Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Miśka82
ale wiecie mojej siostrze z pierwszym synkiem udało się za 1-szym razem teraz jest w ciąży z 2 baybuskiem 4 tydzień:)dziś był u lekarza i widziała już małą fasolkę z pikającym serduszkiem. W sumie z 2-gim strali się 4 m-ce jakoś:)TAKRZE GŁOWY DO GÓRY:):)tylko podobno reguła jest taka, żeby za cierpliwie nie czekać bo wtedy jest gorzej.Moja siostra tak wyluzowała ja niestety jestem inna:) Jak dostanę @ to już się naczytałam i będę prowadziła pomairy temp, śluzu i w miarę możliwości kalendarzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Ja łykam już od marca. Łykam kompleks witamin i minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam kwas foliowy od października. A wiesiołek to tabletki, można je brać tylko do połowy cyklu, bo później mogą wywołać poronienie. Więc bezpiecznie do 12 dc, jeśli jak mam między 27-30 dniowy cykl. Najlepiej wpisz sobie w google wiesiołek oeparol i poczytaj. Dziewczyny piszą, że działa :)wierzę w to. Suelen,Miśka82 cieszę się, że was mam, bo wy prawdziwie mnie rozumiecie. Akurat środek cyklu wypadnie mi na urlopie za granicą,,,, może uda nam się zmajstrować małego bobaska. a jak nie to czekają mnie badania hormonalne po powrocie(tak zaleciła Pani gin). Mam nadzieję, że ich uniknę.... Suelen napisz co Ci powiedzieli na badaniach. Głowa do góry, 3 mam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !!!! Wczoraj byłam na drugiej wizycie no i jestem w 7 tyg ciąży :)))) Dziewczyny nie ma się co załamywać trzeba walczyć ze wszystkich sił i na pewno się uda osobiście polecam wszystkim te testy owulacyjne bo już 3 koleżanki odemnie z pracy zaszły dzięki nim w ciąze. Nawet jeśli okres występuje bardzo nie regularnie to poprostu kupić 2 opakowania wtedy mamy 10 szt. testów pierwszy wykonać w 10 dniu od ostatniego okresu i robić codziennie aż do skutku, należy jednak pamiętać że nie w każdym cyklu występuje owulacja ja w jednym nie miałam. TRZYMAM KCIUKI ZA POZYTYWNE WYNIKI :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Dzięki Ja83 za radę .Poczytam o tym wiesiołku:) Suszi85GRATULUJĘ Jutro lece do apteki po testy owulacyje!!!!Dzisiej niestety po podpaski...Kurde nawet nie wiedziałam, że nie comiesią występuje owulacja:D Ja83 najlepiej na wakacjach podobno wychodzi, jak się człowiek zrelaksuje Tego Tobie życzę wróć opalona i pełna;)POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
To takie zabawne, kiedyś czekałyśmy na @ z duszą na ramieniu - żeby w końcu się pojawił, a teraz modlimy się, żeby go nie było :):):) Miśka82-bezwzględnie zastosuje się do Twoich zaleceń- relax,relax, relax... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszi ogromnie gratuluję!!! Ja dopiero jutro idę do Pani doktor, aż się boję co będzie :( Tak myślę, może zainwestować w te testy owulacyjne, Ja jak na złość wyjeżdżając z urlopu będę zaczynała dni płodne :-/ Z tą @ faktycznie coś jest, jak to życie się nasze zmienia. Ja pamiętaj, że możesz liczyć na mnie zawsze nawet, bo Ja bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwczesniej robilam test w 4ti3d ciazy, bo okres mi sie spoznial juz 4 dni a brzuch bolal cholernie jak na okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Suelen, daj znać, co powie jutro Pani doktor. Mam nadzieję, że wszystko będzie po Twojej myśli. Na pewno! inaczej być nie może!!! Uda nam się w końcu!!!Wierzę w to! Podpytaj ją od razu o ten wiesiołek.Co ona o nim sądzi. ja w sumie zaczęłam brać go sama, bez konsultacji...Do ginia idę dopiero po powrocie z wakacji. To dobrze, że będziesz miała dni płodne na początku wyjazdu. Działajcie ostro wtedy ;) ja w sumie też będę miała na samym początku... Trzymaj się jutro dzielnie i czekam na Twój raport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Oj to Wy się relaksujcie dziewczyny i działajcie na urlopie. Ja niestety mam urlop we wrześniu!!! Ale mieszkam nad morzem to w słoneczne wolne weekendy może poczuję też się jak na wakacjach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA, dni płodne będę mieć jak będę kończyć wakacje :-( Spytam jutro Pani doktor o ten wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
A my w zeszłym m-cu działaliśmy po moich dniach płodnych jak się okazuje!!! Mam nieregularny okres i chyba muszę kupić te testy owulacyjne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam dziś u lekarza z wizytą kontrolną, jaką Ja mam cudowną Panią doktor :-) Przebadała mnie, pobrała badania do cytologi, zrobiła jeszcze raz USG. Powiedziała, że wszystko ładnie jest, dostałam tabletki dopochwowe na coś tam. Pytałam o wiesiołek, powiedziała, że nie zaszkodzi, ale poradziła łykać Selen, gdyż ma jakieś właściwości na owulacje, jak mąż będzie łykać to nie zaszkodzi. Powiedziała, że ładnie sobie organizm poradził i jeśli nie będę się źle czuć za tydzień możemy znowu próbować. Jeśli , któraś jest z okolic Łodzi mogę polecić moją Panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
To super Suelen!!!!! Życzę POWODZENIA Na pewno w końcu nam się uda 3mam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Suelen, ale super!!!! :):):) ale się cieszę!!!no to do roboty!!!!!!!!!!mówiłam, że wszystko bedzie dobrze :) A na co ten Selen? to tabletki? Pobiore narazie do 30.06 ten wiesiołek, do 12 dc. a później zrobie przerwę. Miśka82, kup sobie testy owulacyjne, najtaniej na allgro, bo ja kupowałam w aptece opakowanie po 5szt za 40 zł!ja wiem dokładnie kiedy mam środek, czuje to od lat i testy owu potwierdziły mi, że to środek. Moze wam pomogą :)niestety pomimo tego, że ja wiem kiedy mam środek, nie jestem nadal w ciązy...:/ Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno Selen jest jakimś składnikiem ważnym i tak np u mężczyzn ,,W wysokim stężeniu selen występuje w męskim nasieniu, ma również wpływ na liczebność i ruchliwość plemników. Wyniki przeprowadzonych badań wykazały, że selen oraz inne substancje przeciwutleniające mogą być skuteczne w leczeniu niepłodności u mężczyzn." Trochę więcej szczęścia nie zaszkodzi ;-) u kobiet działa coś ze śluzem i uwalnianym jajeczkiem, ale powiem szczerze, że zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
No zamówiłam te testy wczoraj na allegro. Faktycznie pytałam w aptece 5 szt 27 zł!!A na allego za 10 testów owulacyjnych i 3 testy ciążowe zapłaciłam 21 zł razem z przesyłką Także się pyli Jeśli chodzi o selen+wit E to na allego się nie połaca w aptece zapłaciłam dziś za 100 tabletek 16,90 i tak jak Suelen pisze to działa na mężczyzn na rychliwość i poprawę plemników Wiec od jutra razem łykamy bo kobiety też mogą Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
No to ja też kupię ten Selen :) szczęściu trzeba dopomagać :) na razie będę go aplikować mężowi, bo ja w tym cyklu skończę brać ten wiesiołek, żeby nie namieszać. Dzięki Suelen za wskazówki :) Suelen, Miśka, a w jakich dniach będziecie miały środek cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Oj u mnie to ciężko wyliczyć przy tych moich cyklach:) Ale licząc, że mój cykl będzie trwał 33-34 dni to to ok 11 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz też ciężko z wyliczeniem :-/ ale jeśli będzie jak dalej to centralny dzień to 30 czerwiec czyli dzień w tą dzień w tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Cześć Dziewczyny :) jak tam wasze humorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
chciałam wam tylko powiedzieć "do zobaczenia". Wyjeżdzamy dziś na urlop... :) dni płodne w pełni, wiec przyjemna walka trwa. Powodzenia i mam nadzieję, że jak wrócę to będziecie miały dla mnie dobre wieści odnośnie swoich teścików ciążowych :) :*) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ja3 wypoczywaj!!!Udanego urlopu. Ja niestety też nie mam za dobrego humorku. Jestem strasznie przemeczona i potrzebuje urlopu!!!!!a tu dopiero we wrzesniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA baw sie dobrze, mam nadzieję, że odpoczynek zaowocuje pomyslnym teścikiem. Misiu rozumiem cię, Ja dopiero w sierpniu, już nie mam sił :( marzę o odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tutaj taka cisza? rozumiem, że jedne na wakacjach, a drugie działają w słusznej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej hej Suelen:) Ja miałam bb pracowite ost dni i nie miałam kiedy zajrzeć tutaj. Jak tam działania, pewnie jeszcze za wczesnie żeby coś stwierdzić...my od dzisiaj zaczynamy działać bo za kilka dni zaczynają się te dni!!!!Kupiłam te testy i zobaczymy. Dam znać a póki co czekam na Wasze dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my jesteśmy w trakcie, planowane spodziewanie @ jest na 17 lipca, ale powiem szczerze, że jakoś nie mam przeczuć. Misiu to ja będę za was mocno trzymać kciuki, aby te wakacje były udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Suelen to data moich urodzin to na pewno będę o Was pamiętała i mocno 3mała paluchy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak taka okazja to mam nadzieję, że coś tam nam wyjdzie, ale już dobrze bez przykrych niespodzianek. a Ty Misia kiedy masz planowy dzień @ ? JA pewnie tam działa ostro :) och trzymam za nią mocno mocno mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak taka okazja to mam nadzieję, że coś tam nam wyjdzie, ale już dobrze bez przykrych niespodzianek. a Ty Misia kiedy masz planowy dzień @ ? JA pewnie tam działa ostro :) och trzymam za nią mocno mocno mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×