Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość GOSC LUMPEKSOWY
nikt nie chodzi do lumpeksu z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 1973
W CENTRUM TANIEJ ODZIEŻY w Warszawie [ Uniwersam Grochów wejście od ul.Męcińskiej przy bazarku] ubrania są na wagę 49zł za kg w dniu dostawy.Oprócz ciuszków można znaleźć wiele innych fajnych rzeczy torebki,paski,super bielizna.Wiele rzeczy nowych jeszcze z metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 1973
W CENTRUM TANIEJ ODZIEŻY w Warszawie [ Uniwersam Grochów wejście od ul.Męcińskiej przy bazarku] ubrania są na wagę 49zł za kg w dniu dostawy.Oprócz ciuszków można znaleźć wiele innych fajnych rzeczy torebki,paski,super bielizna.Wiele rzeczy nowych jeszcze z metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszę122
ja chodze jak juz się tłum przewali, bo tak nie da się nic obejrzeć, bo handlarze wyrywają wszystko z rąk, a potem siedza w kącie i siortuja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdbaagfbnab
Witam, ja mam bardzo dobre podróbki perfum. Nie różnią się niczym, oprócz ceny i trwałości zapachu. Te zamiast 3 dni pachną jakieś 2. Na Allegro sa prawie same takie, ale u mnie macie taniej, bo ja w takiej formie nie płacę prowizji. Oto co mam dostępne: ## nowa CHANCE CHANEL ## 100ml EDT ## jedyne 3 szt ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml OKAZJA! ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml otwarta Nowa PRADA MILANO INFUSION D'HOMME 100ml ## OKAZJA (męski) ## nowa CHANEL No19 ## 100ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## ####### ## nowa CALVIN KLEIN IN2U POP ## 100ml otwarta ## nowa GIVENCHY ORGANZA ## 100ml OKAZJA! ###### ## nowa GUCCI RUSH 2 75ml ## otwarta ## nowa GUCCI RUSH ## 75ml ## otwarta ## OKAZJA !! ###### nowa CHANEL No5 ## 100ml OKAZJA! #### EDP przykładowe zdjęcia (real foto): http://www.nerw.republika.pl/19_mini.JPG http://www.nerw.republika.pl/19.JPG http://www.nerw.republika.pl/cherie1.JPG Otwarte i raz psiknięte za 100zł, nieotwarte za 110zł z przesyłką w tym. Mój mail: korekta.tekstu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stadionie
"oryginały" sa po 50 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam sklepu z używaną odzieżą z USA na terenie Lublina. Interesują mnie głównie ubrania sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam w lumpeksie po raz pierwszy w życiu i byłam mile zaskoczona. Jako pierwszy odwiedziłam lumpeks przy Metrze Natolin o wdzięcznej nazwie \"Kiermasz Odzieży\". Cena 52zł/kg - dość drogo, bo ostatnia dostawa była 17.03. No, ale trudno - wchodzimy. Bardzo dużo ubrań od Dorothy Perkins, niestety większość w rozmiarach 42-46. Poza tym kilkanaście rzeczy z Benettona, od Marksa&Spencera, z atmosphere i Cheeroke (?). Po upatrzeniu kremowego sweterka z Benettona, szarego, świetnego swetra w czarne pasy i białego t-shirtu od M&S i zmierzeniu ich grzecznie odniosłam swterki i wyszłam ze sklepu tylko z koszulką, za którą zapłaciłam 6.24 :-) Białych koszulek nigdy nie za wiele, a w sklepie zapłaciłabym z 15 razy drożej. Następnie odwiedziłam 2 lumpeksy w starej części centrum handlowego LAND. W pierwszym było mnóstwo bluzek z Nexta, nówek. Pani wyjaśniła, że ma teraz świetnego dostawcę dosraczającego jej końcówki kolecji z Wlk. Brytanii i np. za tydzień z Nexta powinna mieć tuniki. Obiecałam przybycie i wyszłam bez niczego - koszulki były nie w moi stylu. Następny SH w Landzie obfitował wręcz w markowe rzeczy. Zakupiłam tam biało-czarne bolerko z atmospere (12 zł) i czarno-szary swterek z H&M-u (20 zł). Zabawne jest to, że praktycznie w ogóle nie patrzyłam na rozmiary, tylko po prostu przymierzałam. I tak bolerko jest w rozmiarze 42 a sweterek - 36. Mimo wszystko, oba ciuchy leżą dobrze ;) Podsumuwując - zaraziłam się manię chodzenia po SH. Kupiłam sobie świetne, 3 markowe ciuchy za niecałe 40 zł. A - i zapomniałam powiedzieć, że widziałam top Dolce&Gabbana. Wolę nie myśleć ile musiał kosztować w sklepie, ale przede mną kupiła go za 7 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 555
Ja tez wpadlam w szal zakupow ale staram się wybierac nowe rzeczy, ostatnio trafilam na nowke bluzeczke w paski z H&M i sweterek , kupiłam tez bluzeczke czerwona mlodziezowa z takimi fajnymi maziajami i za to wszystko zapłaciłam 30 zl , dzisiaj tez się wybiore na lowy i jutro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowczyni
Od prawie roku odwiedzam lumpeksy;) Mam dwa ulubione, które odwiedzam praktycznie co dostawę. :) Na początku też myslałam, że nic tam nie ma.. Pewnie dlatego, ze zawsze weszłam wtedy kiedy był koniec tyg. i prawie wszystko co ładniejsze, to wybrane. Nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam cos w sklepie! Nie mieszcze juz ciuchów w szafie.:D Ostatnio robiłam z siostra selekcje i wszystkie stare ciuchy, których juz praktycznie nie noszę oddałam do PCK. Niedługo wprowadza się na 2miesiące do domu i przyniesie też swoje zdobycze, więc cieżko byłoby wszystko pomiescic. Coraz więcej osób widuje z mojej szkoły i klasy. :D Urywają się na godzinę, żeby kupic cos swietnego. Najlepsze zdobycze: -skórzane brązowe szpilki na platformie RIVER ISLAND za 30zł (stan idealny, były noszone najwięcej kilka razy) -dzianinowa fioletowa sukienka wiązana w pasie, z bufkami -14zł -dziergane bolerko z cekinkami z Georga - 12zł -2 pary jeansów z RIVER ISLAND (szare rurki i nibieskie z takimi guziczkami na kieszeniach, takie same miała Kasia Zielińska u Kuby Wojewódzkiego:D) -spodnie z Dolce&Gabbana- 12zł -zwiewna bluzeczka w kwieciste motywy, wiązana pod biustem, z delikatnymi bufkami -czarne botki z kokardką - 15zł -nowiutka rózowa bluza z NIKE- taka kangurka - 12zł -jeansy z wranglera-12zł -czarne lakierkowane szpileczki -wiele super torebek, czarna taka do ręki z łańcuszkami srebrnymi, brązowa zamszowa z frędzlami, kopertówki -portfel z RIVER ISLAND i NEXTA I wiele, wiele innych ciuszków, pasków, torebek, spodni, bucików. Poza tym przez zime nakupywałam mnóstwo bluzek na lato. Za dużo żeby wymieniac. :D Butów mam chyba z 15par! -_- szpilki, sandałki, japonki. Bluzek takich na impreze też mam pełno! Ciekawe gdzie je wynoszę... Chyba dam jakies swojej kuzynce, bo ona własnie wchodzi w taki okres imprezowania. :D:D Nie pamiętam kiedy byłam w zwykłym sklepie! Buty na zime kupywałam jakos pod koniec pazdziernika. No i sukienke na studniówkę. To by było na tyle. Ahh i mam 3 stroję kąpielowe. Nowe, z metkami i folią przyklejoną na majteczkach. :) Chyba się uzależniłam... :) Gdy znajdę cos fajnego, czuje taka frajdę, że mam super ciuch i za grosze. Zakupy w sklepie nigdy nie poprawiały mi tak humoru. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszno
Ja rowniez uwielbiam lumpki. Ich wartosc docenilam dzięki kumpeli :). Najcześciej odiwedzam lumoki w Lesznie ale znam tylko dwa miesja, naprzeciw starego kina i koło pks. Czy ktoś może podac adres jakiegos fajnego lumpka w Lesznie??? Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ech ach
Ale kobietki ....Wy podawajcie adresy, cio?! :) Ja jestem drobnej budowy? Gdzie w Wawie znajde taki sh z odziezą S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nosi 34/36 to trzeba się dużo mocniej postarać, żeby coś znaleść. Niestety, dominują rozm.40 i wyżej no, ale wiadomo: szukajcie, a znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsiawianka
W sobote zakupilam nowa marynarke na lato z H&M , spodnice lniana , Bluzke na fitness i koszulki zapłaciłam 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam chodzic po lumpeksach :D kiedys nie moglam sie przekonac do nich ze wzgledu na specyficzny zapach ktory tam panuje jednak przelamalam sie i teraz kioedy tylko mam okazje i czas to chodze cos wyszperac. mozna znalesc na prawde fajne ciuchy rowniez firmowe. Mam duzo rzeczy z H&M, zary czy vero mody. moje ulubione koszulki pochodza wlasnie z lumpeksu :) Sa tam orginalne i na prawde nie zniszczone ciuchy za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kario
Od niedawna mieszkam na Ursynowie i próbuję sie dowiedzieć czy znajdę tutaj miejsca z fajnymi ciuszkami. Jeśli ktoś takie zna czekam na informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniewalająca...
To ja wam napiszę o moich łowach :) Od jakiś 5 lat w "normalnych sklepach" kupuję bardzoooo sporadycznie. 95% ciuchów w mojej szafie pochodzi z lumpków właśnie :) Moje favourites to: -jeansy Dolce%Gabbana- nowe; jeszcze z metką, z ciemnego denimu -czerwona minisukienka, taka w stylu J.Lopez; dół obcisły i krótki, a góra szersza, z długimi rękawkami :) na imprezie powoduje WOW! - złote 9 cm. szpilki na platformie, plecione z deliaktnej skórki -portfel gucci -oryginalny "worek" LV :D -kurtka w stylu militarnym z Zary; zieleń, dwa rzędy guziczków, pagony.. etc. w sam raz do ww worka :D -zielone, lakierowane mokasyny ze skóry aligatora... escada! Kocham je -jedwabna sukienka Miss Selfridge w kolorze morskim, trochę przed kolano, na ramiączkach, bardzo zwiewna i przyjema w dotyku :) -pasek z sierści- versace -pasek z skóry- czarny; kolorowy monogram LV -kopertówka GUCCI -torebka w kolorze beżowym z cielęcej skórki- miu miu -peep toe river island, z morskiego zamszu.... -płaszcz z kookai z duuużym kołnierzem -topik cały z czarnych cekinów -marynarka- super dopasowana, z zamszu, w kolorze kawy z mlekiem -botki w kolorze j.w na złotek, megawysokiej szpilce Podreślam, że to są najlepsze moje zdobycze z 5 lat :) Jak sobie przypomę coś jeszcze, to dopiszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniewalająca...
oprócz tego mnóstwo sukienek (jestem ich fanką) i butów; mam ich ok.40 par :D Po prostu nie mogę się oprzeć, tym bardziej, że ceny są powalające... Zakupy z tygodnia: -zestaw do pielęgnacji ciała the body shop- waży! nieużywany! o zapachu kokosowym- nie każdy przecież lubi ;) -masło the body shop o zapa dopasowanąachu truskawkowym, pycha! -naszyjnik w kształcie... węża. Nie powiem- zwraca uwagę -szara koszula z jedwabiu -króciutkie szorty "w kant"; takie eleganckie -sukienka, czarna, muślinowa, na ramiączkach, pod biustem pasek cekinów złotych, o szer. ok 3 cm -mini żakiecik w kolorze fuksji... -grzybek czarno biały z wielkimi czarnymi guzikami :D i 3/4 rękawkami -torebka z ćwiekami i frędzelkami z nexta -chusta z kolorze czerwonym, z nadrukiem w złote łańcuchy- pasują mi te kolorki :)) - t-shirt z zary z nadrukiem z cyrkonii - t-shirt Tommy hilfiger; biały, sportowy :) -materiał z jedwabnego,pastelowego różu, z delikatnym połyskiem... mam zamiar uszyć z tego sukienkę do kolan, na ramiączkach, o kroju ołókowym. zarabiam grosze, studiuję zaocznie... więc niewiele mi zostaje na eskapadę po sklepach :D ale na szczęście... są ciucholandy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
a ja dzisiaj kupilam rewelacyjne jeansy John Rocha i rybaczki Zana - di i jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.33
chyba nikt nie chce podac swoich adresów ulubionych sklepów zajrzyjcie na str. www.lumpeksy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick z wielkim przesłaniem
bardzo lubię chodzic do ciucha przy Pl Unii Lubelskiej (niedaleko przystanku tramwajowego). No i obowiązkowo trasa po Puławskiej :) Ostatnio odkryłam świetny ciuch na przystanku Bazyliańska (Bródno), można dojechac np 114. Sklepik nazywa się "Ciuch z przeszłością" czy jakoś tak ;) świetne żakiety, spodnie w moim rozmiarze (mikrorozmiarze 25)...ostatnio znalazłam świetną tunikę z H&M. Były też świetne spodednki do kolan w kant - niestety na mnie za duże :( ale niewiele, więc na szczupłą dziewczynę byłoby ok. Panie sprzedające przemiłe, zawsze pomogą, doradzą, odłożą ciuszek, jesli trzeba...same zaproponują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewalająca...
a może jakaś duszyczka mogłaby mi polecić, jakiś ciucholand na terenie dąbrowy górniczej, sosnowca, będzina, czeladzi, bytomia, katowic, mysłowic... z zaznaczeniem: -kiedy nowy towar -jakie ceny - czy od świtu ustawiają się handlary :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Widzę widzę że zdobyczy sporo posiadacie. Moje ostatnie zakupy to marynarka z jeansu Calvin Klein oraz czaerny długi trencz ,kilka koszul i tshirt-ów z długim rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewalająca....
t shirt- czarny z falbankami w szkocką kratke maalutki, biały kardogan :) sukienka w kwiatowe motywy, zwiewna i lekka- na lato w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Emil
gdzie te cudenka w bydgoszczy wyszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Już mówię gdzie są dobre sklepy z uzywaną odzieżą w Bydgoszczy 2- na ulicy dworcowej tak bliżej dworca PKp kolejny świetny znajduje się na ulicy pod Blankami na warszawskiej blisko dworca PKP też są fajne lumpeksy 2 jeden oby dwa mieszczą się w piwnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego
nic nowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada.
Witam a ja podzielę się z wami przypadkową wizytą w fajnym sklepiku w Niemcach koło Lublina. Trafiłam tam całkiem przez przypadek, będąc u mojej koleżanki w tej miejscowości. Bardzo fajny, mały sklepik, towar może nie tani, ale wyselekcjonowany, można znaleźć fajne rzeczy. widziałam że dla stałych bywalców nie ma problemu ze zwrotem po dokładnej przymiarce w domu. Ja byłam tam w zimie... przytulne wnętrze starego domu... kominek i całkiem przyzwoite ciuszki. Spokój cisza i dużo czasu do szperania pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinx123
Witam;)Ostatnio odkryłam ciekawą hurtownie odzieży używanej pod Warszawą .Rzeczy są na wagę chyba 10 zł/kg i pare razy w miesiącu wszystko po 1 zł;D.Można znalezc tam MASĘ ! super ciuszków. Dziś z samego rana się tam wybrałam i upolowałam super rzeczy takie jak : -granatowa śliczna bluza Denim co -biała bluza champion -top h&m 2 bluzy lonsdale -2 bluzy h&m -sweterek atmosphere -super kurtka denim co -4 paski - spodnie rurki levi\'s i wiele wiele innych szałowych rzeczy;)Wyglądają jak NOWE Za wszystko zapłaciłam 20 zł;D PS.Kocham second handy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×