Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

F-ka moja siostra miała takie cos jakieś 3 tygodnie temu, widocznie mały załapał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski U nas Patryk tez ma lekki kaszelek. Patichris moj Patryk kiedys po antybiotyku tez dostal wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ciężka noc za nami, mały wstawał co chwila, robił kupki i płakał:O Na szczęscie teraz jest juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! To dobrze że dziś Kacperek czuje się lepiej. Niech szybciutko ten wirus idzie w zapomnienie. U nas wiosna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
dzieki dziewczyny,juz jest ok z ta wysypka ,ale wczoraj mial jeszcze sporo ,na policzkach-strasznie a dzis prawie nic.wczorak bylismy tez u lekarza i powiedzial ze to moze bys od wszystkiego,np,od tego antybiotyku,albo jakas alergia na pokarm.ale juz zniknelo -cale szczescie! kasika1-biedny ten kacperek,niech wraca szybko do zdrowia,buziaczki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków... Aurora już przedwczoraj zaczeła sama wstawać :).. najpierw w łóżeczku a teraz to już przy wersalce i przy mebalach wstaje.. normalnie ani na chwile sie jej nie da zostawić.. pozatym w dzień śpi bardzo mało... cały czas trzeba ją pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda dziś paskudna:( No to siedzimy w domciu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, moja Domi też wszędzie włazi. Strach ją spóścić z oka. Wszędzie się wdrapie. Na szczęście nauczyła się bezpiecznie padać na pupe. :) Tak to juz jest z maluchami:) Kasika jak dziś sie czuje Kacperek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ za nami ciężka noc. :O Spałam z małym bo cały czas płakał i wołał \"mama\". Biegunka niby mniejsza, ale Kacpi taki marudny, oczy podkrążone i nie ma apetytu:(:(:( Zmeczona jestem i zła jakaś. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika no to 🌼gratuluje🌼 kolejnego ząbka. My jeszcze męczymy lewą górną trójeczkę. U nas pogoda piękna:). Jakoś ostatnio ta pogoda jest w kratke. Wczoraj :( brzydko i nieprzyjemnie. Za to dziś przepięknie:). Jak Domi tylko sie przebudzi z drzemeczki, przed obiadkiem zmykamy na spacerek. Pozdrawiam i Miłego Dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka ile Dominisia śpi w ciągu dnia? Bo mały ostatnio coraz czesciej śpi tylko raz dziennie:O Donn i jak kupiłaś to krzesełko? Patichris i jak się czuje Maxio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, Domi śpi 2 razy dziennie. Kłade ją o 10:00, a drugi raz po 14:00. Śpi w sumie w okolicy ze 2,5godzinki. Jak narazie się nie buntuje i chętnie kładzie się spać w tych porach. Nawet jak się zbliża pora spania to sama się domaga.:) Dzisiaj niestety noc była ciężka:( Domi budziła się często z płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) f-ka>> Aurora jeszcze nie umie padać na pupe :D Kasika>> jaki model masz krzesełka, stabilne jest??? czy szerokie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, lada moment a Aurorka nauczy się padać na pupe i jej wędrówki po mieszkanku będą troszke bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny wiosna pełną parą:) A u Was? Kasika gdzie jesteś?? Pozdrawiam i Miłego Słonecznego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje się:P U nas pięknie, siedzimy cały czas na polku. Wczoraj byliśmy na basenia, a zaraz przyjeżdza koleżanka z półroczna Zuzanka:). Miłego dnia:classic_cool: donn-ja jestem bardzo zadowolona, a mam wersję, że tak powiem uboższą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka>> Aurora zaczeła ćwiczyć padanie na pupe... różnie narazie to wychodzi... kasika>> widziałam tą wersje w sklepie ale oparcie sie nie rozkłada i nie wiem czy dla Aurory to jeszcze nie zawcześnie na takie krzesełko... czy by chciała w takim siedzieć.. bo one podobno od roku są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> licytuje tę wersje z rokładanym oparciem.. ale jak sie nie uda to kupie to i koniec... bo inaczej Aurora pódzie do szkoły a ja jeszcze krzesełka nie kupie :D... dziewczyny a macie kojce???.. bo nad tym zakupem też sie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam kojca dla Domi. Narazie to Domi dostała od dziadka huśtawke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×