Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️Monika zdrowka dla dzieci🌼 Ja niedawno wrocilam z zakupow:kupilas sobie super sukienke na wesele siostry zaplacilam za nia tylko 20f.:)rewelacja zdjecia wkleje po weselu:) Dziewczynki wpadlam powiedziec DOBRANOC! Dominik tak mi daje w kosc,ze ja juz nie wiem na jakim Swiecie zyje:( Anianiania kochana jutro napisze Ci te salatki napewno bo dzis nie mialam jak sorki:)jak wstane ponakarmiam dzieciaczki i napisze Ci je:) Dziewczynki spokojnej nocki zycze i wmiare przespanej;) Moze potem jeszcze napisze jak go uspie:)meczy go katar i nie moze biedny normalnie oddychac:( Dawidek dzis dostal rolki ale jak widze jak on jezdzi,az mi serce sie do gory podnosi Boszzz jutro musze znalesc kask i ochraniacze bo ja nie moge na to wszystko patrzec:(jak on sie porusza,a pomysl byl M,bo ja sie uparlam,ze nieeee bo jest jeszcze za maly,a on swoje i skonczylo sie na tym,ze synio jezdzi sobie po domu w nich. Dobra koncze potem napisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz spi,ale miedzy czasie mialam juz pobutke:( Juz wies skad ta reakcja Dominisia,dzis przed spaniem zobaczylam,ze na gorze mu 2 kielki wychodza i tylko godz. dziela od przeciecia dziasel. Nie wiem czy to normalne,ale ja myslalam,ze powinny nastepne zabki wychodzic na dole,a nie na gorze.Wsumie bedzie mial 6 zebali:)i tak dzielnie znosi to i dobrze,ze nie ma goraczki:) Dziewczynki ja sie juz klade bo sie nie czuje wcale,a i ta noc pewnie bedzie podobna do innych:(oby nieeee bo padne na twarz jutro przed 24 :D:Dzartowalam ale naprawde nie czuje sie za lepiej:( 🖐️Wszystkim Kobitkom z topiku👄 Duzo zdrowka dla potrzebujacych i wytrwalosci dla rodzicow:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze do Gumijagody:) Kochana Ty sie nie zastanawiaj tylko wal na to wesele:) Kiedy bedziesz chodzic jak bedziesz babuszka o lasce:D:D:D:D Idz kochana i baw sie dobrze,a reszta sie nie nie martw sama sie ulozy:) Przepraszam za bledy ale slabo juz widze ze zmeczenia:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie moge😭😭😭 i ciągle się zastanawiam.... Żeby to było takie proste ,a to wszystko jest nieźle pokręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dorwałam się do neta!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy chyba tak się nie cieszyłam na powrót do pracy :P Sprawdzę pocztę, troche popracuję, poczytam Was i może jeszcze zdążę coś napisać. Narazie pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! Z bulu sie zwijam tak mnie brzuch boli:(wczoraj dostalam ok. i 1 raz tak mnie boli po urodzeniu Dominika:( Noc mialam super malutki wstal do karmienia o 6 rano,zjadl i znowu zasna.Wstalismy razem o 9 :)no tak to ja wstawac moge:) Anianiania podaje przepis na 2 salatki:)ale te salatki to ja z topiku od dziewczyn dorwalam:) 1 SALATKA! Salatka z kurczakim i ananasem. 2 piersi kurczaka ugotowac i pokroic w kostke. Woreczek ugotowanego ryzu. Swieza papryka czerwona [pokroic w kostke] Puszka czerwonej fasoli Puszka kukurydzy Puszka ananasow w cwiartkach 3 zabki czosnku rozgniesc. Przyprawa curry,sol,pieprz,majonez. Wszystko razem wymieszac i gotowe:)Smacznego! 2 salatke podam potem bo M mnie goni po zakupy jechac narazie 🖐️Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis super kartka:D:D:D duzo zdrowka Ci zycze i Twojej rodzince👄 2 Salatka! Ser fetta pokroic w kostke 8 jajek ugot. na twardo[pokroic w kostke] Puszka kukurydzy Puszka ananasow w cwiartkach Dodac sporo pieprzu i dodac majonez wymieszac wszystko razem i gotowe:) SMACZNEGO! Dobra biore sie sprzatam,Dominik zasna,Dawidek jezdzi na rolkach,a mnie jak brzuch bolal tak boli:( Narazie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Rok cyfre zmienia,wszyscy wszystkim sla zyczenia. Przy tej pieknej sposobnosci i my zyczymy Wam radosci,aby wszystkim sie darzylo,z roku na rok lepiej bylo! Wszystkiego naj zyczy Sylwunia z rodzinka! Udanych imprez dla Wszystkich zycze,bawcie sie dobrze🖐️ Do poklikana w 2008 Roku.👄👄 Oczywiscie zycze duzo zdrowka dla dzieciaczkow i ich rodzicow,oby ten 2008 rok byl lepszy niz 2007:) 🖐️🌼👄👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia31 ja tylko 2 posty Twoje widzialam:) Pozdrawiam serdecznie👄 Zmykam bo mnie polnoc zastanie;) 🖐️WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzięki za salatki chyba pyszne !!!! KIEDY NOWY ROK NADCHODZI KIELISZECZEK NIE ZASZKODZI KUFEL PIWA TO ZA MALO LITR SZAMPANA BY SIE ZDALO TRZEBA OPIć WSZELKIE TROSKI BY NASTęPNY ROK BYł BOSKI !!!!!!!! SZCZęśLIWEGO NOWEGO ROKU 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! Jesteśmy w domu ale dzieci się świetnie bawią:) mają kreacje i makijarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My mieliśmy znowu awarię komputera.Zobaczymy jak teraz będzie działać. W sobote byliśmy u kuzynki.Było bardzo sympatycznie.W niedzielę pojechaliśmy do galerii krakowskiej w Krakowie.Są bardzo duże przeceny.Nie skupiłam się na sobie tylko dzieciach i kupiłam im troszke ciuszków(prawie 2 reklamówki pełne).Dziś sylwester spędzamy w domku z moimi rodzicami.Kuba u teściów. Ja wam życzę aby nowy rok był lepszy od tego starego i dużo zdrowia. Gumijagoda świetna kartka.Zuzia 🌼:D Pozostałym dziewczyną🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym roku co to nic nie opowiadacie jak bylo na imprezkach ?????? ja się bawilam wysmienicie bez grama alkocholu bo kierowcą bylam ale mi to nie przeszkadzalo impreza udana wrucilismy do domku o 4 rano :):):) tańce łamance były to i dobrze bo sadełko sie spalało moje noworoczne postanowienie to schudnięcie pare kilo bo się zaniedbalam a wasze???macie jakies postanowienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! ZYCZE SZCZESLIWEGO NOWEGO 2008 ROKU🌼 Nie moglam Was znalesc:(cos mi sie wszystko poprzestawialo w tym kompie:) Jestem padnieta i choroba mnie lamie:( Sylwka mialam beznadziejnego:( Juz na stypach ludzie sie lepiej bawia:D:D:D Jutro napisze wiecej🖐️Wszystkim Zycze duzo,duzo zdrowka dla potrzebujacych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZas wrócić do rzeczywistości :( Dziecko trza do szkoły zaprowadzić,czyli wraca stary porządek .🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wreszcie trochę więcej napiszę, jak mi nikt nie przeszkodzi :) Po pierwsze u nas prawdziwa zima, padało od Sylwestra, a teraz świeci piekne słoneczko.....a ja już nie boje się tak bardzo jazdy :D Sylwestra spędziliśmy na balu. Było naprawdę bardzo fajnie, wytańczyłam się, nawet trochę wypiłam (i wczoraj musiałam kaca leczyć :P ). Paulinka bawiła się z dziadkami i siostrą cioteczną. Była bardzo zadowolona i nie mogła się doczekać, kiedy dostanie czerwony szampon do picia ;) Jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, to nie poczyniłam żadnych, nie mam też żadnych konkretnych planów. Mam tylko nadzieję, że wszystko się pomyślnie ułoży, czego i Wam życzę. Znikam do pracy, ale postaram się teraz czytać i pisać na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zuzia31 super,ze fajnie sie bawilas na sylwka:) I super,za tak jazdy sie juz nie boisz:)zuch dziewczynka z Ciebie:) Ja na sylwka bylam u kolegi,bylo 5 osob fajnie nie bylo;(maz sie czepial do mnie i szukal dziury w calym:(na koniec sie poklucilismy i tak zakonczylam sylwka😭😭Bylo dretwo i na takim sylwku nigdy nie bylam zeby bylo tak do d...:( Co do postanowien to:bede wiecej czasu poswiecac Dawidkowi na zabawy itp.i nie bede tak czesto krzyczec na niego jak ostatnio:(,a to wszystko przez to,ze sie nie sluchal wcale i broil mi na okraglo. To jest tylko dziecko i zawsze cos zbroi,a ja poprostu musze wziasc sie w garsc i przymykac na pewne sprawy oko. I co jeszcze to bede gonic do zabawy z Dawidkiem M,bo mi sie biedny skarzyl,ze tatus sie z nim nie bawi:( Ogolnie trzeba sie poprawic:)to moje postanowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelialjkljkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,ze zauwazylam u❤️Dominika wyzynajace sie 2 kielki na gorze:)i dlatego on mi marudzil,spac nie chcial itp. Teraz ze spaniem juz lepiej pol nocy przespi i raz do karmienia wstaje:) Ostatnio tak bylam wyczerpana,ze potykalam sie o wlasne nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice leca w poniedzialek:(i juz nie bede miala tyle pomcy od nich,a i w weekendy juz nie bede mogla sobie tak odpoczac,czy wyskoczyc do kogos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×