Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Dziekuję za wszystkie miłe słowa. Nie byłam w stanie ostatnio się odezwac bo niezbyt dobrze się czułam. Zaczęło się od piątku. Jestem osłabiona i mam mdłosci.Dzis jest troszkę lepiej. Czekam cierpliwie na wizytę u gina. Powinnam pójsc najwczesniej po niedzieli. Mielismy zapalanowany wyjazd nad morze ale jesli będę się tak dalej czuła to chyba nie będzie sensu. No ale teraz faslka jest najważniejsza :) Muszę odnalezc tabelkę II i wpisac się ponownie. Zauważyłam,że ktos mnie wykreslił. Jeszcze chce tam pozostać do momentu aż gin potwierdzi ciążę. Siostra dziękuję za wszystko. Juz niedługo się zobaczymy i pogadamy :) ....miłego lotu życzę 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i raz jeszcze dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymamy kciuki, będzie dobrze!! ❤️ Szkoda że dowiem się dpoiero jutro bo jeszcze nie mam kopma w domu :( Witam nasze ciężarówki: Silve, Zabajona, Ber!!! Trzymajcie się kochane i odzywajcie się częściej bo Was strasznie potrzebujemy!! Myszko ja miałam 120 przy normie 20, a po obciążeniu ponad 150 (tzn pewnie oni mają tylko pomiary do 150 a ja przekjroczyłam :( ) No więc trochę wysoka nie? Ale już czuję się lepiej i mam nadzieję ze będzie oki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:):):):) Ja juz w pracy:( wakacje cudowne:) słońce:) basen:) jedzienie:0 hmmm a raczej żarcie :D żarcie :D I żarcie :D cZUŁAM SIE JAK W BAJCE:)Niec nie robiłam tylko lażałam ,opalałam się i dosłownie zarłam:P Bylismy ze znajomymi i było bardzo fajnie. W ubiegłym roku tez byłiśmy w tym hotelu i było tak spuper ze zdecydwowaliśmy ze znowu tam przyjedziemy:) No juz mamy plany ze 3 raz tez tak przyjedziemy ale tym razem...mam nadzieję ze z niunią lub niuniasiem:) No coż ...małego egipcjanina nie będzie :P bo jak przylecieliśmy moja cudowna :P punktualna:P @pka oczywisce pojawiła sie pierwsza przy lądowaniu w Egipcie:P no i coż......... Na szczęscie nie była dokuczliwa...przylazła cichaczem i równie szybkim cichaczem przelazła na moja kolezankę:P Jestem wypoczeta:) zadowolona:) opalona:) i pełna optymizmu:) Podczacpobytu w Egipcie w t5dc zaczęlam brac clo tak jak kazał mi gin, wróciłam poszłam kilka razy na monitoring i urosły mi 2 pęcherzyki .W piątek jeden miał 21-22mm i jak potem w sobotę byłam na usg to ten dzias:p nie pękł jeszcze, poza tym ten 2gi miał ok 18-19 mm wiec chyba ten 1 będzie dominujący. Dziś jest 12dc i wieczorkiem tez ide sprawdzic czy pękły. No oczywiście armia juz czeka:P:P:P:P:P Mam nadzieję ze nie zdechnie zanim wykluje sie komoreczka:P No coż zobaczymy:) Nie nastawiam sie jakos bo ostatnie nieudane cykle sprawiły ze nie ma sie co eksajtować poczekamy zobaczymy:) Poki co ten upał mnie dobija:( W Egipcie był wiaterek i taka bryza od morza a tutaj masakra:( Buziaczk idla wszystkich:) postaram sie wysac fotki bo dzis wywołuję i na płytkę nagram:) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczynię poprawki:) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczynię poprawki:) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti moja prl to 12 przy normie 29 a po obciażenieu 183 wiec u mnie po obciazeniu wysoka.Zreszta zobaczymy jak teraz wyjdzie w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko z tego co mnie słuchy doszły, to jak ktoś miał hiperprolaktynemię czynnościową jak Ty to na pewno w ciagu kilku miesięcy brania bromergonu powinno Ci się udać :) Enigmuś szczęściaro!! Daj znać jak wrócisz od gina, ale sama jak tam czujesz że pękły czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, pojwiam się dopiero teraz bo nie miałam wcześniej czasu. Foli trzymam kciuki:) Ja czuję się ok choć jak dłużej siedzę to brzuch czasem troszkę pobolewa... a dziś byłam na badaniach uff, troszkę mnie pokłuli ale nie jest źle. Pozdrawienia dla wszystkich i życzę miłogo nowego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) sama nie wiem jak się czuję:P bo teraz to sama wiesz jak jest ,wmawiamy sobie to i tamto a potem dupa blada:P troche bolał mnie jajnik ok 13-14 ale zrobilam test owu i lipa:( Aaa wogole to zapomnialam napisac ze od piątku robie testy owu i zawsze jedna krecha byla czyli od 9do 12 dc jedna krecha a pęcherzyk wczoraj był taki ogromniasty. No moze wczoraj rano obracajac test i gapiąc na niego z roznych stron pod roznym swiatłem ujrzałam 2 bledziutka kreche ,nawet moj gin ja ujrzał:P ale była marna.... no wi ęc albo testy śa do d..... albo ta moja owu kurcze nie wiem kiedy będzie...... no ale nie wierze aby pęcherzyk tak sobie rosł i rosł....hmmm a kto wie moze nie będe miala tej owu? nie mam pojecia...... dzisiaj usg cosik mi tam potwierdzi. Jak ten pęcherz jeszcze będzie to chyba sama go walnę:P albo dstane pregnyl.... nie wiem ...nigdy nie miałam problemów z pękaniem ..ale coż jak nie rybka to akwarium:P Tylko dlaczego te testy nic nie pokazują??? hmmmmmm a niby maja pokjazac zblizajacą sie owu przed 24 do 36 godzin przed.... Kliknę wieczorkiem i napiszę:) Judytko:) dbaj o Siebie:) Ana;) jutro Ci poslę namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah widzę, że upał chyba wszystkim daje się we znaki i już nikt nie ma siły na net...:) a ja jeszcze do 19 w pracy...a prawdę mówiąć myslę już tylko o polożeniu się do łóżka i o chwili odpoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko ja chwilkę, jest taki upał, ze nie daję rady wysiedzieć przy kompie, mam go w pokoju na poddaszu wiec tu jest wysoka temp. a poza tym spiekłam sie jak racuszek:-P witaj enigma, ❤️ja jak raz spróbowałam testów owulacyjnych to w 9dc zrobiłam wyszła jedna krecha, a w 13 dc już wyraźne dwie:-) trzymam kciuki za foli i testujące niedługo, u mnie dziś 26dc, ale nic nie wskazuje na to by coś wyszło, @ pewnie przyjdzie za 3 dni:-(, nic nie czuję, choś pobolewał mnie brzusio parę dni temu i jakoś parę dni temu bolały mnie jajnikczki, ale teraz cisza:-(, no ale nie będę sie nad sobą użalać, co ma być to bedzie, zupełnie nic w tym cyklu nie śledziłam, więc jestem obojętnie nastawiona do fasolki troszkę mnie dziwi to, bo to piewrszy cykl po odstawieniu tab. anty i zawsze między kolejnymi opakowaniami dostawałam @ w 24 dc, więc może tym razem będzie po 28 dc - zobaczymy, oby nie była najgorsza bo wyjeżdżam właśnie w sobotę raniutko i nie chcę sie czuć strasznie w dodatku w taki upał:-( to tyle, zajrzę tu wieczorkiem idę poleżakować przy basenie a potem pod wentylator, uffffffff jak gorąco:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał jest niemiłosierny, rzeczywi ście:( prawie nago chodzimy po domu, a i tak jest gorąco:) Emika, szczujesz tym basenem:D jutro wyjeżdżam, nie chce mi sie podróżować w taką pogodę, ale muszę:( na dodatek pojutrze mam mieć owu, i przepadnie..... ech... ale nie powiemprzecież w pracy, że nie jadę, bo mam owu:D:D:D ciekawe jak tam foli.... miłego wieczorka babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, właśnie przyjechałam :) wszystko dobrze jest jeden dzidziuś :) ale za to piękny :) właściwie to wygląda jak biała plamka :). jestem w 5 tygodniu i 4 dni a więc źle to liczyłam bo liczy się od transferu - myślałam ąe zaczynam 7 tydzień. Zarodek ma 2,5 mm i lekarz uprzedził mnie że akcji serca może być nie widać i miło się zaskoczyliśmy bo wygląda na to że było widać, lekarz mówił, że czasem ta akcja może udzielać się ode mnie ale niekoniecznie :) cieszę się ogromnie ale komputer mam pozwolenie używać 2 godz dziennie nie dłużej więc muszę w pracy coś wykombinować :) Witamin mam nie brać tylko zdrowo się odżywiać, zrobić badania i za 2 tygodnie jadę na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ❤️ ❤️ ❤️ ogromniaste gratulacje 🌼 🌼 🌼 :D:D:D:D A moj ogromniasty pęcherzyk skubaniec pękł dopiero podczas wizyty u gina a urosł do 26mm...szokkkk ten 2gi nieco mniejszy 18-19mm Armia juz czeka......:):):):):) no moze jak damy rade to dzis jeszcze zwiększymy bataliony :P poki co teraz tak mnie nap********:D:D:D Ze ledwo co chodzę:( a endo miałam 12mm ,ponoc bardzo ładne..... no coz ... jak to powiedziała emiczka ❤️ co ma byc to będzie:) Aaaaa a ten test to tez zrobiłam i znowu jedna krecha...... cosik te testy robia mnie w balona:P miłego wieczorku babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli bardzo sie cieszę, ze wszystko OK. Ja tez jestem dzię bardzo szczęśliwa - po raz pierwszy zobaczyłam dziś mojego dzidziusia. Niesamowite wrażenie - oczywiście efekt - moje łzy! Mój dzidziuś ma całe 7 mm (CRL), biło mu już serduszko - no i wg USG jego wzrost wskazuję na 6 tyg i 2 dni co idealnie pokrywa się z teminem OM. Kurczę dziewczyny jak jestem szczęśliwa, te które to przeżyły wiedzą co to znaczy a te co nie - to życzę Wam aby to nastąpiło jak najszybciej, tzrymam za Was kciuki. Jakoś nie mogę się napatrzyć na pierwszą fotke mojego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko gratuluję Ci7 mm szkraba !! Foli czekałam na wiadomosc od Ciebie ,cieszę sie bardzo ,ze wszystko dobrze u WAs .powiedz czy już całkiem dotarło do Ciebie to wielkie szczęscie ?:D jak to jest z tym terminem czyli u Ciebie będzie liczone inaczej? dlaczego i w czym róznica bo dla mnie nie ma? Eniogma witaj murzynie (zapewne jestes opalona na brązik?)No to trzymam teraz za Twoja armię!!!! bo tak tu sie rozkreciło ,ze szok!!! teraz bęzie juz tylko lepiej!! dobrej nocki Wam życzę!!! uaa u mnie dobrze oprócz tego ze brzuch mi sie stawia co nie jest dobre.jutro ide do gina .wg usg moja dziewczynka wazy całe 600g ,upał mi doskwiera tak strasznie ,robi m sie słabo ,drętwieją mi rece do tego ten sztywniejacy brzuch echhh szkaoda gadac dobra juz Wam nie truję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, jaka ulga, Foli GRATULACJE KOCHANA !!!!! Nie mogłam się doczekać wieści od Ciebie, więc specjalnie nie wchodziłam wieczorkiem na forum, w razie jakbyś później napisała, dopiero o 23 sobie pozwoliłam zerknąć :) GRATULACJE!!!! jeszcze raz, miej się zdrowo, pogodnie i spokojnie, aby Dzidziuś był spokojny po urodzeniu. Dziś przeczytałam 10 dniowe zaległości i bardzo się ucieszyłam z \"wysypu\" fasolinek, naszym nowym mamom serdecznie GRATULUJĘ!!!! Asiu, za Ciebie kochana trzymam kciuki, bo czuję, że Sandrunia szybciej zechce zobaczyć swoich Rodziców :) Dziewczynki starające się - bardzo Wam dopinguję, na pewno każda z Was zostanie mamą, tylko we właściwym czasie. Również naszym cieżaróweczkom życzę wszytskiego naj ... przez upał i zmęczenie piszę chaotycznie, sorki a my z małym wczoraj wieczorkiem wróciliśmy z 10 dniowych wakacji, było super i awt upał nie był dla nas starszny. Mój synek zaczyna się juz bawić, uśmiecha się do zabawek no itrzeba poświecać mu uwagę, mówić, zabawiać ... miłe to, ale bardzo absorbujące. Czas leci mi mega szybko, sama nawet nie wiem kiedy zrobił się lipiec, a do 21 sierpnia mam urlop macierzyński, dobrze że jeszcze wypoczynkowy + zaległy, bo nie wiem co by było ... 16 tygodni to na prawdę nic ... Kochane dziewczynki buziaki dla Was ... Dobrej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na buźkę po nadrobieniu tych stron :-D jutro sie odezwe więcej bo teraz już chyba nie myslę gratulację dla nowych mamusiek - ale sie działo w zeszłym tygodniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D Wstawać śpiochy - ja już nie śpie od 5 :-O Przez te upały mały nie może za bardzo spac i robi nam pobudki np. o 4 rano :-) Teraz też nie za bardzo sobię popiszę bo mam małą demolkę w domu - Panowie od remontu już działają a ja jeszcze w piżamie :-D Miłego, chłodniejszego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Aga, ranna ptaszyno;) ja też jakoś nie moge spać przez te upały... foli, strasznie się cieszę, wczoraj z męzem rozmawialiśmy długo o Waszej sytuacji, i o tym, co najwazniejsze, że w końcu się udało:) ciekawe jak tam Asia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kciuki i za gratulacje :) Żabka, ja też się cieszę że u ciebie ok, fajna sprawa z tym usg :) Monik, liczę tak jakby transfer był owulacją, tzn liczę dni od transferu i dodaje 2 tygodnie (tak jak niby przed owulacją) , wcześniej liczyłam od punkcji no i coś po drodze namieszałam, wczoraj lekarz wytłumaczył mi jak się liczy. Mój maż wczoraj podszedł do monitora od usg, przyglądał się długo i powiedział lekarzowi że narazie fasolka nie jest do niego podobna :) świetny ten lekarz od usg bardzo długo wszystko tłumaczy i rozmawia z nami no i od razu mówi, że wszystko ok, nie ma momentu oczekiwania, ledwo zobaczy już nadaje, ze wszystko pięknie itd. to dla mnie ważne bo oszczędza stresu. Maklady, wam też się uda, wierzę w to :) Enigma, a byłaś na nurkowaniu? mi się bardzo to podobało. A i czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, dzięki, będę na siebie uważać, profesor mi podkreślał dwa razy, że trzeba uważać. Aga, ty ranny ptaszku, ja bym jeszcze pospała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam po długiej przerwie i przepraszam za milczenie - nie miałam jak się odezwać. Przede wszystkim gratuluję wszystkim nowym mamom ich fasolinek. Ależ się wysypało :D:D:D Foli, dbaj o siebie i maluszka - 8 najpiękniejszych miesięcy przed Tobą 🌻 A my po weekendzie mamy się bardzo dobrze. Junior wypoczął, pooddychał świeżym powietrzem i tylko szkoda, że tak szybko trzeba było wracać. A po powrocie... Przyjechali moi rodzice na tydzień i mieliśmy remont - to znaczy malowanie całego mieszkania, bo zaraz po przeprowadzce nie zdążyliśmy. Troszkę jeszcze drobiazgów zostało do zrobienia, ale najważniejsze prace za nami - uff :D Wczoraj wróciłam do żywych i od dzisiaj zabieram się za prace, bo macierzyński macierzyńskim, ale trzeba się wykazać ;) Buziaki dla Was kobietki 👄 Paula, odezwę się do Ciebie, bo od przyszłej niedzieli przez kilka dni będę w Poznaniu, więc mam nadzieję na jakąś kawkę z naszymi małymi męczyznami. Oczywiście jak Ci więksi się załapią, to też nie będzie źle ;) W czwartek 20 lipca będę w tym biurze co ostatnio, więc może wtedy... Przynajmiej będziesz miała blisko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki!! Ja już na posterunku, własnie nadrobiłam wczorajszy emocjonujący wieczór. Foli, Żabko bardzo się cieszę że badania wyszły dobrze, teraz na pewno jesteście spokojniejsze ❤️❤️ Enigmuś - mam nadzieję ze wczorajsze późno-wieczorne milczenie oznaczało powiększanie armii :) Kolejny upalny dzień - na szczęście w klimie! Foli jesli masz monitor ciekłokrystalizny to one podobno nie emitują żadnych szkodliwych fal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!! Enigma, to wczoraj się pewnie działo! Teraz już wiesz napewno, że wszystko OK, zatem bedziemy niecierpliwie czekały na wieści od Ciebie za około 2 tygodnie, heh. A ja idę do pracki dowiedzieć się jak tam moim uczniom poszło. Trochę się boję, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ foli super wiadomośc.........GRATULUJĘ!!!!!!!! teraz tylko odpoczywaj jak najwiecej, dbaj o siebie i maleństwo, a za kilka miesięcy przytulisz do siebie.....❤️❤️❤️ uffff jak gorąco........... Enigma pozazdrościc opalenizny:-P:-P:-P Asia halooooo, gdzie jesteś??????jak zdrówko........ monik damy rade, trzymaj się kochana!!!!!!:-):-):-) daj znac po wizycie..... u mnie wszystko po staremu, synek mnie kopie , jest bardzo ruchliwy,wiecej info, napisze po wizycie u gina 26.07....przede mną test obciązenia glukozą wrrrr, bleeeeeeee..... pozdrawiam Was serdecznie, buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj działo się działo:P:P:P:P Najlepsze to TO ze dzis ten skupany test owu pokazał mi 2gą ledwo co widoczną kreskę ale jest 2ga kreska.... No ale sory ale dzis to my nie damy rady...... 3 dni pod rząd? masakra:D:D:D W tym wieku i przy tych upałach to zawał serca gwarantowany:P:P:P:P Ach ,starość.....:D:D:D Monik:) jak masz to poslij jakies fotki:) Iwona :) Ty zabieraj sie do działania:D:D:D Zabko:) U nas dzisiaj taka chica :( ze nie mozna usiedzieć:( A ja od piatku zostaję sama w domku na 2 tygodnie bo mąz wyjezdza na oboz sportowy:) No sama jak sama z suczką:) Zdjęcia juz mam tylko na kompa musi mi mąz wklepac to napewno poślę:) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×