Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

tak, dni takie same, bo brakuje tulenia, caluskow, i blekitnych oczet:) ach pisac pisac, ale pragnie sie juz tego utulenia:);) no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu spadasz? nie spadaj...bo sie poobijasz:) nie myslalem jeszcze nad tym, ale czasami mam ochote uciec stad jak najdalej.. Lilijko zebys wiedziala..brakuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee, ja już jestem nie źle poobijana. Chociaż palec rozmyślił się co do zabawy w kameleona ;) i całe szczeście :) A spadam, bo mi trenować karzesz, więc już mam rogala ;) a ja się właśnie czasami zastanawiam czy aby się stąd nie wyprowadzić, tam... Ale chyba wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Sam już nie wiem, co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze chociaz paluszek juz zdrowy:) usmiechaj sie, bo Ci z tym do twarzy! gdzie tam...? teraz mieszkasz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D teraz mieszkam z rodzicami, ale zastanwiam się czy aby nie przenieść się do innego miasta. I tam już będę sama. jak było na wycieczce?? Co tym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy w zakladzie, w ktorym produkuje sie plytki ceramiczne i ceramike sanitarna. Nudno ogolnie..nic ciekawego nie pokazali, a tylko biegalismy z jednego miejsca na drugie. Brudno i cieplo w dwoch slowach:) Nie chcialbym tam pracowac:) A gdzie chcialabys mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz! dobra mysl:) z tym tancem rzecz jasna..bo ta glusza Bieszczadzka to nie...odludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widzisz tak mam, albo duże miasto, albo odludzie... Te zajęcia z dzieciakami były odnośnie Bieszczad :) jeszcze tam są inni ludzi, szczerzy... a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialbym np. w Krakowie..bo to piekne miasto:) z reszta teraz jest tak, ze najpierw szuka sie pracy..a pozniej tam wlasnie sie przeprowadza:/ a tak naprawde to niewazne gdzie..tylko z kim! Z kochajacym Ktosiem mozna przenosic gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym..milo bardzo:) ja juz pedze do lozka, bo jutro rano pobudka:/ zmeczony jestem... spokojnej nocki zycze z jakims superfajnym snem:) spij dobrze:* pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jestem sama przychodzi cisza Kosmatymi łapami łazi po ścianach Ociera się o słoneczniki w dzbanku Kładzie się przy mnie szepcze Jesteś sama Nie masz pieniędzy Znowu nie spałaś całą noc Idź do diabła mówię a ona siada glinianemu kogutowi na ogonie i śmieje się Jest miękka i słodka jak zapach gazu Nie zostawiaj mnie z nią długo sam na sam M.Hillar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam fajny sen, ale nie chciałabym, żeby kiedyś okazał się rzeczywistością... nie z tym Panem... śpij spokojnie Chmuruś... śnij malnowe sny... :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie brakuje, trzeba szybciutko braki nadrobić:) tulić tu, ale i realnie:) być tu, ale i w myślach, sercu, i tuż obok i mocno buziakować:) nieważne, gdzie, ważne z kim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do może pomogę tak tak, prawdziwie, i takie piękne:) zawsze mówiłam, że najpiekniejsze scenariusze pisze życia w sensnie, gdy żyjemy według tego, co serce mówi, gdy nie opieramy swoich wyborów na tym co nam dyktuje moda, media, kolezanki, wymog zycia itp;0 i jaka piękna powiesc by była pan chmurka i pani chmurka, i te skarpetki hmm:) fajne zdanie, ma tyle emocji - pan chmurek za mocno ją przytulił, hmm:) chciałabym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, miałam wczoraj awarię netu, ale dzisiaj już wszystko działa :) Pozdrawiam ciepło, może pomogę 🌼, lilija 🌼 Chmuruś 👄 czyli to coś u nich, skoro u nie już działa :). Jak dobrze :). Ale mi się cudnie spało... :D 👄 A Tobie?? Piję kawę, ale dla Ciebie mam cappucino :) i uśmiech największy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×