Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ucho troche od kubka troche sie poprzestaialo:Dale wiecie,ze to kawusia nie???:D:D Pyska ja sie pytam??gdzie jest moj sernik:P,aaaa??:D:D:D:D Gumis pomachaj starej dobrej kolezance;):D:D👄jak tam Twoje kolderki Gumis??co dokladnie robisz:)??? Zuziu Ty tez bys mogla chociaz lapka mi pomachac;):D:D🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nocka przespana,na razie z Julką jest dobrze,no oprócz tego że jest bardzo marudna.Dziś u nas upały,więc na plac zabaw idziemy dopiero popołudniu.Teraz piorę i prasuję bo w piątek trzeba będzie się pakować.Z mężem nadal się nie odzywam.Zupkę też mam ugotowaną zrobiłam żurek bo bardzo chciał Kuba. Julka postaw małej bańki jeżeli masz takę mozliwość, szybko choróbsko przejdzie.Ja zrobiłam to pod koniec choroby Kuby a mogłam wcześniej i tyle by nie siedział w domu.A co do umowy to nie żle z nią zwleka. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia,to nie ja cie kojarze z innego topiku;) ale takapropos to bywam jeszcze na mamuskach marcowkach 2006. dzisiaj moge was poczestowac wolowym rosolkiem:)ja nei umiem chyba piec wolowiny bomi twardazawsze jak kamien wychodzi:/ moze macie jakies przepisiki na szponderek? bo misporo jeszcze zostalo, ech... buzi, mati spi, na dworze upalale slonko czesto zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
temat dotyczy mam siedzacych w domu a wiec mnie. ja mam 2 letnie dziecko zdecydowalam sie na 2 ale jeszcze nie zaczelam dzialac. uwazam ze przy jednym dziecku mam za malo roboty czy wy tez tak myslicie? zajmuje sie domem i sprzataniem i gotowaniem ale dla mnie to wciaz malo. choc po calym dniu jestem naprawde zmeczona ale wciaz niedostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przy jednym dziecku jest sie bardziej zmeczonym niz przy wiekszej ilosci, bo sie nie wie, ze moze byc gorzej, i rzeczywiscie jest duzo czasu który nie ma jak wypelnic, wiec wieczorem czlowiek wydaje sie bardziej zmeczony niz jest.jas im wiecej mam pracy tym wiecej sily i energii, a jakn mam mniej to przeciagam, choc moglabym to zrobic szbciej.. pozatym dzieci doskonale pomagaja sie zorganizowac:-) na przyklad, moje teraz spia, wiec jem obiad i rzucam sie w wir pracy, bo wiem ze jak wstana to juz nie ma szans na to, wiec tego nie odkładam :-) choc bym chciala :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ NO serniczek jeszcze został,pare kawałków-częstować się ...:) :P sylwia przepis podam pózniej bo teraz kończe sprzątanie..:P :D buziaki mamuski:) Monika buziaki i dawaj przerwe robimy na kawusie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni mam troje dzieci więc musze jakoś i wszystkim zająć czas:D Pozdrwawiam WSZYSTKIE kobitki bez wyjątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak o dzieciach to ja też napisze,mam swoje i kuzynka dała mi jeszcze dwoje swoich-dwie dziewczynki,jedna ma 13 miesięcy a druga 3 latka,w sumie 4 dzieci!:P Najmłoszą własnie uspałam,teraz muszę zajać się trójka...chyba zrobię sobie jeszcze jedna kawkę:P Mam nadzieje że malutka pośpi bo czeka mnie ponad 2,5 godziny zabawy z czwórka...oby pospała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki:D rano sie do Was napisałam,a jak chciałam juz wysłac to okazało się ,że net mi rozłączyło,bo cos tu dzis u nas robili😡 luiza biedna ta Twoja mała,ciężko ząbkowanie przechodzi:-(,fluidki dla niej.............................🌼 julka mam nadzieję,że Jagoda tez juz lepiej,biedna,takie upały a ona chora:-(buziaki dla niej👄 Julka pytasz kiedy na wczasy jedziemy,a my jeszcze dokładnie sami nie wiemy,bo M nie wie kiedy będzie mógł sie wyrwac na wolne,ja już mogłabym sie pakować;-) monika fajna fotka na nk,taki radosny chłopacek z Miłoszka:D ja dziś juz byłam na kawce u koleżanki,zakupach,teraz Nadia wstała i muszę jej wodę do basenu naszykowac :D no to zmykam i pozdrawiam Was wszystkie:D👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak już po jezdzie:Pdzieci oddane:P Kazde trafiło do swojej mamy:) Moje starsze dziecko powiedziało mi dzisiaj że chciałaby mieć siostre:PPowiedziałam synkowi że w zupełności mamusi wystarczy dwójka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjęcia macie super my ostatnio ciągle w rozjeździe bo tak ciepło to jeździmy nad wodę lub siedzimy w basenie sylwia przyszła synowa pojechała do swojego domu i na razie mam spokój a dzieciaki ciągle broją a najwięcej Ola ona nie potrafi usiedzieć spokojnie Przemek z Olą siedzą w basenie i Przemek mówi do Oli pobawimy się ty będziesz kobietą a ja mężem a Ola nie chce mi się a on dlaczego przecież jestem przystojny rozumiesz przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka:D:D:D:D:D:Dno rozwalil mnie ten tekst synka:D:D:Dno masz super agentow w domu nie ma co;):D:D Dziewczyny padam na twarz i to doslownie:(malemu mojemu ida 4 zabki na raz😭dzis byl taki marudny,ze hej:(sil juz pod koniec nie mialam,a nie wspomne juz o cierpliwosci:Oale jakos dotrwalismy do konca;)i niunio moj juz spi:)a ja mam chwilke wolnego dla siebie:) Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki:)🌼ide zaraz jakis film na laptopie zapodac,bo w tv nic nie ma:( Fluidki sle dla zabkujacych dzieci........🌼i fluidki zdrowotne sle dla potrzebujacych.................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️)))🌼👄 Ide sie polozyc:)do jutra papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i Pyska jazde,o Ty mialas extra;)niczym Mexyk;):D:D:Djak Ty dalas sobie rady co:D:D??? Dobra zmykam :)3majcie sie cieplo👄kolorowych snow...........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny do jutra..:)zaczytałam się w ksiązce i tak mnie wciagneła że musze jeszcze poczytac...do jutra buziaczki:)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uwaga uwaga miałam dzisiaj jazde jechałam 80km/h i nikogo nierozjechałam :D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kasbak ojjj jak ja bym chciała wskoczyć do twojego basenu i sie popluskać;) Jagoda lepiej już niekaszle w nocy ale katar jeszcze ma, no i antybiotyk do piątku conajmniej :(, ale na polu dzisiaj była, bo w domu duszno, że wysiedzieć niemożna. Brylka, aparaty niezłe z twoich dzieci Pozdrawiam wszystkie mamusie :) ❤️ i ide spać bo padam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i witam nową mamusie zaglądaj do nas często:) A co do wolnego czasu to jak siedziałam w domu to miałam go dużo,a teraz pracuje 8 godz. dziennie i czasem wydaaje mi sie, że mam go jeszcze wiecej, ale więcej jest takich dni, ze mi go bardzo brakuje i przed połnocą sie nieklade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiochy kawa podana,ale bez serniczka-bo się skończył :P :D Julka jak otworzyłam nową stronę i zobaczyłąm te piękne kwiatki to mówię-ooo mamy czyjes urodzinki-haha :)a to tylko takie piekne kwiaty i buziaczek na dobranoc:) Wyobrażam sobie,i wcale cisię nie dziwię 8 godzin pracować i jeszcze dom i rodzina:)Ja pracuję mniej(no w weekendy tyle samo)i tez kupe roboty jest w domu-buziaczki👄 Julka trzymam kciuki za dalszą udana jazde!!Ja jak pierwszy raz usiadłam za kierownicę do auta przyszłego teścia to weszłam zle w zakręt i rozwaliłam mu z przodu auto:Poczywiście mój przyszły mąz wzioł wszystko na siebie,ale kazdy pózniej się skapnoł kto jest winowajcą:Pale powiedziałam ze na prawojazdy i tak pójde-oczywiscie wczesniej was tez uprzedzę:) Dziewczyny która z was podeśle nam troche deszczu:O,takie mamy upały że szok!Dzisiaj po południu ide z dziećmi na basen:) Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek..wstawać na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska dzieki za kawusie🌼 Wstalam 6.50 i jestem nie wyspana💤U mnie co???pogoda do bani😭chyba juz u mnie cieplo nie bedzie buuuuuuuuu:( Julka :D:D:Dgratki za,to ze nie bylo strat w ludziach🌼:D:D:D:D3mam kciuki za dalsza pomyslna jazde:)🌼 Zycze milego dnia:)🌼Fluidki sle chorowitkom..........🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie topikowe:)🖐️)))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska prosze bardzo:)mowisz i masz:P:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,, ,,,,,, ,,,, ,, , Ja chce wkoncu sloneczko😭!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mam piekną pogodę i bardzo się z tego cieszę. Czuję się trochę lepiej, więc korzystam z uroków lata i dużo czasu spędzam na kocyku, ale w cieniu oczywiście. Mam trochę luzu, bo oddałam Paulę do przedszkola na 2 tygodnie; bardzo dobrze zrobił jej taki kontakt z dziećmi. Poza tym bez zmian. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ julka gratki za postępy w jeździe:D🌼,i oby Jagódka jak najszybciej do zdrowia wróciła........................🌼 sylwuś ja Tobie mogę trochę słonka przesłać,u nas go aż w nadmiarze>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chyba nie wyrobię,cos się tu miesza i pół posta mi zżarło😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhhhh,pisałam do Pyśki jeszcze,żeby serniczka zrobiła,bo na upały to najlepszy deser..... nadka śpi na dole u babci,bo u niej chłodniej,więc ja mam labę.umyłam basen,wymieniłam w nim wodę ,bo mimo ,że przykrywam na noc i tak jest brudna po paru dniach😠zjadłam obiad,umyłam okno i się byczę:D buziaki dla mamusiek i ząbkujących dzieciaczków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja zalatana.Posprzatałam dom,piorę ,prasuję,bo jutro pakowanie.U nas upał dlatego teraz będziemy wychodzić na plac zabaw.Dobra kończę bo Julka wyje. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dola:(i nie moge znalesc sobie miejsca:(co za dzien durnowaty:Oboszzz nie mam dzis cierpliwosci wyjatkowo:(boszzz trzymajcie mnie ,bo zbziukuje:( Czekam na M i chce pojechac do siorki na kawusie,bo w tym domu ,to mozna hopla dostac:Oi ta pogoda😡nie mam ochoty na nic:( Maly moj rozrabia na calego:(ajj szkoda gadac:(dobrze juz blizej jak dalej do tej 19 i wtedy sobie odpoczne;)musze sobie znalesc jakies zajecie,bo mnie cos trafi😠Maly 5 min. nie usiedzi w miejscu:OWasze pociechy tez sa takie skrecone??czy tylko moj:(?? Zmykam dziewczynki:)nie mam weny do pisania i czuje sie zle:(postaram sie zajrzec wieczorkiem:),a jesli mnie nie bedzie:(tzn. M przeja laptosia:(tak wiec macham na wszeliki wypadek 🖐️)))i zycze spokojnej nocki🌼👄 PAPAPA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus 👄 na pocieszenie, ja tez mam dzisiaj doła i mnie jeszcze T tak wk*iła że mi sie wszystkiego odechciało😡 jak mi troche przejdzie to sie jeszcze odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×