Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość byly ovbowiec
ta firma to jedna wielka amatorszczyzna teraz sie pewnie okazało ze juz nie maja takich zyskow jak na poczatku to szukaja zyskow u bylych pracownikow kapli sie ze mozna by tak minusy posciagac a jak sie przyjdzie to ci mowia podpisuj tylko a bedzie dobrze nikt nie mowi o tym ze jak zerwie klient do dwoch lat to trzeba oddac prowozje ja mam nie wiele ale znam goscia coraz dostal prowizje z jednej jumowy 20 000 zł niech by mu tak zerwal to by chlop chyba musiał na poł roku za granice jechac a nigdy sie nie ma pewnpsci ze nie zerwie. Mam pytanie do znawcow załozyłem sam sobie superfundusz i chciałbym zeby zajmowal sie mna ktos kompetentny czytaj nie z ovb a agent z compensy da sie to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly ovbowiec
ta firma to jedna wielka amatorszczyzna teraz sie pewnie okazało ze juz nie maja takich zyskow jak na poczatku to szukaja zyskow u bylych pracownikow kapli sie ze mozna by tak minusy posciagac a jak sie przyjdzie to ci mowia podpisuj tylko a bedzie dobrze nikt nie mowi o tym ze jak zerwie klient do dwoch lat to trzeba oddac prowozje ja mam nie wiele ale znam goscia coraz dostal prowizje z jednej jumowy 20 000 zł niech by mu tak zerwal to by chlop chyba musiał na poł roku za granice jechac a nigdy sie nie ma pewnpsci ze nie zerwie. Mam pytanie do znawcow załozyłem sam sobie superfundusz i chciałbym zeby zajmowal sie mna ktos kompetentny czytaj nie z ovb a agent z compensy da sie to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadaomo o co chodzi
Skończcie pierdzielić takie głupoty!!!!! Napisze ktoś coś konkretnego???? Czy dalej można się z tego g...... dowiedzieć. z resztą pi jakiego ja to czytam i zniżam sie do poziomu forum. Leje na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamień40
Były ovbowiec podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz pseudonim
kompetentny agent z compensy :D dobre sobie chyba nie wchodziłeś na forum nt agentów compensy... a ja sobie pracuje w ovb juz dlugo dlugo i jestem strasznie z pracy zadowolony :) moi klienci też ;) pozdrawiam niezadowolonych ;) PS. praca w garniturze jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz pseudonim
Poza tym garnitur mogę sobie kupić w szmatexie za 25 złotyk, a jak 5 to za stuwkę , i codziennie moge zaszpanować w innym , chociaż jak trafisz z kjepskiego materjału to strasznie sie pocisz w tramwajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz pseudonim jeszcze raz
wreszcie ktoś, kto nie spina się przed monitorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujący doradca
4,5 tys w pierwszym miesiacu i jestem happy:) Wszystkie negatywne wypowiedzi to konkurecja, co tu duzo mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \początkujący doradca
Jestem happy , Dyrektor wykonał uścisk dłoni , muzyka chuczała , że łeb pękała , sekretarka nawet się ze mną chędożyła ,ale ja mam problem , bo rodzina się wypłukała na polisy , koledzy mówią , że jestem po...je....ny jak jakiś sekciaż , a ja nie mam na składki , rodzina mnie chyba wydziedziczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ja tam pracuje od jakiegos czasu i szczerze firma rozwija sie rewelacyjnie i ja tak samo, zarobki wysmienite ale to chyba nie o to tylko w pracy chodzi, prawda? ludzie tez sa spoko, atmosfera pracy jest naprawde na poziomie. nie ma co narzekac:)i dziekuje moim klientom za zaufanie:) i tak na marginesie po tym co tutaj piszecie wydaje mi sie ze wy wogole nie wiecie co to za firma i nawet nie mieliscie z nia stycznosci a mowicie to co gdzies tam uslyszeliscie... albo po prostu chcieliscie tutaj pracowac a wam nie wyszlo... kazdy jest kowalem swojego losu i w sposob jaki bedzie dbal o klienta w taki sposob zostanie wynagrodzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastorLosu
AAAAAAmeeeen powiedział(a) co wiedział(a), nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski Wytrzepał
a ja spszedaje koniobijki automatyczne razem ze Staszkiem Torbiszewskim i jeszcze robimy w tych kszesełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek Torbiszewski
Niczego qrwa nie sprzedaje. :P To jakieś oszóstfo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jesteście dziwni
przecież jak się podpisuje umowę agencyją to tam pisze o stornie. A na listach prowizyjnych jest zapisane jak długa jest odpowiedzialność stornem za umowę. Co ciekawe, w umowie agencyjnej OVB jest zapis "będę działał na korzyść klienta" a nie firmy jak u agentów towarzystw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jesteście dziwni II
Ale ty pierdzielisz , aż mi sie srać ze śmiechu zachciało ! _ Storno jest we wszystkich firmach , które ..................... ................. go nie zlikwidowały. Wystarczy płacić od inkasaa , i po problemie , ale....... skończyły by się bajki o milionowych zarobkach. _Czyli według ciebie ,Agent podpisuje umowę , że będzie dszkodził klientowi ????????????? Kretyństwo piszesz. _A co ty do ku_rwy nędzy sprzedajesz , jak nie Towarzystwa Ubezpieczeniowe , głupia Ci_po , najpierw dowiedz się , a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenata6
jestem agentem ovb od półtora roku i nie narzekam a ci co piszą bzdety na temat firmy to tacy co byli spróbowali i się im nie udało bo myśleli że zapłacą im za siedzenie na dupie 8 godzin i za ładne oczy mam swoich klientów których obsługuję i są zadowoleni bo patrzą w przyszłość swoją daleko aby się nie obudzić z ręką w nocniku za kilka lat ,a frajerzy tacy jak wy co piszecie źle o firmie ovb to myślę że z firm konkurecyjnych bo was w oczy kole że klienci wolą profesjonalną obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-ovb
A ja jestem p....ym etatowcem jak to zwykliście na nas mówić - i tak lubię 8 h dziennie/często krócej i do domu oraz co miesiąc - stałe, pewne zarobki, a nie zastanawianie się czy przypadkiem w następnym miesiącu trafi się klient, czy nie. To zajęcie w ovb można traktować tylko jako pracę dodatkową, nie inaczej - jest tylko prowizja jako zarobek i to jeszcze częściowo zabezpieczona, gdyby klient się wycofał co wcale dużo nie daje. Co więcej - ovb nie jest niezależnym doradcą. Gdy rozmawiałem z jednym z pracowników usilnie chciał abym wszedł w polisę Generali, mimo że tacy mocni nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to buraki w garniturach
oni są tak samo niezależni , jak PIS jest prawicowy , a PO liberalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej wypowiedzi
Troche kultury buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostowanie - wyjaśnienie
jeśli jesteś urażony słowem burak , to przepraszam , ale jest niestety dużo b....ów , ponadto przeczytaj wypowiedzi z tej tylko strony, : konkurencja , niezależność , profesjonalizm . Przecież to się Kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej wypowiedzi
Na żadnym forum nie znalazłem jednakowej wypowiedzi o jakiejś firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sahine
Chciałam tylko dopowiedzieć słowo dla Pana o nicku "były ovbowiec". Mianowicie, produkt Superfundusz jest jednym z lepszych produktów na rynku i można to bardzo łatwo sprawdzić np. umawiając się z agentem innych firm(nie będę wymieniała jakich;) ). Przede wszystkim inwestycja zaczyna sie już od pierwszej skladki a nie dopiero po dwóch latach składkowania;), ponadto inwestycję można zacząć od skladki mniejszej niź 200zł;). Po drugie, firma Compensa powoli będzie rezygnowała z własnych agentów na rzecz właśnie- doradców OVB. Dlaczego? Ano dlatego,że ponad 90% produkcji pochodzi właśnie od OVB. Dlaczego? Bo dobry doradca wie na temat tego produktu dużo i potrafi to bardzo ładnie przekazać klientowi. Ostatecznie, produkt ten został stworzony specjalnie na potrzeby OVB i jej klientów. Podsumowując, lepiej Szanowny Panie umowić się z dobrym doradcą OVB na serwis niż z przeciętnym agentem Compensy, ktory może w najlepszym wypadku wiedzieć że istnieje coś takiego jak Superfundusz. Od siebie dodam, ze pracuje w OVB ponad dwa lata. Z wykształcenia filolog. Mam za soba doswiadczenie w pracy na kilku rożnych etatach, w tym prace w róznych krajach Europy. Jak wiadomo wszystko ma swoje wady i zalety, również ta praca. Ale żaden etat nie wypada tak dobrze jak OVB;) Praca dla wytrwałych, sumiennych, wiedzących czego chcą osiągnać. Pozdrawiam wytrwałych i trzymam kciuki za nowych w branży:) PS: Serwis to jedna z trzech glownych zasad tej firmy, więc gdzie do jasnej cholery podział się Pana doradca, Panie "były ovbowiec"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To najgłupsza wypowiedź roku
Pozwolisz , że nazwę cię blondynką , bo inaczej nie można. Inwestycja od pierwszej wpłaty , czy ty wierzysz we wszystko ? A może po drugim roku można już dokonać wykupu ? Wszystkie firmy mają w ofercie inne produkty dla swoich agentów , a inne dla firm pośredniczych , OVB nie jest ewenementem , tylko taka jest praktyka. OVB dużo sprzedaje .... bo OVB dobrze płaci , normalne. Ja też sprzedawałem w OVB Suitę Wiedeńską , potem Bolero i jakiś inny jeszcze z Compensy ponieważ ........ dobrze płącili. I byłem 3 lata , KO zrobiłem , i było też fajnie , ale............ na Boga , nie róbmy z OVB jakiegoś ewenementu , bo to zwykła firma pośrednictwa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
kolezanka ma racje i kolega tez ma racje a co do wykupow kolego to tak mozna je robic po drogim roku pod warunkiem ze wszystkie skladki sa oplacone a co do Ciebie kolego to byles chyba biednym KO bo nie wiem jak mozna nie wyzyc na roznicowce i prowizji ponad 18zl no chyba ze strukture miales z ochlapów a sam nie sprzedawalaes nic procz OFE ja mam 5os zespol srednia moja umowa to okolo 650 zl/ miesiac (nie wliczam tu ubezpieczen itd ) wiec jest ok sredni pisze sam 800 JP grupa ponad 3-4 wiec do jasnej choelry co Ty robiles (lub czemu nie robiles analiz ) ze poszedlems w cholere ze stanowiska KO?chyba nie powiesz ze Cie nie bylo stac na podatek czy ZUS jesli mozesz to prosze pochwal sie gdszie na etacie zarabia sie lepiej no chyba ze z zawodu syn lub masz dobra sponsorke :P (bez urazy ale nie rozuemiem Cie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To najgłupsza wypowiedź roku
Do KOD LOP Tak czytam twą wypowiedź i zastanawiam się , czy wiesz , że poza OVB jest też inna rzecczywistość ? Do OVB wszedłem z innej firmy ze swoją grupą i odszedłem do innej firmy też zgrupą , cały czas branża finansowa. Na etacie nigdy nie pracowałem , żigolak to dla mnie takie samo dno jak sodomita / czytaj homoś/ . Wiem doskonale ile się zarabia w OVB , wiem ile poza OVB , bo nawet zwykły , pomiatany przez was aagent bezpośredni zarabia za umowę na poziomie DK OVB , nie musi szkolić , rekrutować itp. Za OFE firma OVB płaciła ochłapy , inne firmy dawały ponad 5 razy więcej , ponadto OVB , mimo szumnego ,, szerokiego spektrum ,, miało i ma bardzo skromną ofertę , jak popracujesz w finansach 15 lat to zobaczysz . Każdy robi to co lubi , ja nie zanegowałem firmy , tylko fanatyczne podejśćie kobiety do tematu , i o ile kobiecie można wiele wybaczyć to twoja riposta jest poniżej godności faceta z zasadami , bo ja na etacie nigdy nie pracowałem , ZUS zawsze omijałem , teraz też płace nie w Polsce , a kobiety prawdziwy facet zdobywa , a dupek żyje na ich koszt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
Zwracam honor jesli Cie urazilem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To najgłupsza wypowiedź roku
Do KOD LOP Nie chodzi o urazę , nie można kogoś obrazić anonimowo , a tacy tutaj jesteśmy , my również. Tutaj sprawa jest poważniejsza , bo takie podejście , a w OWB to widać stała praktyka , choodzi mi o wtłaczanie nowym adeptom pogardy dla ludzi pracujących na etacie. Ja odszedłem5 lat temu , ty jesteś teraz i widzę , że nic się nie zmieniło , koleżanka też stwierdziła , że żaden etat nie dorówna pracy w OVB , a co ona powie np. o prezesie BRE Banku , 491.000 miesięcznej pensji , a są wyższe jeszcze , dlatego nazwałem nick , jak widzisz. Szacunek dla klienta jest zawsze potrzebny , a takie wypowiedzi oznaczają pogardę dla osób , które niestety nie mają predyspozycji do samodzielności w pracy, jednakże są potencjalnymi klientami. A to niestety nie jest nic innego , jak nieświadome szkalowanie własnej firmy OVB !! Pomyśl , czy tak nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bylem w ovb 3 lata
http://www.youtube.com/watch?v=qJECVwmmFp8 tak wygląda doradca finansowy... tu są wytyczne... a nie "licencje" ovb:D zawsze mnie korcilo ze kazali nam na siebie mówić "doradca" choć wszyscy jesteście SPRZEDAWCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finansista
Dobry żart "Mianowicie, produkt Superfundusz jest jednym z lepszych produktów na rynku i można to bardzo łatwo sprawdzić np. umawiając się z agentem innych firm". W przeciwienstwie do "doradcow" mam prawdziwe wyksztalcenie wyzsze finansowe + CFA Level 1 passed, wiec moge z pelna swiadomoscia powiedziec, ze ten produkt jest do dupy :/ czemu porownujesz taki produkt z innymi UŻ z UFK? porownaj ze zwyklym portfelem funduszy, ktore wybierzesz klientowi i wiesz co zobaczysz? Ze gdyby klient sam kupowal te funusze bez twojego udzialu, OVB i Zakladow ubezpieczen wyszedlby lepiej. Nie mowie juz o ETF, akcjach, obligacjach korporacyjnych, IKE ... Zal. Kiedys sie spytalem w OVB dlaczego WSZYSCY w biurze najezdzali na IKE. Nikt nie potrafil udowodnic matematycznie, ze jest gorsze. Niestety, prawda jest taka OVBowcy - IKE jest lepsze (choc nie zawsze). ALe korzysci z nieoplacenia podatku sa o wieeeele wieksze niz te glupie UŻ z UFK... Jesli ktos sadzi inaczej prosze o liczby, prosto - efektywna stopa zwrotu po 20 latach + odchylenie standardowe. Ew. niech wspomni, ze w superfunduszu nie ma zadnej premii za plynnosc, wyplacisz po 5 latach i dostaniesz z 30% tego co jest na koncie :D suuuper!!! Ja akurat w przeciwienstwie do innych na forum wiem o czym mowie, mam CFA level 1 passed, sprawdzcie sobie co to za ogranizacja, bedziecie wiedziec... zeby zdac 2300 stron po angielsku z finansow trzeba przeczytac. Egzamin lacznie 6 godzin, nie jakies zwalanie na egzaminie OVB. Jak ktos sie nie zgadza z tym co napisalem niech po prostu powie kierownikowi zeby UDOWODNIL, ze superfunudsz jest lepszy od zwyklych funduszy. w 99% przypadkow niestety nie bedzie umial :/ super wyksztalcenie, nie ma co. Aaaaaa moj ulubiony przyklad z forum :D 100% w 10 lat daje 10% rocznie haha, smiech na sali :D Pozdro OVBowicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×