Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość Kuleczka
A ja kupiłam nowe jeansy Marks&Spencer za 5 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim mieście mam takie lumpy,że aż żal czegoś nie kupić-same markowe ciuchy,większość z metkami-atmosphere szczególnie i full w dużych rozmiarach o zajeb*** torebkach znanych marek nie wspomnę.Kiedys w życiu nie kupiłabym niczego uzywanego.a teraz nie wyobrażam sobie,żeby za bluzke zapłacic w sklepie 90 zł,gdy moge mieć dużo fajniejszą za 2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kuleczki:moja koleżanka ma kilka lumpeksów-wozi ciuchy z Anglii i Holandii.I w wielkich worach zwozi je do domku i cała rodzinka sortuje i potem piora je w specjalnym proszku a potem prasują-bo wszystkie ciuszki ma na wieszakach-ma w domu ogromna pralnie i prasowalnię-dlatego wszystkie ciuchy z lumpa maja taki specyficzny zapach ale nie wiem jak u innych to wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię zakupy w second-handach...połowa mojej szafy pochodzi z takich sklepów...kupuję tylko ciuszki zadbane i pachnące..ostatnio kupiłam na wycenie koszulkę polo H&M za 8 zl oraz żółtą bluzeczkę z rękawem do łokci i dekoltem w serek EXHIBIT za 1.40 !! (na kilogramy) Tymi lumpeksowymi ciszkami zaraziłam też mamę i często ona sama namawia mnie do pójścia i poszperania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkająca w Anglii
Chciałabym wypowiedzieć się na temat markowych i nie markowych ubrań z Anglii. Sklep Primark= atmosphere=Denim: ja nazywam ten sklep tanią jadką chociaż nowe ubrania sprzedają. Jeżeli chodzi o firme: George, Cherookie to są ubrania z marketów: Tesco i Azda- żadna rewelacja. New look, next, dorothy perkins, pilot, bay- średnia półka, w czasie przecen można kupić rzeczy od 3 funtów- taniocha. Ktoś wcześniej pisał że Top shop= moto to średnia i niska półka- wg mnie to są ciuchy z wyższej półki. Wallis to wyższa półka ale dla pań po 30tce. Morgam i moonson droga. Wg mnie jedną z najlepszych firm jest River Island= mają super ciuchy a szczegołnie lubię kupować jeansy tej firmy, nowe kosztują ok 40tu funtów za pare. W sklepie z używanymi ubraniami za ok 5 funtów. A na CAR BOOT sales za 0.50 do 5ciu funtów- taniocha- taniej niż w polskim lumpeksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka
Do natalia1306: Dzięki za odpowiedź :) Wczoraj upolowałam śliczny top AX Paris...kosztował 9 zł... Kolejny fajny lumpik znalazłam na Książkowej 9 na Tarchominie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresita
Ja mam 3/4 szafy z lumpków. Szczególnie dużo mam Mexx, Morgan, Top Shop, Mango, River Island. Dużo mam też z Nexta, dorothy Perkins i Atmosphere. Muszę przyznać nie zauważyłam, żeby ciuchy z Atmosphere mi się jakoś szczególnie niszczyły, ale to pewnie dlatego, że kupuję je często z metkami, a u mnie w lumpku bluzki nie kosztują 15 zł tylko 3-4 zł, więc jakby co to nie żal waywalić. I kupuję zawsze tylkop rzeczy w moim stylu, a nie wszystko co mi w ręce wpadnie. Mam też mnóstwo toreb z ciucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekd34
Ja również stałam sie fanką tych sklepików, można kupić naprawdę coś fajnego za małe pieniądze i orygnalnego nie oklepanego jak ciuchy z targu, czy bazaru. Kupilam kilka bardzo fajnych ciuszków, ale wybieram tylko te nie zniszczone, ostatnio bluzeczkę z krótkim rękawe w zółto - różowe róże z super koronką włoskiej firmy nie znam, ale bardzo fajna za 8 zł, spóniczkę nową fiolet w kremowy wzór fantastycznie szytą F&F za 12 zł oraz sweterek 3/4 rękawa różowy nie zniszczony za 12 zł. oraz chustę atmosfere na plażę za 2 zł różową w żółto fioletowy wzór fajną. Poleceam te sklepiki, tylko to użależnia to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jak miło sobie poczytać o tym ze nie tylko ja jestem pasjonatką tych sklepów, troche zal mi się zrobiło bo juz dawno nie byłam w żadnym ciucholandzie a to dlatego że mój synek nie chodzi przez wakacje do przedszkola a z nim to nie ma sensu iść bo tak nic nie znajde , ale jutro chyba oddam małego do babci i pójde troche poszperać moze coś ciekawego znajde. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresita
To faktycznie uzależnia, ja prawie żyję od dostawy do dostawy!! Ale ubrania mam fajne tylko już za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Chcialam Was wypytac odnosnie second-hand\'ow Jakie byscie polecily w Poznaniu? Czy wiecie kiedy najlepiej wybrac sie na rynek jezycki (dokladnie sam rynek)na ciuchowe lowy? (z tego co pamietam to nowe dostawy na rynku lazarskim sa w poniedzialki i wtedy warto poleciec, a na tej uliczce bedacej odnoga rynku lazarskiego-nie pamietam nazwy- dostawy byly w srode, a moze sie zmienilo cos?) Wiem, iz temat moze nie jest zbyt elegancki, jednak juz tak dawno nie mialam tej przyjemnosci porycia sobie, iz z ogromna checia pomkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka
chyba nikt Ci nie poda adresu lumpików w Poznaniu... Zapraszam do Warszawy-tutaj są na kazdym kroku :) Tyle, że nie każdy wart zachodu. Halo! Gdzie autorka topiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka
Ale nędza!!! Nikogo nie ma... Myślałam, że ten topik będzie wyglądał inaczej...niestety życie stąd uszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
cześc już wcześniej tu zaglądałam ale nie pisałam .Mieszkam w nie dużym miescie ale lumpeksów jest u nas całkiem sporo i powiem że za nic nie kupiła bym ciuchów w normalnym sklepie nawet gdybym wygrała w totolotka ponieważ zaraz przeliczyłabym że za cenę jednego mogę mieć dziesięć i to jedynych w swoim rodzaju i wiele lepszego gatunku.Kilka szaf mam już pełnych ale za nic nie przeoczę nowych dostaw bo tak super ciuchów to nigdy za dużo. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki dobrych lumpeksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
hallo czemu taka cisza jutro poniedziałek więc u nas nowe dostawy jak wrócę to pochwalę się nowymi zdobyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie w miescie towar w srode ale niestety mało u nas lumpeksów tylko 2 z tego jeden porządny ale co 2 tygodnie towar. Pozdrawiam nie moge doczekać się srody pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekd34
u mnie dostawy w czwartek i wten dzień najlepiej iśc bo póżniej wszystko przebrane, ostanio byłam w piątek i nic nie kupiłam, aż dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik
ja często tam zaglądam i spotykam ciekawe ciuszki znanych firm...H&M dolce gabana adidas puma reebok nike..itduwazam że to nie jest obciach i są to całkiem nowe ciuszki nawet z metkami..niedługo wracam do poznania to odwiedze swój ulubiony lumpeks...hehehe chyba jestem maniaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsze spodnie kupiłam właśnie w lupeksach.Dla mnie to żaden wstyd kupować w takim sklepie,ale mam koleżankę,która brzydzi się takimi sklepami i woli chodzić w dwóch kompletach ubrań na zmianę i zazdrościć mi ciuchów.Ludzie są dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesk4 (teresa.staszyszyn@gmail.com) Ja osobiście zaglądam bardzo często, mam swoje miejsca, ale ostatnio zauważyłam że co raz to otwiera się coś nowego (mieszkam we Wrocławiu). BLAGAM WAS O SPRAWDZONE ADRESY WE WROCLAWIU..... TO BEDZIE 1SZE MOJE POLOWANIE I NIE CHCE SIE ZRAZIC...SZCEGOLNEI INTERESUJE MNEI MARKA ATMOSPHERE :) ALE CHCETNIE INNE FAJNE CIUSZKI :) DZIEKUJE KOCHANE Z GORY I MILEGO DNIA ZYCZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchcia
a znacie jakies fajne w katowicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
A ja wygrzebałam dzisiaj śliczną, brązową bluzeczkę D&G za 3 zł. :classic_cool:Wygląda jak nowa. :) :) :) I rurki Diesla za 10 zł - rewelacyjne po prostu. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
ja dzisiaj kupiłam śliczną srebrno siwą tunikę za 5 zł. i ekstra różowe kowbojki za 10 zł następna dostawa w poniedziałek zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
trochę drogo tu u ciebie w lumpeksie takie ciuszki chodzą od 1 zł do 10 zł i sa dużo fajniejsze i bardziej orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi powiedzieć gdzie można znaleźć takie \"lumpeksy\" w Warszawie ? Jakieś fajne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
chętnie bym ci powiedziała ale ja niestety nie jestem z Warszawy tylko z nad morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastinka kiss
ja również lubię buszowanie po lumpeksach :) dzisiaj na przykład kupiłam śliczne dżinsy ( z metką!) za 30 PLN i bluzę oryginalną za 15 PLN.. koffffam lumpeksy, chociaz wiadomo ze nie we wszystkich mozna cos dla siebie znalezc.. ale lubię tam kupować ;) pozdrawiam gorąco :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×