Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal ta sama

25 lat, nadal dziewica

Polecane posty

Gość bcve
widze lekkie zdesperowanie.Moze lepiej zacząć od pozniania kogos?A reszta sie sama rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 3 grosze --> tak jestem w sekcie wynzawcĂłw dobrego wychowania :D . Nr gg jest wioczny więc moĹźesz popytać, to sprowadzę Cię na włąściwą drogę ;) Pozdrawiam niedzielnie i 🌼 Mam dobry humor to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizos
ja mam 20 lat i też nie miałem jeszcze dziewczyny i nawet się jeszcze niecałowałem. i kurde niewiem dla czego niby na początku wszystko jest ok a jak już coś konkretniej zaczynam muwić to każda adijos muwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizos
jedyne co robi eto 3 razy w tygodniu onanizm wpatrujac sie w zdjecia dziewczyn z przyjaciolki. moja mama kupuje to pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...fabetka --> informuję że jeszcze 30-ki nie mam a 29 więc jeszcze się łapie na te 20 i kilka :D A jak tam Wasze szturmówki (nie mylić ze sztormówkami ;) )? Naszykowane na jutrzejszy dzień? PS. Przepraszam za wcześniejszy wpis - tj. jego nieczytelnoć ale jakieś błędy kodowania strony miałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dla Was po 🌻 i po jeden duży :D No to mam przechlapane ;) może pomogę --> witaj :) Iroaria --> chyba szaleje z chłopakiem :D bo jakoś tu nie zagląda. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka topiczka
Iroaria na pewno wyleciała w kosmos z jakimś chłopakiem w weekend majowy:-) poczekajmy aż wróći i opowie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle sie usmialam czytajac Wasze domysly co robie w dlugi weekend...:D Otoz...uwaga... siedze przed kompem!!!:classic_cool: Ale widze ze duzo nowych osob zajrzalo...roznej plci;) 3 grosze nie jest z zadnej sekty, to spoko facet. Po prostu ma zasady. Anonimku, fajnie ze jest nadzieja w Twoim przypadku...dobrze jest wiedzec ze jednak moze sie udac. Riley - tak to jest, ze jesli kobiete wychodzi z inicjatywa, to \"zle sie prowadzi\" (lagodnie mowiac). Jesli to jest facet, to okreslany jest mianem \"przebojowego\"...Smutne lecz prawdziwe. fabetka - mam podobnie. \"Oficjalnie\" nie chce byc w zwiazku, chce byc niezalezna kobieta sukcesu, zamieszkujaca apartament w poblizu palacu kultury:classic_cool:. A tak w glebi duszy nie chce zestarzec sie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iroaria --> witaj :) dla Ciebie special 🌻 . Właśnie jak to jest jak ktoś ma zasady to zaraz w sekcie :) wyjaśnaim jeszcze raz wszem i wobec, tzn. na wszelką ewentulaność - nie jestem w sekcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka topiczka
A może Iroaria Ty i 3 grosze jakoś sobie bliżej się poznacie.On Ci tu kwiatki posyła :-D co szkodzi spróbować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwatorka topiczka --> dla Ciebie też mam 🌻 i chyba słabo za obserwujesz ;) , bo dzieli nas jakieś 150 km w jedną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Spac nie moge...:( obserwatorka--:D Jak napisal 3 grosze czytaj dokladniej, juz byly tutaj proby swatania zreszta, na poprzedniej stronie zdaje sie:D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iroaria --> do łóżeczka marsz :) a i żeby sie dobrze spało to od wieszcza: Adam Mickiewicz - Dobranoc Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili, Niech snu anioł modrymi skrzydły cię otoczy, Dobranoc! niech odpoczną po Izach twoje oczy, Dobranoc! niech się serce pokojem zasili. Dobranoc! z każdej ze mną przemówionej chwili Niech zostanie dźwięk jakiś cichy i uroczy, Niechaj gra w twoim uchu, a gdy myśl zamroczy, Niech się mój obraz senny źrenicom przymili. Dobranoc! obróć jeszcze raz na mnie oczęta, Pozwól lica. - Dobranoc! - Chcesz na sługi klasnąć? Daj mi pierś ucałować. - Dobranoc! zapięta. - Dobranoc! już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć. Dobranoc ci przez klamkę - niestety! zamknięta! Powtarzając: dobranoc! nie dałbym ci zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 grosze...jak zwykle czuwasz👄 Dobrej nocy i milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym się czuła dziwnie, gdybym się wyżaliła na topiku że nikt mnie nie chce,a potem spotkała sie z kolesiem,który by to wszystko przeczytał:D ale może tylko ja inna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) dla Was po 🌻 Ja nie czytam od początku :) tylko to co skierowane do mnie :D no moze kilka wcześniejszych wypowiedzi :) A może by tak wyswatać może pomogę? Ona jest... hmm a niech sama mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riley !!! super stopka, odzwierciedla mój problem w 100 procentach:) Kurcze dokładnie!! Moja kumpela spotykała sie ostatnio z chłopakiem,nie byli \"oficjalnie\" razem,ale coś było miedzy nimi...ona tez ma takie problemiki z facetami,ze zawsze ma wizje tego,co najgorsze,ze im sie nie uda itd no i jej kolezanka powiedziala jej cos na tego kolesia,bodajze ze widziala go z inną. No i wtedy,zamiast pogadac z nim,ona wyslala smsa ze ma go w dupie i nie chce go wiecej widziec, dlatego ze wczesniej wmawiala sobie,ze na pewno on jej nie kocha,snula czarne wizje,a kolezanka ja tylko nakrecila...i oczywiscie co? okazalo sie ze kolezanka ja okłamała, koles po 3 tygodniach nie wytrzymal i napisal jej smsa, spotkali sie,powiedzial jej jak go zraniła,ale nie chce do niej wrócić... jest to nastepna historia,która dała mi do zrozumienia ze mezczyzni też mają uczucia, ze trzeba rozmawiać, czasami ryzykować... ale kurcze,chociaz o tym wiem i moge dawac wszystkim rady dookola,jak sie powinni zachowywac w związku,to sama nie potrafie nigdy zaryzykowac,zawsze mi sie wydaje ze facetowi chodzi tylko o jedno i ze wcale mu sie nie podobam i w ogole...chyba jestem jakaś skrzywiona..i wtedy właśnie zawsze mysle to,co Riley ma w stopce.... to niemozliwe i to może zranić.....a w głębi duszy chcę spróbować,ale nie mogę..:( Zycie jest paskudne:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety,nie mam nikogo na oku i sie nie zapowiada zeby miala:( te moje przemyslenia dotyczyly przeszlości:) Anonimku, gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpica operacji inwazyjnej
Nie przejmuj się, dziewico 25-letnia. Twoje postępowanie jest prawidłowe, jeśli uważasz, że nie należy niczego robić na siłę. Trzymaj swe marzenia i nie uginaj się przed rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpica - dzieki za otuche.🌻 Troche w ten dlugi weekend podlapalam dola, bo chetnie bym z kims gdzies pojechala...a tu lipa. Weekend sie konczy a ja siedze sama przed kompem i jak zwykle sie uzalam nad soba. Anonimku, napisz cos wiecej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak... Anonimek ❤️ Iroaria No co :D Riley Keough a o czym ja piszę od jakiegoś czasu, marzenia są po to by je realizować i iść do przodu :) Czego Wam Wszystkim życzę i sobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
marzenia są do spełniania:) ja też to wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
...no mnie sie tez dziwia ze sama ciągle jestem bo nie spałam z facetem jeszcze: ale z całowaniem itd to dalej troche jestem. Coz tylko mam dodatkowy problem bo jestem pelna kompleksow i to mnie blokuje a ostatnimi czasy jakos ze zdwojona siłą chce mi się seksu a tu nula bo mam klapkę!!!! a kurcze nawet na brak chetny do towarzystwa tez nie moge narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie :D Riley Keough --> bo jeszcze też tak niedawno smęciłem, ale teraz to zmieniam, już poznałem przez net kilka intersujacych osób, więc to tylko kwestia czasu... :) A tego jest dość :) Pozdrawiam jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby humorek był: Dzieci na temat małżeństwa: Jak wybrać sobie żonę? \"Musisz znaleźć kogoś, kto lubi to samo co ty. Jeśli na przykład lubisz sport, to żona musi lubić to, że ty lubisz sport i powinna podawać Ci popcorn.\" (Andrzejek lat 10) Kiedy należy się pobrać? \"Najlepiej jak ma się 23 lata, wtedy zna się drugą osobę na wylot!\" (Kamila lat 10) Żaden wiek nie jest dobry. Tylko głupki się pobierają!\" (Fryderyk lat 6) Po czym poznać, że dwójka ludzi jest małżeństwem? \"Trzeba posłuchać co krzyczą na dzieci...\": (Darek lat 8) Co łączy twoją Mamusię i Tatusia? \"Oboje nie chcą mieć już więcej dzieci...\" (Laura lat 8) Co robi się na randkach? \"Randki powinny być zabawne. No i trzeba się dobrze poznać. Nawet chłopcy mają czasem coś ciekawego do powiedzenia jeśli ich wystarczająco długo słuchasz...\" (Lilka lat 8) Co zrobiłabyś, gdybyś była na randce z kimś brzydkim? \"Uciekła bym do domu i udawała martwą. A potem zadzwoniła bym do wszystkich gazet, żeby o mnie napisali w dziale dla zmarłych. (Asia lat 9) Lepiej być samotnym czy w małżeństwie? \"Nie wiem co jest lepsze. Ale na pewno nie będę się kochał z moją żoną, to jest obrzydliwe!\" (Tomaszek lat 11) \"Dla dziewczynek lepiej być samotnym. Ale chłopcy lepiej, żeby byli ożenieni. Ktoś musi po nich posprzątać, nie?\" (Asia lat 9) Jak wyglądałby świat bez małżeństw? \"Trzeba by na nowo tłumaczyć skąd się biorą dzieci...\" (Karol lat 8) Co zrobić, by być szczęśliwym w małżeństwie? \"Musisz ciągle i ciągle mówić żonie jaka jest ładna. Nawet jeśli wygląda jak ciężarówka!\" (Rysio lat 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×