Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gonia cudnie czytało się całą histroię :) Gratuluję !!!! Zdjęćka - ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Ana- skopiwałam złą tabelkę, chociaż wolałabym by ta poprzednia była aktualna. :) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na aktualizację i po naszej stronie. TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika......97cm Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....??????? Zabajonku, zdjecia wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu widać szczęście na buziaczku - świetnie wyglądasz :D Pieski są śliczne - tęsknię za swoim, który został u rodziców. Oglądając te zdjęcia odrazu pomyślałam sobie o wakacyjnym lenistwie w domku nad jeziorkiem :) Wszystkiego najlepszego Asiu i obyś zawsze miała powody do śmiechu !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek !!! Słuchajcie - ... ukhmmm MĄŻ KUPIŁ MI STEPPER !!!!!!!!!!!!! ZNACZY SIĘ DAŁ MI KASĘ A JA SAMA SE KUPIŁAM! ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! JUPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!! Cholernie się cieszę, no i teraz to nawet wskazane, zebym ze 2 miechy nie zaszła w ciążę, to zrzucę co nieco przed laparoskopią !! :-D Jestem wery happpppppyyyyy !!!!!!! juuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko na sekundkę wpadam by pogratulować Goni ślicznego syneczka a Asi pięknego brzuszka :-) Zabajona - ja też kupiłam sobie w zeszłym roku rowerek do ćwiczeń , a nastepnego dnia okazało sie, ze jestem w ciąży ... dopiero teraz na nim smigam w domku. Napisze trochę więcej później - weszlam dzisiaj do Was by poprawic sobie humor. Dzisiaj w nocy zmarla moja kochana babcia, tydzien temu bardzo bliska moja ciocia i jest mi bardzo źle :-(. Wy i Wasze wpisy - zwlaszcza Enigmy i Zabajonej -potrafia jednak człowieka rozweselić- dlatego teraz juz mam lekko usmiechnięta buźkę :-). Trzymajcie się - wpadnę do Was jak juz sie jakos ogarne i pozbieram z tym wszytskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjątka goniu - po prostu cukiereczek, a w tej różowej czapulce to normalnie jak smurfik :) Asia - a ty gdzie masz bruszek, hę?? czy ty aby na pewno jestes w ciąży, czy na spacer zapomniałaś zabrać ze sobą brzucholek ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - bardzo, bardzo mi przykro :( Nie ma sensu pisać eseju, wiem co czujesz, ja nie mam już dwóch dziadków, babcie jeszcze mam obie, ale boję się tego dnia kiedy odejdą :( Niestety takie jest zycie :( Cieszę się jednak, ze głupawki jakie czasem odstawiamy mogą dac komuś chwilkę uśmiechu. Przytulam mocno wirtualnie. Trzymaj się kchana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu - G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻Ę !!!!!!!!! Oskarek jest śliczny i ty też pięknie wyglądasz po porodzie. Dziękuję za fotki :) Asiu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Również dziekuję za fotki, pięknie na nich wyglądasz. Aga - bardzo mi przykro z powodu śmierci twojej babci, nie potrafię wyrazić słów ale rozumiem co czujesz - trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !!! Aga moje szczere kondolencje z powodu smierci ukochanych osob, tak juz jest jedni robia miejsce drugim... Goniu ! Gratulacje Oskarka i szczerze wspolczuje dlugiego i meczacego porodu. Ja tez bralam feneterol al u mnie skutek byl odwrotny, bo w nastepny dzien po jego odstawieniu o 8.00 rano odeszly mi wody i za 6 godzini 20 minut Patrycja byla juz na swiecie :):):) A teraz jest z nami nasz skarbek kochany, rozpieszczany przez rodzicow meza... :) Chowa siie zdrowo, rosnie, przybbiera na wadze, caly czas jest na piersi :) Kochamy ja wszyscy bardzo mocno !!! Jestesmy razem nawet w ksiazce dr Agrawal pt \" odkrywam macierzynstwo \" Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, tesknie za Wami ale Pati nie daje mi duzo wolnego czasu dla siebie, ciagle chce by sie nia zajmowac, gadac do niej [ juz gaworzy i zaczepia wszystkich prowokujac do rozmowy :) ] i nosic !!! To wina dziadkow tak ja rozpiescili :) Wysle Wam aktualne fotki Patrycji buziaki pa ! Asilku jak sie czujesz kochana ? Mdlosci jakies Cie dopadly :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dziewczyny, ja uciekam do pracy ale chciałam również poprosić o zdjęcia Oskarka i Goni MIRI64@interia.pl Goniu najszczersze gratulacje!!!! Aga- współczuje- zobaczysz że wszystko się ułoży Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, spóźnione życzenia: duzo zdrówka, optymizmu i spełnienia marzeń ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Aga, przykro mi bardzo ❤️ Monika, zaglądaj częściej i opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, mi też jest przykro z powodu twojej babci, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń !!!!!!! Monik, dawno cię nie było dobrze, że u Pati i ciebie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę tabletki antykoncepcyjne cilest ale już w drugim czy trzecim dniu brania tak mnie rozbolała jedna pierś i boli tak że nie mogę się dotknąć. Miałyście tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Foli - ja miałam po logeście, ale obie mnie bolały - po prostu woda się zatrzymuje w organiźmie (tak mi tłumaczył gin), powodując napięcie i obrzmienie piersi. Mi zalecał maksymalnie zrezygnować z soli. Może u ciebie tak samo jest. A dla pewności może zadzwoń do lekarza, może to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja wiem, że po tabletkach bolą przestraszyłam sie tylko że tak szybko zaczęły mnie boleć zwłaszcza jedna tak z boku mie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, ale świetnie wyglądasz na zdjęciach. I Ty jesteś w ciąży? Nie widać! Aga, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - może czasami tak krzywo może boleć. :) Ja teraz po owu też mam bolesne piersi, ale nie tak jak zwykle, ale własnie lewa i z boku. Prawa lekko, prawie wcale nie boli. Jakaś nierówna jestem chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, ja brałam cilest i na początku też bolały mnie piersi i to nie zawsze dwie ... podobno przy cilescie to się często zdarza ... ale możesz na wszelki wypadek zadzwonić do gina pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zabajona i Pedagog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy to normalne że szyjka nie zgrywa sie z dniem owu? Mam już tak drugi cykl w tamtym rozbierzność była dość duża bo kilka dni , już myslałam że owu nie było ale było bo w sobotę byłam na USH i lekarz stwierdził ; w tym cyklu jest to samo; czyli wcześniej przyszykowana szyjka i śluz a dopiero po kilku dniach owu. Już sama nie wiem co o tym sądzić czy Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Zabajonej co to jest laparoskopia? Czemu to masz mieć bo chyba nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:):):) ja tylko na chwilkę bo musze sie uczyc:( Asiulku.... 🌼 wszystkiego naj ❤️ naj ❤️ naj ❤️ Aguś ❤️ trzymaj sie kochana ❤️ czas leczy rany...... wpadnę pozniej bo mam duuuzo nauki:) a wczoraj troszkę pospałam sobie:) wiec dzis odrabiam zaległosci:) buzka miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mam to mieć z powodu podejrzenia zrostów - po hsg tak lekarze stwierdzili, że najprawdopodobniej mam zrosty okołojajnikowe albo okołojajowodowe (w sumie jeden gwint, bo to blisko siebie), mam podciągniety lewy jajowód i bardzo prawdopodobne, że własnie przez zrosty. Dlatego mam mieć laparo. Już dzwoniłam do gina, ale okazało się, ze dopiero wieczorkiem ma dyżur na oddziale i około 19 mam dzwonić. W połowie następnego cyklu pobiera mi już wymaz na czystość pochwy (konieczność, mimo, że mam w miare aktualne, musi być jeszcze raz potwierdzone), 2 czerwca druga szczeopinka przeciw żółtaczce (tez konieczność - musze zrobić 3 pod rząd w odległości 4 tygodni jedna od drugiej), a potem po 12 miesiącach od pierwszej czwarta - jest to schemat przyspieszony. Czyli na poczatku lipca trzecia szczepionka i po okresie (2 połowa lipca lub sierpień) zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona a co u Ciebie ten zabieg ma na celu? Jakie są Twoje oczekiwania po nim? A moze mnie też to czeka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×