Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Elf, dzięki za zdjęcia, fajny ten twój Dominik, i tak zabawnie czoło marszczy na ostatnim zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
FOLI A CZY MOZESZ PRZESŁAĆ MNIE FOTKI BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka Nadzeii
Elfiku dziekuje za zdjecia, Dominiczek jest cudowny......❤️ jak sie czujesz kochana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku dziekuje za zdjecia, Dominiczek jest cudowny......❤️ jak sie czujesz kochana??? Emika dziekuje za fotki, fajna czarnulka z Ciebie, no teraz blondyneczka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
ELFIKU SYNEK JEST CUDNY JESZCZE RAZ GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elfiku ale Kruszynka maleńka ! Cuuudneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, przepraszam ze ja z takim opóźnieniem, ale skorzystałam z tego ze Mały śpi i też się przespałam. Jeśli chodzi o luteinę to ja ja odstwiłam jak okazało sie ze jestem w ciąży, progesteron był dobry a mój gin jest zdania ze jak czegoś nie tzreba brać to nie brać .... choć jak wiadomo luteina by nie zaszkodziła a w niektórych przypadkach wręcz jest po prostu neizbędna. także ja nie brałam. Zresztą u mnei pierwszą oznaką ciąży (choć rozpoznaną przez pani aptekarkę nie przeze mnie) był odruch wymiotny na luteinę podjęzykową choć jak wiadomo ani smaku ani zapachu nie ma ... a jednak było mi od niej niedobrze więc poprosiłam aptaekarke aby tą z recepty zamieniła na dopochwowa bo mnie mdli, na co ona : pani jest w ciąży i wmusiła mi test, którego nie chciałam, twierdząc ze od tego się płacze. Test wyszedł a luteina była odstawiona. A dzidzia właśnie kwęka sobie w łóżeczku, cóż moje towarzystwo lub moich cycuchów jest chyba niezbedne Oskarkowi. pozdrawiam Was laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber przypomnij nam ile się starasz bo nie widze Cie w tabelce i już mi się zapomniało? Halo halo laski gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dopiero teraz, bo wczesniej to miałam po prostu ... młyn i nie było jak. Ogólnie jestem dzisiaj jakas rodrażniona, wszystko mnie wq.... i to drugi powód że nie zajrzałam wczesniej. Jestem diabelnie śpiąca, mimo że zaliczyłam dzisiaj dwie kawy, pogoda jest raczej niezła - nie jest gorąco, raczej chłodno, świeci słońce. To jest moja pogoda, a mnie muli. Przyszłam do domu, wzięłam sie za robotę, żeby nie myśleć o tym, że coś mnie wkurza. Tak naprawdę to sama nie wiem co 😠 Ber - trzymam kciuki za test, oby to było to ... 🌻 Przeczytałam zaległości z całego dnia, ale ni cholery już nie pamiętam co się działo :-o Ja pierniczę, nie wiem co się ze mną dzisiaj dzieje - wrrrrr. ALe ogólnie widzę, że nie tylko ja taka dzisiaj mało obecna. W ogóle coś mały ruch tutaj ... Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słówko ... Elfik - słodzinka :) Po prostu cukiereczek :) Paula - promieniejesz :) Oki, zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:-) Młyn Zabajonku? oj wiem coś o tym siedziałam na uczelni do 18:00 ale jestem szcześliwa bo dr inż mnie pochwalił, był zachwycony projektem:-) ber👄 trzymam ogromne kciuki by ci sie udało:-)🌻 Elff, śliczny maluszek twój, oj bardzo🌻❤️ gratuluję serdecznie:-) Asiulek, odpoczełam jak mówiła w sobotę:-) a teraz mam troszkę więcej siły do pracki:-)🌻 🌻 🌻 będę słuchać twoich rad:-) Paula, brzuszek masz rewelacyjny:-)🌻❤️buźka Estelka tak patrząc na tabelkę to ty się szykuj do tego boćka🌻 z pewnością w tym roku zawita do Ciebie:-) mam dziś dobry humorek i chociaż nie mogłam sobie buźki opalić jak Iskierka w sobotę to i tak było milutko:-)🌻 jutro do pracki znowu, ale zaczynam lubić pracę poza domem:-)🌻 a ja czekam na @ właśnie wczoraj skończyłam brać anty, za tydzień ostatnia paczka Yasmin i..........hihihihihih:-) boćki moje🌻 a tam lubię sobie pomarzyć bo uważam że marzenia sie spełniają jeśli sie w nie wierzy:-) a ja wierzę:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Dzięki to są ostatnie fotki przed porodem :) Nie wiem do kogo z was dotarły ponieważ mi się mail wrócił z jakimiś głupimi błędami. Głupia poczta!!!!! Wysyłałam wczoraj wieczorem do was wszystkich. Nogi mi już strasznie puchną - wieczorami mam ooooogromne kostki - a raczej ich brak !!!!! Byle do 31 maja :) mam nadzieje że dotrwam ;) Teraz załatwiam ostatnie sprawy związane z uczelnią więc całymi dnimi biegam. Jutro musze jeszcze załatwić obiegówkę z 5 bibliotek!!! A potem gdzieś wydrukować pracę mgr oprawić dac do podpisu promotorowi a następnie zdać do dziekanatu, a w między czasie pozałatwiać wpisy do indeksu. Szok!!! Mam dość już - nawet nie mam czasu zeby usiąść i poczytac co u was słychac. Staram się oszczedzać ale jak tu się oszczędzać jak jeszcze tyle do załatwienia mi pozostalo przed porodem. Buu... Dobranoc - miłych snów :) 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja nie wiem co się ze mną dzieje ! Inseminację miałam 27.04. 8-go maja beta wyszła 2,8 więc nic z tego ale od inseminacji całymi dniami boli mnie brzuch jak na @ chociaż w piątek się skończyła ale ten brzuch boli mnie od inseminacji :-) Piersi też mnie bolały od inseminacji ale kilka dni temu przestały. Nie wiem czy nie iść do gina bo dzisiaj to straszie mnie bolał brzuch. Noi kłują mnie od czasu do czasu jajniki - raz jeden raz drugi a zwłaszcza jak coś cięższego podniosę. I jeszcze zauważyłam że od kilku dni mam mętny gęstawy śluz. Ogólnie czuję się słaba i ten ból brzucha .......... Czy to może być efekt stymulacji ? Czy może coś innego ? Iść do gina czy poczekać do następnej @ czyli gdzieś na początku czerwca? Co radzicie? serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek-Graniniowy
Hejka, Pomyślałem, że zakualizuję wieści o Granini, bo chyba nic dzisiaj (poniedziałek) nie pisała... Zrobiliśmy rano kolejna betę i wyszła ponad 1100 w stosunku do czwartkowego 510 i sobotniego 630 - czyli orajt ;) Plamienie niby troszkę się zmniejszyło, ale ciągle bolało ja podbrzusze, więc wieczorkiem zadzwoniła do lekarza i on poradził, żeby pojechać do niego do szpitala (jest ordynatorem chyba) i zobaczyć co tam powiedzą na dyżurze. Wspólnie z lekarzem wślepiałem się w USG i jakąś mikro-plamkę pokazywał (4mm) mówiąc że to może być to, ale dalej za wcześnie żeby jednoznacznie to stwierdzić. Ze względu na plamienie zdecydowali się jednak ją zatrzymać. Zrobiłem więc jej kolacyjkę, kupiłem owocki, piciu i zawiozłem razem z resztą ekwipunku no i została... Jutro obaczymy co dalej jak jej porobią badania następne. Będę was informował. Pozdrówka! Tygrysek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku jesteś kochany ( bez domówień :D), że myslisz o nas i nas informujesz. 🌻. Cieszę się, że beta pieknie rośnie a ta plamka.... pamiętam jak się w nią wpatrywałam, z niedowierzeniem parę miesięcy temu :) To jest to! :) Całuski dla Granini, chyba dobrze, że jest w szpitalu, teraz jest najwazniejszy moment dla Waszego malutkiego skarbu- niech Kochana leży, odpoczywa a już niedługo tej plamce będzie biło serduszko. :) 🌻❤️ Czekamy na dalsze wieści od Was. Paula współczuję Ci tego młynu- ale już niedługo będziemy oglądać zdjęcia Twojego synka. :) 🌻 Elfiku- słodziutki bobasek, mrrrrrrrrr :) 🌻 Ber- siedzę w napięciu i czekam na dobre wieści. ❤️ Zabajonku- mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie lepszy. :) 🌻 Emiczko- grzeczna dziewczynka:D :P Judytko- ja bym się wybrała do gina, nie czekała, może to nic poważnego, ale będziesz spokojniejsza. :) Foliczku- czerwiec po prostu MUSI być Wasz. 🌻❤️ Estelko- a może spotkamy się na kawce w Gdańsku? ;) :) Goniu, Elficzku - jesteście wspaniałe, pomimo, że macie swoje skarby od niedawna ze sobą, to nie zapominacie o nas. :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No dzisiaj nie jestem w o wiele lepszym nastroju niż wczoraj, ale przynajmniej nie mam ochoty kogoś pobić (a w czoraj miałam). I to bez powodu. Tygrysku granini - dziękujemy za informacje i cieszymy się, że beta pięknie przyrasta. Marzę o takiej chwili kiedy zobaczę dwie krechy a potem wzrost bety uświadomi mnie, że sie udało. Kiedy to będzie. Nic to, póki co trzeba uzbroić się w mega cierpliwośc i czekać ... już mnie brzuch pobolewa jak na @. To 22 dc, więc sobota, góra niedziela, maksymalnie poniedziałek. Taki rozstrzał dlatego, ze ostatnio przesunęła mi się o dzień i nie wiem jak będzie w tym cyklu. Najwczesniej może być w każdej chwili, ale liczę, ze w sobotę. Gdyby była w niedzielę, to byłby mój normalny cykl. Sądząc po czasie owulacji (chyba 11 dc, ew. 10 dc wieczór) to powinnam ją dostać w sobotę wieczór albo niedzielę rano. Zobaczymy jak sprawdzi się ta teoria u mnie. Bo wygląda na to, ze II faze mam w miarę prawidłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam was wszystkie z samego ranka nie wiem czy wam to już mówiłam ale na wszelki wypadek powtórze jeszcze raz jesteście WSPANIAŁE bardzo serdecznie dziękuje wam za miłe powitanie po takim czasie i za gorący doping to dla mnie naprawdę dużo znaczy. Jesteście super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ranne ptaszyny:) Tygrysku, dziekujemy za cenne informacje:) Asia ma rcję, jesteś kochany, że nam piszesz o Granini, ciągle o niej myślę, a jak wiem, że wszystko jest na dobrej drodze, to się tak nie martwię:) ber - jakie powitanie ❤️ Zabajona, ciesze się że z Twoim nastrojem już w porządku:) ja mam dziś to co Ty wczoraj, wszystko mnie wkurza:( a najgorsze jest to, że zrobiłam sobie w weekend test owu, wyszedł pozytywny, więc działaliśmy, a tempka wzrosła mi dopiero dziś:( a wczoraj nie działaliśmy:( i się trochę wkurzyłam:( Paula, ja dostałam Twoje zdjęcia, dziękuję bardzo, bije od Ciebie takie ciepło i spokój 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarta! Tygrysku dzięki za dobre wieści!! BEr kontynuuj, też masz dla nas dobre wiadomości?? Mów tu szybciutko!! A u mnie zaczyna się @ ( tydzień wcześniej bo po co regularnie) Zadzwonię już chyba dziś do szpitala w sprawie tych badań, chociaż na razie to plamienie ale raczej to już @, więc chyba nie bedę czekać do jutra Granini, Ber ❤️ A właśnie Ber przypomnij jak długo się staracie i co było u Was przeszkodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
BETI Z PEWNĄ DOZĄ NIEŚMIAŁOŚCI PÓŁOFICJALNE INFORMUJĘ ŻE WCZORAJSZY TEST WYSZEDŁ POZYTYWNIE UKAZAŁY MI SIĘ DWIE CUDOWNE KRECHY ALE NADAL CHYBA JESTEM W SZOKU I JESZCZE TO DO MNIE NIE DOCIERA ZADZWONIŁAM ODRAZU DO SWOJEGO LEKARZA DO ŁODZI I UMÓWILIŚMY SIĘ NA PRZYSZŁY CZWARTEK I WTEDY TO BĘDĘ MOGŁA OFICJALNIE POTWIERDZIĆ A NARAZIE BOJE SIĘ CIESZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wow. ale się ruszyło!!! Bocianki kochane!!! Ber, jak sie jeszcze boisz, to oficjalnie nie gratuluję, ale skaczę sobie przed monitorkiem z radości!!!! super, super - może razem z Granini :-) otworzyłyście worek z fasolkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie - do pijących herbatki Slim Figura, bo chyba któraś z Was pisała, że pije :-) Ja piję teraz nr 1 , ale mam taki częstomocz, że mnie to zaczyna wnerwiać :-o czy ta herbatka i na Was tak dziwnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ber pytanko
Gratulacje Ber i pytanko : Jak dlugo sie staraliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, dziekujemy za wiesci o Granini-Tygrysku:-))) Zabajona , a moze sie udało??hmmmmm byłoby fajnie❤️ Paula ja niestety nie otrzymałam Twoich zdjec:-((( ber OGROMNE GRATULACJE WKONCU SIE RUSZA TOPIC DO PRZODU....❤️❤️❤️❤️ AnA halooooooooooo gdzie jestes kochana???????????:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber :) :) :) To cudowna wiadomość :) Gonia miała rację ta luteinka działa:) Teraz się niczym nie martw, wcinaj folik i myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, no to dla ciebie również ponowne gratulacje :) Rzeczywiście się ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę za Ber odpowiedzieć to starali sie niecały rok z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do foli
mam pytanko do ciebie..powiedz mi wczpraj wziełam ostatnią nystatyne i mam lactovaginal, tylko nie wiem jak go brac, jest napisane ze najlepiej 2X1 tabletce......czyli rano i wieczorem tylko łykac czy dopochwowo wkładac?????oto moje tytanie dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×