Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

ja nadal nie rodze:) siedze w domu i czekam na COKOLWIEK, wczoraj wieczorem mialam taki nawet bardzo bolesny i dlugi skurcz , czekalam na wiecej ale usnelam i dzis juz nic sie nie dzieje:) od czasu do czasu czuje dosc mocne parcie na krocze. jak nie urodze to w poniedzialek ląduje przymusowo na porodówce. jestem tylko ciekawa czy beda czekac az sama urodze, czy wywolywac. no chyba ze moj synek sie pospieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka podam przepis kochaniutka tylko późnym wieczorkiem bo zaraz będę miała gości tzn.kierowniczka z pracy z koleżanką (50 letnią:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka na przepis czekam z ciekawością:) Spokojnej Nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
czesc dziewczyny mam 22 lata i 13miesiecznego synka jestem ciekawa czemu wszyscy czepiaja sie mam w tym przedziale wiekowym to niefajne bo kazdy jest inny i nie powinno sie wrzucac wszystkich do jednego wora nie jestem do konca dojrzala bo czlowiek dojrzewa cale zycie ale wiem ze jestem dobra mama i jestem z tego dumna :) pomimo ze tez miewam momenty zalamania :) a teraz troche taki moment mam bo po 6 latach zwiazku wlasnie sie rozstaje z narzeczonym :( ale wiem ze jeszcze mi sie ulozy zycie jest pelne niespodzianek moze nie zawsze milych ale moim zdaniem nic nie dzieje sie bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka podaję przepis OGÓRKI Z CHILII 4 kg.ogórków 4 łyżki soli jesli masz duże ogórki to obieramy je ze skórki i kroimy w słupki i zasypujemy solą przynajmniej na 6 godzin jeśli ogórki są małe to nie obieramy ich tylko kroimy w grubsze plasterki i też sypiemy solą i zostawiamy przynajmiej na 6 godzin. ZALEWA 2 szklanki wody 3 szklanki cukru 1 i 3/4 szklanki octu 15 łyżek oliwy półtorej łyżki chilii (jeśli wolisz oczywiście ostrzejsze ja osobiści wolę dać jedną łyżkę wtedy jest delikatniejsze) Do słoika wkładamy plasterki ugotowanej marchewki (kilka kawałków np.3,4)i 1/3 ząbka czosnku. Ogórki włożyć do słoików (oczywiście nie mieszamy słupków i plasterków) dodać marchew do każdego słoika i czosnek Pasteryzujemy ok 3 min Mam nadzieje że w miarę jasno napisałam ale jestem juz zmęczona i mogę troszkę pisać bez składni. Jak będziesz miała jakieś pytanka to pisz pozdrawiam i życze smacznego (ja troszkę przesadziłam z chilii wsypałam po ółtorej łyżki i wyszło troszkę za ostre ale mój starszy synek stwierdził że jest pyszne:):) Dobranoc odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nocka minęła dobrze, bez gorączki i marudzenia:) Kolejne sczepienie za nami. Daffodile{serce] jak tam???:P Cytrynka ❤️ przepis już zapisałam,, napewno wypróbuje, bo zamiast slodkiej papryki w tym roku mam samą chili:D Jak się bawiłaś z kierowniczką:P Babi{serce] witamy! Dodaj się do tabelki. Ja nie odczuwam, żeby się mnie ludzie czepiali, że jestem młoda a mam dziecko. Z Karlosem moim jesteśmy już 6 lat razem, a że Kacpi zjawił się troche wcześnie na świecie, to przecież tylko radość. My jesteśmy w pełni akceptowani przez otaczających nas ludzi. Przykro mi z powodu twojego narzeczonego:( f-ka ❤️jak dominisia?? Rączka nie boli? Kinga ❤️gdzie się włóczysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Cytrynka dziękuje za przepis, na pewno w najbliższym czasie wypróbuje. Jeśli będe miała jakieś pytania to skorzystam z pomocy jak narazie jest dla mnie wszystko jasne. Kasika na szceśście Dominka nie gorączkowała, wczoraj też była spokojna. Rączka raczej nie boli, ponieważ chętnie baraszkuje na brzuszku i nie tylko. Obrzęków też nie ma. To dobrze, że Twój Kacperek zniósł spokojnie szczepionke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka, w sumie czuje sie bez wiekszych zmian. Brzuszek ciagle sie stawia, czasem lekko bolesnie. Pod wieczor jakby sie nasila..do tego lekki bol w krzyżu i w podbrzuszu, ale nie non stop. Czasm czuje jak maly mocno napiera w doł,ale to tez od czasu do czasu. poza tym od kilku dni jestem spiaca - zamiast spac w nocy (kazda pozycja niewygodna) to podsypiam do poludnia:) chcialabym urodzic w tym tygodniu, nie za bardzo usmiecha mi sie wywolywanie, ale co zrobic:) termin wg usg wypada na 2-4 wrzesnia wiec moze w weekend? U Was tez tak dlugo to trwalo? pozdrawiam Mamusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
otaczjacy mnie ludzie tez nic nie mowia ale ogolnie jak poczytalam troche tych topikow to mozna zwatpic ;) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda............Magda 22............Filipek 7 miesięcy............Dębica f-ka..............Ewa 23...............Dominika 3miesiące.........Jelenia Góra Mamka...........Magda 26............Alan 4 miesiące...............Warszawa donn.............Kaśka 27.............Aurorka...2tygodnie.........Kraków sen nocy........Gosia21..............Oliwka 11,5 miesięcy........Jawor Tynka78.........Justyna 27..........Patryk 8 miesięcy............Brodnica Kasika1..........Kasia 21.............Kacperek 3,5 miesiąca.......Rzeszów kiara 21.........Agnieszka 21.........jeszcze czekam.............Zabrze to tylko ja......Żaneta 21...........Michaś i Kubuś 13 miesięcy..Elbląg cytrynka79.....Anka 27.............Dawidek 1 miesiąc.............Warszawa A gu gu...........Iza 27..............Zosia 7 miesięcy................Warszawa AANNKKAA........Ania21..............Izunia 7miesięcy...............Chełm Kinga_23.........Kinga 23 ...............Julka 3,5 miesiąca.......tabelke babi...............Magda22...........Maciuś 13,5mies..............Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko 🌼 Mogę sie pochwalić, że Mojej Julce znudzil sie smoczek i wypluwa go przy każdej możliwej okazji ;) Widocznie wystarcza jej juz smoczek tylko z butelki przy karmieniu :) Czytałam na bierzaco ale niestety na pisanie zabrakło mi już czasu :) Teraz szybciutko nadrobie co trzeba ;) Tynka - 🌼 Julka jeszcze potrafi spac popołudniami ale ostatnio niestety coraz mniej ;) f-ka - 🌼 Cytrynka - 🌼 wszystko bedzie dobrze 🌼 Mijemy nadzieje, że kolejna wizyta u lekarza przebiegnie spokojnie :) A jak tam spotkanie z kierowniczka ;)?? babi -🌼 pewnie, ze sie ułoży :) Masz swojego szkraba i on pomoże ci przetrwac to najsmutniejsze chwilki. A potem to juz z górki 🌼 Daffodile - 🌼 Moja Julka miała termin na 14 maja i dokładnie w ten dzień sie urodzila :p Taka ppunktualna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Małą śpi to mam chwile.. właściwie to miałyśmy sie wybrać na spacer ale winda nie działa no i cały dzień w domu siedzimy :) Wczoraj dostaliśmy skierowanie do chirurga żeby coś z tym pępkiem zrobił... pani doktor twierdziłą że w ambulatorium damy rade to zrobić niestety okazało sie że tam tylko ostry dyżur i odprawili nas do domu...Pani chirurg zerknęła tylko na pepuszek i kazała moczyć w czasie kąpieli smarować czymś co sie polodina nazywa chyba... taka jodyna co nieszczypie.. jeszcze tego nie kupiłam dzisiaj może sie uda... zamówiłam też szczepionke tą 6w1 tak jak radziłyście :D.... musze sie jeszcze pochwalić że wczoraj udało nam sie kupić tę działke... bo mieszkanie w bloku już mi strasznie zbrzydło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda............Magda 22............Filipek 7 miesięcy............Dębica f-ka..............Ewa 23...............Dominika 3miesiące.........Jelenia Góra Mamka...........Magda 26............Alan 4 miesiące...............Warszawa donn.............Kaśka 27.............Aurorka...5tygodni.........Kraków sen nocy........Gosia21..............Oliwka 11,5 miesięcy........Jawor Tynka78.........Justyna 27..........Patryk 8 miesięcy............Brodnica Kasika1..........Kasia 21.............Kacperek 3,5 miesiąca.......Rzeszów kiara 21.........Agnieszka 21.........jeszcze czekam.............Zabrze to tylko ja......Żaneta 21...........Michaś i Kubuś 13 miesięcy..Elbląg cytrynka79.....Anka 27.............Dawidek 1 miesiąc.............Warszawa A gu gu...........Iza 27..............Zosia 7 miesięcy................Warszawa AANNKKAA........Ania21..............Izunia 7miesięcy...............Chełm Kinga_23.........Kinga 23 ...............Julka 3,5 miesiąca.......tabelke babi...............Magda22...........Maciuś 13,5mies..............Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile>> ja miałam termin na 08.08 a Aurora urodziła sie 27.07.. i jak zaczęła sie rodzić to byłam cały czas przekonana że to jeszcze nie to :D dziewczyny buziaki dla was i maluszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Czesc! Mam 25 lat i dwoch synkow-rozrabiakow! Pierwszy Julek lat4 a drugi Beniamin 10 miesiecy. Jak radzicie sobie? Myslalyscie czasem,ze moze za wczesnie na pieluchy? Ja sie ciesze bo pewnie jeszcze pochodze z synami na dyskoteke,oczywiscie jesli nie beda sie wstydzic,hihihi. pozdrawiam wszystkie mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja też czasem mam wszystkiego dość, ale jak tylko MMisiu się usmiechnie, to nie zamieniłabym się z nikim. Co do dyskoteki, to ja z moim też kiedyś pójde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny..podczytywałam Wa spo cichu i modliłam, zeby w końcu do Was dołączyc.. i dwa tyg temu robiłam dwa testy i oba wyszły pozytywnie:-D teraz czekam na wizytę u ginekologa:-) Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Wizyta kierowniczki przebiegła spokojnie:)cały czas powtarzała mi że juz niedługo wrócę do pracy:(a szczerze to strasznie mnie rozbolała głowa po ich odwiedzinach nawet nie ma pojęcia że chcę wrócić ale na 1/2 etatu poczekam jeszcze ze trzy tygodnie i dopiero jej powiem po co kobieta ma się denerwować. Mój synuś coś dziś marudzi chyba zmienia charakter. A co do tych ogórków to chyba starczy jedna łyżka chilii narazie spadam Kasika-ale ten twój Kacperek jest duży chłopak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka🌼GRATULACJE] dopisz się do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kinga moj Patryk tez był punktualny Daffodile nie denerwuj sie tak, juz niedługo bedzie po wszystkim. Witam nowe mamuski, nasz topic sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomóżcie mnie w myśleniu że jeśli chcę dziecka jak niczego innego w życiu w wieku 21 lat to nie jest nic złego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Czesc Magija85! Nie mozesz spac? Ja uwazam,jesli czujesz sie juz na tyle dojrzala i odpowiedzilna to nie widze w tym nic zlego zeby miec dziecko w wieku 21 lat! Ja sama urodzilam synka jak mialam 21 a teraz mam 25 i dwoch synow. Daje rade choc tez slyszalam: wyszalej sie ,poco ci pieluchy od razu, kiedy pochodzisz na dyskoteki itp. Ale ja wcale nie chcialam szalec na dyskotekach, no ale kogo to obchodzilo? Teraz panuje moda na mamy 30 i wiecej a my mlode to sie nie nadajemy, jestesmy niedouczone a wogole to co my wiemy o zyciu! No coz,fakt,ze po urodzeniu dziecka o wielu rzeczach trzeba na pewien okres zapomniec a slowo "zmeczenie" nabierze znaczenia, ale bycie mama to NAJPIEKNIEJSZE DOZNANIA NA SWIECIE!!!!!!!!! Ja poprostu uwielbiam byc mama i nie zaluje zadnej decyzji jesli chodzi o dzieci! Tak wiec trzymam za Ciebie kciuki i zycze wytrwalosci!!!! Tak wogole to DZIEN DOBRY WSZYSTKIE MAMY!!!!! Milej zabawy z naszymi SKARBAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawna nie czuję żeby chiało mi się iśc na dyskoteke czy gdzieś. Od dawna siedze w domu gotuję sprzątam piore, robie wszystko i kocham to. przy okazji studiuje. ale po prostu nie wiem Dzien Dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wszyscy mi gadaja gdzie ci sie spieszy itd dokładbnie tak jak ty Kama pisałaś. A mi się właśnie śpieszy czuję się jakby częgoś brakowało jakbym nie była spełniona. a ja wiem jak się spełnić. A czy wasze dzieciaczki to były dzieci planowane czy troche inaczej wam się przytrafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Hej! magija85,moj pierwszy mozna powiedziec,ze byl planowany,tzn. jak bedzie to bedzie a jak nie to poczekamy. Drugi to byla niespodzianka ale za to cudowna. W pierwszej chwili sie przestraszylam ale potem bardzo bylam szczesliwa i tak jest do tej pory. Daja mi dzieciaczki troche czadu ale w koncu to chlopaki,hihihihihi. Dmuchaj na to co mowia inni. jak ja wychodzilam za maz to gadali,ze pewnie jestem w ciazy, albo ze dla pieniedzy bo moj maz jest ode mnie 13 lat starszy i mieszkal za granica (pobralismy sie w 4,5 miesiaca znajomosci), i taki tam rozne bzdury. Myslec moga sobie co chca a ja i tak wiem swoje i jestem szczesliwa! Tobie tez tego zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×