Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość yvetka
W takim razie i ja poprosze o rade:-) Mam 19 lat,południowy typ urody (śniada cera,duże ciemne oczy, włosy brązowe,za ramiona),raczej sredniego wzrostu,szczupła i z kobiecą sylwetką,nie maluję się prawie w ogóle.Jestem optymistka,dość energiczna,lubię towarzystwo ludzi,ale ze wszystkim wolę radzić sobie sama.Ubieram się bardzo klasycznie(proste fasony;kolory to czerń,biel,czerwień i brąz)nie lubię ekstrawagancji,jedyne czemu nie mogę się oprzeć to głębokie dekolty;-) Ulubione zapachy,których do tej pory używałam to Coco Chanel Mademoisselle, Noe Carachel, Cool Water Davidoff i Love in Paris Nina Ricci.Poza tym uwielbiam zapach kawy,czekolady,mięty i powietrza po burzy;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety-
ten topik juz upadł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka.
ja tez czekam na kess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wielki powrót neta na mój kwadrat!! Moge już od zaraz zacząć wam odpisywać!! Ojej jak ja nadrobie te zaległości..dlatego bardzo prosze o cierpliwość, i jak kogoś pominę to się proszę upomnieć. Topik nie umarł i nie umrze!! Pozdrawiam was baaardzo mocno i dziekuje za cierpliwość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkaappoolinka 1) Davidoff Cool Water Game ( jabłko, cytrusowe owoce,wodne lilie, frezje , owoce, morska bryza, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe , piżmo) 2) Jennifer Lopez Glow by J.LO ( kwiat pomarańczy, grejpfrut, róża, irys, jaśmin, wanilia, sandałowe drzewo, piżmo, ambra) 3)Hugo Boss Woman ( mandarynka, mango, kumquat, ananas, kiwi, mango,ylang-ylang, frezja, irys, passiflora, białe drzewo cedrowe, sandałowe drzewo, wanilia) prosta dziewczyna bo karolina 1)Armani Emporio Night He ( bergamot, grejpfrut, mandarynka, lawenda,szałwia, kardamon, fiołek, pieprz,drzewo cedrowe, paczula, mirra, zywica, bób tonka) 2)Paco Rabanne Black XS ( karaibska cytryna, kalamanzi, aksamitnik, szałwia, cynamon, czarny kardamon, drzewo palisandrowe, ambra, paczula, eben) 3)Burberry Brit ( zielona mandarynka, imbir, bergamotka, kardamon, dzika róża, drzewo cedrowe, gałka muszkatołowa, piżmo, bób tonka, orientalne drzewa) Paukina Malina 1) MaxMara MaxMara ( biała lilia, orchidea, sycylijska cytryna, magnolia, irys, imbir, piżmo, egzotyczne drzewa, trzcina cukrowa) 2)Cacharel Gloria ( jantar, hibiskus,bułgarska róża, aromat likieru amaretto, biały pieprz, ambrozja,wanilia,cedrowe drzewo, żywica, bób tonka) 3)Guerlain L´Instant ( magnolia, irys, cytrusy, jaśmin, wanilia, ylang-ylang, ambra) lucind 1)Dior Jadore ( mandarynka, biała róża, afrykańska orchidea, jeżyna, śliwka, fiołek, piżmo, drzewo amarantowe, liście bluszczu) 2)Versace Jeans Red ( czerwona porzeczka, lilie, bez, frezja, ylang-ylang, piwonia, gardenia, jaśmin, fiołek, sandałowe drzewo, kaszmirowe drzewo, piżmo) 3)Paloma Picasso ( bergamotka, cytryna, jaśmin, bułgarska róża, neroli, ambra, liście fiołka, rumianku, ylang-ylang, kolendra, drzewa sandałowe, piżmo, mech dębowy i paczuli.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabastrowa meduza
Kees ja też poproszę, ja też :) Bardzo mi zależy, od dawna szukam zapachu dla siebie, właśnie przymierzam się do zakupu. Jestem już niemalże zdecydowana na Dior Addict, ale bardzo chciałabym, abyś mi coś poleciła. Jestem młodą kobietą (21 lat), włosy mam w kolorze jasnego brązu (delikatnie wpadające w rudości), oczy zielone, skóra jasna, twarz pokryta piegami, mam kobiece kształty :) Bardzo lubię mocne zapachy, seksowne, może nawet ciężkie. Drażnią mnie wszelkie mydlane, kwiatowe, wanilia, nie lubię żadnych delikatności. Jeśli chodzi o osobowość to jestem uwodzicielska :) , pewna siebie, śmiała, bardzo gadatliwa, ale oczywiście z nutą introwertyzmu. Chcę aby ten zapach naprawdę oszałamiał. :) Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się znów do roboty, ponownie proszę jakbym kogoś pominęła upominać się:) asiulek27 1)Isabella Rossellini Storia ( aksamitka, mandarynka, kwiat janowca, melia,bialy pieprz,kwiat pigwy, paczula,wanilia,pizmo) nizsza polka, do 100zl 2) Naomi Campbell Mystery ( bergamotka, gorzka pomarancza, sliwka, hibiskus, tonkowiec wonny,cedr,ambra,drzewo sandalowe)- nizsza polka tez ok 100zl 3)Lacoste Pour Femme ( jamajski pieprz, purpurowa frezja,biały heliotrop, irański jaśmin, kwiat hibiskusa, róża bułgarska,nasiona Ambrette,himalajski cedr, drzewo sandałowe, kadzidło) troszke wyzsza polka, od 150zl do 300- zalezy od pojemnosci Lyotardka 1)Jil Sander Sensations ( sandałowe drzewo, mech dębu, lawenda, kwiat pokrzywy, cytryna, cynamon, mleczko zbożowe, ambra, piżmo, cedr, paczuli) 2)Kenzo Amour ( Kwiat plumerii z Bali lub Borobudur, kwiat wiśni z Japonii, drzewo thanaka, kadzidło, ryż, wanilia, biała herbata z Chin) 3)Paco Rabanne Ultraviolet ( ziele angielskie, świeży pieprz turecki, brzoskwinia, drzewo różane,osmanthus, kwiat kinmokusei, róża, fiołek, jaśmin, ambra, wanilia, bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe i cedrowe) Monika 7 Samsara chyba za ciezka ...radzilabym 1) Dior Pure Poison ( bergamot, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin, wodne gardenie, sambak,sandałowe drzewo, biała ambra, piżmo) 2)Ralph Lauren Blue ( kwiat lotosu, gardenia, jaśmin, różowa piwonia, róża de Mai, tuberoza, płatki jaśminu, kwiaty pomarańczy,białe piżmo, ambrete, sandałowe drzewo, wetiwer) 3)Versace Jeans Metal ( frezja, jaśmin, róża, bez, ambra, piżmo, wanilia) mala mimi 1)Armani Acqua di Gio ( słodki groszek, frezja, kwiat jaśminu, biały hiacynt, winogrona, piżmo , nuta leśna) 2) Clinique Happy ( czerwony grejpfrut, kwiat mandarynki, liść laurowy,orchidea, frezja, limonka,kwiat mimozy, biała lilia, magnolia) 3)Ralph Lauren Romance ( róża, żółta frezja, imbir, olejki cytrusowe,kwiat lotosu, biały fiołek, lilie, goździk,paczula, Oakmoss,piżmo) betii1 Armani Mania to nuta typowo orientalna, z przyprawami 1) Chanel Coco ( kwiat pomarańczy,sycylijska mandarynka, turecka róża, orientalny jaśmin, mimoza,ylang-ylang, bób tonka,paczula) 2)Kenzo Jungle elephant ( mandarynka, kardamon, ylang-ylang, mango, kminek, goździk korzenny, heliotrop, wanilia, paczuli, piżmo, lukrecja) 3)Hugo Boss Intense ( przyprawy korzenne, egzotyczny kumquart, akord O2, jaśmin, wanilia, orchidea, turecka różą, sandałowe drzewo, paczuli, piżmo, ambra, balsam z żywicy) kachna_ja 1)Dior Poison Hypnotic ( amerykański migdał, kminek, jaśmin, mech dębu, drzewo sandałowe, palisander, wanilia, piżmo, drzewo cedrowe) 2)Lancome Hypnose ( passiflora, wanilia, wetiwer, drzewo klonowe, jaśmin, białe kwiaty.) 3)Hugo Boss Hugo Pure Purple ( białe kwiaty, morela,cyklamen, nektarynka, bialy zamsz, marcepan,ambra) babeta 1) Armani Code ( pomarańcza, imbir,kwiat pomarańczy,miód, drzewo sandałowe,) 2)Jil Sander Sport ( sycylijski pomarańcz, jabłko, czarna porzeczka, pieprz, frezja, piwonia, sandałowe drzewo, cedrowe drzewo, piżmo) 3)Nino Cerruti Image ( jaśmin, gruszka, grejpfrut, pieprz, piżmo, ambra, liście brzozy) Elfri 1) Naomi Campbell Cat Deluxe ( frezja,kardamon, fiolek, peonia, brzoskwinia, bursztyn,paczuli, wanilia,pizmo) 2)Bruno Banani Woman ( cytrusy, lilia wodna, liscie bluszczu, brzoskwinia, konwalia, frezja, białe piżo, mleczna wanilia) 3)Escada Magnetic Beat ( frezja, zielone liście, czarna porzeczka, śliwka,jaśmin, frezja, irys, kwiat migdała, piżmo, wanilia, sandałowe drzewo) blackcurrant 1) Paco Rabanne Ultraviolet ( ziele angielskie, świeży pieprz turecki, brzoskwinia, drzewo różane, osmanthus, kwiat kinmokusei, róża, fiołek, jaśmin, ambra, wanilia, bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe i cedrowe) 2)Emanuel Ungaro Apparition ( malinowy likier, pieprz cayenne, dzika róża, passiflora,paczuli, heliotrop) 3)Kenzo L´eau par Kenzo ( yuzu, liść lotosu, wodna mięta, lilia wodna, wodny jaśmin,zielony pieprz, białe piżmo, niebieski cedr, wanilia) balbina 95 1)Givenchy Organza ( kapryfolium, drzewo różane, gardenia, ylang-ylang, tuberoza, piwonia, biała frezja, róża, bez, jaśmin, wanilia, ambra, lewanda, cedr, gałka muszkatowa) 2)Dior Dune (lilia, różowe drzewo, porzeczka, figa, bergamot, mandarynka, janowiec,wanilia, jaśmin, róża, ylang-ylang, orris, piwonia, biała frezja,piżmo, ambra, paczula, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka) 3)Emanuel Ungaro Desnuda ( sycylijski bergamot, mandarynka, biała brzoskwinia, kardamon, czerwony pieprz,cyklamen, chińska różą, irys, jaśmin, mimoza, frezje, rodzynki, piżmo, chiński osmantus, bób tonka, wanilia, sandałowe drzewo, cynamon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonia
a wiec tak przede wszystkim nie lubie zapachow owocowych, slodkich ani ciezkich. lubie chyba raczej jakies delikatne, takie wiosenne ale w sumie sama nie wiem. jestem wysoka szatynka mam zielone oczy i raczej jasna cere. 20lat na karku:] ubieram sie mlodziezowo, czasami bardziej bokieco, ale nigdy calkiem na sportowo. kolory lubie rozne. jesli chodzi o charakter to lubie sie smiac, przebywac z ludzmi, bawic sie w roznych miejscach, chociaz chyba jeszcze jestem troche niesmiala. czasami lubie byc troche tajemnicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka22
Mam 22 lata, włosy półdługie (które stawiam, tapiruję, karbuję), ostre rysy twarzy. Jestem szczupłą naturalną szatynką, która lubi się opalać (tylko słonko) i maluje oczka na czarno. Cenię indywidualność, ubieram się oryginalnie, raczej na luzie, jestem stara lumpeksiara, ale lubię też zakupy na bazarkach ( głównie za klimat!), lubię dużo biżuterii, tylko oryginalne srebro. Lubię fajne klimaty (kadzidełka, kolory, zapachy), dobre książki, imprezy, puby, muzykę latino, to, co kubańskie oraz hiszpańskie, polskie lato i jesień... Co do zapachów preferuję słodkie, ciężkie...Co mi poradzisz??? Z góry BAAAAAAAAARDZO dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pominełas mnie Kess-Narnijka na poprzedniej stornie:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLinka** 1) mexx waterlove ( brzoskwinia, morela, melon, konwalia, heliotrop, frezja, tonkowiec wonny, sandalowiec,piżmo) 2)Cindy Crawford ( cyklamen, frezja, pieprz,arbuz,czarna porzeczka, magnolia, frezja, orchidea,gardenia,mimoza,ambra,wanilia,pizmo,cedr) 3)Puma Red ( grejpfrut,bergamotka,jagody jałowca, jabłko,jaśmin,piwonia,brzoskwinia,tonkowiec wonny,wanilia,pizmo) bialoczarna 1)Arden Green Tea Summer ( mandarynka, cytryna, bergamot, lilia, róża, melon, kwiat lotosu, ambra) 2)Isabella Rossellini My Manifesto ( bazylia, cytrusy,pieprz,biała róza,słodki grosszek, jaśmin, peonia,lilia, kwiat pomarańczy, nuty drzewne) 3)Esprit Collection Woman ( tamarynda, bergamotka, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang,kwiat pomarańczy, fasola tonka, piżmo,sandał) HelloKitty 1) Chanel Allure ( włoskie cytrusy,róża, jaśmin, kapryfolium,magnolia, lilie wodne,mandarynka,mech dębu,wanilia,piwonia) 2)MaxMara MaxMara ( biała lilia, orchidea, sycylijska cytryna, magnolia, irys, imbir, piżmo, egzotyczne drzewa, trzcina cukrowa) 3)Kenzo Amour ( Kwiat plumerii z Bali lub Borobudur, kwiat wiśni z Japonii, drzewo thanaka, kadzidło, ryż, wanilia, biała herbata z Chin) spagetta 1)Lancome Miracle ( chińska śliwka, frezja,magnolia, mandarynka, pieprz, imbir, jaśmin, ambra, piżmo) 2)Lagerfeld Sun Moon Star ( mandarynka, jaśmin, cytrusowe owoce, kwiat pomarańczy, lotos, jaśmin,piżmo, ambra, bursztyn) 3)Nina Ricci L´Air du Temps ( aśmin, gardenia, pieprzna róża,goździk, piżmo, ylang-ylang, drzewo sandałowe, irys) oj reklamacja, przykro mi, moge sprobowac jeszcze raz,ale podaj charakterystyke... wybredna 1) Gucci Eau de Parfum ( heliotrop, wanilia, irys, kwiat pomarańczy, kminek, tymianek, piżmo) 2)Lagerfeld Femme ( zielona mandarynka, rabarbar, elemi, narcyz, lilia, różowy pieprz, cedr, piżmo, drzewo dzikiej wiśni) 3)Lanvin Arpege ( bergamotka, brzoskwinia, kwiat pomarańczy, irys, róża, jaśmin, ylang - ylang, kolendra, mimoza, tuberoza, fiołek, pelargonia, drzewo sandałowe, wetiwer, paczuli, wanilia, piżmo) Narnijka, nie pominęłam Cie, tylko nie doszłam. Sugerowałabym nute cytrusowo-aromatyczną 1) Calvin Klein CK One ( bergamot, kardamon, melon, papaja, ananas,pecjalny ekstrakt z jaśminu, fiołki, róże, muskat,amber,piżmo, zielona herbata jantar, mech dębu) 2)Lancome Oui ( owoce cytrusowe, akordy wodne, bergamotka, jabłko, gruszka, ananas, jaśmin, lilia wodna, drzewo sandałowe, wetiwer) 3)Kenzo Summer ( bergamotka, cytryna, mimoza, fiołek, mleczko migdałowe, piżmo, ambra, drzewo cedrowe, stytaks) Ty Tez tee fere 1) Armani Sensi ( kawa, Limette,akacja,cytryna, jaśmin,syrop z owsa i migdałów,kwiat Cassia,palisander,kadzidło,żywica,wanilia) 2)Esteé Lauder Pleasures Intense ( lilia, japońska piwonia, ylang-ylang, czarna porzeczka,marokańska róża, jaśmin, gardenia, różowa lilia tygrysia, jawor, wanilia, kryształki żywicy benzoesowej) 3)Ralph Lauren Glamourous ( lilie, klementynka, kwiat gruszki, dzika tuberoza, wetiwer, kwiat imbiru, piżmo) SmoothJazz 1) Burberry Touch ( czarna porzeczka, borówka, tuberoza, jaśmin, lilie,brzoskwinia, maliny, wanilia, cedr, pieprz, pomarańcza) 2)Escada Escada ( bergamotka, cytryna, czarna porzeczka, melon, ogórek, frezja, morskie nuty, zielone listki,kwiat pomarańczy, jaśmin, magnolia, konwalia, peonia, róża, irys, nektaryna, paczuli, ambra, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe) 3)Gucci Envy Me 2 ( pomarańcz, fiołek, liście magnoli, zielone jabłko, róże, heliotrop, paczula, wanilia, drzewo sandałowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kees, moze mi moglabys mi pomoc, bo nie moge znalezc odpowiednch perfum. Nawet nie umiejm okreslic z jakiej grupy sa perfumy ktore mi sie nawet podobaja, wiec spadlas mi z nieba:) Podoba mi sie bardzo szary meski Hugo Boss, moze jest cos podobnego tylko w damskiej wersji?:) Szukam czegos w stylu czerwonego Hugo Bossa, Amor Amor choc taki jakis za ciezki, w Light Blue tez mi czegos brakuje. Jestem blondynka, piwne oczy, raczej wesoła, bardzo wszytsko przezywam, mocno kocham, zlosczce sie, cieszę:) Wszystko przezywam intensywnie. Nie umiem zyc bez milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat ale czuje sie duzo starzej. Nie pedze za moda. Lubie rzeczy klasyczne, albo eleganckie, albo wygodne, ale np. wybieram jednokorowe ubrania, nie podobaja mi sie nic co jest zbyt fikusne albo pstrokate, ale mam slabosc do kobiecych koronek i szpilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa123
Pomożesz i mi???:) Mam 19 lat,czuje sie jednak duzo mlodsza:) Jestem blondynka,mam blekitne oczy,cera raczej sniada,jestem raczej niska.Jesli chodzi o charakter to raczej pogodna,energiczna,wesola. Lubie zapachy swieże.Nie lubie slodkich ,kwiatowych, owocowych. Lubie np.PUME biala(siwa), albo Bruno Banani. Chodzi mi raczej o pefumy w rozsadnych cenach,nie az tak wygorowanych.do okolo 60 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayumi22
No to ja tez..skoro juz.. Mam 22 lata ,wygladam na 17.Ciemny braz wlosy ( farba hihi) ,jasna cera .Taka krolewna sniezka troche:) Styl ubierania tez taki księżniczkowaty ale nie przesadzony np.do eleganckich prostych spodni jakas "slodka" (ale nie infantylna wkoncu kobieta dojrzala juz jestem!) bluzeczka z bufkami czy falbanką.Minimalizm z elementami romantyzmu ,tak bym chyba to okreslila.Nie wiem czy makijaz tez tu jest wazny ale napewno jest lekki : oczy zaznaczone delikatnie , usta tylko blyszczkiem czyli swiezo :) Lubie wanilie,cynamon,jasmin.. Przez spory kawal czasu pachnilam sie Emporio Armani,Potem Dior Addict,ale byl zbyt ciezki jak dla mnie. Przyznam ze myslalam o Euphorii CK ale sama nie wiem.. Kolezanka wyzej podala ze do 60zl,ja moge wydac na perfume (moja wielka słabosc to dlatego!) do 250..ale jesli masz jakas propozycje powyzej tej kwoty to chetnie sie dowiem :) Jesli potrzebujesz wiecej info to pytaj. Dziekuje slicznie :* Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayumi22
Czy rodzaj sluchanej muzyki bierze sie pod uwage?? jazz & chillout / od czasu do czasu kubanska :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalona, wesoła, brunetka, lubie lekkie ale zmysłowe zapachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu widze ze sa bardziej rozbudowane opisy to tez swoj dodam :) brunetka, 170 cm wzrostu okragle ksztalty, 17 lat, niebieskie oczy, lubie osiagac upragniony cel, czasem msciwa i klotliwa, czasem niesmiala i wrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta dziewczyna bo karolina
🖐️-dziekuje ci kees bardzo! jednak nie odpwoiedzialas mi na pytanie: jak myslisz, czy perfumki Chanel - Platinum Egoiste sa meskie i seksowne? Chcialabym jak najwiecej o nich wiedziec...dziekuje za tamte zapaszki...powiedz prosze troszke wiecej o Platinum..Z gory dziekuję...(a moze cos powiesz na temat faceta, ktory sie takim zapaszkiem psika..?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayumi22
va_neska : ja kiedys mialam Vanilla Naf Naf.. i nie byl drogi (cos kolo 80zl) Teraz patrze - 160zl :( Tez jestem ciekawa czy moze byc cos tanszego , ale trwalego:) ..i jaki jest facet ktory wybiera perfumy HugoBoss'a :D (In Motion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny, jest Kees :D witam po długiej przerwie wąchałaś już nowe Be Delicious DKNY? ja jeszcze nie. jakoś teraz ma wejść do perfumerii. jak będzie ładne - a się zapowiada - to mogiła, bo ciężko u mnie teraz z kasą. chociaż chwila... za miesiąc mam urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe lato
Chciałabym zebys mi pomogła no ale nie wiem czy cos takiego jak doradzanie w doborze perfum i to jeszcze przez net zda egzamin. Jakos nie moge trafic na "moj" zapach. Przykladowo dzis wachałam cat deluxe, amor amor cacharela i magnetism escady...wszystkie trzy mnie zniechecily chociaz juz najbardziej sklanialbym sie ku temu ostatniemu. Szukam mojego zapachu juz dosc dlugo...moze mi cos doradzisz? jestem szczupla zgrabna brunetka o poludniowym typie urody-ciemna karnacja i oczy. Chciałabym zeby to byl jakis cieply zapach na nadchodzaca pore, jednak nie za bardzo duszacy a jednoczesnie namietny i zmyslowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kees gdzie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też proszę o poradę :) Lat 24..wesoła..uwielbiająca kusić i uwodzić ale nie jestem wulgarnym wampemm.Włosy kręcone do ramion w kolorze mocno gorzkiej czekolady..oliwkowa cera i duże niebieskie oczy.Uwielbiam zapachy bardziej wieczorowe i wszystkie z dodatkiem piżma lub drzewa sandałowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clxclx
Szukam perfum podobnych do Amor Amor Cacharela - bardzo odpowiada mi ten zapach. Uwielbiam takie zapachy.... Co mogę znaleźć w tym samy stylu?? Jeśli chodzi o mnie to jestem farbowaną brunetką :) (z ciemnego blondu) o zielonych oczach. Ale najbardziej zależy mi na znalezieniu jak najwiekszej ilości zapachów podobnych do Cacharela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoiMoiMoi
Kees kochamy Cie :D !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weela
Też poproszę o poradę:) Mam 19 lat, dlugie brązowe włosy, ciemne brwi i rzęsy, cere w kolorze brzoskwini, zielone oczy. Podobają mi się dość słodkie kobiece zapachy, przyjemne i nie duszące (Amor Amor jest dla mnie na przyklad zbyt ciężki). Luibię różowe Bruno Banani i różne wersje Naomi Cambpell. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×