Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość fashion
Zapraszam na aukcje nowych ciuchów w cenie - lumpexowej :) Zachęcam też do odwiedzenia mojego sklepiku: www.fashion.waw.pl www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6176858 lub www.fashion.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię chodzić do lumpeksów :D Czasami prawdziwe cudeńka można znaleźć. Pozdrawiam wszystkie łowczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss strawberry
Po przeczytaniu waszych opinii na temat lumpeksów postanowiłam odwiedzic kilka w moim mieście ( nigdy wczesniej tego nie robiłam). Weszłam do " Markowa odziez używana". No fakt były tam ciuchy z metkami od Mexx, H&M, Rivier island a nawet coś od YSL ale wszystko to było poplamonymi, zmechacionymi szmatami. No ale co tam, pisałyście że trzeba umiec wybrac z tej sterty szmat jakąś perełke więc szukałam. Ręce aż mnie zabolały od tego przewracania lumpów. Po godzinie wyłowiłam długą spódnice od Mexx, w ogóle nie zniszczoną, szara, błyszcząca i jeszcze topik czarny z różowymi wstązkami nieznanej mi firmy. Nawet całkiem fajne to było, tyle że te ciuszki pasowały na jakąś większą okazję a ja ostatnio nigdzie nie bywam wię z zakupu zrezygnowałam. Ale chyba jeszcze kiedys tam zajrzę, moze mi się poszczęści. Mam do Was pytanie: jeśli w lumpeksie dostawy są w poniedziałki, srody i piątki to kiedy mam tam iść. Bo skoro w poniedziałek jest dostawa to jak pójdę tam rano to mogą jeszcze nie zdążyć posegregowac i pometkować tych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie prosze
idz skoro swit, bedziesz miala wybor, oni sa na to przygotowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEJNA ZDOBYCZ PO WIZYCIE W SECONDHANDZIE: KROTKA KURTECZKA ONLY W ZIELONO-ZOLTA W KRATKE ORAZ SZTRUKSOWA Z KIESZONKAMI CARS, NOWE JEANSY VERO MODA BARDZO DOPASOWANE RURKI JESZCZE Z METKA HEHE , NOWA KOSZULKA DIESEL NA DLUGI REKAW, TOREBECZKA CZERWONA SKORZANA I ZLOTAWA TEZ NOWA, OPROCZ TEGO KOSZULKA, BLUZA NA ZAMEK, PASKI A NAWET NOWY ZEGAREK PIERCARLOD\'ALLESIO JESZCZE W PUDELECZKU Z 4 WYMIENNYMI PASKAMI: CZERWONY, CZARNY, JEANSOWY I BRAZOWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymelia
Dziewczyny słuchajcie... poszukuje jakiegoś lumpeksu we Wrocławiu w ścisłym pobliżu rynku ! A że nie jestem z Wrocławia potrzebuje Waszej pomocy ! Proszę o adresy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem uzależniona, a może to już jakaś choroba hehe codziennie szperam w ciuszkach i nie wyjdę z lumpiku dopóki nic nie kupie, całą rodzinę ubieram .... szafa pęka w szwach, praktycznie codziennie chodzę inaczej ubrana, mam super i niepowtarzalne rzeczy, polecam wszystkim, ale UWAGA!! to naprawdę wciąga i uzależnia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁOSZKA
Ja uwielbiam lumpeksy, ale tylko te, w których ciuchy wiszą na wieszakach. Po udanym polowaniu można się naprawdę świetnie ubrać, tanio no i oczywiście modnie. Tylko nie rozumiem ludzi, którzy tam chodzą, ale wstydzą sie do tego przyznać. P.S. Będę wdzięczna za adresy fajnych ciucholandów w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódzkia_LoLa_Lumpoor
Lumpeczki są i dla biednych i dla bogatych. Chodzi tam kto chce i to jest takie fajne:) ... Ja też czasem chodzę i szperam, ale ostatnio nie mam coś czasu:( ... ...ale jak będę mieć trochę wolnego to....hohoho...poszaleję sobie... Tak jak i moja poprzedniczka, zapytuję: Zna ktoś jakieś fajne lumpexy w Łodzi? Ja znam jedynie kilka małych a chętnie bym pobuszowała po czymś dużym...:) DAJCIE ADRESKA PLZZZZZZZZ PLZ PLZ na LumPexa w ŁOdzI 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódzkia_LoLa_Lumpoor
aaa...nie pochwaliłam się.... Wiecie co wypatrzyłam w ciuchu?..... ........................................................nowitutką, z metkami, hawajską koszulkę rozpinaną, świetnej jakości, z błękitnym marilnem i wyspą i palmami i morzem...no suuuper...i to ORYGINALNĄ!!! wyprodukowand na Hawajach : MADE IN HAWAI !!!!!! mmmmmmm:):):):):) Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódzkia_LoLa_Lumpoor
WoW...tak oto ogłaszam ten topic za wymarły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejskikot
Gina, gdzie można aż tak się obłowić? Niby jestem z warszawy, niby powinno tu być krocie fantastycznych lumpików a tu lipa... zwłaszcza zazdrość mnie bierze o te torebki. Ale narzekać nie mogę- ostatnie trafione zakupy: nowiusieńki, jeszcze z metkami beżowy wiosenny płaszczyk Big boka i trawiastozielone sztruksy tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejskikot
znaczy chodzi mi o te Holenderskie sec'i mam tam kogoś więc jest szansa że tam pobuszuję, daj proszę namiary:) pliiiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
DO MIEJSKI KOT: W SUMIE ZNAM TYLKO JEDEN SECONDHAND DO KTOREGO CZESTO ZAGLADAM, ZNAJDUJE SIE ON W MIESCIE ZAANDAM NIEDALEKO AMSTERDAMU...WIEC JEZELI TEN KTOS MA BLISKO TO NAPRAWDE POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUP-CIUSZEK
Witam Serdecznie !!! Zapraszam wszystkich do nowo-otwartego sklepu KUPCIUSZEK w Kostrzynie nad Odrą woj. lubuskie. Mnóstwo ciekawego towaru! Co poniedziałek nowy towar! Markowe ciuszki dorothy prekins, atmosphere, next, marks & spencer, vero moda, zarai freench conettion, H&M, D&G, Nike, Adidias, Puma, Reebok, Speedo, Diesel, Levi`S, Mustang, C Klein, GAP, HH i wiele innych ciekawych markowych ciuszków. Czynne pn-pt :9-17, so : 9-13. Najniższe ceny w mieście !!! wycena na kg. Zapraszamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie
Kochane!!! Znacie jakieś super secon handy w Warszawie?? Słyszałyśmy o kilku, ale nie wiemy dokładnie, gdzie się znajdują. Prosiłybyśmy o jakieś sprawdzone z fajnymi ciuszkami;))) Pozdrawiamy!! Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewarszawianka
W warszawie jest sporo dwie wzorcownie jedna na chmielnej druga na rondzie ONZ Kolo sklepu Ryłki , a przejdz się Swietokrzyską sa chyba ze cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam raz w outlecie
i stwierdzam, że w lumpeksie łatwiej znaleźć coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meri99
do ASia2859: extra!!!!!!! to ty kupilas kurteczke sisleya za takie grosze a ja na swoja zbieralam 3 miechy i kosztowala 600zl!!! oczywiscie puchowa na zime ale mysle ze jak by trafila do lumpexu to by kosztowala 20 zl!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meri99
denerwuje to ze ludzie wogole niemaja swojego stylu,u mnie w liceum panienki kopiuja wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gdy chodzilam do gimnazjum naprawde niemialam tego problemu ale teraz kiedy juz mam swoje latka i okreslam sie pod wzgledem swojego stylu i image'u chce miec to dla siebie !!!!! a tutaj zalozysz sobie bluzke na kilka dni pozniej juz ma ja 5 osob!!!! pamietam raz przyszlam do szkoly w zoltej bluzie,tydzien pozniej w mojej szkole roilo sie od zoltych bluz!!!!!! i myslicie ze ja to wytrzymuje nerwowo!!! ma ochote krzyczec LUDZIE!!! MIEJCIE SWOJ STYL!!! ja mam taki charakter ze nawet jak cos mi sie bardzo podoba i jak jakas panienka z moich znajomych lub jakas ze szkoly sobie to kupi to ja juz tego nietkne nawet kijem,nielubie miec to co inni dlatego chodze do dosc drogich sklepow.czesto sie to niesprawdza bo one znajda se cos prawie identycznego !!!! mialam juz tak parenascie razy...myslalam zeby zaczac sie ubierac za granica ale niezawsze jestto mozliwe wiec zwrocilam sie o pomoc do second-handow,mam zamiar wybrac sie do jakichs fajnych mam kilka adresow musze jeszcze sie dowiedziec kiedy sa dostawy :) napisze jak cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
o boże, patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moze
zna ktos internetowe second hendy ?fajne sa rzeczy?w moim miescie chyba nie ma fajnych lumpeksow nie chodze szczerze mowiac ale tak mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusiaczek
Heyka!Kto zna adresy fajnych lumpexów z markowymi ciucyhami w Lublinie i wawie???? plis podajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lublinie chyba sporo tych szmateksow-na przeciwko polibudy kiedys widzialam mnustwo rzeczy gap-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana 8965
dziewczyny a jakie ceny sa u was np bluzek? bo mi sie wydaje ze troche drogo jak na takie uzywane ciuchy -np bluzki z dlugim rekawem kolo 12 zl-to takie male zwykle lumpeksy w malym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CONECT
WITAM JEST EXTRA SKLEP , A WLASCIWIE DWA W LUBLINIE NAZYWA SIE MODA ANGIELSKA,EXTRA CIUCHY NAJMODNIEJSZE!!!!!!!!!!!!! JEDEN JEST NA UL. JANA SAWY 10/04 A DRUGI NA NARUTOWICZA 14. WYBIERZCIE SIE TAM EXTRA!!!!!!!!!!!!!!POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam pracuje w hurtowni
odzieży używanej. Sortuję odzież która potem idzie do sklepów. I tak szczerze to owszem często znajduję coś tylko dla siebie i jest to fajna praca choć fizyczna i niejako uzależnia, ale nie sądzę żeby tam jakieś niezwykle oryginalne rzeczy były. To jest to samo co bym pochodziła po normalnych sklepach. Zarówno tu jak i tam wpada w końcu w oko coś co się spodoba, tylko różnica jest taka że tam jest drogo a tu tanio. No i tam jest nowe i tylko Twoje a tu ubranie po kimś... Ja na pewno to zauważam ale nie przeszkadza mi to na tyle żeby nie nosić odzieży używanej. Bardziej kontrowersyjne jest kupowanie bielizny w lumpeksie, ale o dziwo takowa też schodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno opłaca się iść na jakiś czas z 30 zł czy tam więcej i kupić sobie kilka bluzeczek. Niż iść do centrum handlowego i kupić sobie jedną. Ogólnie kocham te sklepiki i chyba się od nich troszke uzależniłam. Ups! xD Co do sprawy obciachu to ten obciach zawsze będzie... ;/ Ja tam się tego nie wstydze ale znam wiele dziewczyn które mają na temat lumpeksów negatywne zdanie... ;/;/;/ Ale Ja kupuje tam bo podobają mi się te wyszukane ciuchy , szczególnie że są wyjątkowe i wiem że na ulicy nie spotkam kogoś w tym samym. Jestem z Łodzi i moge polecić fajne sklepiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
Dziś chciałam oblecieć z 20 secon handów, ale leciały moje ulubione seriale i w końcu wybrałam sie tylko do 1... i złowiłam suuuuuuper bluzeczkę nie do dostania w sklepie za 6zł :) mogłabym dać za nią nawet z 45zł :) taka płucienna biała z rękawkami pufkami, które można opuścić na ramiona, goły brzuch, zaraz pod piersiami się kończy i ma tam gumkę i małą falbaneczkę ... będzie pasowała idealnie do białej spódnicy biodrówki za kolano, którą wczoraj kupiłam w H&M za 119zł :P cudeńko :) nie dość, że sliczna to na dodatek złowiona za grosze :) więc podwójna radośc :D Szczerze mówiąc to do przymierzalni brałam więcej ciuszków w lumpeksie niż w normalnym sklepie ;) No i fajne jest to, że w każdym lumpeksie są zupełne inne ciuchy i nic się nie powtórzy.... nie to co w tradycyjnych sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
A w ogóle to pierwszy raz w lumpeksie byłam w zeszłym roku latem... szłam ulicą i rzuciła mi się w oczy w oknie wystawowym bluzeczka... była tak piekna, że musiałam ja mieć.. wchodzę do środka a tu szok, bo to lumpeks, a zawsze omijałam łukiem takie sklepy, bo uwazałam, że to wstyd :P juz prawie się odwróciłam na piecie i wyszłam, ale pokusa była wieksza... okazało się że kosztuje 10zł, zero sladów użytkowania! jak nowa, przymierzyłam, wyglądałam przeslicznie i wzięłam :) od tego czasu byłam w lumpeksach tylko z 5x - sama nie wiem dlaczego tak żadko ;) mam ulubiony jeden :) ale pora zwiedzic inneę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×