Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

kasia:) nie przejmuj sie trza iść do przodu:) ja zbieram sie ,zajrze do Was wieczorkiem:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkasia, brzuch będzie bolała bo to w brzuch :( to przed in vitro. !4 dni raz dziennie a potem 2 razy dziennie KKkasia, Novum jest b. dobre, podobno bardzo dobry jest dr Lewandowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli wiesz do facetow nie mam jakos zaufania ale skoro mi go polecasz ...tylko wiesz boje sie ze pochlonie mi troche kasy ..na to ..i ciekawe ile tam mi wizyt bedzie kosztowalo juz wiem ze 1 koszt jest 130 zl a potem 2 3 4 5 rany .....oby mniej to kosztowalo:) ale to jest niedaleko mnie wiec to mnie cieszy ..1 autobusem jade:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz do kobiety to dr Kozioł jest też dobra ale Lewandowski jest znany w Polsce a znajomy ginekolog z nim studiował i bardzo go chwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że ja do faceta nigdy nie chciałam iść a teraz uważam, że lepiej się do nich chodzi, są konkretniejsi i delikatniejsi Ja leczę się w Łodzi też u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krobia
ja nie bardzo wiem czy chce zostac mamą:/ ale moze ktos wie co to jest ukryta ciąża??? bo ja nie wiem a bylam za bardzo skolowana zeby sie zapytac ginia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krobia, nie ma czegoś takiego jak ukryta ciąża w medycynie nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Joanka- buziaczki dla Ciebie. ❤️👄 Trzymam kciuki, by badanie genetyczne wyszły ok i znalzała się jakaś mała przyczyna. 🖐️ Kasiu- współczuję. Własciciela psa to bym....................wrrrrrrrrrr 😠 Róża- gratuluję kruszynki. :D 🌻🌻 Enigma- Ty panikaro , kładź się na stół i nie marudź. :P Nie wiem czemu , ale ja mam też jakieś przeczucie , że u Ciebie może być ten wrogi sluź. Andziu- gdzie jesteś? Jak tam net działa już? Sysiu, Skarbie też się odezwij. Jak Tomuś? ]serce]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, cześć :)ty też masz takie przeczucie? ja to dzisiaj Enigmie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja juz po bieganiu z suczydlem moim kochanym:) teraz zbieram sie na siłkę:) Asiku ...kto wie z tym śluzem.... mam juz namiary wiec po szpitalu myknę zrobic to badanie. Poza tym ja od pewnego czasu jestem alergikiem ...hmm,,,,..... od kilku lat:P ale nie zdązyłam jeszcze zrobic testow na co jestem uczulona:P:P:P:P wiec kto wie moze ten wrogi śluz ma cosik wspolnego z alegria???? Ja juz wiem ze jak przezyją to histo ..cos tam.... to będzie lepiej:) juz chciałabym zeby było po:) z utęsknieniem :P czekam na poniedziałek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki ja już vw domu lekko wstawiona bo w pracy były imieninki :) Mam już wyniki badan: progesteron: 8.36, LH5.59, FSH 3.70, Prolaktyna 336.32 Dodam że to był 20dc więc wyglada chyba ok nie uważancie? Ale jutro do endo i zobaczymy co powie Enigma-tak trzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a masz normy na badaniach? mi się prolaktyna wydaje za wysoka. taką specjalistką to nie jestem bo ja hormony mam ok więc się nie interesowałam zbytnio tematem. Aśka w tym jest dobra. sprawdź czy masz normy a ja poszukam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, spytaj jutro lekarza ale tak mi się wydaje, że prolaktyna za wysoka chyba, że masz inne normy. Jeśli tak jest to dostaniesz leki na zbicie prolaktyny. A tarczycę badałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli prl jest w tych drugich normach czyli od 98 do 784 ale biorę ciągle bormek no i samo to że tak skacze to nie jest ok. Moje wyniki pro chronologicznie to: 2864, 34.97, 1617, no i teraz 336.32, oczywiście w zależnosci od dawki bromka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wszystko wyjaśnia, dobrze że progesteron masz ok choc czytałam że powinno się go kilka razy badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zapominajmy ze piję zióka mieszankę nr 3 może to też mieć wpływ bo mam wrazenie że mnie wyciszaj. Piję na noc i mam taki twardy sen. Wczoraj nie wypiłam to się obudziłąm od razu a tak to wstać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki wieczorkiem :) Beti - ja własnie zamierzam się lekko wstawić ;) spakowałam męzula, bo jedzie w delegację na 4 dni :( i wypijemy sobie piwunio - i jak znam zycie - już jednym się uchlam. A swoją drogą - mi ta prolaktyna tez się duzo za duża wydaje, ale to też zalezy od norm jakie ma dane labolatorium. ja jak robiłam PRL to miałam 24 z hakiem, a górna granica była 26. I robiłam ją tez po owulacji. No ale ja tez ekspertem się nie czuję. enigma - ty kiedyś się tak zsiłkujesz, że zostanie z ciebie cienka niteczka i jak my cię znajdziemy ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, jak w normie to w normie, nie masz się czym martwić z tym progesteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej foli a jak ja mam nadzerke to czym ja moge usunąc jakimi lekami:( ja prolaktyne mam 37, 22 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak Foli ale w takim razie czemu nie mam owu? Może dlatego że wcześniej miałąm taką wysoką pro zobaczymy co sie jutro dpowiem Kkkasia jak na mój gust to pro za wysoka. A bierzesz bormergon albo jakiś inny lek na pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
czesc dziewczyny:) czytam i czytam te wasze rozmowy ..i tak sobie pomyslałąm ze i ja pragne miec dzidiusia:) juz sobie to nawet zaplanowałam slub mam w sierpnu a we wrzesniu zaczynam starac sie o pierworodne szczescie;) w tym celu własnie w tym miesiacu odstawiłam tebletki anty u zaczełam w zeszłym łykac folik... czuje pozytywne wibracje... witam w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti 78 nic nie biore teraz bralam luteine... ale kazal mi odstwaic...i czekam na wizyte teraz...musze powtorzyc badania hormonow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×