko zaswiecilo bardziej pozytywne mysli chyba chodza wam po glowach tzn ze planujecie studia wyjazdy do niemiec prace (jaka praca Owieczko?) I dobrze. Powiem wam ze nie wiem (niestety?) jak to jest studiowac w polsce napewno ciezko i troszke wiem (kolezanka)jak to jest nie byc na studiach i siedziec w domu przez rok-podobno mozna zwariowac. Patrzcie dsziewczynki-jestesmy wytworem nowej matury wielu tuz po wynikach sie odgrazalo ze beda poprawiac wyniki za honor bla bla (tez mialam takie teksty no bo psia jego mac ten polski i historia to mnie dobily w zyciu sie nie spodziewalam:-( ) i teraz jakos ucichlo. Nic nikt nie robi a Wy jestescie genialne:-) walczyc dziewuchy! ja tez mam watpliwosci co to kierunku studiow dopiero w sier0pniu jak skladalam tu papiery zdecydowalam Public relations mialo byc zadzwsze politologia z dziennikarstwem przez pieprzona mature wreszcie w polsce wyszlo ze pedagogika wczesno przedszkolana laczona z angielskim. Ufff nie wiem...ale wiem ze od pazdiernika jesli tylko dostane zgode od opiekuna (dostane ale psia kreew moze juz byc po termienie) dobieram sobie 2 kierunek chyba wlasnie nie tyle politologie co dyplomacje i stosunki miedzynarodowe:-) tu jest tak ze sa 5 przedmiotow na semetr ktote trzeba zdawac no i jak siema laczone czyli 2 w 1 to trzeba po dwa glowne z kazdego jeden do wyboru zdawac a na reszcze po prostu chodzic bedzie dobrze uda nam sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko nie pij tych swinstw! lepiej zwykla zielona herbatke wode mineralna (oczywiscie MUSZYNIANKA:-P ) jedz czosnek, szpinak, winogrona i zurawine. W tym masz dopiero przeciwutleniacze ktore cie wyczyszcza od stop do glow:-) oj wy takie aktywne a ja co?od 3 tyg nie jezdze juz do szkoly tanca do birmingham (chwilowe problemy z kasa) niby poszlam raz na basen ale teraz przez nowa prace mi nie pasuja godziny, biegalam 2 razy ale tu jak zwykle pada i pada rano wiec wiecej nie dalam rady. BBuuuu io jeszcze nie bylam na probach w teatrze w srode i czwartek dostalam maila od ekipy i sie mnie czapiaja:-( ale teraz mial byc tylko koncert z muzyka filmowa to przezyje zeby mnie tylko z musicalu nie wywalili:-( eehhhhh nie dam sie wywalic-jestem za dobra hehehe:-P staram sie dowartosciowac...niech ktos mnie przytuuuliiii... (ogladalam shreka 3 dni temu eeehhhh zmolestowalabym tego osla:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha o boze dziewczyny leze i kwicze doslownie wlasnie mnie olsnilo i zajrzalam na przedmiot moj od pisarstwa i kurna w piz du roboty ktora powinnam robiuc od 2 miesiecy i to jeszcze zapytac sie wykladowcy czy sobie dobrze przyklady dobralam...upsssssss mam klopot:-(( hahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig no to niezle masz wiesz??praca zajecia, teatr, basen, taniec..łohohoho i co jeszcze??ja tu w polsce mamusia gotuje tatus scieli lozko auto biore jak musze gdzies jechac facet na miejscu no prawei, a ja czasu na spacer nie mam isc bo ise kurd echyba obijam:o ale to tak jest!!jak sie ma duuzo zajec to sie na wszytko czas znajdze:) u mnie na basen nie ma ani na step tez czasu nie mam na nic:(czasem obiad odgrzeje:D a;e wiesz co mi sie trafilo z ta matura ja poprawim fiz chem i biol i to tylko rozszerozne:D hehehe samobojca ze mnie:D jak by mi ktos powiedzial w 2klasie LO ze bede zdawac chem albo jeszcze gorej fiz i to ejscze na rozszerzonym to bym go wysmiala tak ze hhohohohohohoho ale coz nigdy nie mow nigdy:D przeciez ja w 2lo chem poprawialam na 4 bo mi dost grozil:p hehehe no niezle nalus ale ja na ciebie nie bylam zla slonce ja tak sobie ino zartowalam slonce masz buziaczka dla ciebie 😘 no to jak spisz w dzien to w nocy tym bardziej sie nie wyspisz:D a dzis w knajpce wymieciesz :D owieczko wlasnie gdzie to jedziecie na caly dzien?/ale supcioooo zazdrosce ci:D ale wiecie co??hehehe moi rodzice jada za tydz w sob do paryza na 8dni i ja ich z witkeim zawoze do skoczowa albo do cieszyna i mamy auto to sobie tez gdzies pojedze na wycieczki z witkiem:D nie tylko ty amsz dobrze hehehe😘 bombastyczna ejjj jaka okazja ja sie nie domyslam czemu ja sie nie domyslam co??łeeeeeeeeee Nalus to choc ty powiedz bo ty juz wiesz aja nie łeeeeeeeeeeeeeeee pimp juicy a co z toba??? rumianku pioseneczke prosze pioseneczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kig ja zawsze z wielka uwaga czytam twoje posty , podziwaim sie za to prace za nauke czy ty masz czas dla siebie?? zameczysz sie kobieto naprwde tak mozna jeszcze sie w zyciu napracujesz mowie a ty widze ze w tearze grasz ja uwielbiam teatr wiec opisz w jakich szstukach grasz i wogole bo widze ze naprwde wiedziesz ciekawe zycie i napewnie jestes najbardziej z nas aktywan bo caly dzien jestes na nogach a to najbardziej odchudza i wogole:P Anussska ja tez pije figure ale 1 , i mnie jak przeczysci to hohohoho caly dzien jest mi zimno na dworze upal a ja siedze pod kocem no jakos chyba nienormalna jestem i cale popoludnie spedzilam spiąc:P oki a teraz ide bo moje kochnie niedlugo bedzie to mam nadzieje ze mnie ogrzeje:) bede wieczorkiem Naluśśśśśśś trzymam kciukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mocnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Bombastyczna🌻 Rumianke🌻 Upadły anioł🌻 p[s.Anussska moim marzeniem jest reso , ogolenie chcialbym pracowac z trudna młodziezą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez owieczko pije figure 1 ale mam z mysla ze mnie ta cala seria oczysci i zniweluje opuchlizne:D kochaniutka to jak chcesz mojej rady to spierprzaj z tej administracji i idz na reso i to bez dwoch zdan zobaczysz jak bedziesz zalowac po skonczonych studiach!!!!!!!!!!no tylko sie nie obraz za slowo spieprzaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja bym sie bala na resocjalizacje jakas tam koleznka kolezanki to studiowala miala praktyki w psychiatryku i jej koles wmowil ze polknal szpilki dziewczyna sie zamartwila p[rawie na smierc kolesia wyslali do szpitala a tu pupa ani jednej szpileczki:-P ja bym zabila za cos takiego i gdzie tu w tym momencie miejsce na humanitaryzm i zrozumienie?:-) Anussko ty masochistko nic mi tu nie mow o przedmiotach scislych w szkole wykazywalam ogolnie widoczna tepote w tych kierunkach tzn matma jeszcze chemia do czasu a fizyka ehhhh:-( ale byly 4 na koniec (wyjatek chemia jedyne 3 na swiadectwie) ale wogole arobilam niezly postem ze sredniej z 3 lat gimnazjum 3,66 na srednia z 3 lat liceum 4,92:-P nie wiem jakim cudem bo w gimnazjum kulam (mialam ledwo 2 z chemi hi hi) a tu taki zonk.... a w teatrze to dokladnie jeszcze nie gram. Tzn bede grac we wrzesniu teraz sa proby do musicalu guys and dolls. Ehhh piekny klasyk ale mi sie tam marzy west side story.... co do zycia na wysokich obrotach nie umiem inaczej: w wieku 6 lat poszlam do szkoly muzycznej potem doszedl balet gazetka szkolna cos tam za czasow tatusia w malowanie sie bawilam w Lo doszlo czytanie ksiazek i jakies zabawy w konkursy literackie i jakos mi to tak zostalo a nauka zawsze na samym koncu byla az sie dziwie ze w LO tak mi sie udalo...chociaz wlasnie chyba przez to wywalczylam sobie prawo do nic nie robienia-no bo kurde reprezentowalam szkole z taka moja grupka znajomych tym chlopakom to po prostu genialnie szlo ja tam tylko wiecie szata i figura blyszczalam (jeszcze wtedy byla figura:-P) aaahh to byly czasy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja figury nie pije ale za to pal3e juz 5 fajek dziennie do tego kolezanka pojechala na swieta i przywiozla nam caly karton Vogue-ow :-D az czuuuje te nikotyne w sobie dobrze dzieweczki ja zmykam do domku bo sie powaznie zaczynam stresowac co z tym moim studiowaniem-za to jutro odwiedzam stare smieci i ide myc kible (czyli do hotelu sprzatac) papusie moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam i nie wiem za co się mam zabrać:P I dlatego napisałam do Was:D Kig słońce ja niestety nie zdawałam nowej matury tylko starą. Wiem jestem stara dupa ale mam nadzieję że mnie nie wywalicie stąd:P A co do resocjalizacji moja koleżanka to studiuje i ma dość. Chodzi po tych wszystkich ośrodkach wychowawczo-opiekuńczych i ma zajęcia z dziećmi...po prostu już dostaje kręćka...ale jeśli Ty Owieczko czujesz taka potrzebę i masz takie przeczucie, że chciałabyś to robić to czemu nie?:) Kig ja podobnie wykazuję wszelką tępotę w przedmiotach ścisłych:P To po prostu dla mnie czarna magia:P:)Ale fajnie z tym teatrem...właśnie napisz jak tam jest i w ogóle bo to jest pasjonujące zajęcie:D ale ja pieprze od rzeczy;)A zalatana to Ty kobieto nasz jesteś niezle:) Ja póki co tylko ćwiczę w domu, czasami idę pobiegać ale planuję od maja basen i może aerobik:) Owieczko ze spaniem nie jesteś żadna nienormalna!:) Ja śpię zawsze jak tylko mogę i mam chwilę, nawet w pociągu i ludzie muszą mieć polewkę jak mi tak głowa cały czas leci w dół:DA Ciebie kochanie nie daj Boże aby przeziębienie załapało..siedz pod tym kocykiem i wygrzewaj się, bo wycieczka czeka;) Anussska mhm Cieszyn ale fajnie....ja chciałam pojechać na 1-3 maj do ciotki do Zakopanego ale dwa kolosy usadziły mnie na dobre w domu...ale sobie to odbiję:DA co do herbatek to ja ich nie pijam, ale może zacznę...:D Kig trzymaj się w tam w pracy jutro a ze szkoła na pewno wszystko będzie okej:) Anussska mnie to się wydaje że nasza kochana Bombastyczna ma urodzinki;) Ale cicho sza:D A właśnie Bombastyczna mam nadzieję że te spodnie jakieś super i jak zawsze zapewne będziesz wyglądać w nich ślicznie:) Jej jak ja Was lubię...buziaczki dla Was moje kochane😘 Oki idę sie szykować bo w końcu muszę jakoś wyglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko a co sie stalo??ojejjebo ja moge powiedziec dokladnie to somo co ty albo nie nie powiem tego bo bez niego byloby paskudnie ale jest mismutno bo on nie widzie tego ze mi zle tylko mowi ze przesadzam:(((( nalus trzymamy kciuki za dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!opowiadaj jak wrocisz ja jeszcze ok 24 tu zagladne specjalnie dla ciebie zeby sie dowiedziec!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusia
witam przegladalam topiki i trafilam na wasz jestem zachwycona ze 20 latki maja tyle ze soba wspolnego:):):):) wlasnie koncze technikum ekonomiczne w koszalinie. zdaje nowa mature a pozniej egzaminy zawodowe tez nowe KOSZMAR. 20 lat to jednak najpiekniejszy wiek wlasnie odkrylam milosc i to jest niesamowite. kiedys bylam wojujaca z kazdym facetem dziewczynka ktorej sie wydawalo ze jest strasznie dorosla i juz duuzo przezyla:):) teraz wiem ze to nie prawda zakochalam sie tak mocno jak to tylko mozliwe:* michal ma 22 lata znamy sie od dwoch lat rok temu chcial byc ze mna ale mu dalam kosza........:P po roku milczenia napisalam do niego zeby sie odezwal i po trzech spotkaniach stwierdzilismy ze chcemy byc razem i jestesmy 3 miesiace wiem ze to moze krotko ale dla mnie to najdluzszy zwiazek .........i najwazniejszy nie wiem czy dobrze zrobiam jestem tu pierwszy raz a juz wam nudze o moim szczesciu...........ale jestem taka happy ze podzielilabym sie moim szczesciem z calym swiatem:]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×