Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

a tak wogole to dzisiaj w koncu dostalm umowe z politechniki o praktykach i ide juztro do urzedu je zalawtiac:) ciekawe czy jeszcze pocaluje sto klaek zanim cos zaltwie wrrr jak ja kocham urzedy zeby za glupia pratyka bylo tyle zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie przed chwila dzwonil............:):):)):):) jedzie teraz do wladyslawowa ale w srode sie widzimy:):):))):):)):):) CAPOEIRA - polaczenie tańca ze sztuka walki jest to pomieszanie przktycznie kazdej sztuki walki i do tego ta niesamowita muzyka sprawiajaca ze biodra ci sie same ruszaja:):):) dzieki ze dziewoczki mi tak potrzymujecie na duchu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie jezeli masz zapal mozesz sie nauczyc z filmikow z internetu oczywiscie te wszystkie ewolucje akrobatyczne lepiej wykonywac z instruktorem ale podstawy mozna samemu::) naprawde wciagajacy sport Ale sprawdzcie moze capoeira jest w waszym miescie skoro w takiej malej miscinie jak koszalin jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja co rok jezdze na wczasy do Milena i przejezdzam przez Koszalin i to jest fajnie miasto i napewno bardziej rozwiniete niz moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiek jest z mielna:):):) moze kiedys sie spotkamy dzieki za maila tez ci owieczko cos przesle jakas pioseneczke z capoeiry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki laseczki wy moje ja spam tylko nagram plyte bo sie znwou bawie w informatyka:P i ide nynac wiec do jutra jak wrcoe z uczlni to sie idezwe ale jak znam zycie to odezwe sie tez rano wiec dobranoc => NiEcH sNiĄ SiE wAm aNiOłKi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę już spać:) A jutro robię sobie małe wolne i się uczę cały dzień:) Miłych snów:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lece ogladamy rozmowy w tloku majewskiego z rodzinka jest baaaaardzo smiesznie:):):):) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tylescie popisaly a ja nie skonczylam popierdalac:o jeszcze troche zanim pojde spac... jutro sobie przeczytam csocie popisaly:D buziam was slonca i nei widzebombastycznej...? tez bym sobie popatryzla na rozmowy w tloku:( a nie mam czasu:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki ja tez uciekam spac, anusssko nie ucz sie za dlugo, bo co za duzo to niezdrowo:P kolorowych sno🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny , kurde jak mi sie spalo myslam ze zabije tate jak wszedl mi do pokoju i mnie obudzil , i na dodatke u mie jeszcze leje , niepada tyle leje deszcz i niemam zileonego pojecia jak mam sie ubrac wrrr to ide dziewczynki sieszykowac bo jeszcze przed uczelnia wejde do urzedu mista :) to trzymcie sie i niepiszcie za duzo zebym mogla sie polapac Anussska ja tez niemoglam nadrobic wczorajszego popoludnia jak zescie sie rozpisaly BOMBASTYCZNA KAJJJJJJJJJJJJJJJJJ TYYYYYYYYYYYY JESTESSSSSSSSSSSSSSSSSSS ODEZWIJ SIE DZIEWUCHO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej Kobietki! Przepraszam, że się nie odzywałam ale taaaaaaaaaakie zamieszanie u mnie teraz.. a do tego zaraz wyjeżdżam i wrócę dopiero w piątek.. Qrcze.. nie wyrabiam się z tym wszystkim :( ale nic.. mam nadzieję, że jak wrócę to będzie lepiej :) Jeszcze raz przepraszam Was Słoneczka.. szybko minie (aaale bedę miała do nadrabiania).. DZIĘKUJĘ Wam Kochane za PRZEŚLICZNE życzonka :D i Tobie Owieczko za cudną kartkę 🌼 Muszę już uciekać. Milusich dzionków zyczę 👄 nie zapomnijcie o mnie PROSZĘ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, oj bombastyczna wspolczuje ci bedziesz miala czytania na caly tydzien:) buuuu u mnie tez leje, w dodataku jestem jakas senna dzisiaj, chyba przez ta pogode:( czekam na mame bo jedziemy na miasto do tych durnych urzedow znowu:( nie cierpie tam jezdzic, te babska w tych okienkach patrza na czlowieka jakby sie z choinki urwał!!!!! milego dnia zycze wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam uffffffffffff bombastyczna hej ale znow sprawias ze sie martwimy o ciebie!!coz to sie dzieje xze cie nei ma i ze musisz jechac:((nie jestem ciekawska tylko sie martwie🌻 trzym sie slonce i napisz nam cos kiedys jak najszybciej rumianku apel do ciebie!!!nie wysylaj juz kate ryan bo ja wyslalam owieczce i nali:) gigusia tez chcesz?? nalus i owieczko wyslalam wam piesnnnn a tobie owieczko pepe spiore norlamnie poczta sciagala mi sie ponad 10 min:p zartuje dziekuje zaraz bede sluchac i ogladac:) kig nie stresuj sie fiz nie jest taka straszna:)nawet ja lubie:)jest spoko zrobilam juz w pizdu zadan a im wiecej zrobisz tym bardziej j rozumiesz:)no a chem to cudo :)a biol niewspomne:) wiem wiekszosc z was woli hist...ja bede sie nia interesowac jak ebde miala wiecej czasu bo w szkole na hits zawsze ciupalam chem a jak myster profesor stawl kolomnie to tym swoim glosem \"naaaa rokoska co tu masz na tej lawce...:p\" zaznaczam ze moje nzawisko jest oczywisce przekrecone...najlepszy byl ja ktos przeszkadzal toon takim swoim sepleniniem pytal sie jak sie nazywasz?ktos mowi np \"michal\" a on pytam jak sie nazywsz a nie jak masz na imie:D hehe ten to byl polekwa totalna facet stal przodem do mapy i seplenil do niej a my sie patryzlismy po sobie bo nikt nic nie slsyzal i nie rozumial..jak mowil np jakas date to bylo tak\" tysiasiemsetszescczci\" i zrozum tu goscia my pytamy ale panie profesorze jak? a on powtarza my jak on mowi tak samo to my niech pan na tablicy napiszeD oki slonca kupilam sobie JOY tzn witek mi kupil bo byl najtanszy fajne zdjecia tam sa mozna sie posmiac jeszcze nie czytalam zostawiam ja sobie na za 3tyg:P:P:P:P:P:P:P:P hehehe ja bede miec wakacje a wy sesjieeeeeeeee hehe tylko gabi bedzie ze mna odpoczywac:)))) ale ja bede czuwac nad wami i was wspierac moje drogie ede sobie tu siedziala zapisywala topik a wy to bedziecie musialy czytac:)))ale fajowo oki idem se cos zjesc potem powtorka nawspolnej przy nastepnym sniadaniu teras ogladam katalog bon prixu fajne szorty sa za 30zl:D i wigole koszulki tez sa fajne:) oki buziam as slonca aha gabi jak sie nazywa to centrum handlowe w koszalinie??eska czy cos takiego emka yhmmm nie pamietam ale bylam tam:) jak bedziesz przy schodach na dole w kawiarence to pomysl ze ja siedzialam na jednym z tym krzesel:) hehehe as potkac koniecznie sie musimy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade dzisiaj kUPIC nowe ciuchy z mysla o zakonczeniu i maturze JUPIIIIIIIIIIIII nareszcie u mnie kupowanie ciuchow to swieto narodowe:):):):):):) anussska to centrum handlowe to EMKA bede pamietac i pomysle o tobie jak tam bede .... tyle tam rzeczy pompastycznych sie wydarzylo za dzieciakowatych lat :):):):):):)):) teraz tez jestem dzieciakiem tylko troche wiekszym:):):)):)) aha dzieki ale ja z muzyki uwielbiam czarne rytmy z duza ilosfcia bebnow:):)) u mnie zachmurzenie ale nie pada i jest goraco:P:P:P bombastyczna ja jestem ciekawa przyznaje sie gdzies ty wyjechala:):) tez musze sobie kupic JOY uwielbiam ta gazete MILEGO DNIA DZIOLCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi internet zamula uh.............. wyslalam wam troche tajemnicza piosenke mam nadzieje ze doszla:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia mi sie cos odbiera:) mialas byc w esce(widzisz jak pamietalam) :D owieczko wyslalas mi poprostu 5majlow z czego 2 były po 2 razy :) a tam wyzej mialo pisac ze ci pupe spiore:) oki pojadalam poogladalam przegladnelam dzoja - moda jak najabrdziej mi sei tam podoba nei to co w innych magazynach taka ze nigdy bym tego nei ubrala a w tym fajne rzeczy:) za 3 tyg pojde na zakupki z joy\'em:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahia owieczko gratluje umowy na praktyki i mam nadzieje ze dzi w uzedach drzwi same sie przed toba otwieraly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kurcze padł mi net i przez cały dzionek nie mogłam wejść na żadną stronę:( Ale z drugiej strony przynajmniej się pouczyłam:) Owieczko ja też się cieszę, że udało Ci sie załatwić praktyki:) Anussska ja tez czytam Joy\'a ale mimo wszystko wolę Glamour:) Dziękuję Wam za maile wszystkie doszły i już słucham sobie piosenek:) Są cudne;) Bombastyczna dobrze, że sie odezwałaś. Czekamy na Ciebie w piątek:) A ja teraz idę pojezdzić na rowerze:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC juz po pracy nawet nie wiem kiedy mi to kilka godzin tak szybko zlecialo ufffff porobilam troche papierkowej roboty nagadalam sie z ludzmi przez telefon fajnie bylo NIE UCZYLAM SIE VW NOCY olalam jak zwykle. Kobiety za co wy mnie chcecie podziwiac?robie setki rzeczy na raz ale nie ta najwazniejsza:NIE UMIEM SIE UCZYC. Zyje z dnia na dzien i po prostu musze miec duzo rzeczy do roboty poza nauka zeby mnie wyrzuty sumienia nie zrzarly. Poszlam spac przed 22 nie wiem spac mi sie strasznie chcialo potem o 5 jak budzilam KOta mialam sie uczyc PUPA poszlaqm spac wstalam 830 tyle dobrego ze pobiegalam pol godziny eeehhh okropna jestem ale dzis juz napewno...:-P Nala ale masz fajnie ze masz rower ja swoj zostawilam w poznaniu(wujcio mi kupil) potem w Anglii jakies 1,5 temu znalazlam rower nad rzeka w krzakach wsciekle rozowy ale jezdzil zabralam do domu8 i mi ukradli:-( bo stal na podworku a ze ja mieszkam w nieciekawej dzielnicy to sie nie bali wejsc na podworko gnoje... Owieczko super ze bedziesz miec praktyki juz napewno!ho ho jak dumnie brzmi z politechniki!sciskam Cie mocno z radosci! ufff zapomnialam co dalej chcialam napisac!do lkazdej po troche i w efekcie nic wybaczcie!ale i tak wiecie ze zyc bez Was nie moge aaaaaaa Anusska bodajze opisywala goscia od histori ja mialam starego kawalera w wasach z okularami ktory mial kota ktorego prowadzil na spacer do supermarketu, jezdzil po miescie na rowerze i mieszkal z mama a najgorsze (mozna gorzej tak tak!) slinil sie!niemilosiernie w kacikach ust az ta slina sie wylewala bbbbbrrrrr ale tak naprawde byl w porzadku bal sie dziewczyn (a najczesciej mial klasy humanistyczne i po4 chlopa tylko hi hi) i naprawde znal sie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece kobietki i tak was nie ma:-( bbuuu papusie i usciski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemnko sortki ze dopiero teraz ale jestem caly dzinek zalatana:) jakos tak wyszlo::) Bombastyczna fajnie ze sie odezwalas ale naprwde tu podzielam zdanie reszty ze cos nie tak ze tak dlugo sie nieodzwyals i nagle jeszcze ten wyjazd mam nadzieje ze nic sie niestalo a wyjazd to tylko odpoczynek:P Gigusia ja niedostalm meila zadnego wyslij jeszcze raz:( a tak wogole to zadne miele ostanio do mnie niedochadz😭 nieweim co jest z ta poczta😭 Anusska ja ciebie przepraszma ale ja naprwde wyslalam tylko raz a ze ty je dostals z chyba 5 razy to przepraszam bo naprwde nieweim co jest z moja poczta:P teraz wygldam jak idiotka bo slucham jakies fajniej pisoneki w radiu i sie kiwam jak jakos nienormalna:P a pratyki mam juz zaltwione teraz tylko w czerwcu pojde sie dowedziec co i jak i na ktora mam chodzic:P i wkoncu chodzenie po urzedach sie skonczylo:P mozecie byc ze mna dumne dzisjiaj wzielam i zrobilam sobie pytnia na egzamnin a konkretnie poszukalam sobie odpowiedzie hmm az dziw bierze ze to zrobilam bo kiedy to bym to robila w dzien kied bym sie uczyla czyli przed dzien egzamniu:P Anusska dziekuje za pisoenke od ciebie Rumianku tez w kocnu dostalam:) :* zraz musze isc z moim pieskiem na spacer wiec bede poniej tylko nieweim czy przed czy po magdzie m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zbrodniary jak mnie nie ma to wy gadu gadu...:-P wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM!!!!!!!!!maila tzn ciiii dla wybranych ale jakby sie ktores nudzilo to wystarczy kliknac na nicka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja ja jajajajaja ja wejde na 40 strone jako pierwsza tak to bede ja to musze byc ja:p ale mi sie szajba wlaczyla awiecie czemu?? owieczko jestes cudowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przypomnialas mi ze dzis jest mgda m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieckuje ci slocne najukochansze na ziemi poza moim facetem rzecz jasna!!:P wy tez slonca moje jestese cudowne dziekuje wam zescie som bo kurde wmoim zyciu uchodizpolowa mojego serca a mianowicie moja przyjaciolka:( strasznie m iz tym bo ja wiem ze ona klamie a ona jezcze dzis mi wyslala mejla w ktrym pisala ze mnie bardzo kocha itd wierze jej w to tylko czemu klamie??jak klamie to juz nia nie jest....napsialam jej od razu po tym ze wiem ze klamie a ona dalej swoje.... eh zycie.. tylko boli mnie to ze ja sie staram ja jej mowie ze chce zeby sei przyznala ze tak bedzie lepiej wierze ze jeszcze wszytko bedzie tak jak dawniej ale z drugiej strony wiem ze to nei mozliwe:(przeciez jakim cudem...:( ale jestem slabaaaaaaa no to kochaniutke bylam taka radosna ze magda m jest to teraz posmutnialam bo sie wali cos ale tak jak by rto nie dochodzilo do mnie ze to dotyczy mnie wiecie co?? moja jedyna przyjaciolka jest moj facet:D kochanie nie obraz sie ale tak jest:Dhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kruca zabki nie obrazcie sie ale ja chce wejsc na 40stroneee rumiankowi sie udalo na jakoms tam wejsc to teras ja a czemu bym to nie miala byc ja??he??? no i co jestem juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×