Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

foli, to się wydaje takie skomplikowane.... ale już tyle przeszliście, więc zleci czas do czerwca, zoabaczysz... to takie czekanie z nadzieją 🌻 Enigma, Ty gaduło:D:D:D ja uwielbiam twoje gadanie:):):) dla wszystkich na pechowy czwartek ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dla niektórych podobno 13 nie jest pechowy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello Ana:) foli :) zobacz jak ten czas szybko minął:) jeszcze troszkę i będzie maj:) najpierw dłuuuugi weekend:) a potem.....:):):) dziewczyny jaka temp powinna byc w pochwie? tez cosik około 36,6 ??? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! no dzis sie nie zaklepuje bo sie nie dolicze taki ruch mamy. własnie ja również niepokoje sie o Asie ,mam nadzieje ze u niej wsz ok .asia odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monik jak zdrówko?.....właśnie co u Asi?....i Joanka się nie oddzywała długo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam troszkę nienormalną:P monik :):):) moze laski przed świętami zapracowane????? Asik 74!!! elfik!!!! anka25!!!! paula24!!!!! gonia!!!!! sysia!!!!! suzinka!!!! monika80 kopa lat !!!!!! odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wielkoluda z mafii tez sie odmeldowywuje :-P Foli - w takim razie życze powodzenia w Łodzi i żebys za dużo nie zapłaciła za zabieg :-) Kurcze - ósmego czerwca będziemy trzymać mocno kciuki za Ciebie ❤️ Enigmaa - ales Ty gaduła sie ostatnio zrobiła :-P hi hi hi. Ja powinnam sie wziąśc za sprzatanie, ale mam takiego leniwca jak ode mnie do Warszawy :-D Pogoda też jakas taka nijaka i nic sie nie chce. Za tydzień mam chrzciny i przydałoby się wziąść do roboty :-O Aaa- ten mój duzy synek ostatnio usilnie próbuje usiąść - średnio mu to wychodzi, więc wpadł na pomysł i łapie jedną lub dwoma rękami za koszulke i sie podciąga sam do góry :-D A jakie miny przy tym robi ... Macie pozdrowienia od Ber 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza nie boli - witam nowa koleżanke 🌻 A propos 13 - urodziłam sie trzynastego ale w poniedziałek i chyba w sumie nie jestem jakaś szczególnie pechowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ucałuj syneczka, małego kombinatora może wykombinuje jak siadać, kochany jest....dzięki za pozdrowienia od Ber....no dla mnie też 13-tka jest szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Aga tak łatwo wam nie daruję, będziecie trzymać kciuki od maja, żeby mnie nie przestymulowali tymi lekami, potem podczas punkcji żebym się obudziła po tej narkozie a potem żeby było co tranferować tzn, żeby zarodek się zapłodnił, potem podczas transeru no i potem aż do testu, potem do usg i do porodu, macie przerąbane teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a ty myślisz, że co? :p A myślisz, że ty nie masz przerąbane? Zobacz, my wszystkie za ciebie jedną, ale jak ty jedna za nas wszystkie będziesz trzymac kciuki ??? :p hihihi Aga - ucałuj od ciotek mafijngo kombinatorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja teraz to jeszcze bardziej zniknę z kafe :( bo szef poprosił, żebym oddała swój komputer, bo moja zastępczyni nie ma na czym pracować, a ponieważ obiecał mi nowy jak wrócę do pracy, to nie bradzo mam argumenty, żeby z nim dyskutować... i tak będę Was podczytywać, ale tylko jak W będzie w domku i do jego kompa się dorwę :( No, ale mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie. A nawet jeśli ;) to i tak co jakiś czas się przypomnę ;) Aguś, cieszę się bardzo, że Pawełek ma się lepiej. Widac Twoje łzy i zaangażowanie w rehbilitację przyniosły dużo dobrego. Przypominam o mojej małej prośbie w sprawie torby do szpitala :) jak znajdziesz chwilkę oczywiście :) Foli, dużo szczęścia życzę i mocno trzymam kciuki za Twoje \"wyprawy\" ❤️ Brzuchatki kochane, Paula, Asia, Moniczka... Ech, chyba nikogo nie pominęłam??? Dbajcie o siebie i o Maluszki. A dla starających się duuuuuuuuuużo fluidków ******************************************* ******************************************* ******************************************* ******************************************* Mam nadzieje, że jak nastepnym razem do Was zaglądnę, to zmienicie tabelki ;) A z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam szczęścia, radości z życia i spełnienia marzeń, które tkwią gdzieś głęboko w Waszych ❤️❤️❤️ Witam nowe koleżanki 🌻 Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania, dzięki za życzenia....dużo całusków świątecznych leci do Was i Juniorka, za rok juz maluszek będzie Wami na święta....pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, wiem trzymam za wszystkich :) Anka, odzywaj się jak sie dorwiesz do kompa :) Zdrowych, spokojnych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Sysylii
hej no to widze, ze teraz bedziecie mi mafia dogryzac ;-) a co tam, sama chcialam.... witam wszystkie dziołchy tak ogolnie, bo jeszcze sie nie lapie w waszych nickach..... co do mojego zasobu lat to 18 wiosenek..... brakuje mi do 45..... O dziecko zaczniemy sie starac od maja, bo chcialabym na przyszla wiosne na spacerki z wozeczkiem zasuwac ale jak to bedzie przebiegalo, sie okaze ..... Co do chameryki to ja mieszkalam w Atlantic City, niedaleko od NYC w sumie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Sycylii - to będziesz naszą forumkową pupilką, bo chyba będziesz wśród nas najmłodsza, ale to dobrze, wniesiesz może troszkę młodzieńczego optymizmu i zarazisz nas, ...dziestoletnie kobiety :) I powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii........Ania.........lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełek juz wyściskany i ucałowany :-) Mam do Was pytanie - a właściwie Ber sie pyta- czy po braniu luteiny może sie skrócic cykl , czy któraś z Was tak miała. Ber miała rano temp. 37,2 zaraz potem zaczęła sie @ i na razie cisza i zastanawia się czy jeżeli nie wróci to i tak liczyc dzisiaj jako 1 dc - pyta bo w 3 dc ma miec badane hormony. Foli - mój mały jeszcze od czasu do czasu zaciska piąstki - pewnie trzyma kciuki za Ciebie :-D - za resztę pewnie też. Przydali by sie jacys młodsi koledzy do bójek i koleżanki do podrywania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaale mi się chce spaćććććććć kurcze ja już chce piątek popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja brałam luteinę i w zasadzie u mnie to nic nie zmieniła, a brałam ją dwa cykle. Niby duphaston to to samo, ale jak go brałam, to jeszcze w pierwszym cyklu z nim było krótko, a kolejny (czyli 4 na progesteronie) wydłużył mi się cykl tak jak miało to być. Tempkę w ogóle to mierzyłam, ale wynik był zafałszowany progesteronem. Więc trudno mi coś mówić. Ale z tego co wiem, to każdy lekarz mówi, że pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no to powiedz mu żeby zaciskał mocno bo jak się uda to bedzie miał kolegę z forum bądź koleżankę :) Powiedz ber ze nie liczy sie 1 dc od plamienia tylko krwawienia, jeśli miała plamienie i ustało to niech czeka. Pozdrów ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki ... Witam wszystkie dziewczynki :) Obiecuję, że będę częściej pisać po świętach. To ogromne mieszkanie sprawia, że jak kładę się spać to nie wiem jak się nazywam :) Poczytałam do kawki a jak wieszam firanki to myślę o Was :) Jak jechaliśmy z Qbusiem na zawody karate to widziałam dwa bociany. Powiedziały, że kumple nadlatują... tak długo to trwa bo mają dużo do dzwigania i muszą odpoczywać :) Wszystkiego dobrego !!!! http://www.100lat.info/kaczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też chce sie spać ale mam dużo roboty bo o 14.30 muszę spadać do łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, wyluzuj z tym sprzątaniem :) od bałaganu się nie umiera :) Ja tam sprzątam jak goście mają przyjść albo jak już nic nie mozemy znaleźć :P Wszystkiego najlepszego również, spełnienia marzeń. Fajna ta kartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też przewracam dom do góry nogami, w sobote zrobie sałatkę i galaretke dla męża bo uwielbia, dziś śledzika na jutro....ja to wogóle w tym tygodniu nie jem miesa i wedliny i wogóle poszcze cały tydzień jem nie wiele zeby potem cieszyc sie światecznymi potrawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Dzięki za pamięc. :) Witam mafiozę :D hihih Enigma- kur............ mać, Ty wstrętna babo, nakopię Ci do d..... - ty mierzysz temepraturę?????????????????????????????? 😠 Miałas wywalić termometr i sie nie nakręcać!!!!!!!!!!!!! Chcesz żebym Cie myszami poszczuła? :P U mnie już prawie wszystkie boćki przyleciały - wiec wysyłam je do Was. FOli- powodzenia . Kciuki bedą zacisnięte do czerwca:) Aniu- wszystkiego dobrego. Dbaj o siebie. 🌻 A ja sie wczoraj przestraszyłam. Ok 18.00 złapał mnie tak ostry ból krzyży i nawet po nospie nie przechodził , że wylądowałam wczoraj w szpitalu na dyżurze u swojego gina. Pod względem ginekologicznym na szczescie ok- Malutka,szyjka i łożysko w porządku. Albo to był stres albo nerki. Dostałam zastrzyk w tyłek i przeszło. Dziś już badałam macz ( o 14.00 wyniki) i na 14.00 też idę na usg nerek. Dodatkowo mam brać 3x nospe i wieczorem relanium i pić duuuuuużo wody. Nie moge sie już doczekać wyników. Hej Goluś- odezwij sie od czasu do czasu- buziaczki dla Ciebie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×