Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość anuna
zdarza mi sie dosc czesto sie tam ubierac... zawsze wygladam ladnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love SH
Powiem Wam, że ja miałam kiedyś opory przed wizytami w takich sklepach, odstraszał mnie zapach i kiedys były te ciuszki zwykle nie na wieszakach tylko rzucone na stertach..poszłam raz z siostrą ale jakoś mnie nie wkręciła, potem z koleżanką już bardziej mi się spodobał nawet coś kupiłam ale taką tam koszulkę tanio to fakt ale bez reweli. Przełom nastąpił na wakacjach w małej mieścinie dwie super bluzki - niepowtarzalne w sumie za 7 zeta chyba, byłam tam ze znajomą, która ma hopla na punkcie tych sklepów no i mam już i ja:) Śmieszne są te teksty, że ktoś ma 2 tysie na ciuchy miesięcznie wiec po co ma ta chodzić jak to stare i niemodne-przecież ja ma HM rzeczy z kolekcji której u nas nie było jeszcze- własnie z SH poza tym po co wydawac kupę kasy na coś co mi sie zaraz znudzi i pójdzie w kąt? dla mnie bez sensu, a na brak kasy nie narzekam :) tyle, że wole wydać na kino teatr ksiażki itp niż na szmatki:). A co do BRZYDZĄCYCH się SH -mam znajome w sklepach z markową odzieżą którą uważacie za nową i sterylną-raz ze mierzona ze 100 razy zanim kupicie, dwa ze często noszona i zwracana jako ,,nie założona ani razu\" wraca na sklep. Wprawdzie przyznaję, że nie lubię przymierzać rzeczy w SH bo wszystko mnie gryzie chyba od tych środków dezynfekujacych, które czynią tę odziez może niezbyt fajnie pachnącą ale na pewno bezpieczną od strony higienicznej!! jak już znajdę naprawdę coś superowego i wiem że pół miasta nie będzie w tym chodzić BECENNE.... ps pozdrawiam wszystkie maniaczki SH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebooo
a gdzie sa lumpeksy we wroclawiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytia delficka
Witam wszystkie poszukiwaczki i łowczynie :) Jestem z Lublina, od roku z okładem szperam sobie w różnych lumpeksikach i muszę z całą odpowiedzialnością za tę deklarację stwierdzić, że to UWIELBIAM! :) Ciuszków mam sporo, wszystkie w stanie bardzo dobrym lub doskonałym, bo ogromną wagę przywiązuję do jakości danej rzeczy oraz do stanu, w jakim jest oferowana. Bardzo starannie każdą oglądam i dopiero, kiedy nie stwierdzam żadnych uchybień - kupuję. Ubrania z ciuchlandów zauroczyły mnie swoją niepowtarzalnością i niebanalnością, zawsze mogę je dowolnie komponować ze sobą i zawsze jestem zadowolona. Szczerze polecam kupowanie w takich sklepach, pod warunkiem, że zainwestuje się w poszukiwania nieco cierpliwości i wyobraźni. Piękne i markowe rzeczy są do kupienia za grosze (są też lumpeksy droższe - każdy ma wybór) i chyba nie ma kobiety (mnóstwo mężczyzn także kupuje w ciuchlandach), która nie wyszłaby ze sklepu tego rodzaju zadowolona po udanym \"polowaniu\", sprawiającym niesamowitą frajdę. Mam swoje ulubione sklepy, a kupowałam już w niejednym, więc dodam, że są lepsze i gorsze - trzeba mieć nieco praktyki, żeby ustalić sobie swoją własną listę adresów godnych odwiedzenia. Nie mam nic przeciwko ubieraniu sie w ciuchlandach, nie widzę również niczego złego w przyznawaniu się do tego wobec osób trzecich. To naprawdę szalona radość i oszczędność :) Stać mnie na kupowanie w \"normalnych\" sklepach, ale mierzi mnie, kiedy na ulicy niemal wszyscy ubrani są niemal identycznie. Ciuchlandy to naprawdę rewelacyjny pomysł dla osób, które mają artystyczną, niebanalną duszę. I dla osób praktycznych też ;) Zainteresowanym chętnie podam \"moje\" adresy lubelskich lumpeksów... Pozdrawiam Was, Dziewczyny! Nie dajcie posłuchu kretyńskim bajaniom o niższości ubierających się w ciuchlandach wobec tych korzystających z \"normalnych\" sklepów: każdy kupuje tam, gdzie chce i nie ma o co kruszyć kopii. A kłócenie się o te preferencje jest po prostu bezcelową stratą czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie zdziwisz, ale ja tam nie zaglądam. Po 1. nie podobają mi sie tamtejsze "ciuchy" - są obleśne, staromodne i śmierdzą.nie wspominając o materiale i ich stanie. po 2.nie ma tam co zaglądać,bo i tak nic ciekawego nie ma. po 3. to wszystko jest chu**** i do d*** i za tak niską cenę. No ale jak kto woli. Ja jestem na nie, to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytia delficka
Dziwi mnie jedynie taka zajadłość w propagowaniu swojego punktu widzenia... Co do reszty: vide supra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenkaP
Pytia! Mam prośbę... Podaj adresy fajnych ciuchlandów w Lublinie. Mieszkam tu od niedawna i jeszcze nie za bardzo się orientuję. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sh
w bytomiu koło straży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg23
witajcie. ja osobiscie mam za duzo ubran z lumpeksow ale uwielbiam je odwiedzac:)rzeczywiscie mozna trafic na cudne ciuszki. ostatnio nabylam piekny rozowy dwurzedowy plaszczyk za 4zl po przecenie z 28...moja mama ma tyle ubran ze chyba sama otworzy jakis w naszym miescie:)sa swietne ubrania szczegolnie dla nastolatek.pozdrawiam. szperaczki laczmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggg23
Pytia delficka-----------------> jak mozesz to podaj adresy dobrych ciuszkow w Lublinie. serdeczne dzieki z gory:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytia delficka
Wszystkim zainteresowanym odpowiadam więc: 1. sieć sklepów HURTEX: ja kupuję w tym na Kalinowszczyźnie (nad Biedronką, dawniej restauracja KALINA) lub w budynku obok Dworca Głównego PKS na al. Tysiąclecia (obok postoju busów, naprzeciwko targu przy Ruskiej). Dwa pozostałe sklepy Hurtexu mieszczą się na Wileńskiej i na Nadbystrzyckiej (naprzeciwko Politechniki Lubelskiej). Gdzie komu bliżej - tam się uda. Mnóstwo ubrań i ludzi: trzeba troszkę poszukać i zawsze się coś fajnego znajdzie. Ceny bardzo zachęcające, jakość ubrań dobra i bardzo dobra. Są to duże sklepy, więc minusem bywa obecność większej liczby ludzi w dniach dostaw. W zależności od adresu sklepu - te ostatnie maja różne terminy. 2. BŁĘKITNY na ul. Lubartowskiej, obok stacji diagnostyki samochodowej, naprzeciwko Przychodni Stomatologicznej (łatwo poznać po niebiesko pomalowanych ścianach wokół drzwi wejściowych). Ubrania ciekawe, ceny troszkę większe (ale nie za wysokie), nowy towar w poniedziałki (oraz dni następne)i wtedy trochę ludzi jest. W piątki przecena 50%, a w soboty wszystko po 2 zł. Jest także wieszak z ubraniami po 1 zł (w piątki 0,50 gr, a w soboty - 0,20gr.) 3. KOPALNIA ODZIEŻY na ul. Sierocej, na parterze domu mieszkalnego naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 25. Ceny wysokie, nie ma w ogóle przecen, kobieta niechętnie opuszcza, ale może ktoś tam sobie coś znajdzie. 4. sklep przy ul. Wodopojnej, a właściwie trzy sklepy: jeden, mały, ale świetny zaraz na początku ulicy, mieści się w takiej małej budce, która z kolei jest jednym z domków całego skupiska podobnych, tuż obok al. Tysiąclecia. Drugi sklep - troszkę dalej, po tej samej stronie, łatwo trafić - ceny wyższe, ale towar ładny i dobrej jakości. Trzeci - jeszcze wyżej, DYSKONT ODZIEŻOWY - mieści się w suterenie starej kamienicy, obok sklepu ze sprzętem i odzieżą turystyczną: ceny niskie, ubrań mnóstwo, ludzi też, ale da się coś znaleźć. 5. słyszałam, że jest duży sklep na ul. Wolskiej, ale nigdy tam nie byłam. Kobiety chwalą go sobie, towar nowy wykładany jest podobno co godzinę, o obniżkach nie wiem nic, ale niejednokrotnie byłam świadkiem, jak ktoś komuś go polecał. 6. sklep w dawnym kinie Robotnik, przy ul. 1-do Maja. Podobno większy, nic poza tym nie wiem. 7. ZEBRA przy ul. Wodopojnej, tylko po drugiej stronie niż te, o których pisałam wyżej. Ubrania ładne, tylko te ceny... 8. jest kilka sklepów przy ul. Zielonej i w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Kto się wybierze poszukać, łatwo trafi, więc nie opisuję dokładnie. Ceny różne, raczej wyższe, ale w moim ulubionym w tym rejonie - TWOJEJ SZAFIE - da się to rozgrzeszyć jakością, różnorodnością i wyglądem ubrań. 9. FEEGLE w rejonie szpitala przy ul. Staszica. Ubrania wspaniałe, ceny - porażające, niemniej i tak niższe od "normalnosklepowych" :). Jest w tym rejonie jeszcze jeden sklepik, tuż obok prywatnych praktyk lekarskich, ale nie pamiętam jak się nazywa, a trafić łatwo. 10. dobry sklep przy ul. Choiny, kątem w budynku, gdzie mieści się także duży sklep RTV/AGD, niedaleko REALA, obok Wyższej Szkoły jakiejś tam, przy rondzie. 11. a ten jedenasty adres, pozwólcie, zachowam tylko dla siebie: to mój sklep-ulubieniec: taki swojski, świetnie zaopatrzony, o przystępnych cenach i miłej atmosferze. Chyba każda z nas taki zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Ja ma na tyle dobrze ze moja kolezanka prowadzi odjechany lumpex i ma 4 razy w tygodniu dostawe,albo zaprasza mnie na rozpakowywanie albo przychodze i mam worek ciuchow odlozony.Ostatnio podczas rozpakowywania znalzezlismy orginalene jeszcze w kartonikach zapakowane perfumy Dolce&Gabbana.To nie pierwszy arz bo nie tak dawno byl Opium Kenzo czy Lanvin Homme i wiele innych.Zadarzaja sie oczywiscie orginalne torby Luisa Viutona czy Gucciego oczywiscie jest to bardzo zadki rarytas i naprawde takie cos zadrza sie np raz do roku.W zeszly roku byl genialny swietnei skrojony z czarnej skory plaszcz Gucciego do dzis nie moge go odzalowac ale ma taki rozmiar ze na nikogo w mojej rodzinie nie pasowal byl poprostu zaduzy.Zdarza sie takze masa roznego typu dodatkow jak korale paski skorzane i wile innych trendowych gadgetow.Ma genialny towar moja kolezanka o czym sie nnie raz przekonalem.Podczas rozpakowywania mozna napotkac na ksiazki,albumy o modzie i gazerty o dziwo bardzo czesto gazety sa prawie aktualne np ze zeszlego tygodnia czy z zeszlego miesiaca.Moge podac wam firm ktore w tym angielskim i irlandzkim towarze sie znajduja.Po pierwsze jest duzo z firmy Atmospher,River Island,Cedarwood,Zara,Burbery,TopShop,H&M,Wilsons,Peter Werth,Dunnes Stores,Vero Moda,Terranova,Next,Mark&Spencers oraz wiele innych ktore na raz nie jestem w stanie wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Mexx,Lewis,Mustang,Outrage,Only,Jacke Johns,Republic,Diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeopamietana
Chcialam sie pochawalic dzisiejszymi zdobyczami na dostawie :) 1,Spodnei jansy RIVER ISLAND 27zł. 2,Spódnica lniana river island 16zl, 3,sweterek welniany (nowy) atmosphere, 15zł. 4,Liliowy przewiazywany sweterek (brak firmy) 17zł. 5,Śliczna tuniczka w kwiaty, wzorki itd.- 12zł. 6,Niebiesko-czarna bluzeczka a wear 8zł. 7,Bluza rover island 5,50 (allegro) Te wzyskie cacuszka w idealnym stanie 105,50, czyz to nie piekne? :) (dostawa w poniezialki, Poznań ulica Słowiańska, obok malego tesco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeopamietana do Emil
A gdzie ta znajoma ma swoj sklepik ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeopamietana
Prosze podac jakies adresy SPRAWDZONYCH lumpeksow w Poznaniu:) Moje: ul. Słowiańska,ępelna szafa obok tesco ceny bluzki od 6-20) Spodnie od 15-40,z a 40zł sa diesla przewaznie... os,Boleslawa Smialego, niedaleko ubezpieczalni i klubu dla seniorow ;]"pelna szafa" os. Boleslawa Śmialego maly sklepik vis a viS kosciola... 28zł, za KG, Supe wybor bluz, bluzek i zkaietow :) RYNEK JEZYCKI ! same perelki, ludzie sprzedajacy tam wchodza do innych lumpeksow przed otwarciem i bora najlepsze kaski !tam na prawde polecam ! szereg lumpeksow na garbarach : na Wodnej, Parisian i styl... Parisian,rzeczy dosc drogie, piekne, firmoe, wodna b. drogie :) Tylko w stanie idealnym, i tylko firmowki:) styl b. czest cos fajnego, lepszy sort, troche podrozeli... Cala ulica Dąbrowsego:) POZNAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy niby laski
Versace to obciach!!! na polskich targach ciuchy są bardziej gustowne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Nieopamietana -w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
a dzisiaj odłożyła mi koszule Versace granatowa swietny materiał i sweterek Scot&Soda zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca111
gdzie sa jakies second-handy w zielonej gorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeopamietana
HeJjj! BeDE Za TyDzIeN W Bydgoszczy ! Podaj dokladny Adres eMIL ok ? WPADNE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiara
Polecam zakupy na Allegro u fajnej Pani,mila atmosfera i kawa gratis nick dawidek1-d1 -tanio,fajne...zobacz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżolanta
do magdy niby super laski ty prowadzisz życie na wysokim poziomie? widać na jakim po tym jak się wyrażasz a poza tym na pewno sama chodzisz w łachach tylko tu szpanujesz.Po co wchodzisz na to forum żeby obrażać innych? idż do niby ''''''''VERSACE''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 25
hejka! jestem nowa. moja przygoda z lumpeksami trwa od paru lat.moja szafa zna prawie tylko takie ciuchy. dziś moim nowym nabytkiem są super modne wysokie sandałki koloru-ni to beż ni siwy, ale boskie firmy Dunnes Stores za 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta! Odkryłam super sklepik w centrum katowic na wojewódzkiej 16 naprzeciwko Olsena sprawa jest o tyle skomplikowana ze sklep nazywa sie Ładne rzeczy dla domu i na wystawie są przepiekne figurki , ramki i kwiaty natomiast w głebi sklepu są Ciuchy! ale jakie ! Kupiłam Torebke ze skóry czarna GUCCI za 89zł!!! zakres odzieży mają duży nie maja na szczeście męskiego działu więc jest więcej dla Nas :P nie jest tam najtaniej ale firmy super Olsen! Prada, h&M, Elan, Maxmara, hexaline, ostatnio widziałam DG torebke ale nie mialam juz kasy:( a na drugi dzien nie bylo :( Czynne maja od 10 ale zdaza sie ze otwieraja pozniej. Na pewno sie tam jescze wybiore! Pozdrawiam wszystkie zakupoholiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka678
nie wiecie gdzie przenisli ciucholand z antresoli przy hali mirowskiej? / warszawa/ poszlam wczoraj i bylo zamkniete a bylo tam tyle fajnych ciuchow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×