Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Nie no eigmuska - tylko nie ty, nie łap kochana doła, bo jak ty złapiesz, to my wszystkie zaraz za tobą. Mi dopiero co minęło wkurw... bez powodu. Teraz jestem pól happy - bo mam już w domku stepperek z tasmami na ręce i po pół godziny stepperkowania stwierdzam, ze CZUJĘ MIĘSNIE, CZUJĘ, ŻE JE MAM I ŻE CHCĄ POZBYĆ SIĘ TŁUSZCZU. I ja im pomoge skromnie mówiąc. Podoba mi się i mam nadzieję, ze zapału nie strace. A przy tym większa motywacja na zwiększenie płynów niegazowanych i ZERO kolacji. No i z tego powodu jestem happy. A nie happy bo moje Szczęście jest w delegacji :( Buuu, ja to się mam, na szczęście nie mam teraz płodnych i @ zbliża się wielkimi kroczyskami. To tak jakoś lżej. Kończę dzisiaj bidżis - dogotowuję jakieś 5 kilo bigosu, musze zapakować jeszcze w słoiki i zawekować, co by przetrzymały. No i zupinkę ugotuję na jutro, bo jak Męzula wróci z delegacji to będzie głodna. Chciałam zapytać, gdzi się Ana podziewa, estella mało też, enigma ... zabiegana, foli - pwnie skupiona na piątku ... ale się dzieje, kurcze napięcie dziwne wyczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki! Granini, Ber gratulacje!!! wszystko będzie O.K. Beti jutro mam zadzwonić, czy są wyniki, tak więc narazie nic nie wiem. Szpital w którym byłam jest 70km od mojego miejsca zamieszkania, a moje godziny pracy są różne(szkoła) tak więc jeśli będą to podjadę tam dopiero w piątek, bo chciałabym od razu zweryfikować je z endokrynologiem, co wymaga w miarę odpowiedniej pory w ciągu dnia. OBIECUJĘ - zdam relację, w końcu razem jesteśmy towarzyszkami niedoli:) Tymczasem buziaki dla Ciebie i pozostałych dziewczynek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, kochana mam pytanie co się stało z Twoją fasolką w 24 tygodniu? ja wchodzę w niego w piątek, myślałam że ryzyko poronienia już nie istnieje. pozdrawiam ninka ps. ja będę miała prawdopodobnie babeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko super ze jesteś już czarna!! CZekam w takim razie na wyniki, trzymaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Goniu wzruszające. :) 🌻 Ber po cichu gratuluję i trzymam kciuki Treaz na pewno będzie dobrze. Nie martw się Kochana. 🌻 Enigmuś ne łap dołków 👄. Bocki się wykluły z gniazd i od razu na forum zaczęły się dobre wieści.:) Ten rok jest Wasz!!! Też nie rozumiem dlaczego Twój lekarz się upiera, że nie warto robić badania PCT- zrobił przecież masę badań a dlaczego się upiera przy tym?Przecież ani to badanie nie wpływa na cykl ani mu nie zaszkadza. Dziwny ten jego upór maniaka. Zabajonku- cieszę się, że humorek lepszy i steperek poprawia humor. Żabko trzymamy kciuki za wyniki. Beti- a Ty kiedy idziesz na badania? Tygrysku- pozdrowienia dla Granini. :) Ninko- a nie pomyslałas że Ber nie che pisać o tym co się stało i wracać do tego myslami? W tej chwili najważnijszy jest dla Niej spokój a nie wracanie do tego. Biedna i tak się napewno stresuje. A Ty nie mysl, że może cos się stać Twojemu skarbowi, że może się coś przydarzyć , tylko, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. :) Monik- proszę meldować się częsciej. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie melduje Asiu!!! :) Gonia zdjecia są przecudne po prostu brak słow .Zdjecia przed porodem z mezem również rewelacja!!!!(chyba w studio gdzieś robione?)Synek jest śliczny a ty na jednym ze zdjec to nie wygladasz kochana jakbyś była wszpitalu po porodzie .jeszcze raz dziekuję za zdjecia i gratuluję!!! Hej a co z naszą Ana sie dzieje? dawno jej nie było czy mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, o której ty wstajesz? :) Cześć Monik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik I Foli. :) Ja wstaję o 5.30 i przy kawce zaglądam do kompa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! No Asia - to skowroneczek jesteś, skoro świt ... :) Witajcie wszystkie. U mni epogoda \"butelkowa\", aż nie chce się z łózka zwlekać. No ale trzeba było do pracy iść. Jeszcze dwa dni i znowu weekendzik :) W sobotę idę do frajera podciąć grzywę, bo świata już nie widzę, może jeszcze dodatkowo ciapnie mi jakoś fajnie włoski ... zobaczymy. Byle do soboty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama się budzisz czy musisz tak wstać? A propos kawki chciałam was spytać ile filiżanek pijecie w ciąży? Jak sie czyta to wszędzie pisze, że do 2 można. Mi byłoby chyba ciężko wytrzymać bez kawy całkowicie w ciąży. Zwłaszcza rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mi się ostatnio wcale nie chce wstawać. Ja tam się na sobotę nie cieszę bo zastrzyk mi mąż musi zrobić po raz pierwszy. Ciekawe jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - musi być tylko dobrze i tak myśl, każdy zastrzyk zbliży cię do celu. Wierzę, że to cholernie trudne, ale powinnać teraz nastawić się pozytywnie. Wiem, wierzę, że się boisz, ale czego kobieta nie zniesie ... wszystkie to wiemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtajcie dziewczyny .!!! Foli a\'propos kawki to powiem ze ja piłam obowiazkowo dwie dziennie .na początku ciązy odrzuciło mnie od niej całkowicie i podobno bardzo często to sie zdarza(chyba organizm sam eliminuje to co be) a teraz czasem wypije kawe słabszą z mlekiem ,ale nie mam potrzeby pić każdego dnia.zobaczysz jak zmieniają sie upodobania ciazowe ,nawet sie tego nie przypuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja się zastrzyków w sumie nie boję, boję się tego że mój mąż je będzie robił, bo nigdy tego nie robił, ja wiem, że cukrzycy robią sobie codziennie, ale ja mam do wstrzyknięcia 3 ampułki, oj będzie się dłużyło. Monik, moją szwagierkę też odrzuciło od kawki w ciąży. Ciekewe jak u mnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku- jabym nie musiała, to by mnie żadna siła z łóżka nie zwlokła. No chyba, że ubikacja , tam jestem conajmniej 2 razy w nocy ;) Zabajonku- idziesz do frajera, czy fryzjera? hihhi Foliczku - ja przed ciążą piłam praktycznie kawę na okrągło - teraz wypijam 1 zawsze rano i może się czasem skuszę na 2 p południu. I wcale mnie od kawki nie odrzuciło- ale tak jak pisałam, ja miałam wszystkie objawy na @. A co do zastrzyku będzie dobrze- tylko nie patrz Mu na ręce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja teraz piję 2 czasem 3 dziennie ale w ciąży ograniczę sie do 1 czasem moze 2 :) z tym patrzeniem na ręce to będzie trudne :) W piątek jadędo kliniki muszę spisać wszystkie pytania o in vitro bo się potem zapomni. Wyniki moje już są ale przez telefon nie da rady, panie powiedziała, że nie wolno jej interpretować wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! ale dziś śpiąco i szaro, ale i tak życzę Wam miłego i pogodnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Estelka, u mnie dosyć ciepło. wiecie mimo że mam in vitro to narazie czuję taki spokój psychiczny jeśli chodzi o wynik, tzn wcale o tym nie myślę. Przejmuję się zastrzykami ale to są duperele, które odciągają myśli od głównego problemu. Nie muszę teraz pilnować dni płodnych (bo ich nie mam przez tabletki :)). Jestem bardziej wyluzowana niż zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, to dobrze, że jesteś spokojniejsza. Ależ Ci fajnie, juz niedługo będziesz skakała z radości bo beta będzie cudownie rosła!!!! A tym razem mnie dopadł smuteczek ogromy, ech...tak bardzo chciałabym dzidziusia, a szans raczej żadnych...eee, tylko marudzenie mi zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, żadne marudzenie, jeśli się nie uda jakiś czas to znajdziecie sposób na kredyt i zrobicie in vitro. Zobaczysz jakoś się ułoży. Nie smuć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą kasę na kredyt to znajdziemy realnie dopiero na początku 2008 roku, a ja wtedy będę miała 32 lata. eeee, no to nie jest tak źle :-) ale mój mężuś już prawie cztery dyszki, ale nic innego poza oczekiwaniem nam nie zostało. Ale, przecież gramy w totka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, do 33 roku życia jest jeszcze ok tzn ryzyko komplikacji nie jest duże. ale to rzeczywiście niezbyt fajna perspektywa tak długo czekać, przykro mi. Graj w tego totka, moze sie uda. Ja tez zacznę grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pogoda wpływa tak na łapanie dołków kobietki, bo ja niby się nie przejmuję, ale jak jest tak pochmurno to i mi smutno się robi. COś w tym jest. Asia - zgadza się - idę do frajera ;) (tak mówię na fryzjera). Od jakiegoś czasu chodzę do faceta - bardzo młodego, ale jak on piesci włosy ... mmm poezja, czasami jest mi tak błogo, że ledwo udaje mi się nie zasnąć. Asia - powiadasz, że miałaś objawy jak na @ :) I to jest najgorsze, że my nie wiemy jak to będzie u nas kiedy już się uda, a będziemy czekały na nią. Chorobcia, że tez nie ma na to recepty :( Estelko - pociesz sie tym , że facet całe życie może i jest zdolny, bo produkuje swoje komórki rozrodcze. Ty w wieku 32 lat będziesz ciągle na topie. Ale to jest tak odległa perspektywa, ze myślę, że do tego czasu będziesz pchała wózeczek z bobaskiem cudownie poczętym. Może w któryms momencie zaskoczy ... z całego ❤️ życzę. Wygranej w totka tez zyczę, a co? DLaczego miałabyś nie wygrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika......97cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku , dziekuję Ci za taaaaakie życzenia!!!! ja na tym etapie liczę tylko na naturals, a życie zweryfikuje :-) Zabajonku, Ty nie wierzysz że mogło Ci się teraz udać, ale ja moooocno trzymam kciukaski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki estelko - lekarz też twierdzi, że 2-3 cykle po hsg trzeba próbować, a dopiero potem szukać dalej, to juz 2 cykl i jak nie teraz to dopiero po laparo pewnie zacznie się dalsze szukanie. Naprawdę nie czuję klimatu i zupełnie nie mam objawów jakichkolwiek. Nie żebym się celoowo doszukiwała, ale myśle, że chyba czułabym się jakoś inaczej. NIe wiem skąd, ale mam takie przekonanie, ze kobieta, która zaszła w ciażę czuje to gdzieś intuicyjnie. Ja zupełnie nic nie czuję. Wolę nastawiać się na okresik, mniej będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku- nie kazda.;) Moje przeczucie mówiło mi NIE. :P Estelko- ja coś czuję, że ten natural będzie. I będzie w momencie, kiedy się tego nie będziecie wcale spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×