Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybka 27

dermatix,veraderm ktos uzywal?

Polecane posty

Gość mich-as-ka
Oj super ze napisąłas gdzie mozna kupic ta masc,bo ja jak głupia chodziłam po aptekach i szukałam.Mysle ze warto jest spróbowac.Moje dziecko ma szrame na policzku i niczym nie udało nam sie usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam na brzuchu wielką bliznę, ponieważ jestem po przeszczepie wątroby ( 7 lat ). jakiś rok po operacji używałam jakiejś maści na blizny, która miała ją rozjaśnić. No coś tam pomogła, ale chciałabym się dowiedzieć czy znacie jakies dobre maści, ktore w jakimś stopniu zlikwidują ta blizne?? Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucia
Polecam w lublinie ARS MEDICA ul zana 29\11 konsultacje sa bezplatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o blizny przerostowe i bliznowce to jedyny skuteczny moim zdaniem sposób to im zapobiegać. Miałem dwie operację brzucha wzdłuż kresy białej i za każdy razem zrobiła się blizna przerostowa, za pierwszym to była tragedia szeroka na 2cm, za drugim razem było lepiej 1cm ale blizna i tak bardzo widoczna gruba i czerwona. Teraz miałem 3 raz operację i po 3 dniach po zacząłem nosić odzież uciskową i na razie jest oki, blizna nie przerasta a minął już miesiąc od operacji. Od wczoraj zaczynam smarować raz dziennie maścią silikonową. Robiłem zdjęcia rok temu i porównuję do obecnych i jest dużo lepiej, rok temu w tym samym czasie od operacji już robiła się "ładna" blizna przerostowa a teraz nie. Także ZAPOBIEGANIE to podstawa, nie wierzcie że blizna Wam nagle zniknie od maści, niestety rok czasu smarowałem i nic się nie zmieniło. Teraz zastosowałem presoterapię ( metoda uciskowa) plus smarowanie maścią silikonową tzw. metoda łączona. Fakt, że trzeba chodzić nawet do roku w tej odzieży uciskowej ale warto. Ja używam kelo-cote niby jest to formuła wcześniejszego dermatixu ale na temat skuteczności na razie się nie wypowiem bo używam od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odziez uciskowaa
latem to niezbyt dobry pomysl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimini 81
dermatrix ma odpowiednik silkyderm i jest o połowe tańszy, bo polski, firmy unia, dermatrix jest obcokrajowcem :) mam silkyderm ale ja stosuję na potrądzikowe blizny, pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając do wyboru przechodzenie jednego lata w odzieży uciskowej której nie widać pod zwykła koszulką a mieć bliznę na 1cm szeroką do końca życia wolę rok się "pomęczyć". Tym bardziej, że aktywność fizyczna narażająca bliznę na napięcia i mikro pęknięcia jest nie wskazana. Nie wspominając że nie powinno się opalać blizny do roku czasu. Jutro miną dwa miesiące od operacji i jak na razie ( odpukać w nie malowane ) blizna mi nie przerasta. Pewny już jestem że stosowanie odzieży uciskowej pomaga, a jaki ma wpływ na bliznę że smaruję ja maścią silikonową to nie wiem. Po miesiącu smarowania ciężko się wypowiadać a nie mam zamiaru reklamować czegoś czego skuteczności nie jestem pewny i co jest nie ukrywajmy drogie ( około 150 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaZZZZ
Cześć, chciałabym się Was zapytać jaki konkretnie RODZAJ Dermatixu kupić? Zwykły czy Ultra? Ultra jest podobno lepszy, ale o wiele droższy. Jak myślicie?? Drugie pytanie. Na Allegro mamy bardzo okazyjne aukcje, np. Dermatix 60g za 250 zł lub 15g za poniżej 100 zł. Czy należy się liczyć z tym, że mogą to być podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam dermatixu w żelu na świeżą bliznę pooperacyjną od miesiąca. Już w tej chwili z intensywnie czerwonego koloru zrobił się bladoróżowy (choć nie wiem czy to zasługa czasu czy żelu) i blizna zmniejsza się widocznie na bikach i krańcach. Lekarz powiedział, że trzeba go stosować dwa razy dziennie kilka miesięcy i efekt powinien być super. Zobaczymy. Trochę mnie wkurza to, że czeka się z 15 minut aż żel zaschnie i dopiero można się ubrać, ale już się przyzwyczaiłam w sumie. Nie wiem jak Dermatix działa na stare blizny, na świeże mogę polecić. Płaciłam w aptece 145 zł za tubkę 15 gram. Myślę, że wystarczy na całą kurację (blizna ma 3,5 cm). Chyba nie kupiłabym leku z nieznanego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden badziew... powoli... żele silikonowe stosowane sa od długiego czasu na blizny, celem jej lepszego wyglądu. dawniej były o rzadszej konsystencji zeraderm, veraderm... wciaz sie nimi handluje-ale brudza bielizne i nie sa dobre. opatentowano jakies 8 lat temu dermatix-był fantastyczny. potem ktos podkupil firme i sprzedaje inny produkt pod nazwa dermatix a stary dermatix to Kelo-Cote-ale trzeba kupowac oryginalny amerykanski produkt-to wazne. stosowac dwa razy na dzien rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bork
miesiąc temu rozciełem łuk brwiowy a tydzień temu odpadły mi ostatnie strupy, więc mam pytanie czy to już odpowiedni moment na stosowanie maści i prosiłbym o poradę jaką maść zastosować, blizna raczej nie jest wypukła, może lekko wklęsła i czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygfrdkijnn
witam posiadam krem na keloidy i bliznowce bardzo skuteczny sama uzywam na swoje keloidy jestem bardzo zadowolona zainteresowach prosze o kontak email armaniix@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikgf
witam mam do sprzedania plastry silikonwe cica care 12cm15 100zl za szt sama urzywalam na swoje blizny zainteresowanch prosze o kontakt email armaniix@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
Słuchajcie a czy znacie jakiś suplement który dobrze z problemami związanymi z pękającymi naczynkami, czestym pojawianiem sie siniaków... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRAŁAM Z BLIZNOWCEM!!!
Używałam maści dermatix. Udało mi się wygrać z bliznowcem !!!!!!! Zalatwiłam sobie zabiegi JONOFOREZĘ I ULTRADŹWIEKI! Przed tym próbowałam wszystkiego. Cepan,Contratubex,maść perłowa więc za same maści wyszło mi ok,1000zl. Gdy zaczełam chodzic na zabiegi i regularnie smarowałam nie ma po nim praktycznie śladu. PS; 10 zabiegów i 3 serie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speteczki
kupiłam silkyderm, bo skład ma taki sam jak dermatix. Wszędzie w opiniach piszą (wręcz powtarza się ta sama fraza) że sie szybko wchłania. W rzeczywistości mimo posmarowania cieniutką warstwą cały czas się lepi i nie zasycha. Czy ktoś ma podobne doświadczenie, bo dla mnie to dyskwalifikuje produkt. Co do działania jeszcze nie wiem, za krótko stosuję, ale nie wiem, czy z niego nie zrezygnuję. Mam bliznę na twarzy, wbrew zapewnieniom w ulotce o możliwości nałożenia makijażu trudno położyć fluid na lepiącą się skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12
Witam!Miałam dość brzydkiego wypukłego bliznowca po operacji usuniecia nerki.Dwa lata po operacji zaczęłam uzywac masci dermatiX.Uzywałam jej przez trzy miesiące i uzyskałam wspaniały efekt.Blizna się spłaszczyła,wyblakła i nie dokucza mi tak jak wcześniej:)Trzeba być jednak bardzo sumiennym i codziennie jej uzywac.Polecam tą masc bardzo wszystkim ,którzy mają bliznowce i brzydkie blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam dermatix i zdecydowanie polecam. Bardzo dobry żel, fajnie działa. Wygładza i spłaszcza blizny, u mnie zmiejszył odbarwienie. Bardzo bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martka2 przy twoim poście niechcący wcisneło mi się zgłoś. Jak to odkręcić? Z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martka2 przy twoim poście niechcący wcisneło mi się zgłoś. Jak to odkręcić? Z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9392
Moja blizna niestety była przerośnięta i nic nie pomogło. Dopiero wizyta u dr Rafała Pabiańczyka w Krakowie coś pomogła. Mam mieć tą bliznę w najbliższym czasie wyciętą. Mam nadzieję, że będzie to wyglądało już teraz naprawdę dobrze i mam też nadzieję, że w końcu odzyskam pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka891
Stosowalam veraderm na blizny po operacji powiekszeniu biustu. Byly dosc spore, niestety taka juz mam skore, troche sie wlasnie obawialam, ze po zabiegu beda one dlugo widoczne. Veraderm moge z czystym sumieniem polecic- bardzo latwo sie go naklada, tworzy przyjemna warstewke na skorze, a przede wszystkim szybko i rownomiernie rozjasnia blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi także lekarz polecił veraderm po operacji powiększenia piersi. Stosowałam zgodnie z zaleceniami i faktycznie: ślady po cięciach są praktycznie niewidoczne, wszystko ładnie się zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariBe

Tego pierwszego nie znam, uzywalam Veradermu i ogolnie to jestem zadowolona z rezultatu. Nie trzeba dużo go nakladac,wiec jest wydajny, latwo się wchłania, nie lepi się do ubran itd. Blizny szybko jaśnieją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×