Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Gość mokra plama
Jednak bloker Ziai dziala :D Teraz wiem dlaczego mnie szczypal i piekl.Po prostu przesuwalam kulka po pasze,a zeby nie szczypalo i nie pieklo nalezy jedynie dotknac kulka pachy.Dotknac-nie przesuwajac po pasze. Na te chwile moge polecic ten bloker. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak inne działają, ale mnie Etiaxil wybawił wreszcie od mokrych bluzek pod pachami i nieprzyjemnego zapachu. mąż też zaczął stosować i jest zadowolony. Żałuję, ze dopiero teraz odkryłam ten antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.anna
No ja też używam od jakiegoś czasu etiaxil i zauważyłam poprawę, może wreszcie mój problem zniknie, bo to koszmar latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnica
To racja, latem to istny koszmar, chociaż ja i zima się pocę, ale rzeczywiście te antyperspiranty dostępne w aptece są bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie nie działał antidral mimo prawidłowego stosowania (na noc), też unikałam kolorowych bluzek, wystarczyło zwykłe wyjście na dwór a już pachy były mokre :/ masakra ostatnio zobaczyłam w rossmanie BLOKER ZIAJA, w promocji kosztował jakieś 5 zł. użyłam wieczorem, leciutko szczypał, na drugi dzień zapomniałam o tym, pracowałam fizycznie w ostrym słońcu i co? i nic! pachy suche, byłam w szoku! polecam wypróbować bloker, na każdego działa co innego, ja męczyłam się wiele lat z poceniem, myślałam, że taka moja uroda i stosowałam zwykłe antyperspiranty, które tylko zapobiegały brzydkiemu zapachowi. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja także wolałabym taki bloker z apteki, przynajmniej mam pewność, że zadziała bo te antyperspiranty z drogerii nie maja takich skutecznych składników jakie Etiaxil ma na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, antyperspirant z apteki ma silniejsze działanie blokujące wydzielanie potu, dlatego etiaxil to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uzywałam perspi blok zadowolona wprawdzie jestem z niego ale ostatnio odbarwił mi kolor pod pachami w nowej pizamie czego wczesniej nie było wsciekła jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian11112232
POCENIE POD PACHAMI , mialem z tym problem od dziecka zdecydowalem sie na botoks w pachy i zycie stalo sie piekne !! problem zminimalizowal sie o 95% polecam 1400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloesiczek
to jest straszne, szczególnie latem, na szczęście już się lato kończy może będzie jakoś łatwiej. Ale i tak się zastanawiam czy nie poddać się jednemu z tych zabiegów http://triclinium.pl/pl/content/nadpotliwo%C5%9B%C4%87 bo niestety inne rzeczy na mnie nie działają, Może któraś już miała taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m 2507
Efekt calkowitej suchosci pach osiagnelam po kilku miesiacach. Uzywam juz 3lata na przemian z perspiblockiem,medispirantem,zalezy od promocji w aptece;-)Nareszcie mozna zalozyc obcisla bluzke z rekawami nie martwiac sie mokrymi cuchnacymi plamami pod pachami. Jedno opakowanie etiaxiltu wystarcza mi na 8miesiecy a stosuje go dwa razy w tygodniu. Te gorsze tj, persoiblock,bloker czy medispirant trzeba uzywac czesciej bo sa poprostu slabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx222
Antidral działał w moim przypadku 2 miesiące. Pózniej już nie. Etiaxil jakiś miesiąc i znowu ... pot. Prespi Block tydzień i .... znowu pot. Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złazuza
No niestety jest tak, że wszystkie te cudowne preparaty z TV nie działają albo tylko delikatnie maskują problem. Jak ktoś chce być suchy i wolny od potu to trzeba sobie zrobić zabieg u lekarza. Z tego co wiem to wszystko jest w znieczuleniu. Odcina się przewodzenie nerwowe do gruczołu potowego i na pół roku spokój od potu :) Znalazłam miejsce gdzie można to zrobić za 1290zł..mało nie mało ale pewność i koniec zmartwień są chyba cenniejsze;) Tutaj jest więcej info http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżTOprzechodzilam
Antidral!!!! Odkąd odkryłam wiele lat temu o jeden problem w życiu mniej! gorąco polecam. Dzieki Bogu za taki preparat!!! Pod pachy po kapieli na noc, średnio raz na tydzień czy nawet 2 tygodnie (teraz na zasadzie jak mi sie przypomni ze dawno nie uzywalam).tylko tyle. Poza tym wszystko normalnie rano dezodorant- teraz dobierany tylko na podstawie zapachu. Nic wiecej!! A uwierzcie mi,czułam kapiace krople potu przy luźnym ubraniu.koszmar i kompleks wiecznej plamy pod pachami oraz zazolconych bluzek!! teraz nawet przy dłuższym niestosowaniu antidrala nie dzieje się nic.to pocenie jest uśpione dlatego stosuje stosunkowo rzadko bo nie ma potrzeby czesciej. nie mam też żadnych problemów ze skora.tylko trzeba pamiętać żeby nie stosować po depilacji bo antidral potrafi pokazać ostrego pazura i nieźle zapiec.jest to po prostu palący ból i zaczerwienienie. pamietajcie o tym i nie testujcie bo noc w plecy:) pozdrawiam i oby pomógł Wam w zwalczaniu tej przykrej dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trwały sposób, który polega na usunięciu niewielkiej ilości gruczołów potowych. Człowiek ma ich w ciele ponad 2 mln , więc po takim zabiegu nie ma problemu (jak np. po braniu tabletek), zupełnej suchości skóry. W necie jest sporo artykułów na temat dezaktywacji gruczołów potowych (ba tak to się chyba profesjonalnie nazywa). Np. na portalu interaktywna.pl jest artykuł o tym jak taki zabieg przebiega i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACAgel
Masz zapewne zanieczyszczony organizm. Zajmuje się zdrową i naturalną pomocą i profilaktyką suplementami które zapobiegają też m.in. nadmiernemu poceniu się. Mamy środek który wspomaga organizm i on sam radzi sobie z nadmiernym poceniem. Suplement ten nazywa się GRN. Jest bardzo popularny w Ameryce na rynek Polski dopiero wkracza. Pomaga on oczyścić organizm, detoksykuje go a także odżywia i stymuluje przewód pokarmowy. Jestem pewna że zauważy pani to po całej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również cierpiałam na ten problem dłuuuugi już czas, kupowałam masę różnych specyfików które załatwiały sprawę ale tylko na jakiś czas a do tego sumując roczne wydatki dawały dość spore koszta. wszystkie te deo są dobre - ale drogie - i mają małą objętość. po dwóch latach takiej walki stwierdziłam, że lepiej jest odłożyć te pieniądze na jednorazowy zabieg, który zażegna problem. zdecydowałam się na zabieg chamujący nadpotliwość http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/nadpotliwosc/ czyli ostrzykiwanie. naprawdę pomogło. odstawiłam wreszcie wszelkie specyfiki i mogę się cieszyć, tym że nie pocę się nadmiernie :) jak kazdy zabieg ma swoje plusy i minusy ale dla mnie zdecydowanie uratował i uleczył ogromny kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z nadmiernym poceniem się pod pachami, kiedys stosowałam Etiaxil, tj. silny i drogi środek ale skuteczy, który wysuszał skóre. Co teraz? Podobno doktor Bućko się tym zajmuje ale czy on pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trwala zmiana diety powinna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tings
Jeżeli mam wybierać dezodorant to Super Deo z apteki. Próbowałam naprawdę dużo specyfików i najlepszy dla mnie jest Super Deo. Poza tym jest bezwonny i mogę stosować swoją ulubioną wodę toaletową, która nie koliduje z innym kosmetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadpotliwość to moja zmora od paru lat. Najgorzej było latem, zawsze miałam ogromne plany pod pachami. Używałam już różnych kosmetyków nawet takich z apteki i nic nie skutkowało. Kumpela mi podsunęła pomysł skorzystania z zabiegu leczenia nadpotliwośći w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/medycyna-estetyczna/leczenie-nadpotliwosci/ . Od razu zdecydowałam się na konsultację. Po zabiegu jestem inną kobietą. Moje ubrania w końcu nie są nasączone potem a ja czuję się pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobitką „przy kości” i często się bardzo obficie pociłam. W dodatku nie wiem czemu, ale mój pot miał wyjątkowo niefajny zapach. Nawet mąż momentami zwracał mi uwagę. Problem został zażegnany dopiero jak znajoma mi podarowała taką kulke Etiaxil. Cudowna sprawa, teraz już się tak nie pocę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście chyba nie ma nic lepszego od Etiaxilu. Ja używam tego komfort, bo mam dość delikatną skóre pod pachami, a ten na szczescie mnie nie podrażnia i nie swedzi. A działa jak ta lala! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo doświadczony
Jeśli myślisz,że nie ma nic lepszego od etiaxilu to widzę,że nie próbowałaś Płynu Potockiego.Uważam,że na dzisiaj nic lepszego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INTENSIV od Hildegard Braukmann - super działa, bardzo dobry, jakościowy kosmetyk, przy którym rzeczywiście nie pojawia się kiepski zapach. Nie wiem jakie są wasze doświadczenia, ale akurat w moim przypadku zdecydowanie było widać efekty stosowania tego i nadal tak jest. Kwestia skóry? Zapachu? Nie wiem, ale jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ja pozbyłam się pocenia wypozyczajac urzadzenie do jonoforezy :D polecam , pan mi wszystko ladnie wytlumaczyl i zadzialalo :D mialam nadpotliwosc rak, a teraz w taka pogode sa suche :D jakby ktos byl zainteresowany to podaje link do ogloszenia ;) https://www.olx.pl/oferta/wypozycze-elektro-antyperspirant-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-CID619-IDw6I3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o działanie to w moim przypadku płyn Potockiego pozostawał daleko w tyle za Etiaxilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×