Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Paulina lina Zakwalifikowałaś się z 65J? Mam ten sam rozmiar, 161cm i też chcę wybrać się do Łecznej. U mnie w mieście ortopedzi nie słyszeli o takich przypadkach pomniejszania piersi i skierowania nie wypiszą. Chyba czeka mnie wizyta prywatna. Oby mnie nie odrzucił plastyk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
70I mam :) hmm dziwne z tymi skierowaniami, ja ani razu nie mialam problemu, u rodzinnego mi pani doktor powiedziala ze pierwsze slyszy o czyms takim ale normalnie wypisala, nawet o nic nie pytala. Tak samo zaswiadczenie dostalam od ortopedy bez zadnych pytan. Ale przyznam sie ze do obydwu lekarzy zalozylam bluzke w ktorej moje piersi wygladaja na najwieksze, ha ha. Powiedzialam ze nie moge uprawiac sportu mimo ze bardzo chce, ze nie moge isc do zadnej pracy fiycznej bo w jednej chcialam sprobowac to po 10 min stania wysiadal mi kregoslup, no i ogolnie ja jestem wrazliwa osobka i zawsze jak o tym mowie to zbiera mi sie na placz i obydwoje lekarze to widzieli hehe. Probujcie u innych lekarzy dostac skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
lemm, to ja mam w panache dokladnie taki rozmiar jak Ty. Mam nadzieję, że zrobią mi taki rozmiar, jak Tobie (albo i mniejszy! :D). O wow, to już tak blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leem, to niemożliwe, że z K masz D, po wycięciu niewiele ponad kilograma, o prawdziwym rozmiarze będziesz mogła dopiero mówić po kilku miesiącach, według mnie, to będzie minimum E, sorry nie chcę Cię martwić ale właśnie tyle mi usunęli, a przed operacją miałam J, a teraz mam F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję operacji!! Teraz powoli dochodźcie do zdrowia ;) Co powiecie wszystkie na jakieś spotkanie w Warszawie w sierpniu, wrześniu? Mogłybyśmy omówić co i jak przed i po operacji :) Spotkać się twarzą w twarz... albo cyckiem w cycek ;) Wymienić doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wyjmiemy cycki na stół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślę że będę mieć jakieś E, z mojego K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nadal , pomimo iż jestem po operacji już 4 m-ce mam uczucie odrętwienia lewej piersi. Czy któraś też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie pytaj czy któraś miała tylko zmykaj do lekarza. To są poważne sprawy czy myslisz ze wyleczysz się przez neta. Kazda jest inna i nie ma co się na kogoś oglądać. Niektore to lekceważa operacje, przecież to nie wizyta u kosmetyczki. Pamietaj zdrowia nie kupisz a czas działa na twoją niekorzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, ja jeszcze rok po operacji miałam drętwienie w lewej piersi i uczucie, jakbym tam miała jakieś zgrubienie, nawet byłam na USG ale nic nie wykazało, teraz minął miesiąc i wszystko przeszło, zgrubienie znikło, pierś zmiękła, nic się nie przejmuj, piersi goją się bardzo długo, moja prawa zagoiła się w trzy miesiące, a lewa walczyła ponad rok, wszystko będzie ok, nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrubienie wewnątrz piersi to szwy wewnętrzne, jestem dwa miesiące i nadal jest wyczuwalne jak schowany w piersi kasztan ( dop teraz troszkę zmalał), drętwienie piersi nigdy mnie nie dotyczyło więc może lepiej zasięgnąć opinii specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możliwe jest że po zabiegu mogą wystąpić rozstępy nie wiem czy już nie wpadam w jakąś paranoje, częściej ją oglądam teraz niż wcześniej i wynalazłam coś. Pierś jest jędrna, pełna a ja lubię spać wyciągając ręce za siebie co powoduje że pierś jest naciągana jeszcze bardziej ku górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie ta różnica w gojeniu mnie wkurza. prawa pierś od początku jest ok, a ta lewa czasem odrętwiała. na szczęście nie wyczuwam żadnych zgrubień, bo wtedy to w te pędy byłby lekarz. to drętwienie to takie uczucie jak przed miesiączką przy nabrzmiałych piersiach. tylko jakby drętwiały dwie to uznałabym, że to przez hormony, a że to jedna, to trochę mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dokładnie tak samo, wszystko przeszło, zauważ, że tam są poprzecinane naczynia krwionośne, nerwy, gruczoły, to wszystko się musi samo ponaprawiać, połączyć od nowa, często przy gojeniu występuje drętwienie, ja byłam u lekarza, bo też mnie to niepokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego po zabiegu miałyby nie wystąpić rozstępy? co to ma do rzeczy, czy po zabiegu, czy przed? rozstępy mogą wystąpić zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to drętwienie to było okropne, tak jak czasami ręka w nocy zdrętwieje, aż musiałam rozcierać, bo się bałam, że mi krew nie dochodzi :( ale tak jak piszę, wszystko przeszło z czasem, "kasztan" o którym pisze jedna z dziewczyn się wchłonął, piersi się wyrównały, są teraz ok, bo wcześniej ta drętwiejąca była cały czas spuchnięta lekko, zauważalnie większa, i tak przez cały rok, już się martwiłam, że tak zostanie, cierpliwości, na wszystko potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dopiero 5 tyg po operacji a nie mam żadnego drętwienia, mam czucie , piersi są równe, opuchlizna schodzi także to chyba każda indywidualnie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
dzis dowiedzialam sie ze mam przepukline pepkowa, i przez to operacje bede miec na poczatku wrzesnia, a po miesiacu mam miec operacje zmniejszania piersi. nie wiem czy ta przepuklina moze byc jakims przeciwskazaniem do op. zmniejszania piersi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy to tak zdrowo mieć narkozę miesiąc po miesiącu, może lepiej zaczekać chociaż ze trzy miesiące? narkoza jest bardzo szkodliwa tak naprawdę, skoro nie ma zagrożenia życia nie powinno się jej zbyt często robić, organizm musi dojść do siebie, po tej pierwszej, a miesiąc, to na pewno za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Dziewczyny zapomniałam co mi dr mówił :( czy mogę normalnie myć pod prysznicem te moje 9 dniowe cyculki bo ten upał mnie wykańcza i nie wiem czy to nie gorzej je tak dusić zamiast normalnie umyć mydłem????? mam oczywiście jeszcze szwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
ja dopiero po 9 dniach mogłam wziąć taki delikatny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm ja po tygodniu dostałam pozwolenie :-) na szybki prysznic. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czyli delikatny prysznic - szare mydło - octanisept i opatrunek :) co za ulga - po tym upale zrobił mi się taki czerwony placek cieplejszy i trochę bolący w dotyku może go to ostudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało możesz brać prysznic nie które dziewczyny były wysyłane jeszcze w szpitalu, tylko staraj się nie moczyć nadmiernie szwów. Rozstępy miałam już wcześniej ale był to wynik grawitacji i ciężaru, teraz po kilku tygodniach pojawiły się w zupełnie innym miejscu i inaczej wyglądające jakby od wewnątrz były pomalowane na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Ale jaja! Nie dociera do mnie jeszcze, co oni tam ze mną zrobią w tej Łęcznej, ale już się stresuję :D O północy wsiadam w pociąg i ruszam po nowe cycuchy! We wtorek operacja :) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula1908 trzymam kciuki :-) koniecznie daj znać jak będzie juz po wszystkim :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
powodzenia!!!! ififi jutro wychodzi do domu pewnie ok 13/14stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Witam Kobietki PO i PRZED :) Dawno tu nie byłam i widzę,że momentami wieje grozą.... masakra ale dzięki jednej osobie na forum nadal nie można swobodnie porozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gogusia a twoja swobodna wypowiedź komu lub czemu miała służyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z\ gogusią i niestety coraz rzadziej tutaj zaglądam mimo że jestem przed operacją bardzo szkoda takiego forum ale gość pewnie się cieszy w końcu może porozmawiać sam ze sobą niiu78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×