Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

zabajona,a ty przed hsg miałaś wszystko ok, robiłaś posiew albo brałaś antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - wszystko było ok, to znaczy cytologia wyszła wg lekarza dobra - II st. czystości - inaczej nie dopusciliby do hsg - nie sadze ze ryzykowaliby. Aczkolwiek powiem ci, ze moje myśli skłaniają się jednak ku temu, że może coś się zaczynało dziać i nie wykryli a teraz te pobolewania (co prawda rzadkie o krótkie, ale są) może oznaczają jakiś stanm zapalny. Tak czy siak znowu będe miała robiony wymaz, bo przed laparo muszę mieć świeży, to wyjdzie szydło z worka. Mam nadzieję, że żadna bakteria się nie zalęgła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dali antybiotyki na wszelki wypadek bo lekarz powiedział że posiew wszystkiech bakterii nie wykryje np chlamydii moze nie wykazać. Ale jesli bylo u ciebie ok to nie powinno nic złego się dziać. Moze to nic takiego, a który masz dizeń cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jestem na finiszu, to 25 dc. Zakładam cykl dłuzszy o 1 dzień (jak poprzednio), wiec albo jutro, albo w niedzielę powinnam miec @. W tamtym miesiącu owszem - czułam jakies tak skórcze i napięcie, ale nie tego typu. Teraz to sa krótkie \"skórcze\"(?)i nie takie bolesne, ale promieniujące raz z lewej, raz z prawej strony. Nigdy tak nie miałam i stąd te zmartwienie, że coś się złego dzieje. Mam nadzieję, że nie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku nie myśl za bardzo, może Ci się trochę zmienił cykl i wszystko jest ok. a może.............. ;) Nie zapomnij powiedziec o tym ginowi. Foli- i miałas wieści od męża jak pies sie dziś sprawuje? A może macie kogoś u kogo mogłabys zostawic tego psa na weekend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - staram się nie wkręcać sobie, że po hsg są jakies komplikacje. Cały czas tłumaczę sobie, że gdyby coś było nietak, to odczułabym już w zeszłym cyklu, a nie dopiero teraz. Zreszta sama nie wiem. Dobrze, że jutro, góra po jutrze się wyjasni, bo bym oszalała z tej niepewności. A w to, że się udało staram się nie wierzyć i nie myśleć w tym kierunku. Biorę pod uwage wszystko - tylko nie ciążę. Wolę wersję realistyczną :) Mniej potem boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, o 12.00 się zwalniam żeby z nim coś wykombinować, mąż ma go w pracy, próbują go oswoić z tym wilkiem ale średnio im idzie, wilczur się trzęsie i jest w szoku, ucieka a mały go goni żeby sie pobawić. Szef męża sie na niego nie zdecyduje. Przykro mi i cały czas szukam mu właściciela. Zostawić go nie mam gdzie bo wszędzie już mają psy, a nikt z rodziny nie mieszka w domku nawet tylko w bloku więc lipa. o 14.00 jedziemy do łodzi, już nawet myślałąm o tym żeby przełozyć to in vitro na lipiec ale chyba to nie jest dobry pomysł, leki wcinam już, badania zrobione a chcę mieć to za sobą. Muszę co dwa dni potem jeździć do łodzi, a po transferze tam zostac na 2 dni, przed punkcją jechać wcześniej 1 dzień więc sporo tych wyjazdów mnie czeka. a do tego prację do 16.00 a potem do 18.00 mam korki a mój mąż pracuje do 18.00 więc warunków nie mamy, ale boli to że taki pies musi być w schronisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - cholerka to naprawdę trudne ... szkoda mi psiaka, chociaz go nie widziałam nawet :-o Aha - no i najważniejsze - POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, dzięki :) Ja w sumie nawet nie myślę o Łodzi przez tego psiaka ale to dobrze bo sie nie denerwuję niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opanowanie emocji to trudna sprawa, ale dasz radę. Każda kobieta da radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, a ja mam pytanie, może któraś coś wie. Otóż czy przy cyklach przeważnie 27-30 dniowych możliwa jest owu w 11dc. Dziś mam właśnie 11 dc, a boli i kłuje mnie brzuch. Dziwne to jakieś. Foli na pewno ktoś się dorby znajdzie kto pokocha tego psiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia - wydaje mi się, że możliwe jest, chociaż teoretycznie druga faza ma zawsze 14 dni i nigdy więcej. Ale tylko teoretycznie. Zawsze coś może się poprzestawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam wszystkie bez wyjątku....Asiu zapomniałam pogratulować Ci córeczki, wszystkiego dobrzego dla Was....Zabajonku, Estelka ja cały czastrzymam kciuki i obstawiam dwie fasolki !!!! Foliku powodzenia w Łodzi i trzymaj się kochana !!! mam nadzieje że piesek trafi w końcu do dobrych ludzi....dziękujemy za wieści o Granini...ciekawe co u Beti?....Enigma a Ty gdzie się podziewasz czyżby nauka pochłonęła CIę bez reszty?.....Hej Elusia...dostałam aktualne zdjątko od Iskierki, ależ ona pięknie wygląda w ciąży poprostu superrrrrrr !!! u mnie dziś pogoda fatalna, całą noc padał deszcze a teraz taka smętna pogoda, pewnie zaraz znowu będzie padało buuuuuuuuuuuuu, mnie owu wypada jutro i wszystkie objawy na to wskazują więc działamy i zobaczymy co będzie....oprócz tego oczywiście się ucze bo sesja się zaczyna i za tydzień mam już pierwsze zaliczenia i zerowe terminy z których chce skorzystać...pozdrawiam wszystkie piszące i czytające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana , a który masz dc i ilo dniowe masz cykle? U mnie to chyba nie owu, bo śluzu za mało. Martwię się żeby znowu nie jakaś infekcja, jak w poprzednim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, raczej powinna byc w 13 dniu cyklu przy takich długościach cyklu, ale moze nie ma reguły. czesc Ana, powodzenia na sesji :) Dobre wieści o psie dostałąm, tzn może jeszcze nie ma co się cieszyć ale wilczur troszeczkę się oswoił i mniej się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia dziś mam 16dc, cykle mam raczej regularne 30 dniowe (zanim zaczęliśmy się starać były jak w zegarku) ostatnio zdarzały sie spóźnienia, ale objawy wskazują na owu, u mnie są niemal książkowe więc zawsze je rozpoznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że zawsze odczucia owu miałam 13-14 dc, dlatego dziś nie wiem co mam myśleć, Ana życzę owocnych staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-23
Czesc dziewczyny, ostatni okres miałam 2 kwietnia, wcześniej 5 marca, z tego wynika ze mam cykle ok. 28 dniowe, z tym ze wczesniej miałam małe problemy z za wysoka prolaktyna, ale w marcu wszystko wróciło do normy:-) No i wczoraj 18.maja zrobiłam test ciążowy -wynik pozytywny....! Lece dziś do lekarza , ale teraz tak zaczęłam się zastanawiac czy na usg bedzie juz coś widac...? kurcze nie wiem sama..... jak orientujecie się w tym temacie prosze o podpowiedz....:-0 dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam zobaczyć jak psiaki a potem na zastrzyk do łodzi, trzymajcie kciuki żeby nie bolało i żeby mąż sie ładnie nauczył dawać te zastrzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, gratulacje :) to zależy u niektórych widać a u niektórych nie jeszcze, nie ma normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello foli trzymam kciuki za zastrzyk, a maz jest dzielny i szykbo sie nauczy wiec z tym nie bedziesz miała problemu wysłąłąm Wam moje ostatnie zdjecie, ma jeden dzien...kuknijcie na poczte.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, Elusia i Foli jak już pisałam nie dziękuje żeby nie zapeszyć niczego (przytulam Was) , Karola gratuluje Ci kochana pozytywnego testu super !!!!! Foli powodzonka w Łodzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iskierko.....Enigma wzywamy na forum, proszę się zameldować !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli wszystko będzie ok, już wielkimi krokami zbliżacie się do Wielkiego dnia. Trzymam kciuki żeby nie bolało.A dużo masz tych zastrzyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszające to jest Zabajonku........uuuuuuuuu jak mi się chce spaćććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×