Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Dziękujemy bardzo za pomoc :) Jak tylko przestanę plamić to wrócę do Was a tymczasem oszczędzam się dosyć mocno. A jak wrócę to będę czekać z Wami na kolejne fasolinki :) Ściskam ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, wypoczywaj i niczym się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff Granini ❤️ nawazniejsze to ze beta rosnie:):):):) Moj gin mowil m ze jesli zaciązę to odrazu powinnam brac 3Xdziennie duphaston..... tak na wszelki wypadek:) Poza tym czytałam na innych topikach ze dxiewczyny ktore plamiy tez tak biorą. wiec łykaj sobie duphastonik, odpoczywaj na wyrku:P i oczywiscie nie opuszczaj nas ❤️ wszystkiego dobrego :) mam nadzieje ze Jesteś juz spokojniejsza:) Foli :) zabajonek:) maklady:) estellka:) beti:) aaaa apropo endo to u mnie tez nie za bardzo często mam 9 mm w 14dc:( i gin przepisal mi plastry na tyłek:P i wtedy endo rosne jak na drożdzach:P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono my sobie urządziliśmy z mężusiem wieczór horrorowy a tu się tyle wydarzyło!! Granini, Tygrysku ❤️❤️ Nic więcej nie piszę by nie zapeszać, trzymajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane od razu bez bicia przyznaję się, że nie czytałam nic i nie jestem na bieżąco... no nareszcie znalazłam chwilkę, zeby podzielić się z wami moją wielką radością. w poniedziałek 8 maja o 16.20 przyszedł na świat nasz synek Dominik. Kruszynka moja wcale nie była duża - 52 cm i 3000 wagi i dostał 10 punktów w skali Apgar. Poród według mnie nie był najgorszy. Pierwsze bóle miałam już w sobotę, w niedzielę wieczorem byłam na zapisie ktg i skurcze się powtarzały już co jakieś pół godzinki. Ale byłam dzielna i wytrzymałam całą noc i dopiero rano w poniedziałek pojechaliśmy do szpitala. Tam skurcze nieco ustąpiły - sama nie wiem czy to blokada psychiczna czy co :-) Dostałam kroplówkę w południe i tak powoli powoli znowu zaczęło mnie ruszać. No i finał był o 16.20 kiedy to urodziłam naszego syneczka. Udało mi się tak jak zaplanowałam - poród naturalny bez znieczulenia, choć miałam podobno najgorszy rodzaj bóli bo były to bóle krzyżowe. Ale jakoś się udało wytrzymać :-). W środę już nas wypuścili ze szpitala i tak sobie organizujemy powoli życie na nowo. Dzisiaj tata urządza pępkowe -moja mama odstąpiła mu chatę a sama przyjechała do mnie na noc. To tyle moje drogie - wielkie uściski dla Was od nas. A już czas chyba stopkę zmienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELFIKU ❤️ ❤️ ❤️ GRATULACJE ❤️ Byłas rzeczywiscie dzielna 🌼 Uściski dla syneczka :) Własnei przed chwilą myslałam o Tobie:) i masz... chyba wywołałam Cie myślami:) Granini ogłosiła nam 2 kreseczki tylko teraz bidulka musi odpoczywać bo ma plamienia ale mamy wielką nadzieję ze wszystko będzie dobrze ❤️ a Ty ..prosze mały Dominiczek jest juz z mamusią i tatusiem ❤️ Mi oczywiscie ...ze wzruszenia lecą łzy.... Ale to śa łzy szczęscia:) NO NO powieksza sie Nam topikowa rodzinka:):):):):) Wszystkiego Dobrego:):):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Elfiku. 🌻❤️👄 WIELKIE, PRZEGROMNE GRATULACJE. :D 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Witamy Dominiczka. :) 🌻❤️👄🌻❤️👄 Ale dzielna z Ciebie kobitka. 👄 Granini i Tygrysku- trzymam mocno za Was kciuki- nic więcej nie dodam, coby nie zapeszyć. 🌻❤️👄🌻❤️👄 Enigmus- nie spodziewałam się innej oceny. :D Gratuluję. :D 🌻❤️👄 Zabajonka- my mamy chyba zbliżona pogodę. U mnie też się wtedy zanooosiło na burzę, ale w końcu pada, a u Ciebie? Foli- a Ty powinnaś dostać order- jesteś najszybsza kobietką na forum, która znajduje wszelkie informacje w necie. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to ja Nie zajrzalam do nas wczoraj ale dzis odpisuje granni na temat przyrostów bhcg .Troche nerwów równiez mnie kosztowały analizy i oczekiwania na wyniki badan bety ,wiec cokolwiek mogę powiedziec.Moje zdanie jest takie ,ze poziom przyrostu mieści sie w normie.nie przyrasta szybko ale jeśli beta robiona była po półtorej dnia a nie po 2 dobach to jest wsjo ok.jednych beta rosnie wolniej ,innym szybciej od czego to zależy niewiadomo .gdzies czytałam ,ze przy chłopcach betka przyrasta procentowo bardzo szybko ,przy dziewczynkach zas prawidłowo owszem ale jest troche wolniej(nawet w krajach arabskich zaczęli jakies badania na ten temat robic) .Ten progesteron u Ciebie troche za niski ,ale nie jest to wynik zły .Łykasz sobie progesteronik ,wiec łykaj to bardzo ważnei pamietaj leż ,wtedy nastepuje lepsze ukrwienie i dajesz dziecku lepsz.e warunki w jego malutkim domku. ah jeszcze jedno b hcg ma całkiem inną skalę niz hcg,nie stety ja nie mam pojęcia na ten temat Mam wielką nadzieje na dobre wiadomosci od Ciebie Granni!! Pozdrawam wszystkie dziewczynki ,które na pewno jeszcze przewracaja sie na drugi bok w łózeczkach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko nie pogratulowałam Ellfikowi DOMINISIA!!!!Elffiku wszystkiego dobrego dla CIEBIE,DOMINISIA ,by się synek dobrze chował ,pozwolił sie Wam czasem wyspac,a ty byś szybko wróciła do siebie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ulżyło mi troszkę w temacie Granini, będize dobrze, trzymaj sie kochana dzielnie i odpoczywaj. Dla Elfika oczywiście wilekie gratulacje!!!! Niech małyDominik rosnie zdrowo i każdego dnia nagradza swoich rodziców cudownym uśmiechem! Paulus, współczuję zdarzenie w szpitalu, okropne to co przeżyłaś, wg mnie ewidentnieczekał na kopertę, bo przecież cesarki za 1500 zł to norma w Poznaniu, szkoda tylko, ze te ze wskazań medycznych też juz zaczynają podlegać owemu zwyczajowi. U mnie wszystko dobrze, maly ma już 12 dni, jest grzeczniutki, płacze tylko aby nam powiedzieć jestem głodny, mam mokro, przytul mnie i jeszcze jak go przebieramy - nie lubi byc goły - choć każdego dnia jest lepiej. W sumie to wiekszość czasu śpi lub \"wisi przy cycu\" z czego się cieszę bo po pierwsze je, po drugie wyciąga mamie \"tłuszczyk nagromadzony w ciąży\". Od piątku jesteśmy już sami z dzidzia, bo moi rodzice pojechali do domku, mam nadzieję ze sobie sama poradze jak męzus pójdzie do pracki w poniedizalek. Teraz muszę zastanowic się jak najefektywniej wykorzystywac czas kiedy Oskarek śpi, aby zjesć, zadbać o siebie, odpocząc i jeszcze zrobić coś w temacie mojego doktoratu, którego niestety nie udało mi się sklończyć przed urodzeniem małego :( co mi sie wcale nie podoba. Ale co - nie mozna mieć wszystkiego haha, a co się odwlecze to nie uciecze - jak mawiała jedna ze światowych heroin - pomartwie się tym jutro ;) W sumie to przyznam sie zenie czuje jeszcze ze to mój synek i że nikt mi go nie zabierze, narazie czuje jakby był nonie wiem moim bratem? Dziwne to uczucie, kocham go do szaleństwa a nie dociera do mnie fakt bycia jego mamą. dziwne to, prawda? ściskam was wszystkie serdecznie, jesteście mi bardzo bliskie i zawsze z przyjemnosćią zajrze zobaczyc co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku - ogromme, ogromne gratulacje!!!!! Goniu, super piszesz o swoim Maluszku :-) i pamiętaj o obiecanej wersji pamiętnika fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku - gratulację ❤️ ucałuj Dominiczka Gonia ❤️ i buziaczki dla Oskarka dla wszystkich kobietek 🌻 na dobry dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja już po obiadku :) Elfik - no to już wash& go jest przeszłością, teraz tylko GO - do przodu :) Ogromiaste gratulacje i uznanie - bóle krzyżowe często dla kobiet są nie do wytrzymania. Dzielna dziewczynka :) Dbaj o siebie i niech maluszek zdrowo się chowa. :) Goniu - z doktoracikiem zdążysz, w zasadzie to już go masz, życiowy doktorat to zrobiłaś w dniu narodzin synka :) Asia - u nas wczoraj na chwilę zamuliło, kapnęlo i słońce, ale w nocy popadało. Dzisiaj jest chłodniej i pochmurno, ale to dobrze, roślinki tez muszą żyć. :) Miłego popołudnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Granini trzymam mocno kciukasy nadal ale będzie dobrze - chyba już można powoli zacząc gratulować wam :) Elffiku - tobie również gratuluję narodzin synka. Cieszę się ze wszystko wporządku :) Buziaki dla was :) Goniu - fajnie że się odzywasz ucałuj Oskarka i pisz ładnie doktoracik. Mi udało się skończyć pisać pracę mgr przed porodem. Teraz tylko pozostało mi ją wydrukować i oprawić :) A co do owej koperty to nigdy w życiu bym mu nie zapłaciła - wolałabym zmienić szpital. Na szczęście nie musze tego robić i już niedługo Patryk też bedzie z nami. Powiem szczerze ża zaczynam się trochę bać. Dziewczynki przesyłam wam moje aktualne fotki z dzisiejszej komunii mojej chrzesniaczki :) a ja idę się położyć troszkę bo jestem zmęczona tym wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ❤️ Pieseczki są cudne - zagiziałabym je :) Dziewczynki tak leżę i leżę i zastanawiam się ile ja mogę tak sobie plamić w domku. W sumie to już 2 tygodnie. Czy jak zgłoszę się do szpitala to oni są w stanie zrobić coś innego niż ja (mam tu na myśli duphaston)? Następne USG na, którym będzie można coś zobaczyć i podjąć decyzję to 22 maj. Jestem taka skołowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Wpadłam podziękować Wam za gratulacje. Naprawdę ze szczerego serca Wam dziękuję. Mam mało czasu teraz na siedzenie przed kompem, bo synek pochłania większą część dnia a ja dopiero zaczynam się organizować. Ale wiem że mi wybaczycie moją nieobecność i zaległości w lekturze :-))))) Granini - z tego co widzę, Tobie też jest czego gratulować. Moje wielkie uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisałam sie i nic nie poszło :( a już do pracy wychodze i nie zdąze napisac ponownie ech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Elfik, Gratuluje i zazdroszczę :) poproszę o zdjęcia synka jeśli masz. Granini, leż cierpliwie a będzie dobrze :) KKKasia, cudowne psiaki i fajne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! ale piękne słonko z rana, jak ja to lubię :-) zyczę wszystkim miłęgo dnia!!!! Granini odezwij się , co tam u Ciebie Elfiku, no właśnie - jak masz prześlij fotki swojego Skarba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam, Paula, dzięki za fotki - śliczna i promienna z Ciebie brzuchatka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. :) Witaj Goniu- całuski dla Oskara. 👄 Dasz sobie radę. :) Elficzku buziaczki dla Was świeżo upieczona mamusiu. 👄 Granini- a mocne masz to plamienie? Nie mam ulotki duphastonu, bo już go nie biorę , ale coś kojarzę, że tam przy zagrożeniu były ogroomne dawki. Może warto dla swojego spokoju podjechać do szpitala. Wydaje mi się, że w szpitalu dają inne leki niż duphaston czy luteina. Poczekaj może do wieczora i wtedy jedźcie. Buziaczki dla Was 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam dziewczynki w poniedziałkowy poranek Elfik moje najszczersze gratulacje ciesze się bardzo że juz masz swojego skarba przy sobie mam nadzieję że juz wkródce do Ciebie dołączymy Foli masz rację jestem ciekawa ale z drugiej strony troszkę przerażona dziś jest 5 dzień jak @ nie przychodzi i mam zamiar zrobić test zobaczymy co pokaże na wszelki wypadek prosze was dziewczynki o trzymanie kciuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, trzymam kciuki, wygląda to całkiem dobrze :) a wiesz kiedy miałaś owulację, byłaś na monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, odpoczywaj dużo ❤️ na pewno wszystko będzie dobrze Elfik 🌻 ber - trzymam kciuki!!!! Monik, Estella, Asia, foli 🌻 Mój mąż był dziś rano u androloga, i nic nie załatwił:( ale to nasza wina, a raczej wina naszego niedomyślenia:( Myślałam, że mąż pojedzie, porozmawia z lekarzem itp - i to będzie treść wizyty, a okazało się, że androlog od razu chciał zrobić badanie nasienia, a u nas nie było wstrzemięźliwości, no bo owu itd... nikt nam nie powiedział, że od razu będzie pobrane nasienie:( że ja, głupia się nie domyśliłam:( i androlog to kobieta:) mój mąż lekko spanikowany, za tydzień ma wyznaczoną wizytę, jeny, aż się martwię, czy sobie w tym stresie poradzi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×