Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

sylwia Ty to potrafisz rozśmieszyć z wieczora:D Gratki:D brakowało tu Cię,oj brakowało....:) a z tymi skórami to nie doradzę,ja zwykłe materiały w domu posiadam:P dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Komu kawki:)???? Kasbak ciesze sie,ze moglam Ci sprawic troche przyjemnosci;):D:D U mnie zima,ze hej....u Was pewnie tez;)i moge Was pocieszyc,ze ta zima ma byc dlugoterminowa i ma byc mrozno,a i Swieta maja byc biale....super Wam:)!!! Milego popoludnia zycze,oraz duzooo zdrowka🌼 Narazie pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa spod lubiąża
hej Kobietki, jestem mamą dwójki dzieci - jedno 4 latka, drugie 3 miesiące, siedzę teraz na macierzyńskim i od rana do wieczora zastanawiam się co dalej ze sobą zrobić?? starsze dziecko chodzi do przedszkola, pracując na cały etat w dotychczasowej pracy nie mam szans go odebrać przed zamknięciem przedszkola, młodszym po powrocie do pracy mogłaby się zając babcia... ale starszym już nie bo mieszka 30 km od naszego domu, za to blisko pracy pracę mam fajną, siedzenie na d... w domu mnie wykańcza psychicznie, ale jak to wszystko połączyć to cholera nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a nie możesz wozic starszego synka do przedszkola w okolicach Twojej pracy i babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Moze wieczorną herbatkę??ja popijam zielona...pychota:) Dziewczyny cały dzien dzisja przelatałam,mialam wolne ale pojechalam na targ-kupilam sobie takie kozaczki 3/4do pracy-bardzo tanio:Dudało mi sie:),kupilam prezent dla szefowej bo miala urodziny,na zakupy i nie wiadomo kiedy a cały dzien zleciał i to migiem:(..a miało byc tak pieknie,obiecałam sobie ze cały dzien spedze w domu przed telewizorkiem z kawka w reku:P:P:P:D Co tam u was dziewczyny??ja w tym roku prezety od mikolaja szykuje na niedziele.Stwierdzxilismy z męzem ze tak bedzie lepiej bo jak otworza rano prezenty przed szkola to bedzie krzyku co nie miała dlaczego nie moga zostać w domu a tak to cała niedziele zostanie na zabawe:)...do brej nocki,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tak to sie nie robi!!Gdzie wy sie podziewacie???hmmm..??MOze przyciagnie was zapach kawki...zapraszam:) U nasdzisija tak zimno..brrr że az nie wiemm jak wyujdziemy dzisiaj z domu a tak mamy tu cieplo:)::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,ja kilka dni bylam u mamy na wsi,tata mial imieniny i urodziny,a jak chcialam wrocic to tyle sniegu napadalo ze szok drogi zawialo i nie moglam wrocic autobusem,na szczescie znajoma wczoraj zawiozla mnie do domu:)komu kawka herbatka?:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Julka❤️ciesze sie,ze dalas znak zycia:) Co tam u Ciebie???jak zyjesz ???🌼👄 Pyska,a ja zaspana ciagle jestem:D:D U mnie zima na calego:) Fluidki zdrowotne sle!!!!!!!!!!!!!! Udanego weekendu zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka odbieraj prawko i fru na głęboką wodę czyli taniec w śniegu lub na lodzie na 4 kółkach. Ale niema jak pobalować podrinkować parę dni i zwalić winę na autobus;p :D Jaki dziś mróz brrr 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Nie wiem jak Wy??ale ja zamarzam:O....zima na calego w UK;) Pyska,a jak u Was sytuacja???:) Udanego Mikolaja zycze,oraz duzoo zdrowka🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w pl temperatura 0stopni w miare cieplo.juz nie moge sie doczekac odbioru prawka)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele -20 stopni, wczoraj około -1 a dziś deszcz... Wczoraj pojechałam później do pracy bo wskoczyłam do szkoły porobić zdjęcia moim dziewczynką z Mikołajem a że był spóźniony to zrobiłam tylko Oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Milego dnia🌼 U mnie zimno jak na Syberii:O:)zima na calego w Irlandii:) Ps.co tu tak pusto,aaaaa???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas od 2 dni na plusie:)ale się cieszę,bo codziennie spędzamy z dziewczynkami na śniegu:)Bałwan ulepiony,górki śnieżne zaliczane codziennie,jest frajda:) a co u Was?Jak tam Mikołajki? a co pichcicie na obiadki?bo pomysłów to już mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak- ja gotuję tylko w niedzielę i czasami w sobotę. W tygodniu dzieci jedzą w szkole chyba że są chore to stołują się u mojej mamy, a ja jadam obiado-kolację, czasami wyskoczę sobie z pracy na kebaba, albo biorę zupę lub np. sznycelka i odgrzewam w mikrofalówce. lato, początek jesieni robiłam często sałatę- pomidor, ogórek, troszkę kapusty pekińskiej, ser typu feta, oliwę przyprawy, najlepsza była z sosem mojego siostrzeńca(jest szefem kuchni) nikt takiego nie zrobi. i tę sałatkę i inne wole nawet w ramach obiadu. Zresztą najbardziej przepadam za słodyczami, (w pracy) po drugiej stronie ulicy mam 2 piekarnie w jednej mają dobre ciastka francuskie a w drugiej na wagę ala michaszki , od tych łakoci to mi już wątroba wysiada. Wracając jeszcze do książek dla dzieci to mam jakiś zbiór zwłaszcza klasyki, natomiast korzystamy z biblioteki miejskiej teraz może mniej ale jak siedziałam w domu to dość często, teraz dziewczynki mi czytają:) Rono pojechałam po panele podłogowe, Iza z Olą będą miały błękitną i żółtą listwę wykończeniową9nawet nie wiedziałam że takie są). W trakcie oglądania ekspozycji sklepowej zadzwoniła do mnie dyrektorka szkoły z zapytaniem co mają zrobić z Izą bo będzie weterynarz z psem na zajęciach (a ona ma alergie na naskórek psa), zaprowadzili ją do przedszkola i musiałam ją wcześniej odebrać. Dorze że tak zareagowali i pamiętali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret super postapili nauczyciele,ze dali Ci znac:)to mi siepodoba i tak zawsze powinno byc,ze nauczyciele inf.rodzicow o takich sprawach:) Co tu takie puchy,aaaaaaaaaaaa???:( Presti zyjesz???:) Julka jak zyjesz???:) Wogole co u Was laski????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam przygotowania do Swiat????:) Ja nie mam jeszcze nic kupione,posprzatane,no doslownie nic:( Nie wiem kiedy i jak,to sie zrobi,jak ja ledwo laze,baaaa ja ciagle leze:( Mam nadzieje,ze stanie sie cud i samo sie wszystko zrobi:P;):D:D:D U mnie Mikolajki Kasbak byly w szkole u Dawidka i Dominis tez skozystal;):)bylo tlocznie,ale super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam;)nic tu po mnie:P:D:D:D Postaram sie zajrzec jutro;) Spokojnej nocki zycze👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabialyscie dzisiaj????:) Pewnie baki zbijalyscie:P:D:D:D Trzeba stronki podgonic,bo padaktutaj,ze hej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatonął statek, uratowało się jak zwykle tylko 3 ludzi: Amerykanin, Francuz i Polak. Płyną sobie na tratwie ratunkowej, ale po paru dniach skończył im się prowiant i woda pitna. Na szczęście, gdy byli już do kresu sił, złowili złotą rybkę (a jakże!). Rybka, jak to one mają w zwyczaju (ale tylko te złote), obiecała spełnić 3 życzenia - po jednym na każdego z rozbitków. Na pierwszy ogień poszedł Amerykanin: - Ja chcę się znaleźć w domu, w ramionach mojej żony, przy dzieciach, psie i Cadillacu... Rybka machnęła płetwą i *pstryk*... Amerykanin zniknął. Teraz Francuz: - No, moi też chce się stąd wydostać, ale woli być na francais Riviera, wśród femmes belles, wiesz rybka, plaża, topless, te sprawy. Rybka oczywista spełnia jego życzenie - *pstryk* ! Nie ma Francuza na tratwie. Ostatni wyraża swoje życzenie Polak: - Tego... yyyyy.... ja chcem 4 półlitrówki i... tamtych dwóch z powrotem!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatonął statek, uratowało się jak zwykle tylko 3 ludzi: Amerykanin, Francuz i Polak. Płyną sobie na tratwie ratunkowej, ale po paru dniach skończył im się prowiant i woda pitna. Na szczęście, gdy byli już do kresu sił, złowili złotą rybkę (a jakże!). Rybka, jak to one mają w zwyczaju (ale tylko te złote), obiecała spełnić 3 życzenia - po jednym na każdego z rozbitków. Na pierwszy ogień poszedł Amerykanin: - Ja chcę się znaleźć w domu, w ramionach mojej żony, przy dzieciach, psie i Cadillacu... Rybka machnęła płetwą i *pstryk*... Amerykanin zniknął. Teraz Francuz: - No, moi też chce się stąd wydostać, ale woli być na francais Riviera, wśród femmes belles, wiesz rybka, plaża, topless, te sprawy. Rybka oczywista spełnia jego życzenie - *pstryk* ! Nie ma Francuza na tratwie. Ostatni wyraża swoje życzenie Polak: - Tego... yyyyy.... ja chcem 4 półlitrówki i... tamtych dwóch z powrotem!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie pomylilo i dwa razy mi wyslalo,to samo:O Oooooo i moja stronka:P:P:D:D:D:D Polak, Rusek i Niemiec spotkali diabła. Kazał im przynieść coś w czym może być woda. Polak przyniósł szklankę z wodą. Diabeł kazał mu ją wypić - Polak wypił. Rusek przyniósł beczkę z wodą. Diabeł kazał mu ja wypić. Rusek pije, pije a nagle śmieje się i płacze. Diabeł pyta: - Dlaczego płaczesz? - Bo już nie mogę. - A dlaczego się śmiejesz? - Bo Niemiec jedzie z cysterną. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×