Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość termit
to ty jestes dziwna,oburzylas sie jakbym ci cos nawymyslala, ja tylk odpowiedzialam,skoro zapytalas.i to ty jestes dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa
odpowiedziałaś? hm ciekawe. zarzuciłaś mi że jem kaszę z zupą. kto normalny zjadłby takie świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneckaaaaa77
Ja polecam zupke zmiksowac, blenderem np. dodawac duzo natki pietruszki i pieprzu. Mozna dodac wiecej pomidorow wtedy jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otco
kiedyś ta zupa mi nie smakowała.potem gdy zaczęłam gotować samodzielnie posmakowała mi bardzo. Lubię kupić zupę prezydencką z hortexu i dodać do tego przecier.ewentualnie pieczarki,ale nie po to by się odchudzić. Obecnie gotuję duży gar zupy.Uważam,że lepiej jeść jeść ją do syta, ewentualnie coś przegryzać niż korzystać z diet wymagających wyrzeczeń.Mam nadzieję,że uda mi się szybko schudnąć a rezultaty będą widoczne już w pierwszym tygodniu. Ja polecam albo zrobić zupę w takich proporcjach by wszystkiego było tyle samo, albo nie dawać za dużo kapusty, bo będzie kapuśniak. Teraz zrobiłam tak: ponad pół główki kapusty cztery czerwone papryki dwie cebule cztery pomidory dwa przeciery pomidorowe i bardzo dużo przypraw. kostka rosołowa bulion z indyka z lubczykiem, kostka knora ostra papryczka, pietruszka, cebula. Ząbek czosnku, tymianek, majranek, zioła. uwielbiam.ziarnka smaku. kilka kropel chilli. do tego jest w niej troche indyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś zaczęłam 1 dzień z dietą zupki prezydenckiej, piję duzo wody , mam nadzieje ze nie zabraknie mi silnej woli jak Wam i wytrwam:).Mam jeszcze pytanie czy któraś z Was stosowała ta dietę mając PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja dzisiaj rozpoczynam diete na zupce juz kiedys sie na niej odchudzalam i bylo warto chociaz zupka byla wstretna ale jadlam i jednoczesnie plakalam bo nie moglam zniesc smaku i dzis zaczynam od nowa az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnia09 i magda1208 zaglądacie tu jeszcze? Ciekawa jestem jak tam efekty stosowania zupki kapuścianej? Przymierzam się właśnie do jakiejś dietki i jak na razie najbardziej odpowiada mi ta zupa. Mam do zrzucenia sporo kg ale też mam i ochotę się do tego wreszcie zabrać. Wdzięczna więc będę za każdą radę i podpowiedź. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyedysia
Czesc,dzis pierwszy dzien mojej kapuscianej dietki.Ja zupe troche zmodyfikowalam ale mysle ze to nie robi roznicy.Dodalam jeszcze troche marchewki,zamiast zielonej papryki czerwona,doprawilam bazylia,kostka rosolowa,czerwona slodka papryka.Zupa bardzo mi samkuje i moge jesc jej bardzo duzo.Mam nadzieje,ze w nastepnych dniach bedzie tak samo.:)Musze schudnac 3/4 kg do nastepnej soboty ,mam nadzieje,ze mi sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyedysia
Aha dodam jeszcze,ze cwicze ,masuje codziennie szorstka gabka cialo i wcieram balsamy antycellulitowe .Pije pokrzywe,wode z cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamananamaxa
witam. widze,ze temat na jakis czas zamarł.....dużo bym musiała pisać o tym jak nabyłam mase KG, bo do konca sama nie wiem....moje cialo zawsze bylo dziwne ;( stosowalam mase roznych diet,cwiczen,tabletek,herbatek....chyba nie bylo rzeczy,ktorej nie wyprobowalam i...... NIC kolezanki na meridii pochudły w 2 miesiące po 10 kg a ja po 5 miesiącach 3 :/ raz przez miesiac pilam sama wode i jadlam warzywa gotowane na parze a do tego chodzilam na masaze rolletic oraz chodzilam co 2 dzien na silownie a wieczorami biegalam....po miesiacu takiej mordęgi PRZYTYŁAM 1 kg ..... teraz jestem po ciąży - w ciąży przytyłam 17 kg....w miesiąc spadło 15.....moja córka ma 4 miesiące a ja wchodzę na wage,bo zaczelam znow nie miescic sie w ciuchy i przytylam 7....... moj wyglad,moja waga....spedza mi sen z powiek,ciagle chodze smutna,mam totalna depresje......dzis drugi dzien diety kapuscianej.....ale na wage wejde po 7 dniu,ale znajac zycie przytyje nastepne 2 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zaczynam od nowa,ostatnio nic nie schudlam bo zapachu i smaku zupy nie moglam zniesc ,od wtorku na aerobic,a musze schudnac do kwietnia jakies 20 kg ,wiec byle do kwietnia powodzenia innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamananamaxa
ja całe życie zaczynam od nowa..... marzę aby schudnąć chociaż 10 kg..... tak wiem to dużo,ale znam kobiety co chudły po 30....a ja nie mogę nawet 1 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ,na pewno Ci sie uda najwazniejsze jest pozytywne myslenie ,trzymaj sie i powodzonka przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamananamaxa
heh i tak jak przypuszczałam....nie wytrzymałam w polowie drugiego dnia diety kapuscianej..... nie wiem czy ktoras tak miala,ale jak wkladalam lyzke z ta zupa do buzi to az mnie cofalo....a taka glodna bylam i tak mnie telepotalo,ze niestety,ale musialam cos zjesc.....jak zjadlam od razu poczulam ulge i az mi humor sie poprawil,bo tak to chodzilam smutna i wsciekla jak osa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
mam pytanko czy ta zupka odchudzajaca zmniejszy mi boczki? bo nie tyle co na kg to zalezy mi na zmiejszeniu w cm i wbicie sie w ciasne spodnie :) proszę od odp z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmniejszą, zmniejszą na pewno!! ja zazwyczaj już pod koniec 2 dnia czuję jak spodnie robią się luźniejsze, tak więc efekty są:D wiadomo najlepiej byłoby połączyć dietę z ćwiczeniami.. ale cóż wiemy jak jest - lenistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lockette
Witajcie ! Ja postanawiam zaczac chudnąć od jutra,robie to razem z moja mama.Mam nadzieje ze w końcu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FreeR
Witam! Mam takie pytanie abowiem jestem po przejsciach zyciowych i obecnie mam problem z alkocholem , wiec moje pytanie czy ta dieta bedzie gozej dzialac , czy wogole nie bedzie dzialac przy spozyciu alkocholu , i jakby troche kielbaski dodac to by to takie zle bylo ? pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasula
witam panie mam zamiar d jutra przejsc na diete zaraz ide gotowac zupke tylko mam pytanie czy ma to jakies wieksze znaczenie jesli nie dam papryki niestty w chwili obecnej jest ona za droga jak na moj budrzet myslicie ze zmniejszy to efekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonowa
Free Alkohol absolutnie zakazany w diecie, to puste kalorie, obiąża wątrobę w dodatku zatrzymuje wode (opuchnięta twarz). Co do dłuższego stosowania w sposób radykalny zupki - konieczna jest dzienna dawka białka (jajko na twardo na śniadanie albo nawet 2 jajka, kefir, maślanka, chudy biały ser czy chuda wędlina) - białko jest potrzebne dla dobrze działającego serca. Organizm dostając tylko zupę, zaczyna zjadać własne białko czyli mięśnie, szkopuł w tym, że może pobierać również z mięśnia sercowego. Dlatego pamiętajcie o dziennej dawce białka przy zupie. Kwestia solenia - nie powinno sie dodawac soli, kostek rosołowych, lepiej kupić zestaw ziół Kamisa z serii FIT (do róznych produktów), bez grama soli a potrawy słone ;) Sól zatrzymuje wodę w organiźmie, pijąc przy tej diecie zalecane min.1,5 litra wody dziennie, bardzo sprawnie możemy przefiltrować i oczyścić organizm ze złogów. Seler naciowy ma również działanie moczopędne, dlatego jest konieczny w zupie. W ogóle to nie wiedzieć czemu dieta zwana jest Kwasniewskiego? Wszak to dieta opracowana w USA , mająca na celu szybkie odtłuszczenie i odwodnienie mega grubasa przed operacją kardiologiczną. Moja ciotka była na tej diecie ponad 2 miesiące, bardzo dużo schudła ale nie brała dodatkowo witamin/suplementów i niestety miała problem z dziąsłami (cos jak szkorbut na statku ;/) Potem wróciła jej waga ( jadła jak przed dietą), teraz pije codziennie na czczo, w południe i przed snem dużą szklankę wody z wyciśniętą połówką cytryny + 3 x dziennie spacer szybszym tempem z psem po około 30 minut, pieczywo minimum (żytnie - na śniadanie 1 bułka, lub dwie kromki), słodycze okazjonalnie i raczej maleńko - schudła bardzo dużo i waga nie wraca. Powodzenia wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzio
hej..czy ktos jeszcz zaglada na to forum? ciekawa jestem jak tam efekty po diecie..czy nadal sie utrzymuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również jestem ciekawa jak efekty po zupce:) Od jutra mam zamiar też stosowac ta dietkę ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzio
hej ;) no ja wlasnie dzisiaj zaczelam..szczerze to ta zupka srednio mi smakuje..szukam sposobu zeby zabic ten dziwny 'posmak' a Ty jak zaczelas juz dietke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć odchudzczki, ja kapusciankę zaczęłam od poniedziałku 10.05.2010 z wagą 61,5, dziś rano na wadze 60.5 czyli ubyło 1kg w ciagu 3 dni, stosuję się do zaleceń diety, choć to trudne, bo pracuję od 7,30 do 16 ale zjadam raniutko miske potem owoce lub warzywa w zalezności co przypada na dany dzień a w domu zupka. Mam nadzieję, że wytrzymam chcę jeszcze drugi tydzień zobaczymy Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i schudłam 1.5 kg czyli bardzo mało, od dziś dieta niełaczenia aha, nie opłaci się tej diety stosować i kapusniak mi obrzydł wracam do niełączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beluta2
Bardzo Wam zazdroszczę że macie tyle silnej woli. Próbowałam tej diety kilka razy, ale nigdy nie dotrwałam do końca, a więc i rezultaty były nikłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×