Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

No, załapałam się \"na pudło\", więc teraz popiszę na spokojnie :) estelka - co ty bredzisz ???? ja tam wielkiego nocha nie widziałam na zdjęciach. Bardzo dziecinnie wyglądasz, wiesz? To znaczy w tym pozytywnym sensie oczywiście :) Jak się uśmiechasz to twoja twarz inaczej wygląda niż jak się nie uśmiechasz. :) To znaczy to oczywiste, ale mi chodzi o dziecinną uśmiechniętą estelkę i o poważną estelle :)dwie inne kobietki :) ja wczoraj dałam czadu też z ćwiczonkami, mam zakwasiory, ale to znak, że mięsnie pracowały :) zanim stepper dojdzie do mnie, to już będę lekko rozruszana ... :) mam powera (hmm, a dziwne w II fazie, powinnam mieć mega doła do samej @ ). No i chce mi sie ćwiczyć i \"schuść\" parę kilo. Jakbym zrzuciła to co nalazło mi przez 10 lat, czyli 10 kilo (rocznie kilogramik ;) ) to byłabym sztachetka ;) ale ... wszystko przede mną. włącznie z dietką 1200 kalorii, którą już stosuję. Za 2 tygodnie od @ 1000 kalorii !!! Ha! Laparoskopia to dobra motywacja, bo jakby mnie rozkroili, to by musieli długo mięsni szukaćzanim przez sadełko by się przebili ;) NIe mogę do tego dopuścić normalnie i muszę mieć piękny brzuszek, płaski i z widocznymi mięsniami, a nie sadłem. Mam 2 miesiące, myślę, że to niezły czas na zrzucenie co niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się wzięłam za walkę z brzuchowym tłuszczem :-) i już jest ciut lepiej, niestety im sie jest starszym tym trudniej zrzucić ten tłuszczor :-( jeszcze dokupię sobie herbatke SlimFigura :-) Enigma, ja Cię podziwiam, ja też raczej regularnie ćwiczę, ale częściej niż 3 razy w tygodniu po prostu nie daję rady, alebo raczej nie chce mi się...leniuch ze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie granini - jak tam sprawy? możemy się cieszyć, że kolejnej się udało ?? Mogłoby się coś ruszyć, bo straszny zastój panuje. No ale optymistycznym okiem patrząc to wynika tak: maj - może granini czerwiec - foli no a reszta dziewczyn gdzies w międzyczasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje Kochane czy test mógł mi zrobić takiego psikusa? Na teście są przecudowne dwie krechy !!! Czy prawdziwe? Byłam już robić badanie krwi ale wynik dopiero po 16tej. Do ginka dopiero po 15tej mogę zadzwonić. Martwi mnie to plamienie :( Łzy wielkości grohów lecą mi po policzkach ze szczęścia i ze strachu, że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ❤️ ❤️ ❤️ Postaraj się uspokoić, wszystko będzie dobrze, gratuluuuujęęę!!! W koncu dobre wieści uffff Estelko super wyglądasz, ja też uwielbiam dziką przyrodę, bo ogólnie malowanie to dla mnie przykry obowiązek ale niestety konieczny coraz bardziej z wiekeim :) Granini nadawaj na bierząco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini właśnie spojrzałąm na tabelkę prawie 2 l;ata dobrze widzę??? Powiedz nam jak to sie robi hihi Ale ciiii nie zapeszajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, aż oddech wstrzymałam. Pewnie można Ci już gratulować, ale jeszcze chwilka i już wszystko będzie jasne!!! Leć do gina , niech da Ci luteinkę - wszystko będzie dobrze - NIECH ŻYJE WIOSNA!!!! Ty pisałaś , że Twój mąż się leczył, jak ochłoną ciut emocje, napisz coś więcej. Wiem, że już ot ym pisałaś, ale nie jestem chyba w stanie wszystkiego zapamiętać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - uspokój się przede wszystkim, nie denerwuj się kochana. To cudowna wiadomość, na plamienie na pewno coś lekarz ci zapisze, tyo pewnie ma związek z troszkę niskim progesteronem. Myślę, że duphaston zlikwiduje plamienia. Jejku, granini - ja czułam, że tobie się udało, ale nic nie mówiłam. Cudownie kochana ❤️ A test może pomylić się raczej tylko w drugą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już o 7 chciałam Wam napisać ale musiałam wyjść z mężem, bo mnie podwiózł do przychodni.To takie niesamowite... Ja widząć te kreski spokojnym głosem poprosiłam męża, zeby na chwilkę do mnie podszedł. Byłam tak zaspana, że myślałam, że mi się śni :) Mąż kilka miesięcy temu zrobił badanie nasienia i wyszło, że ma tylko kilka nasionek i to martwych. Potem wyszło, że w moczu ma śluz a to zapalenie prostaty. Prawie dwa miesiące temu zaczął brać antybiotyki (dwa rózne) takie mocne, że w aptecie wystraszyła się i miała wątpliwości czy recepta dobrze wypisana. Powiedziała, że przeważnie bierze się trzy tabletki a on musiał wziąć 9, ale po wyjaśnieniu potwerdziła. I jeszcze ponad miesiąc ma brać STERKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - dajesz nadzieję reszcie babeczek z tym samym problemem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini, to jest możliwe, wyleczył zapalenie prostaty i już ma wyniki ok. cieszę sie niesamowicie to cudowna wiadomość. Wpadłam na chwilę bo mam klientów a tu taka nowina :) czekam jeszcze na wyniki bety a ty nie denerwuj się tylko połóż i odpręż nic dzisiaj nie rób tylko dużo leż. Idź do lekarza po odebraniu wyników, da ci pewnie duphaston. Tylko się nie denerwuj będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, czyli mąż miał problemy z prostatą? Mój też to u siebie podejrzewa, niby byłu u urologa, ale ten urolog wyglądał na multi-niedoinfomowanego A moze wiecie jakie badania się wykonuje, aby sprawdzić czy z prostatą jest ok? Granini, a Twój mąż miała jeskieś objawy tego zapalenia prostaty? czy wyłącznie badania to wykazały? A napisz jeszcze jak mąż zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszę, że mogłam się z Wami tym podzielić. Mimio tego, że nie widujemy się, nie chodzimy razem na piwko, na szałowe zakupy to jesteście mi bliskie. Nawet mąż jak wysiadałam z samochodu krzyknął nie zapomnij napisać dziewczynom bo pewno czekają :) Idę zjeść śniadanko i poleżeć bo brzusio mnie boli a cycuszki w szwach mi pkają :) Ściskam Was BARDZO mocno i czekam na Wasze 2 KRESECZKI !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka - a może powinien znaleźć dobrego androloga (chyba to taka nazwa - też lekarz dla facetów). Tak z innej beczki - niepokoi mnie moja lewa strona, cały czas mnie pobolewa. Cholera a jak ten pęcherzyk nie pękł ... mało tego, próbuje mnie złapać infekcja. Już wczoraj wzięlam czopka clotrimazolum, bo nie chcę dopuścić do rozwoju jakiegoś stanu zapalnego. Akurat do @ zdąże przyjąć też lactovaginal. Jeszcze ze 3 dni na clotr. mam nadzieję, że przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż nie miał żadnych objawów... nic a nic. Urolog stwierdził, że z jego punktu widzenia jest ok ale niech zrobi badanie moczu i przyjdzie do niego Badanie moczu wykazało, że jest w nim niewielka ilość śluzu a to jest niedopuszczalne. No i zaczęło się leczenie. Zapalenie prostaty trzeba leczyć silnymi lekami bo ten gruczoł ma BARDZO mały procet wchłanialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde granini - wiesz, że dajesz nadzieję dla Pedagog? jeszcze nie zaglądała, ale jej maż też ma zapalenie prostaty, leczy się z małymi efektami, już napisałam jej, zeby zajrzała tutaj i poczytała, może to da im nadzieję i wskazówki co robić. Przecież badanie moczu jest niebolesna, a jak wiele moze wyjasnić. kurcze - naprawdę cud! kolejny cud na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini dbaj teraz o siebie bardzo, żadnego mycia okien itp. Bierz duphaston koniecznie... szczególnie przy plamieniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Kochane ❤️ Jak będę miała wynik to szybciutko Wam napiszę. Trzymajcie się ... buzi... A wieczorkiem napiszę dla Pedagog jakie tabletki mąż brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Iskierka mi powiedziała na gadu co sie wydarzyło Granini kochana GRATULUJĘ CI !!!!! bardzo się ciesze razem z Tobą, koniecznie idź dziś do ginki i nie denerwuj się. Ależ cudownie, wreszcie wiosna na naszym topicu HURRRRRRAAAAAAAAAAA !!!!!! WIELKE GRATULACJE GRANINI !!!! Estelko dzięki za zdjątka super wyglądasz. Ja dziś spóxnilam się 10 minut do pracy i jestem okropnie zaspana, najchętniej nie wychodziłabym dziś z łóżka hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się spóxniam do pracy od 3 dni, aż szefowa dziś mi delikatnie uwagę zwróciła :-o Granini, jeszcze jedno - Twój mąż miał jałowe posiewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, ale się wzruszyłam ❤️ ściskam Cię serdecznie ❤️ Estalka, bardzo ładna kobietka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makłady, hej! doszły do Ciebie fotki?! a ja miałam zwrotnego maila, że nie doszło, bo masz przepełnioną skrzynkę - czary-mary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika......97cm Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRanini :) Właśnie po raz kolejny spojrzałam do tabelki ze się wpisałaś po tych plamieniach 1dc 1 maja hihi, ah ta natura przewrotna strasznie!! ❤️ Cze cała reszta przybyłych! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×