Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

słuchajcie w wyborczej był artykuł o tym jak kawa rozpuszczalna szkodzi zwłaszcza na płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja już się nie denerwuję tą inseminacją, tak sie przyzwyczaiłam że traktuję to jak zwykłe badanie, jedyne o co się będę martwić to żeby wyniki męża były trochę lepsze i było choć troche nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię Foliku ja też mam ogromną nadzieje że tym razem Wam się uda !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dzięki za zdjęcia Pawełka teraz dopiero zobaczyłam, jest rozkoszny, zwłaszcza w tej bluzie z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - mój mąż własnie wtedy sprawdzał jego umiejętność siedzenia samodzielnego :-P Czyli trzymamy dzisiaj kciuki o 18 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja też trzymam - oby Ci się teraz udało!!! bo wiesz, jesteś moją wyrocznią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 18.00 moze trochę przed. Podczytuję sobie właśnie informację o in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiałabym estelka, ale ja naprawdę czuję, że nie ma szans, ta inseminacja to tylko formalność, żeby la świętego spokoju zaliczyć jeszcze ostatnią szansę przed in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f❤️o❤️l❤️i❤️ :):):)POWODZENIA:) monik❤️ i dla wszyatkich 🌼 🌼 🌼 Ja dzisiaj ostro siłownia!!!! wkoncu zbliza sie wiosna:) a po tych dopalaczach skora robi sie bardzo oblesna:( bleeeee buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dzięki :) Mnie po siłowni w sobotę wszystko do teraz boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - trzymam kcuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Łap fluidki - na pewno się przydadzą ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk... można przenoszę się z zimowych satranek na wiosenne i mam nadzieję, że nie będzie wiecej przeprowadzek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki :) Ale się dziś rozpisałyście!! Dzięki za słowa otuchy, tak się lżej na duszy robi jak sobie Was czytam. Foli ❤️ Aśku nie robiłam pod obciążeniem, nawet dziś byłam zbadać prl ale bez obciązenia a co do wyregulowania cyklu to mam wrażenie że przed tymi wszystkimi lekami wszystko było w porzo i owu była a odkąd zaczęłam stymulację to się pokiełbasiło :( Więc chyba muszę rzucić te wszystkie hormonu (oprócz bromka) to może się wreszcie wyreguluje. Na razie dostałam lutenyl to chyba na torbielka? Nie wiecie przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- luteina napewno Ci nie zaszkodzi - ona też jest na wywołanie @. Będzie dobrze. :) Foli- ja też mocno za Ciebie trzymam kciuki.🌻❤️👄 Paula- pięknie Ci to wyszło.:) Ana- pewnie dostałas doumox- on nie jest szkodliwy, ale lepiej spytac gina. Witaj Asiula.:) A ja Wam nie pisałam, ale ostatnio miałm schizy, czy wszystko ok z maleństwem, wiec dziś pojechałam prywatnie na usg, by się uspokoić i nie wariować. Wszystko ok i najprawdopodobniej będzie córeczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak się cieszę że u CIebie wszystko wporządku z maleństwem ssuuuppperrrrrr !!! i prawdopodobnie córunia fajno, wiecie że myślałam ostatnio co by to było gdybym miała córcie, zrobiłaby z niej małą królewne hihihihihihihi a poważnie to chciałaby narazie wogóle zjąść w ciąże, Asiu chyba tak jakoś ten antybiotyk sie nazywał, dziś zadzwonie do ginki i zapytam wtedy będe pewna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli lutenyl to to samo co luteina? Pekwnie tak bo podobna nazwa nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy pamiętacie Danusie, mało pisała w IV części forum, rozmawiamy sobie na gg czasem, właśnie mi napisała że gin stwierdził u niej ciąże 7-8 tydzień suuuuppperrrrrr !!!! bardzo sie cieszę GRATULUJE CI DANUSIU !!!! no mam pierwszego wiosennego bociana który spełnił swoje zadanie hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana przekaż gratulacje Danusi. Foli, trzymam kciuki. A ja jutro na kolejny monitoring:) Kurczę żeby ten pęcherzyk urósł please!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam do domu powoli.....Iwonka urośnie dorodny !!!! przekaże pozdrowienia Danusi......FOLI CAŁYM SERCEM JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!!! TRZYMAJCIE SIĘ !!!!!! udanego popołudnia dziewczyny papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula :) ja sobie łykbęłam jednego fluidka od Ciebie:P od Asika tez często łapię:) Wiecie co ? podczytuję czasem inne topiki i zauważyłam ze JANA jest w ciązy:):):):):) pisała kiedyś u Nas:) Ana :) fajnie słyszeć takie dobre nowinki ze ktroas z babeczek jest w ciązy:):):) Tylko zeby te babeczki sie jeszcze tutaj odzywały częście ,to byłoby super:) elfik:) anka25:)paula:)!!!!!! Aga iAsik są usprawiedliwione:D:D:D - bynajmniej ostatnio:P A jutro moja corcię maz bierze do wet i ma usunięcie guza z nozki:( Jak odszedł synus to ten guz zaczał jej rosnąc:( Mam nadzieję ze ten guz nie dotyka kosci...:( bo wtedy ...brrr.... wolę nie myslec:( Trzymajcie kciuki za córunię❤️ Ona ma juz 12 i strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki za córunie Enigmuś....buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana papatki:) Aaaaaa.... Ana a co z iskierką?????? ne odzywa sie nic:( Masz z nią kontakt gg????? Mam nadzieję ze wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×