Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość pyt.
mozna jesc szczaw bedac w ciazy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczaw jest wskazany jako źródło żelaza, jak szpinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt.
słyszałam ze szkodzi gdyz zawiera kwas szczawiowy dziekuje za odpowiedz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam tą informację w necie ale poszukam jeszcze w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! Mam dzisiaj cięzki dzien wiec pewnie nie będę się zbytnio udzielała Elfiku: GRATULACJE!! ❤️❤️ Kolejna mamusia u nas suuuper Granini nadal trzymamy kciuki, Asia ma racje jeśli się martwisz to lepiej skocz do szpitala Ber trzymam kciuki!! Ale byłoby fajnie!! Ale ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam to: Znaczne ilości wapnia zawiera m. in. szpinak, buraki, i rabarbar (ale tu uwaga: kwas szczawiowy -zawarty w szczawiu, szpinaku i rabarbarze oraz kwas fitynowy w produktach zbożowych i strączkowych -utrudnia wchłanianie wapnia z przewodu pokarmowego, ułatwia je natomiast witamina D. Trzeba o tym pamiętać przy układaniu diety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, będzie dobrze, twój mąż sobie poroadzi ze stresem zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
DZIĘKI DZIEWCZYNKI JESTEŚCIE CUDOWNE JUZ WAM CHYBA TO KIEDYŚ PISAŁAM NA MONITORINGU BYŁM ALE W POPRZEDNIM CYKLU LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE WSZYSTKO JEST OK Z LEWYM JAJNIKU ALE NA PRAWYM DOPATRZYŁ SIĘ JAKIŚ TORBIELKÓW KTÓRE TO MOGŁY SUGEROWAĆ ŻE NIE KAŻDY CYKL JEST OWULACYJNY A PRZYCZYNĄ MIAŁ BYĆ TESTOSTERON DOSTAŁAM LUTAINE OD 16 DO 25 DC ZROBIŁAM BADANIA HORMONU I WYSZEDŁ OK DAŁAM SOBIE LUZIK BO MYŚLAŁAM ZE W TYM CYKLU NIE MA WIELKICH SZANS NO A TERAZ SAMA NIE WIEM WIECZOREM ZOBACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie znowu czytam o in vitro :) no bo w piątek pierwszy zastrzyk i wizyta w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
JA JESTEM NA POSTERUNKU ESTELKO POWIEC CO U CIEBIE JAK TAM PO URLOPIE BO JAK OSTATNIO ROZMAWIAŁYSMY TO WYBIERAŁAS SIĘ NA MAZURY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
FOLI A SŁYSZAŁAŚ O TEJ NOWEJ METODZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem tez, ciekawe co u Granini, Ber kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, czytałam o niej dużo ale jest jeszcze trochę za nowa i nie sprawdzona jak dla mnie a poza tym udało się dopiero za trzecim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
BETI CHYBA DZISIAJ FOLI JESTEM PEWNA ZE TOBIE SIĘ UDA ZA PIERWSZYM RAZEM I JUZ NIE BĘDZIESZ MUSIAŁA SIĘ DOKSZTAŁCAĆ W TEJ DZIEDZINIE NO CHYBA ŻE ZMIENISZ ZAWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, trzymam kciuki, aby dziś wyszły piękne dwie krechy!!! Foli, bądź dobrej myśli - uda sie na pewno i to za pierwszym razem - tego trzeba się trzymać :-) a ja o wypadzie na Mazury już zapomniałam - chyba mozna wypocząć jedynie na 2-tygodniowym urlopie...ale mam plany pojechać w czerwcu do Gdańska :-) to juz niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
DZIEWCZYNKI DZISIAJ TO JA WAM NIE PODZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE CO BY NIE ZAPESZYĆ ESTELKO GDAŃSK BRZMI FAJNIE OBYS TYLKO NA POGODĘ NATRAFIŁA FOLI NAPEWNO SIE UDA WIĘC USZY DO GÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ber trzymamy kciuki, napisz jak najszybciej bo tu poumieramy z ciekawości :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,🖐️ gratulacje dla Elfika❤️, niech malenstwo teraz sie dobrze chowa, a dla mamy życze duzo zdrówka...❤️ Granini wypoczywaj duzo kochana....niech beta skacze z dnia na dzien, coraz wyzsza...🌻 ber trzymam kciuki za dzisiejszy test, oby wyszły dwie wypasione na maksa kreski❤️ ja niedawno wróciłam , az sie nie chciało wracac, wypoczełam i opaliłam buziaka.....dzisiaj jest tak zimno, chociaz słoneczko swieci pozdrawiam i zycze miłego dnia..... aha co do tego szczawiu, ja jem i sie zle nie czuje po nim , wrecz przeciwnie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Ja osobiście muszę przyznać że jakoś nie spieszy mi się do tego testowania ale ponieważ leczę się w Łodzi a koleżanka jutro wybiera sie do naszego lekarza to zrobie ten test i skontaktuje się z lekarzem co mam dalej robić. Mam nadzieję że to opóżnienie to nie skutek brania luteiny czy którejś z was przesuneła się @ po tych lekach dodam że ja zawsze mam cykle regularne no ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, ja nie brałam nigdy luteiny ale w ostatnim cyklu opóźniłą mi sie @ o 4 lub 5 dni w sumie bez powodu. Zawsze miałam regularne cykle, więc czasami po prsotu tak jest. Mam nadzieję ze u ciebie jest jakiś przyjemny powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ber, mi sie przesunęła po luteinie ........... o 9 miesięcy, czego i Tobie kohana serdecznie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
JAK JUZ WSPOMINAŁAM DZIEWCZYNKI PODZIĘKUJE WAM JUTRO CO BY NIEZAPESZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, no to miałaś ładne przesunięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foli, rzeczywiście, jeśli być dokladnym, to miesiączki do dziś nie ma haha ... tylko okrąglutki bobas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki Przesłałam kilka zdjęć z zeszłego tygodnia. Ale muszę powiedzieć, że dziecko tak się zmienia z dnia na dzień, że sama jestem w szoku. W zeszłym tygodniu jeszcze był taki na buzi opuchnięty, a teraz już coraz mniej. No i zaczyna być podobny do dziecka, a nie do chudego wysuszonego jaszczura :D (jemu strasznie naskórek po porodzie schodził, ale jakoś powoli pozbywamy się tej wady). Nie mam wielu adresów mailowych, więc nie gniewajcie się, że nie wszystkim wysyłam. Jakby coś, to poprzesyłajcie sobie ten mail ode mnie :-) Ja korzystam z tego, ze mały łaskawie odkleił się od mojego cycka i trochę muszę się ogarnąć. buziaczki dla was i jeszcze raz dziękuję za gratulacje narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
GONIA A MAM PYTANIE CZY JAK JUZ CI SIĘ UDAŁO TO DALEJ BRAŁAŚ LUTEINĘ I JEŚLI TAK TO OD KIEDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×