Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

może napiszę słownie bo może o znaczki chodzi czy coś wynik był mniej niż 0,100 więc niby coś urosło - nie wiem co mam o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j przykro mi bardzo mam nadzieje ze da sie wyleczyc to diabelstwo i wkrotce dolaczysz do grona starajacych sie! Zycze ci tego z calego serca! Trzymaj sie mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mein Got, kobiety jak bede tak jadla to stane sie gruba jak szafa, mam nieopetany apetyt na slodycze a zwlaszcza czekolade, obzeram sie nia i mam wyrzuty sumienia...gdybym byla w ciazy to mialabym na co zgonic a tak d..a, bede gruba no! To przed okresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu kochanaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Ja non stop trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mysle o Tobie i przekazuje Ci dobra energie, bo zaraz zobaczysz dwie krechy na tescie! Ale zrob jakis apteczny test!!! Mowie Ci, ja mysle ze te z allegro jakies felerne sa. :) A wiecie co dziewczyny ja nauczylam sie kontorlowac moje mdlosci! :) i fakt bywaja jeszcze takie nie do wytrzymania, ale juz wiekszosc czasu jest mi ok, i nie myslke juz o tym caly czas., Nawet sie zastanawiam czy to mozliwe zeby tak szybko mi juz mijaly? Za to mam kolejna, moze nie uciazliwa, ale wstydliwa dolegliwosc;p GAZY! A niestety musze sie od czasu do czasu powstrzymac, bo nie wypada zeby Pani nauczycielka pierdziała (przepraszam za wyrazenie, jesli kogos to obraza) sobie na lekcji;p Dzisiaj juz i tak beknelam przy moich uczniach;p Ale niestety kiedy je powstrzymuje, to chyba zbieraja mi sie w brzuchu i boli mnie to troche, ale wracam do domu i daje maly koncert; p Wybaczcie ale dla mnie to jest troche zabawne, jesli kogos obrzydza taki temat, to przepraszam, mnie nie wiec pisze bez oporow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku ja już sama nie wiem, mąż może pójść do lekarza po jakieś leczenie dopiero za 2 tygodnie i to znowu miesiąc w plecy a potem to leczenie też na pewno potrwa więc jestem załamana, wszystko się sprzysięga, żebyśmy jednak nie zaszli w ciąże i zaczynam myśleć, że tak ma być, ja daję jeszcze 4 miesiące czasu, jak do tego czasu wyniki badań męża się nie poprawią to zmusze się jakoś, żeby nie chcieć już zajść w ciąże, nie wiem, obrzydzę sobie albo wmówię coś, nie wiem, musze zrobić coś, żebym nie chciała bo nie chcę dłużej czuć tego żalu kiedy @ przychodzi :( źle mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam 12 dzień cyklu, taki akuratny termin ale nawet nie podchodzimy, raz, że mąż w pracy jutro i raczej mu się nie będzie chciało a dwa, że ja nie chcę teraz bo się boję, to cholernie dziwne uczucie kiedy od 2 lat robisz coś celowo a teraz celowo tego musisz unikać, przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j najwazniejsze ze da sie to wyleczyc. Badz cierpliwa a twoja cierpliwosc zostanie wynagrodzona i to szybciej niz ci sie wydaje! Dasz rade! Pomysl sobie co bys czula gdyby tego sie nie dalo wyleczyc, wiec glowa do gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaj j przykro mi bardzo :( ale pociesz się, że lepiej wiedzieć co jest grane niż próbować bez skutku, a tak mężuś się wyleczy i raz dwa zajdziecie w ciążę. Pregg rozbawiła mnie Twoja opowieść :) btw nie napisałaś jak było na koncercie. Macie tu wspaniałą opowieść na miły poranek :) http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,5847,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, hahahahahahaha, Boże ale się uśmiałam. Ja też jestem anglistką i uczyłam dłuuugo w szkołach, więc totalnie sobie to wyobrażam, też kiedyś miałam na lekcji pierdzący problem ale z innego powodu i nawet raz mi sie wypsnęło, ale udałam, że nic nie ma i jakoś przeszło:P taka j, kochana w życiu sobie nie wmówisz, że nie chcesz dzidzi, nie żartuj tak nawet ani chwilę. Bierz męża w obroty do tego lekarza wcześniej. Chcieć to móc! sama załatw mu wizytę, upchnij gdzieś tam, najważniejsze, żeby te leki wykupił. Jakie są rokowania? kiedy po leczeniu możecie się starać? to, że jest duże prawdopodobieństwo, że dzidzia z wadą gen, to nie oznacza wcale, że tak będzie - tak swoją drogą....nie wierzę w to! więc nawet jakbyś zaszła teraz, to jestem pewna, że dzidzia byłaby zdrowa. Jajko kobiety wpuszcza do siebie tylko zdrowe plemniczki, szczególnie u osób młodych, bo u starszych po 35rż to zdarza się, że organizm przyjmuje wszystkie plemniki jak popadnie, nie ma takiego naturalnego odruchu usuwania chorych plemników i zdarzają się chore dzieci. Także spokojnie, będziesz miała dzidzię!! i to sobie wmawiaj! i koniecznie obejrzyj film Sekret - online jest wygooglujesz. I myśleć pozytywnie!!! lidka, te czekoladki to nie wiem, czy okresowe...hihihihi pregg, cieszę sie, że dobrze się czujesz. moja koleżanka wczoraj miała usg 12tc prenatalne. Dzidzia zdrowa. od razu do mnie zadzwoniła. Marzyła o dziewczynce, bo ma już synka, ale będzie chyba drugi synek. Lekarz powiedział, że wg niego chłopczyk, ale wyraźniej będzie widać za parę tygodni. Co do mojego samopoczucia, kochane, mam prawdopodobnie jakąś grypę żołądkową, więc niczym się to ma do objawów ciążowych. Mianowicie w nocy miałam 39 st. gorączki, poszłam spać o 19tej, brzuch mnie tak boli, że ledwo chodzę i jest mi strasznie słabo. A dziś doszła biegunka. Wczoraj zwolniłam sie z pracy, a dziś idę do lekarza chyba po zwolnienie, bo nie usiedzę tutaj za chiny. Macie racje, te allegrowe testy to jakiś pic na wodę. zrobię za tydzień apteczny. coś już powinno być widać. ja mam dziś 8 dzień cyklu. z mężem przytulania brak, bo ja chora. miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn 8 dzień cyklu jeśli liczyć to plamienie 5minutowe ostatnio.. już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara bura
Taka j. będzie dobrze, zobaczysz! Mam koleżankę, która starała się z mężem o dziecko i przeszła już 4 ciąże a tylko jedno dziecko ma. Pierwsza ciąża poza maciczna, 2 dotrwała do końca ale dziecko z zespołem Edwardsa się urodziło i szybko zmarło kolejne to poronienia. Dopiero teraz ma śliczną, zdrową córeczkę. Tak więc lepiej się cieszyć, że wykryto chorobę i można leczyć, niż zmagać się z podobnymi problemami. Preeg mam podobny problem, piszą, że w ciąży się dużo sika, nikt nie napisał, że dużo się pierdzi ;) Silu trzymaj się z dala od tej grypy :) Dziewczyny a miałyście kiedyś tak, że smak w pochwie wam się zmienił po zajściu w ciążę? Ostatnio przytulałam się z facetem a on do mnie "dziwnie tam smakujesz". Czy to ciąża czy jakaś choroba? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluuuu powiem Ci tak: u mnie pierwszym objawem ciąży była właśnie niby grypa żołądkowa!!!!!!!! i to kilka dni po zapłłodnieniu mnie dopadlo, biegunka, mdłosci, ból brzucha, brałam leki na grypę zołądkową itp, a jakieś 2 tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży!!!!! także hmmmmm rób test! :) :):) Pregg hmm co do wzdęć, to mam podobny problem.. Szaro bura ja ogólnie w ciąży zauważyłam że mam więcej wydzieliny, muszę cały czas nosić wkładki bo mi mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, jak ja uwielbiam to co napisałaś:) obyś miała rację:) a miałaś tak w 1 ciąży czy teraz? na razie czuję się jak wypluta, okropny ból brzucha:( ale troszkę lepiej mi dzisiaj, wczoraj to mdlałam na stojąco. chyba jednak zostanę w tej robocie, bo całą majówkę mam wolną i głupio mi na zwolnienie iść na 2 dni. Już jakoś docierpię, chyba że będzie mi gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 dc i tez mam podwyzszona temerature od kilku dni wczoraj ponad 38 i tak co wieczor sie podnosi a rano jej nie ma wiec to pewnie przeziebienie jakies mnie lapie. jestem okropnie senna ale u mnie to normalne bo jak spie mniej niz 9 godzin w nocy to nieprzytomna jestem w ciagu dnia. Ja po prostu kooocham spac to moja ulubiona rozrywka wiec napewno nie bedzie to u mnie objawem ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś rano na prolaktynie, wyniki o 14. Jutro lecę z wynikami do ginka i zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluś miałam tak teraz, w tej ciąży! Zrób sobie może jakąś miętę albo zieloną herbatkę jak się tak źle czujesz. moja rada: zrób betę, może coś już wyjdzie... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, zadna tam gryba, tylko ciaza Cie dpoadla). Pamietam, ze welna tez tak miala, ze czula sie zle, ze niby cos ja lapie i co....hihihi ;) Ja tam trzymam kciuki za Ciebie, wiem ze jeset w ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jak ja pisze, wybaczcie mi za te literowki, do szkoly by sie przydalo mi isc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kurcze wczoraj mnie nie bylo,a tutaj tyle postow i rewolucja u niektorych z Pan. Silu obys byla w ciazy,nalezy Ci sie !!! Pregg rozbawilas mnie z tym koncertem.Takie trzymanie bakow jest najgorsze heheh,pozniej brzuch boli:) Gosiak nie znam sie na tych wynikach ktore juz dostalas,ale daj znac co powiedzial gin. U mnie cos dziwnego sie dzieje,wczoraj po wizycie w toalecie zauwazylam troszke krwi na papierze toal,to jest 17dc,a z mezem kochalam sie jakies 3 i 7 dni temu.Teraz to juz mam rebusa czy to czasami nie jest jednak torbiel.Ide dzisiaj do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko a może to zagnieżdżanie? U mnie w tym cyklu przytulanka do środka były tylko raz - w 14dc więc szanse mam jak jeden do miliona. Silu Ty na pewno zaciążyłaś! Kobitki powiedzcie mi co się bierze jak jest prolaktyna podwyższona? Jakie leki? Ja jeszcze nie wiem co prawda czy mam podwyższoną czy nie ale wydaje mi się, że mam - stąd te nieregularne cykle moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak bierze się Bromergon lub Norprolac. Na tym drugim zaszłam w ciążę z Oliwkiem w 1 cyklu starań od razu. A teraz biorę Bromergon, ale u mnie do tej pory nie było starań bo mąż niepewny, więc ciężko powiedzieć,że bromek nie działa... no chyba, że udało się tym razem... zobaczymy. na betę za wcześnie, dzis pytalam lekarza przy okazji wizyty z grypą żołądkową. dostałam rozkurczowe leki na ból brzucha i jem biszkopty i suchary. ogólnie słabo sie czuje... zwolnienia nie wzięłam więc ledwo tu zipię. ale w domu nie chcę zarazic szkrabka mojego, więc wolę się tu dusić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszzzka
witajcie, czytam Was wątek od jakiegoś czasu. To mój pierwszy cykl starań. Dziś jest 27 dzień cyklu, cykle mam 30 dniowe, owulacje zawsze 15-16 dzień, działaliśmy z mężem od 10 do 18 dnia cyklu w miarę regularnie, zawsze do końca. Miałam nadzieję że może uda się za pierwszym razem, ale dziś dostałam testy z allegro, zrobiłam ale nie z porannego moczu, i nic ;( smutno mi trochę, bo jestem ok 3 dni przed okresem to już powinno coś wykazać, a tam nawet ani bladziutkiej kreseczki :( a mam podwyższoną temp. rano 37,2 ,wieczorami 37,4 mierzona w pochwie, lekko wzdęty brzuch, piersi bolą ale nie aż tak bardzo. Czasem czuje jakby coś działo się w jajnikach taki lekki ból jak przy okresie, i siedze jak na szpilce że pewnie okres się zaczyna, ide do wc a tam nic szkoda że sie nie udało , :( chyba że te testy z allegro są wadliwe powodzenia dziewczyny w staraniach, ja teraz będę czekała na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 teacher26...........26...............4...................... .. 27.04 exe...................33...............1................. .........30.04 lidka33 ..............33...............15........................30. 04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6..........................09.05< br /> Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień nowy cykl, nowe starania, nowa nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinaaa
to i ja się dopiszę dziewczyny jeśli pozwolicie nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 teacher26...........26...............4................... ... .. 27.04 agnieszzka..........27...............1.........................28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 lidka33 ..............33...............15........................30. 04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6..........................09.05< br /> Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień nowy cykl, nowe starania, nowa nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszzzka
zmieniam tabelke teraz z poprawnym nickiem:) nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 teacher26...........26...............4................... ... .. 27.04 agnieszzka..........27...............1..........................28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 lidka33 ..............33...............15........................30. 04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6..........................09.05< br /> Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Silu :) Ale drogi ten Norprolac :/ ale cóż, na pewno tańszy niż ten Dostinex. Chociaż pewnie lekarz przepisze mi Bromergon. Silu a ten Bromergon to bierzesz cały cykl? I czy masz jakieś skutki uboczne? Bo się naczytałam, że podobno strasznie się czują kobitki po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Agnieszzka to jedziemy na tym samym wózku ja zrobiłam test wczoraj czyli 2 dni przed miesiączką i coś tam ciemnego niby widać,ale to mogą być moje zwidy:)Nikomu Go nie pokazywałam i go wyrzuciłam,ja mam dostać w nocy lub jutro cykle mam co 24 dni.Objawy mam tylko takie,że bolą mnie brodawki i kuje co jakiś czas w macicy i tyle,to jest do mnie niepodobne i czekam do jutra a jak nie dostanę jutro to test dopiero w piątek zrobię.Mąż mówi mi a siedzi On za granicą,że co ma być to będzie:)I ja też zaczynam myśleć i jeśli nie teraz to później:)Będzie dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wylądowałam w domu. Leje się ze mnie. Ostra grypa żołądkowa:( ledwo doszlam do domu. no cóż:( mam zwolnienie, oby mi szybko przeszło. gosiak, ja biorę bromergon każdego dnia, zaczynałam od 0,5 tabletki przez 3 dni, a potem juz całą jedną, cały cykl, nie ważne okres, nie okres. Czuję się po nim normalnie, jakbym brala wit C. To nieprawda, że każdej nie służy, bo mi nic nie jest po nim. warto spróbowac, po co przepłacać?? chyba, że będziesz się źle czuła, to przejdziesz na norprolac. ale ty już chyba masz wyniki badań? daj znać witajcie nowe dziewczynki, miło nam, że sie tu grono powiększa pragnących dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu biedna Ty moja :( Mam nadzieję, że szybciutko Ci przejdzie i nie będziesz musiała się męczyć. Wyniki odbiorę po 16, bo nie mam teraz czasu żeby z pracy wyskoczyć więc jeszcze nic nie wiem. Dam znać później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×