Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość Przepraszam
Zabajona, Foli - dziękuję za odpowiedź i słowa pociechy. Nie boję się samego zabiegu tylko czy będą jego efekty. Podobno po inseminacji jest tylko 3-12% na powodzenie. pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przepraszam, to głównie zależy od parametrów nasienia, jeśli jest powyzej 3 mln ruchliwych plemników to szansa jest większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Foli z moim menem jest wszystko dobrze. To u mnie jest problem z tym przeklętym PCO bo nie mam owulacji ale mam nadzieję że po tych lekach w końcu ona nastapi :-) W poniedziałek idę na USG i zobaczymy czy pęcherzyki urosły chociaż wiem że to nie jest jedynym warunkiem powodzenia inseminacji. Pozdrawiam. P.S. Dwie wróżki wywróżyły mi że na wiosnę będę w ciąży ale czy można w to wierzyć ??? !!! Pomału dostaję schizy przez to wszystko :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przepraszam.....mam nadzieje że urosły i że wszystko się uda kochana, trzymam kciuki....a co do schiz to wiemy coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam - we wróżku lepiej nie wierzyć, według jednej miałam być już w ciąży i jeszcze w tym roku urodzić. druga wywróżyła mi ciążę po przejściach za 4-5 miesięcy ;) nie wierzę ani jednej ani drugiej, bo wierzę w to, ze TEN na Górze wie najlepiej kiedy i czy w ogóle to nastąpi, tylko nie chce powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przepraszam, jeśli mąż ma dobre wyniki to szanse są duze, myślę, że leki ci pomogą. a gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Jestem ze szczecina a inseminację będę miała u swojego ginekologa w gabinecie. W te wróżby też nie wierzę ale chwilami przychodzą takie momenty że człowiek łapie się wszystkiego co może choć na chwilę poprawić nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Jestem ze szczecina a inseminację będę miała u swojego ginekologa w gabinecie. W te wróżby też nie wierzę ale chwilami przychodzą takie momenty że człowiek łapie się wszystkiego co może choć na chwilę poprawić nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Dziewczynki uciekam bo jestem w pracy. Wpadnę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zInnejBeczki
dziewczyny macie moze jakis sprawdzony osrodek, hotel,pensjonat itp w Kazimierzu?prosze o jakies namiary:)wiem ze ktoras z Was ostatnio cos o tym wspominala.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wiecie co? Za wczesnie jeszcze by się na 100 % cieszyć, ale nie wiem, czy brak plamień - a na tym etapie cyklu juz miałam bo to 22 dc - to nie zasługa hsg ? Foli - ty chyba tez przestałaś plamić po tym badaniu, tak? Byłoby super. Choć dzisiaj rano to nie na żarty przestraszyłam się, że już @ bo brzuch mnie dość mocno ćmił, spodziewałam się plamienia a tu nic, troszkę tego czegoś co przed @ u większości nieplamiących kobiet się pojawia. Może jest szansa na zakończenie mojej męki z plamieniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Dolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, ja kiedyś miałam 1 lub 2 dni przed @ a po hsg rzeczywiście zniknęły, od razu @, tak sobie to powiązałąm no bo skoro tyle czasu były a teraz nic to musi w tym coś być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://noclegi.kazimierzdolny.pl/?id=224&t=3 ja byłam tu, super kominek, fajny nastrój, tuż przy rynku z widokiem na górę. Ale...to niezbyt miła właścicielka, strome wejście na górę (do apartamentu), ale co to dla młodych ;-) i jest to raczej pokój dla dwóch osób, bo tych łózek nie nazwałabym dwuosobowymi ale i tak polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estelko
dziekuje bardzo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie Foli to dziadostwo zaczynało się 20-21 dnia cyklu (przy moich maksymalnie teraz 25-26 dniowych cyklach), więc skoro dzisiaj nie ma plamienia, to może jednak ... może mnie przepłukali z tego co zalegało. No nie wiem. Poczekam jeszcze, bo przecież to dopiero 22 dc. Jeszcze mam 3 dni do terminu @, więc wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się u mnie paskudnie zachmurzyło i zaraz pewnie lunie....właśnie Beti może masz racje, może przedłuży się Zabajonej o 9 miesięcy hihihihi ale byłoby superek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betiiiii, no nieee, aż tak to ja nie marzę :) Foli - było by wskazane, zeby się wydłużył, ale o ile miałam owulację, to po widocznych objawach sądząć, miałam ją tradycyjnie 10 dc. Więc @ spodziewam się już za 3-4 dni, może nawet za 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja nie mam aż tak śmiałych marzeń, żeby w pierwzym cyklu po hsg zaciążyć. No nie każda takie szczęscie ma. Ja spodziewam sie że to jeszcze troszke potrwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- to pewnie te same paskudne chmury, które godzinę temu u mnie zalały miasteczko. Było ciemno i brzydko i mokro. Teraz znowu jest słoneczko. Swoją drogą - powalona ta pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku kto wie, moze boćki w końcu wytrzeźwiały hihihihi i to będzie to !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Od 3 dni bardzo boli mnie brzuch, przy nacisku pecherz, wzięłam furagin i mi troch pomogło. Poszłam na USG i lekarz mi mowi ze mam pęcherzyk albo ciałko żółte. Jest 18 dzien cyklu i on nie wie czy to jest niepęknięty pęcherzyk czy ciałko żółte. Poza tym z tyłu widzi jakis płyn, nie jest go duzo ale jest. Nie dostałam zadnych lekow, brzuch mnie boli dalej. Co o tym myślec? Mowi mi ze moze byc to ciąza, ale nie stwierdzi bo jest za wcześnie. Co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Si, może skonsultujesz to z innym lekarzem, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek!!!hi hi moze i u ciebie uda sie w cyklu tym co hsg zajsc w ciaze?jak by nie było wszystko na dobrej drodze ,mam nadzieje ze majowa konsultacja nie będzie juz potrzebna oby!!! hsg raczej nie wypłukuje z czegos co moze zalegac,tak mi sie zdaje bo pzrecież @ nie ma nic wspolnego z jajowodem niedrożnym .w kazdym badź razie na pewno hsg zrobiło coś dobrego u Ciebie. a co z Enigmą sie dzieje? chyba że pominęłam jej wpis ale to niemozliwe raczej. aa chciałam zapytać bo tak o wakacjach rozmawiacie czy nie macie kobiety namiarów na jakieś niedrogie kwatery na słowacji? chodzi mi o noclegi w jakimś miasteczku gdzie sobie mozna cos pozwiedzac ,iśc na jakiś fajny basenik a moze jakieś wody termalnei oczywiscie kawałek gór by sie przydal .bardzo proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek!!!hi hi moze i u ciebie uda sie w cyklu tym co hsg zajsc w ciaze?jak by nie było wszystko na dobrej drodze ,mam nadzieje ze majowa konsultacja nie będzie juz potrzebna oby!!! hsg raczej nie wypłukuje z czegos co moze zalegac,tak mi sie zdaje bo pzrecież @ nie ma nic wspolnego z jajowodem niedrożnym .w kazdym badź razie na pewno hsg zrobiło coś dobrego u Ciebie. a co z Enigmą sie dzieje? chyba że pominęłam jej wpis ale to niemozliwe raczej. aa chciałam zapytać bo tak o wakacjach rozmawiacie czy nie macie kobiety namiarów na jakieś niedrogie kwatery na słowacji? chodzi mi o noclegi w jakimś miasteczku gdzie sobie mozna cos pozwiedzac ,iśc na jakiś fajny basenik a moze jakieś wody termalnei oczywiscie kawałek gór by sie przydal .bardzo proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie mam wyjścia i pojde znowu prywatnie. Nie wiem co mi jest.. siedziałąm u gina od 7 rano, najpierw badanie a potem na 13 USG, jestem padnięta i zdenerwowana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si kochana tylko się nie denerwuj i daj od razu znać jak cos będziesz wiedzieć......witaj Monik jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×