Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Elfiku- ja sie czuje ok, badania ok, maleńką czuję coraz częsciej i nie mogę sie doczekać solidnego kopnięcia. :D Tylko czasami zgaga męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ta cholerna zgaga - ale zapewniam cię, ze będzie jeszcze gorzej niestety jak ci mała urośnie i żołądek będziesz miała w okolicach gardła :-) Kopniaki porządne powinny się pojawić już niedługo - bo zakładam, że ruchy w ogóle już czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchy tak-niedawno czułam tylko wieczorami jak leżałam , a teraz to już i w pracy i w samochodzie, bardzo często. :) A zgagę - no cóż się przeżyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku:) Ty juz niedługo zobaczysz Twojego boksera:) Jak to szybko leci....:) Asiku:) Iwona:) luizo...dla sprostowania :P coby mnie nie posądzali ze piszę durnoty :P ta iskierka z tabelką z Zimowych Starań to naszaiskierka bo ma na imię Basia l24 i jest z Siedlc A Tamta to Sylwia :) więc błędu tutaj nie było:) Ja po \"lekkiej \" siłce:) i zaraz biorę sie do nauki:) bo w weekend uczelnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czas leci, a ja sama nie zdaję sobie z tego sprawy :-) Nadal trzaskam zlecenia i pracuję codziennie. Wczoraj byłam u krawcowej co mi szyje kreację na weselicho przyjaciółki 22/04 - mam nadzieję, że będę miała okazję w niej wyskoczyć, bo jak nie to pójdę w mojej nowej kreacji na porodówkę żeby mimo wszystko ją założyć :D:D:D Jednak mimo to jestem dobrej myśli i sądzę, że synek nie pojawi się za wczesnie (oby). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to J 23.....znowu nadaje:p To juz ostatnie sprostowanie coby nie mowili potem ze blondynki są głąbami:P To wpis z topiku W tym cyklu moze zajdę w ciążę..... kopiuję: 21:52 Iskierka Nadzieii przepraszam kobiety, ze się nie odzywałam ale dostałam prace i nie mam czasu rano na foeum ZAFASOLKOWAŁAM mam pod sercem małą kruszynkę...... w stopce jest wszystko napisane......buziaki ogromniaste dla Was....... Kocham Cie Artusiu Skarbie mój najdrozszy http://bd.lilypie.com/bx2bp1.png\" 06:33 agapa Iskierko--nareszczie,a tak sie o ciebie niepokoiłysmy!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...a niemówiłąm tym optymistycznym akcentem zakańczam ten wątek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku:) napewno jeszcze wyszalejesz sie na weselisku:) Zazwyczaj chlopaczki dłuzej siedzą u mamusi w brzusiu:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, miałam ci wysłać maila ale wpisałam go jako odpowiedź na maila od ciebie i poszedł do wszystkich :) Nie chciałam o tym pisać na forum bo bałam sie, że pomyślicie ze nienormalna jestem a estelka ma podobny problem więc chciałąm z kimś pogadać ale skoro już porozsyłałam to potraktujcie mnie łagodnie. Taka właśnie jestem zakręcona ale włosy mam ciemne :P Kilka razy mi sie zdarzyło jak wysyłałam z internetu wiadomość, że zamiast do szwagierki wysłałam do męża ale chyba sie już przyzwyczaił :) Isierka, w 12 tc nie zobaczysz płci jeszcze, musisz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka skąd ty tyle adresów mailowych masz ? :( sama nie wiem czy się śmiać czy plakać. A zresztą może jakieś rady dostanę w odpowiedzi. Konkurs na najlepszy sposób na pozbycie się zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś kończę ten wątek opytmistycznym nastrojem, nie mam ani ochoty, ani pisać ani zawracać sobie głowy tymi sprawami, jak to sie mówi, nie mój cyrk i nie moje małpy:-) jeśli ktoś nei jest szczery to i jego życie jest do bani:-)🌻 miałam dziś pracowity dzień a jutro kolejny, mam nadzieję, że jutro będzie mneij burzowo, choć sensacje to ostatnio w komedie czy nawet w parodie przechodzą :-) Elff👄 bardzo miło mi się Ciebie czytało, a wesele, pewnie będziesz sie świetnie bawić:-) jak też bym gdzies poszła, ale narazie nie mam gdzie:-( może mnie zabierzecie gdzies na weselisko? :-) hihihi Asiulka, to super że wszystko jest ok, a tą bakterią sie nie martw szybko ucieknie , strasznie ten czas leci, a pamiętam jak niedawno nam mówiłaś o ciąży:-) foli, enigma❤️🌻 Całuję Was wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, jutro będzie mniej burzowo raczej śmiesznie jak dziewczyny przeczytają moje maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) a ja myślałam ze to fotki:( usp a ja od estellki własnie dosałam zdjecia od Guśki córci:) Juleczki:) Sliczna kruszynka:) foli odpisze Ci co mysle jesli pozwolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - naprawdę uważam, że nie ma z czego się nabijać ... ja tez skrobnę słówko na osobności, jesli mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisujcie, dzięki. ale zakręcona to ja jestem, jeszcze się spieszyłam bo mąż miał przyjść lada chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ❤️ wkońcu Jesteśmy tutaj dla Siebie:) i w róznych sprawach staramy sie Sobie wzajemnie pomagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem enigma, ale jakoś tak głupio mi bo wiem, że nie mam racji ale nic na to poradzić nie mogę, staram się z tym walczyć ale nic z tego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś odbierz pocztę!!! postaw na swoim, kup wino i zapal świece!!!! ;-) złamiesz go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrość to namiętność, Która żarliwie szuka tego, co powoduje cierpienie. Friedrich Schleiermacher hmmmmm, prawda to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie że ktoś tu jeszcze jest :-) Emiczka, miło mi. Właśnie myślałam o tobie i o twoich problemach z teściami. Mnie czeka chyba upojna sobota, bo mój mąż zaczyna remont łazienki w czym będzie pomagać teść więc pewnie i teściowa sie załapie na wizytę u nas bo ona nie przepuści okazji do wsadzenia swojego łba żeby mieć o czym opowiadać. Podobno na wózek zbiera, no ciekawe czy mnie zaskoczy ? Jestem wredna, wiec wózek kupię w przyszłym tygodniu, zeby nie zdążyła sie wykazać ;) Znając życie i tak to jest tylko jej wielkie gadanie które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :-) Foliś, a co ty kochana taka smutna ??? Enigma, mam nadzieję, ze masz racje z tymi chłopcami w brzuchu :-) buziuńka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężaróweczki i starające:D:D:D moja kuzynka jest w ciąży, ma 30 lat i ciężko to przechodzi, dziś niosła zakupy do domu i dostała krwawienia, cały czas musi leżeć... biedna... a przy okazji cała rodzina rzuca w moją stronę tekstami w stylu \"teraz na ciebie kolej\'.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do naszych wspaniałych zazdrośnic: moja koleżanka po latach oswoiła swoją zazdrość, wyciszyła się i jej mąż się skarży teraz, że wolał ją taką jak kiedyś, temperamentną:) że teraz jest mu nudno:) więc wszystko ma swoje dobre i złe strony:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko ales Ty poetka:) brawo:):):) elfiku - powaznie nie słyszałas o Tym???? ze chlopoki to leniuchy i siedzą poki moga u mamusi pod kiecka?P:P:P maklady:) ja słyszę to non stop i odpowiadam: jak będe chciała to se zrobie:P foli:) pooocztaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku nie daj się teściowej!!1 a jak będzie niegrzeczna to wystaw brzuch, niech ja dzidzia kopnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam słyszałam i mam nadzieję, że mój junior do takich należy :D A co do brzucha, to może to i sposób - wystawię, a niech se na babce poużywa - co tam. Dobrze tylko że nawet jakby chciała to mi nie będzie truła dupy cały dzień, bo wieczorem ide na panieński do mojej przyjacióły a mój mąż do jej chłopa. Także mniej więcej około 16 fora ze dwora i teściówka do chaty wypad zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×