Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Róznica polega chyba głównie na tym ze podczas histeroskopii może wyleczyc to co wykryło hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś nie mogłaś mieć hsg podczas laparoskopii bo to by się kłóciło, przy laparoskopii nie mozesz mieć podanego kontrastu. Ale laparoskopia bada endometrium i jajowody, także jajniki wiec na to samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak:) moj gin powiedział ze jak zobaczy polipa to wezmie wsadzi kleszczyki i wytnie....grrrrrrr a ja do niego : a krew leci???? a on ze malutko sratatata...... zaleje mnie pewnie ze hohohohoho... wiec ten cykl tez pojdzie na straty.... wniosek: w sytczniu nie urodze :( ale moze w lutym?2007 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli miałam:) laparoskopowo usunęli mi torbiel a hsg podali kontrast obrocili do gory nogami i cos tam...... i w ten sposob zbadal czy jajniki drozne i byly oki:) wiec to hsg no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, chyba że laparoskopie miałaś tylko na jajnikach a nie jajowodzie to mogło tak być. Medycyna jest strasznie skomplikowana, czytasz i czytasz a i tak nie wiesz co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta im więcej czytam tym mniej wiem :) Pewnie miałaś robione to równocześnie skoro lekarz ci mówił, teraz żałuję że nie jestem specjalistą do spraw niepłodności. Chyba trzeba słuchać po prostu lekarzy i nie myśleć za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak laparo miałam na jajnikach a hsg zrobil zeby sprawdzic drożnosc foli:) i tak sporo wiesz:) widze ze Ty taka sama ciekawska bestia jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:0 z tego wszystkiego dzwoniłam do gina i powiedzail ze ja miałam tylko laparoskopowo sprawdzanie droznosci i ten kontrast ale bez hsg i dlatego teraz ta histeroskopia ale ze mnie gupia:P cipa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaahaha
dopiero sie teraz dowiedziałaś, ze głupia cipa jestes!!!!!!!ENIGMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic zapytac nie mozna bo odrazu takie gowno pomaranczowe wchodzi i odrazu od gupich wyzywa qwa..co za ludzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaahaha
sama tak o sobie pisze.......buhahahahahhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaahaha
enigmaa foli:0 z tego wszystkiego dzwoniłam do gina i powiedzail ze ja miałam tylko laparoskopowo sprawdzanie droznosci i ten kontrast ale bez hsg i dlatego teraz ta histeroskopia ale ze mnie gupia cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczemu tak ją nazwalas buhaha ....czy ona cos ci zrobila ze od glupich ją wyzywasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahha to pewnie jakis szpieg z krainy deszczowców:P:P:P:P KARRRAMMBA:D:D:D Cóz za inwigilacja:P Jestem w skowronkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.mam dzisaj taki nie jaki dzien bylam z moja sunia u weterynarza..zatrula sie czyms ..i jeszcze ten widok jak babka plakala bo musiala swoja psinke uspic....ech..i to wszystko mnie wkurza zapisanie sie do lekarza i te terminy...a w novium takie ceny ech ... moze minie mi ten nastruj dzisiejszy ... pozdrawiam ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkasia głowka do gory:) Ja z poniedziałek do szpitala ale jakos humor mi nie przechodzi a uwiez mi trzesą m isie gacie jak galaretaaaaaa:( Ja zaraz po pracy lecę na działkę z moją coreczka aby sobie pobiegała a potem siłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ..moze i masz racje.. ale jak pomysle ze musze isc do gina ..i sluchac tego czy tego i jakie leki brac i jakie badania zrobic ech.. to mnie skreca... tak mysle sobie zeby dac sobie juz z tym spokoj.....z tymi badaniami i wogole ...sama niewiem bo jak mysle o tym to mam dola...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a to wszystko jasne, nie chciało mi się wierzyć ze zleciłby ci histeroskopie skoro hsg wyszło ok. Buhhaaa, zastanów się nad swoim poziomem intelektualnym skoro żartu nie potrafisz odróżnić od prawdy. żenada Kkkkasia, przykro mi z powodu pieska. głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkasia ja też mam czasem dosyć badań ale chyba nie mamy wyjscia, kiedyś będziesz się cieszyć z dzidziusia i zapomnisz o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkasia :) pomyśl ze juz weekend:):):):) a u mnie za oknem 21st:):):):):) foli ja nie przejmuje sie takimi gupotami:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem foli tylko wiesz te badania sa nieraz tak meczące ..chodzenie za tym pilnowac tego czy tego i tak w kolko.. leki taki pozniej takie i nic ..i czekasz i nic.. i w kącu masz dosc tego ... bylam w marcu u gina kazal odstawic mi luteina zapisana jestem na 2 czerwca ...dopiero ale pojde w maju zaplace 65 za wizyte i zobaczymy mam dzisaj 28 dc...powinam dostac okres a tu nic ..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mi teraz powie... gin....i jakie da mi propozycje ...na to ...wiem ze jajnik lewy mnie boli ..od 3 dni ...i niewiem czemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma to dobrze ze sie nie przejmujesz bo nie warto ale mnie taka głupota denerwuje kkkasia, to dobra oznaka, że @ nie masz, obyś już nie musiała badań robić. A ja teraz mam przerąbane, nie dość, że od roku jeżdżę po lekarzach to teraz przez 25 dni będę zastrzyki brała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az 25 dni oo to troche cie dupcia poboli....a czemu az tyle tych zastrzykow bedziesz brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz tak na serio macie zaufanie do tego novium bo chce isc na początku maja tam ...zapisze sie...tylko nie mam juz zaufania do tych lekarzy ..gin...odrzuca mnie to juz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×