Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość gosiiek
Uwielbiam zakupy w lumpeksach.Moze ktos z Kielc da namiar na fajny sklepik.Ja przewaznie kupuje w Robanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiaaa
Po ile w waszych miastach chcą za kg np. w poniedziałek? u mnie jest 40 zł za kg. Nie wiem czy to nie za dużo, czy przypadkiem nie za dużo zdzierają od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
52 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kario
Niedawno przeprowadziłam się w okolice Piaseczna, uważam, że warto zaglądać do second handy. Czu może ktoś zna ciekawe miejsca, które można odwiedzić w Piasecznie i okolicy lub w Warszawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaB
Pewnie,że zagladam do lumpka!!!Mamy ich trochę w Lesznie i co jakiś czas otwierają nowy. Uwielbiam szperać i szukać czegoś innego niż sklepowy czy targowy rzut w którym śmiga co druga osoba. Czasami zastanawiam się czy nie jestem uzależniona od ciucholandów nie ma praktycznie poniedziałku bym nie zajrzała i czegoś nie kupiła :-) No i nie zamierzam zaprzestać polowan heheh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieopamiętana
Witam ! Odpowiadam : Moim zdaniem nad Sphinxem totalna porażka... Może trafiłam w zły dzień... A przy wypożyczalni Beverly Hills czasem udaje się znaleźć perełki ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoła
Witajcie! Macie jakieś swoje adresy we Wrocławiu??? Nikt o nich jeszcze nie napisał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena1234908
witam. kiedys mialam okres ze kuzynka "zarazila" mnie chodzeniam do tego typu sklepow.....ale juz od dawna tego nie robie i nie pojde wiecej nic kupic w tych sklepach, poniewaz chociaz pralam je w super proszkach i wogole moje nowe ubrania smierdzialy tymi z lumpeksu... nie chodze i nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiii
Hmm jesli chodzi o Kielce to fajny jest sh przy Sienkiewce pod filarami przy przejściu na Czarnowską i drugi przy rynku na Warszawskiej;D Ja kupuję ciuszki w second Handach od niedawna. Wcześniej uważałam że to głupota i wydawałam mnóstwo kasy na nowe, markowe rzeczy. Ale zmieniłam zdanie, dzieki, nie zgadniecie mojemu kuzynowi, który tam kupuję i wygląda świetnie i oryginalnie;D Poluję dopiero ok.2 tygodni a już mam ze 20 nowych ciuszków;D naprawde ładnych;D POZDRAWIAM:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia007
Lumpeksy to moja ulubiona dziedzina, jestem z Braniewa(warm-maz). Jest ich tu dużo ale te porządne można policzyć na palcach jednej ręki. Polecam lumpeks Euro-Moda na Spacerowej, sklepik na poziomie, ciuchy markowe a ceny śmieszne. Na Malince jest ok ale to zwykły szmateks gdzie te same ciuchy oglądamy przez pół roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 2 ulubione lumpeksy, niestety jeden z nich zlikwidowali i został mi tylko jeden. No ale korzystajac z wolnego czasu letniego obkupiłam się nieźle :) Niestety czasem mam tak, że biore po prostu coś co mi sie podoba ale w domu okazuje się, ze a to mi nie pasuje a to źle leży... Szkoda, ze wiekszość lumpków nie ma przymierzalni. Ostatnio kupiłam super spodnie a w domu okazały sie za małe, zwrotów, nie przyjmują. Musze sie pochwalić co ostatnio kupiłam : getry evie 2zł sweterek atmosphere 6zł torba czarna (bardzo pojemna) 5zł bluze biała H&M 7zł sweterek papaya 3,75zł bluza ted baker 1,50zł golf Florence i fred 4,50zł czarna koszula atmosphere 3,25zł bluzka czarna New look 2,25zł beżowa narzutka Bay 7zł kurtka elle 8zł koszula czarna Dorothy perkins 7zł bluzka żółta 6,50zł bluza Puma 8,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1116
Nowy ciuchland w Warszawie!! Ul. Jagielońska 5a - wielkie otwarcie już 05 listopada 2008!! Super ciuchy po super cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w którym to miejscu na
jagiellonskiej? blizej solidarnosci, czy np fso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos wspomnial wczesniej o zagranicy.W UK nie widzialam jeszcze ani jdnego lumpeksu.Sa co najwyzej tzw.charity shops,gdzie kazdy,kto ma nadmiar ciuchow,idzie tam i oddaje to,czego nie chce i kazdy moze sobie taki ciuch kupic za grosze.Caly dochod przeznaczany jest na cele charytatywne.Ale oczywiscie w Polsce wszystko musi byc na odwrot-ktos wyczail,ze jest z tego super biznes i handluje tymi ciuchami,pewnie z niezlym zyskiem.Nie mam nic przeciwko chodzeniu do lumpeksow,bo wiem,jakie ceny sa w polskich normalnych sklepach,ale kurcze tutaj mozna isc do primarku i ubrac sie za grosze!!I co najwazniejsze,wszystko jest nowiutkie.Wymieniacie firmy typu Atmosphere(linia ciuchow w Primarku),Evie czy Papaya-to sa ubrania,ktore tutaj kosztuja grosze,po kilka funtow.Szkoda,ze w PL nie mozecie ich kupowac po prostu po normalnych cenach,w normalnych warunkach,gdzie wszystko jest poukladane.Ja kupuje najczesciej w lepszych sklepach,ale na wyprzedazach,wtedy naprawde mozna wiele rzeczy kupic chyba o 70 % taniej niz w takim Reserved na przyklad..No ale Polska to byl zawsze dziwny kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapen
Witajcie! Moja mania ze szperkami zaczela sie jakis czasu, mieszkam w malym miescie, ok. 14000,ale lumpki są boskie! Już teraz wydaje mi sie, ze 1/2 z mojej szafy to ciuszki \'używane\'. I wiecie co?JEstem z nich bardziej zadowolona niż z tych nowych i drogich. Do najfajniejszych zdobyczy należy chyba płaszczyk siwy ETHEL AUSTIN, szerokie siwe rekawy, stojka, guziki - przepiekny! Spódnica ZARA w stylu hippie, rózowa koszula H&M z bufkami[ kupilam ja w tym samym czasie, kiedy weszly w Polsce do sklepów], czarny kardigan, tunika vero moda, no i ostatni szał - długa suknia wiazana na szyi, niebieska w kwiaty, styl hippie - cudo :)) Długa lista byłaby tego :) Ceny są różne - ale powiem Wam, że poza płaszczem, za który dałam 17zł, nie daje wiecej niż 5zł. W soboty na przyklad jest wielka wyprz i wszystko za zeta i wtedy tez mozna jeszcze zalapac sie na fajne okazje! :) powodzenia w szperaniu ! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialystok
hejcia przepraszam jak sie powtarzam może podpowiecie gdzie w tym mieście są fajne lumpeksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didio
www.vintageshop.pl wirtualny second hand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1116
Nowy ciuchland na Jagiellońskiej 5a - to jest ta część Jagiellońskiej od strony stadionu, tam gdzie jest swoiste zagłębie sklepów z glazurami. Jeszcze mało osób o nim wie i nie ma handlarzy więc ciuchy nieprzebrane :) Dużo fajnych ciuchów dla dzieci i cała sala dla kobiet i mężczyzn. Czysto i pachnąco - nie tak jak w smierdzących szmateksach na Targowej :/ Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inessska
Ja byłam wczoraj po raz pierwszy w ciuchlandzie - z chłopakiem:) Kupiłam sweterek błękitny, bluzeczke i super bolerko. Nie mierzyłam bo nie miałam czasu i chyba bym nie mogła bez wcześniejszego wyprania tych ciuszków. W domu prałam te rzeczy kilka razy, niestety bolerko jest za duże - szkoda, bo takie fajne. Ale nie żałuję że kupiłam bo wszystko było bardzo tanie. Moja koleżanka kupuje u siebie w mieście super ciuszki po 1 zł jak jest wyprzedaż towaru. Ma świetne rzeczy, nie uwierzyłam jak powiedziała, że to z lumpeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alohomora
Nie wiem czy padło już takie pytanie, bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkich 20 stron Waszych wypowiedzi, ale jednak je zadam. Lumpexy w Warszawie, w których znajdę tanie, modne, markowe ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a`propos handarzy. Zaczynają mnie poważnie wkurzać. Kiedyś tego nie było tak widać. Samej zdarzało mi się sprzedawać na Allegro ciuchy kupione w szmatach, ale najczęściej dlatego, że nie mierzę i czasem coś jednak nie pasuje... a ostatnio zauważam, że w dniu dostawy w sklepie jest \"banda\" ludzi, którzy ładują do koszyków jak popadnie, byle nie zniszczone... w niewiarygodnych ilościach. Przychodzą grupami i \"czatują\" na pracowników, którzy niosą następne rzeczy na sklep. Zwykły człowieczek z ulicy nie ma szans na nic fajnego, bo nawet go nie dopuszczą do wieszaków... i pewnie będzie tego tałatajstwa coraz więcej, bo Allegro kwitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollusia
Hej, ja też ostatnio wpadłam w manię kupowania w sh, kiedyś uważałam to za totalny obciach, ale jakoś mi przeszło :) Ostanie zdobycze : Bluza Tommy Hilfiger(oryginalna) - 13 zł Bluza Esprit - 19 zł Sweterek H&M - 7 zł Jestem strasznie zadowolona że udało mi się wyczaić bluzę TH, ale to taki lump gdzie większość ciuchów wygląda dość nieciekawie, także trzeba trochę poszukać fajnych rzeczy. W którym z lumpów w Warszawie mogę znaleźć bluzy GAP? Od dawna na nie choruję, jednak nigdzie nie mogę ich znaleźć ;/ byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Ja jestem z Bydgoszczy więc mogę doradzić co do lumpeksów z tej okolicy. Moje ostatnie zdobycze to koszule z jedwabiu naturalnego Ralpha Laurenta oraz inne od Ozwalda Botenega.Ostatnio pojawia się dość dużo rzeczy z Gap,Wallis oraz Morgana są dość ciekawe i za przystępne ceny -bluzki po 10zł.Ostatnio marynarkę z Gapa wyczaiłem damską ale to była rzecz na zlecenie hhii ,różne osoby nie mające czasu proszą mnie o fajne ciuchy i jak tylko mam czas to pogrzebie. Dobija mnie jeden lumpeks w którym wszystkie ciuchy są posegregowane na wieszakach odcieniami i kolorami,tam nigdy nic nie można znaleść trzeba bardzo długo szukać i mieć cierpliwość do tych kolorów. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych polowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio wpadłam w manię kupowania w second handach, ostatnio znalazłam świetny golfik w paski za 10 zł i brązowy kurtko - płaszczyk za 15 zł, gorąco polecam teraz są wyprzedaże zimowych ubrań. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 1973
Witam i zapraszam do CENTRUM TANIEJ ODZIEŻY.Otwarcie nowego wielkiego sklepu już18 marca 2009 Środa godz.9.00.Super towar znanych i lubianych firm Gap,Next,Esprit i innych.Adres-Uniwersam Grochów wejście od ul. Męcińskiej przy bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extryui
pewnie,są świetne rzeczy dla dzieci,perełki dla nas,ubieram całą rodzinkę,mimo,że stać nas,to wolę wydać mniej na dobre jakościowo rzeczy i mieć ich więcej i dzieci pięknie ubrane,codzień inaczej... W Słupsku jedna rzecz-1zł,nowa dostawa-3zł za rzecz,są futra,skóry,firmowe ciuchy to czemu nie korzystać. Ta jestem bogata-jesteś też durna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyguhij
Prawda,jestem ze Słupska,jest tyle''peweksów'',że ceny są wręcz śmieszne,te z cenami jak w sklepie,praktycznie nie mają klijentów,bo za rogiem równie fajne ciuchy za 3zł,we wtorki 1zł,mam masę unikatowych fatałaszków za groszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeporaz1
nika a na wagę czy wycena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC LUMPEKSOWY
powiedzcie mi jedno manicy lumpeksow-wy nie pracujecie ze macie czas ustawiac sie rano w dzien dostawy pod lumpkiem? czy bierzecie specjalnie wolne na ten dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 1973
W CENTRUM TANIEJ ODZIEŻY w Warszawie [ Uniwersam Grochów wejście od ul.Męcińskiej przy bazarku] ubrania są na wagę 49zł za kg w dniu dostawy.Oprócz ciuszków można znaleźć wiele innych fajnych rzeczy torebki,paski,super bielizna.Wiele rzeczy nowych jeszcze z metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×