Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość ole ole oleee
kiedys miałam wstręt do takich sklepów , ale pewnego razu (jakiś rok temu )przyjaciółka mnie tam zaciągła . kupiłam sobie jeansową spódniczke za 14 zł którą kocham do dzis , i sliczną bluzke bez ramion za 8 zł :D bo to nie było na wage tylko tak normalnie teraz w sumie czesto tam zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole oleee do ciuchcia
w katowicach nie znam , ale znam w chorzowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_Anka
Witam. Jestem z Krakowa. Przyznam, że nie mam swoich ulubionych miejsc, bo zwczyajnie rzadko mogę się wyrwać na "polowania" Czy może któraś poleci mi ciekawe miejsce do grzebania w Krakowie?:)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia670
peluka jeden fajny to wzorcownia na chmielnej ale drogi, a drugi to hala mirowska ale nie ta od jana pawla bo tam na gorze tez jest lumpex, tylko taki maly i szczerze powiem mizerny ale ta druga hala tam na dole jest marcpol i schodami do gory bardzo duzo tam jest ciuchow i mozna cos fajnego trafic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaska1
Witam Przypadkiem trafiłam na to forum i mam pytanko czy ktoś zna sklep z fajnymi ciuszkami używanymi w Krakowie zwłaszcz z dziecięcymi od NEXT ??? Tylko nie Roban: )Np.w okolicach Podgórza:) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diversesys+
,, hej hej wszytkim.. no jesli chodzi o ciuchlandy to ja tez tam zagladam... lubie czasami cos po szperac,, czesto znajduje spoko rzeczy typu. h&M zara blend levi;s.. ostatnio kupiłem sobie bluze yankesów.. zajebi** i dałem za nia 10 zł. a na metce było 65 euro.. nowiotka,, u mnie to jest tak chodze i po oryginałach ale rowniez i do ciuchlandow.. i sie ciesze, a propo tej bogatej PANI.. co ma 100. tys miesiecznie to załosne szkoda ze nie ma 200 tys.. heheh ale ktos sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupio was czytać
Poczytalam ten topik i nasunęło mi się pytanie. Z jednej strony piszecie że orginalne niepowtarzalne ciuchy a z drugiej tal sie chwalicie markowymi rzeczami - a przeiez to wlasnie te same rzeczy w ktorych ulica chodzila jeszcze rok temu. Te "orginalne" bluzeczki z H&M - co to za marka:O, Zarry czy innych zostaly kupione przez kogos iles sezonów temu. Czyli orginalne to po prostu już niemodne??? no bo skąd niby te rzeczy - od projektantów? We wlasnej obronie - uwielbiam sh.Za mozliwość zrobienia tanich zakupow rzeczy w dobrej jakości. Ale nie brońcie się orginalnością tych rzeczy bo to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marooooo
moimi zadniem lumpeksy juz dawno zapracowaly na wyzsze miano by nie mowiono o nich ze sa sklepami dla ubogich,kiedys jak pierwszy arz tam zajzalem tos ei krepowalem ale ajk spotkalem tam kilku znajomych i sporo nauczycieli z mojej szkoly oraz osob ktore zawsze uawazam zes a genailnie swietnie ubarne i bardzo bogate,a one poprostu tze tam zagladaja,i tak jakos sie zaczelo chodze jzu do jedengo zaprzyaznionego bo moja kolezanak go prowadzi chodze juz do niego dobre 6 lat jak nie wiecej i zawsze mam od niej genailne rzeczy ktore mi odklada sposrod sterty ciuchow zawsze wypatrzy jak sortuje towar to zawsze wylapie mi perelik ze najznakomitrzych sklepow,miedzy innymi sa to koszule VERSACE,bluzki DOLCE&GABBANA,SPODNIE LEWIS I LEE oraz WRANGLER,KILKA bluzek ARMANIEGO,Koszuli LA COSTE,spodnie firmy ZARA,no mase naprawde genialnych prawie nowych rzeczy,dla siostry wybralem kilka totrebek GUCCIEGO,MOSHINO ORAZ LUISA VIUTONE,a także wyhaczylem dla niej torebke PRADY o którą doslownie wszyscy znajomi sie zabijaja,mam nawet kilka nowych jeszcvze w opkaowaniach perfumow meskich i damskich DOLCE&GABBANA czy YES SANT Loren.Nie zagadzam sie ze lumpeksy sa dla biednych biedni napewno nie doceniliby takich rzeczy z swiatowych firm,a po drugie za niektore perelki w ciuchacha jak ja to mowie wcale tak tanio nie place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trini
czy ktoś może plądrował w tym lumpeksiku we Wrocku na Ślężnej, blisko ul Weigla ???? Podobno są tam fajne ciuchy ale nie zaglądałam tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
To Ciebie głupio czytać.C iuchy ,które są w lumpeksach to nie to w czym chodziło się rok temu[nie wiesz że u nas to co na topie tam jest trochę wcześniej] bluzki które kupuję w lumpeksie są takie same jak te które nosza w serialach lub programach w telewizji teraz. a to że markowe a często złapane za małą kasę to jest powód do dumy bo ja mam coś markowego niedrogiego a ciebie w normalnym sklepie na to nie stać,a jak nie wiesz co to za marka HM to przeczytaj najnowszą prasę kto dla niej teraz projektuję,a orginalne to jest to że rzeczy są pojedyńcze i takiej bluzki jak jedna osoba druga już mieć nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
a nikt na mieście nie wie czy to jest kupione za 3 zł czy za 500 bo różnicy nie ma no chyba że ty jesteś taką znawczynią ale wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrooo
BOSH CO ZA BZDURY NIEKTORZY GADDAJA JAK TO MOZNA NIE ZNAC ZARRY TO JEST GENIALNY SKLEP JAK BYLEM W BERLINIE TO DO NIEGO ZJAZALEM TAM ZWYKLY T-SHIRT CZY SWETER KOSZTUJE PONAD 50EURO JA MAM KILKA KOSZUL Z ZARY I BLUZ A TAKZE SWETRO I NAWET PARE SPODNI I ZA KAZDA Z TYCH RZECZY NIE ZAPLACILEM WIECEJ JAK 10 ZLOTY TO JEST SUKCES MIEC RZECZY PONADCZASOWE ZA GROSZE A TAK JAK JUZ TU KTOS WSPOMNIAL NA ULICY GOLYM OKIEM CZY INTUICJA NIKT NIE ZGADNIE CZY WYDALEM NA TO PONAD 200 ZLOTY CZY 10 ZLOTY,JAK KTOS CHCE TO NIECH ZERKNIE NA STRONE ZARY ZAPRASZAM http://www.zara.pl/, A JAK KTOS MOWI ZE RZECZY Z CIUCHLANDOW SA NIEMODNE TO NIECH ZDANIA NIE ZAWIERA BO SA TO RZECZY GLOWNIE TAM GDZIE CHODZE TO Z ANGLI ORAZ IRLANDI I TRZEBA PRZYZNAC ZE TE RZECZY PRZYJDA DO NAD ZA 2 CZY 3 LATA BO POLSKA NIE JEST JESZCZE ZAWSZE Z TYMI NOWOSCIAMI AZ TAK DO PRZODU FAKT ZE JUZ NIE MA TAKIEJ ROZNICY JAK TO MOI NIEMIECCY PRZYJACIELE MOWIA ZE LUBIEJE A RACZEJ LUBIELI PRZYJEZDZAC DO POLSKI BO CZULI SIE 10 LAT MLODSI PRZEZ MODE TERAZ CO PRAWDA ROZNICE SA NIEWIELKIE ALE W POROWNANIU Z ANGLIA SA OGROMNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1112
bez przesady zara nie jest az tak drogim sklepem, na pewno nie 50 euro:D ale tez kocham ich ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro
no to widać że ktoś dawno nie był w ZARZE,albo niewie o czy mowi bo ta ZARA do której ja chodze w Berlinie jest bardzo oryginalna i ekskluzywna i są drogie w niej zeczy bynajmniej te które mnie zauroczyły,kupiłem sobie tam jeden sweterek dałem za niego 90euro,a podobne mam z lumpeksu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurol
Chcemy zaproponować konsumentom rewolucyjne rozwiązanie pomagające organizować "codzienne" zakupy. Podziel się swoja opinią. Możesz wygrać MP3!!! Wejdź na stronę - link poniżej. www.datadomain.pl/ankieta.php Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggooss
tutaj mozesz wygrać : iLiad czytnik e-książek Dołącz do naszej zabawy i wygraj iLiad, innowacyjny czytnik e-wydań, ufundowany przez sponsora konkursu, firmę E-Media. Całą swoją bibliotekę pomieść w tym jednym, wielofunkcyjnym urządzeniu. Dzięki iLiad:: * Słowo "dostępność" zyska zupełnie nowe znaczenie * Będziesz jeszcze bardziej chronić środowisko (nie dość, że nie niszczysz lasów, to jeszcze iLiad jest niezwykle energooszczędny) * Komfort czytania jest o wiele większy niż w przypadku ekranu komputera * Staniesz się jedną z pierwszych osób w Polsce dysponujących tym urządzeniem Jak go zdobyć? Zapisz się na powiadomienie o starcie http://www.nexto.pl/?p=63085 i oczekuj na dalsze informacje. dałam wiecej informacji http------------>>//www.nexto.pl/?p=63085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1047
Zna ktoś może jakieś fajne lumpeksy w Opolu;>? Jak tak to proszę o adresy;). Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
chciałabym życzyć szczęsliwego Nowego Roku wszystkim miłośnikom lumpeksów i odziezy uzywanej aby w nowym roku trafili na jak najwięcej perełek i byli dumni z taniego i modnego zakupu kórego pozazdroszczą im inni. To udanych łowów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaski 1047
Swietny second hand jest na ul. Kominka w centrum, oraz na Andersa zaraz przy sklepie spozywczym. No i zawsze fajne ciuszki kupuje na Krakowskiej i Strzelcow Bytomskich. Pochwal sie co udalo Ci sie upolowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuno
najlepsze secondhandy we Wrocławiu to moim zdaniem te z sieci KOLA. naprawde bardzo dużo towaru, co tydzień dostawa. Również warto się wybrać na miejskie targi, tam też można znaleźć stoiska z używanymi ubraniami. mój ostatni nabytek: torba Louis Vuittona, piękny kształt i co najważniejsze ORYGINALNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołgołgołgołgoł
a skont ty wiesz że łoryginalna po czym poznałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie w Chorzowie są fajne ciucholandy? bo moj ulubiony koło lidla zamknęli...wiem ze na Rynku jest fajny ale ceny dosyc wysokie. A potem naprzeciwko piekarni na Zeromskiego ale tam trzeba dobrze szukac zeby cos fajnego znalezc (moj wczorajszy łup - 4 bluzeczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEoPaMiEtAnA
Witam DRoGiE PaNiE ! :) Mysle, ze jestem najmlodsza "kobieta" na tym forum, albowiem mam 13 lat :) Moja przyhoda zaczela sie jakies poltora roku temu ... Weszlam raz na ulicy Slowianskiej (Poznan) do lumpeksu "pelna szafa"Bylam tam przypadkowo- kupic ksiazki do szkoly :) Bardzo lubie markowe ciuchy, kocham cos upolowac rowniez w normalnych sklepach na przecenach :) Gdy weszlam do tego secondchandu- zatkalo mnie... Odrazu "polecialam" do spodni, poniewaz kocham miec ich duzo :) Gdu zobaczylam nowki hilfigera czy river island szczena mi opadla :D Od razu zabralam sie za przymierzanie... Niestety nic mi nie pasowalo :/ Dzisiaj, gdy bylam na rynku jezyckim po raz pierwszy poszperalam w tamtejszych lumpeksacj :) Oczom moim ukazaly sie rurki LEE ( nowe z papierowymi metkami!!!!!!!!) Rozmiar idealny na moja mame. Poprosilam o odlozenie na 5 min. gdy mama przyszla powiedziala, ze sa brzydkie, i ich nie kupi ;( Bylam na nia zla, ale zato obiecala mi, ze w poniedzialek na dostawe pojedziemy po szkole :) Juz nie moge sie doczekac :) Aha, no i moze pochwale sie moimi zdobyczami :) -Rybaczki, typ skinny river island- 20zl -Polar berghaus- 6cl polar GAP- 12zl OGRODNICZKI RIVER ISLAND - 16ZL polowka MEXX (dla mamy, nowa) 12zl:) Poza tym KOCHAM ALLEGRO :):)))))) Pozdrawiam wszystkie Panie oraz Panow, ktorzy maja instynkt lowczy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEoPaMiEtAnA
Zapomnaialm dodac : - spodnie river island, proste nogawki- 14zl sweterek HUGO BOSS- 8zl :) (dla taty, ktory NIENAWIDZI LUMPEKSOW) - koszula RALPH LAUREN- 10zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NnieOpAmIeTaNa
wCzOraJ NaByalaM bluzke w dziury river island bordowa z aplikacja edc by esprit elegancka garnatowa rozowa we wzory MEXX i szaro brazowa MEXX :) calosc- 14,50 Co ja bym zrobila bez lumpow .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem bogata
Do jestem bogata... Tp co opowiadasz wydaje mi sie klamstwem... Ale OK zalozmy, ze masz z mezem to sto tysiecy na miesiac... To po co wchodzisz na tego rodzaju strony i obrazasz ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
wchodzi na te strony bo taka snobka to na pewno nie ma z kim pogadać to myśli sobie że popiszę trochę i po obraża innych to będzie miała kontakt z ludżmi .A tak wogóle to te sto tysięcy ma ,ale takie jak były w grze 'MONOPOLY'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikobryg
Na ursynowie w Wawie jest sporo fajnych szmateksów, też wzdłuż puławskiej. Ostatnio jak czytałam bloga lovetrap, to wypatrzyłam tam fajną bluzeczkę, a potem podobną znalazłam właśnie na ursynowie, koło metra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×