Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość Patrycja

Hm polecam sprawdzić ofertę Gold Clinic, jeśli chodzi o redukcję blizn i rozstępów robią to naprawdę dobrze, sprawdziłam na własnej skórze. Po serii zabiegów blizny są niemal niewidoczne, jestem bardzo zadowolona, i cieszę się, że w końcu się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksia

Też miałam kiedyś problem z blizną po operacji. Przez bardzo długi czas borykałam się z tym problemem, ale w końcu postanowiłam coś z tym zrobić. Wybrałam do tego klinikę Esderm we Wrocławiu i podjęłam się zbiegowi  korekty blizny. Odbywało się to laserowo i jestem zachwycona efektem. Mój największy kompleks w końcu znikną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebia

Polecam również Esderm! Laserowo usuwałam tam blizny + rozstępy. Efekt mnie zachwycił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Polecam również Esderm! Laserowo usuwałam tam blizny + rozstępy. Efekt mnie zachwycił!

Ja w tej klinice powiększałam usta i myślę, że warto im zaufać też w innych sprawach. Bije od tego miejsca duży profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na zabiegu korekcji blizn w poradni Proctomed w Jeleniej Górze, efekty są zadowalające a cena zabiegu obejmuje wizytę kontrolną po wykonanym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba iść pod skalpel – wysoką skutecznością cieszy się wykorzystanie w tym celu lasera. Decydując się na to rozwiązanie trzeba jednak liczyć się z tym, że nasza skóra po zabiegu będzie podrażniona i wymagała specjalnego potraktowania. Na szczęście istnieje wiele preparatów o działaniu nawilżającym i regenerującym, które wtedy można stosować. Ze swojej strony mogę polecić Octenicare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×