Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość marcjannah
u nas tez blizniakow nie bylo. moze fakt ze dosyc dlugo bylam na doustnej antykoncepcji przyczynil sie nieco do ciazy mnogiej... ktoz to wie? ale mimo szybkiego wzrostu poziomu hormonow nie mialam zadnych nieprzyjemnych dolegliwosci typu mdlosci itp. dlatego przez pierwsze trzy miesiace nawet przez mysl mi nie przeszlo ze to dwie niunie tam sobie siedza :) zycze zdrowka i dla wszystkich kreseczek, kreseczek, kreseczek!! moze i ja za jakis czas znow bede ich wypatrywac???? choc narazie to nie wiem czasem jaki dzien tygodnia mamy :) tyle jest z moimi damami roboty! wiec poki co wole podpatrywac wasze wzmagania i goraco wam dopingowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannah
nemira, idz do gino na wizyte, on cie uspokoi i wytlumaczy ze skurcze sa normalne w poczatkowym etapie ciazy. to twoja macica rozciaga sie i to przewaznie sa te bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannah
to macica ktora musi sie rozciagnac powoduje takie skurcze. calkiem normalne w poczatkowym etapie ciazy! idz do gino to ci wszystko wytlumaczy i uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannah
sorki moj laptop wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira gratulacje kochana!!!!!!!!!:) Super przyrost bety!!!:) Super wiadomości!:) I zrób tak jak Ci mówi Silu:) Bo prawi dobrze:) Co do bólu jak na okres nie martw się jak miałam identycznie na początku!:) Minęło mi to koło 7 tygodnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira gratuluję z całego serca :) Mnie testowanie czeka jutro bo powinnam dostać @. Ale od pewnego czasu źle się czuję, brzuch boli, głowa, mdli mnie i gdzie bym nie usiadła albo się nie położyła to mogę spać ;p A kiedyś w dzień nie potrafiłam nigdy zasnąć... Ech... Czekam jutra... Zobaczymy co się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za wasze testowanie.... Coś czuję, że wszystkie zobaczycie takie wyniki jak ja dzisiaj :) A co do przyrostu bety... to dzisiaj mam 28 dzień cyklu 30 dniowego... w poniedziałek, czyli za 4 dni, jaką powinnam mieć betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Nemira Gratuluje !! Super super super!! Lidka Silu Wam już też gratuluję !! I mocno trzymam kciuki za poniedziałkowe testy ;D Iśka podziwiam za cierpliwość że jeszcze nie zatestowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FasolkaSzparagowa nawet nie wiesz jak mnie korci :P Ale łudzę się że jak jutro wstanę, @ nie będzie i zrobie test to przynajmniej się nie rozczaruje. Siedzę w pracy i aż mnie nosi żeby ten dzień się już skończył ;) No i biegam co chwila do toalety, jeśli to jak się czuje to fałszywy alarm to już chyba na prawdę mam jakieś urojenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira...mówiłam, że z cienia kreseczki też są dzieciaczki:) Gratulacje! Teraz łykaj kwas, znajdź dobrego lekarza. Około 6-7 tc (6-7 tygodni od miesiączki, lepiej 7) idź na wizytę. Nie rób już bety i nie przejmuj się nią- w pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam co to jest beta - te wyniki są bardzo rozbieżne jesteś w ciąży i ciesz się tym:) Jeszcze raz gratulacje:) Siluetta...Twój cień cienia również jest obiecujący:) Nie będę więcej już nic mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja, cień to nawet nie jest tylko kreska fioletowa, ale po 2 godzinach. Na pewno nic nie oznacza. naprawdę, ale rozbawiłam się wczoraj:) uśmiechałam się sama do siebie:) sama nadzieja cieszy:) ale to tylko pusta nadzieja. Czytałam setki razy, że kreski po godzinie na testach totalnie dają fałszywie pozytywny wynik. W ogóle się nie nastawiam. raczej na nie, niż na tak. za to lidka to już bankowa mamusia x 2! ależ wspaniałe wieści dziś na forum. Morda mi się cieszy na tyle nowych mamuś. Niech wam dzieci nieba uchylają i zdrowo rosną w brzuszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam żeby się nie zagubiła:) nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Muna....................33.............20............... . .....06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25...............6....................... 16.07 Siluetta.................29..............2........................17.07 Lidka33.................33.............18.......................17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07 gaja_86................26..............3.........................07.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5.................. 09 luty Majeczka_83...........29.................8...................24luty Słowiki...................26.................2............. .....3 marca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta...możesz się śmiać ale ja w cienie wierzę:) Powiedz mi, chyba miałaś taką sytuację (o ile się nie mylę)jak ja, a mianowicie, że najpierw miałaś bardzo delikatne plamienie a później za dzień lub dwa krwawienie...jak liczyć taki cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira, ciesz sie i rozkoszuj ciaza kochana!! Nie zastanawiaj sie nad okresem, bo go nie dostaniesz!!! To jasne!!! Gratuluje mamuska!!!;) Silu, Gaja ma rcaje, ja tez w cienie wierze;) Ide nakarmic moja rodzinke. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! silu czuję, że jesteś w ciąży :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, kłuje mnie dzisiaj w jajniku, nie mogę dorwać męża bo jest jakieś 200km ode mnie a nasze starania byc może będziemy musieli streścić w 2 cyklach bo być może mąż będzie musiał przyjąć pracę gdzie w domu będzie spędzał jakiś tydzień w ciągu miesiąca, znając nasze szczęście nie będzie to akurat płodny tydzień :( Jak jest tak pod górę to według mnie to coś oznacza, chyba serio nie dane mi jest. No chyba, że nie będzie musiał przyjmować tej pracy ale to zobaczymy za jakiś miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira gratulacje :) Lista mamuś się cały czas wydłuża :D Lidka i Silu wy też się załapiecie na marcówki 2013r :D Lipiec to super miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, chyba to do mnie jeszcze nie dotarło... :) Silu i Lidka, za kilka dni wasza kolej "chwalenia się'' wynikiem :) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po wizycie - u mnie pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym i tyle :P także ani mojej dzidzi ani jej serduszka nie zobaczyłam - szkoda :P nota bene strasznie to ciężkie najpierw się czeka żeby zobaczyć dwie krechy, potem fasolka z serduszkiem i ciągle tylko wszyscy każą się uzbroić w cierpliwość :P moja następna wizyta za dwa tygodnie 27 lipca. Oj ciężko będzie wytrzymać :) ale moja pani doktor jest dobrej myśli, powiedziała że ciałko żółte jest więc ciąża jest żywa :D tylko czemu moje dziecię nie chce się pokazać martwiącym się rodzicom :P może sprzęt za słaby - nie znam się... Trzymam kciuki za wszystkie testujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Hej! Chciałam sie o coś zapytac. 2 dni temu robilam test z rana i wyszła druga kreseczka ale bardzo bardzo bladzitka, dzis tez robilam test i jest ta kreseczka ale jakby mniej widoczna. Drugi test robiłam z wieczora. Nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie ruda,a ktory to tydzien?? Dzieciatko widac zwykle od polowy 7tc i wtedy tez widac serce. U mnie w 6tc tez tylkopecherzyk podobno duzy i ładne ciałko zołte czyli ciaza zywa nie martw sie. Tez czekam i czekam bo 26 lipca mam usg, trzymam kciuki. Nemira!!!!!!!!! Gratuluje serdecznie!!!! Super wiadomosc :) Ciesze sie bardzo szybko mamuś przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memka...najlepiej robić test z samego rana. Jesteś w ciąży jeżeli wyszła Ci druga kreska:) Jak masz wątpliwości zrób test jutro o poranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie z tymi testami, że macie powód, żeby je robić a potem ta druga kreseczka ... pamiętam jak ja zobaczyłam dwie kreski, to zupełnie nie wydawał się odpowiedni moment na dziecko, miałam pokręconą sytuację a jednak kiedy zobaczyłam dwie kreski gęba mi się śmiała od ucha do ucha, pamiętam jak znajoma której powiedziałam o ciąży mówiła wtedy do mnie "może nie jesteś w tej ciąży", "robiłaś test popołudniu, to jeszcze nic nie znaczy" itd. Ona nie rozumiała, że ja się cieszę. Czasem tęskno mi do tego i chciałabym znowu to poczuć, jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Gratuluje nowym mamusiom:) trzymam kciuki za przyszle,wierze ze w tym miesiącu tabelka mamuś się podwoi:) Pewnie nie każdy mnie kojarzy,ale czytam sobie was regularnie mimo ze już się nie staram bo 12 tyg temu zobaczyłam moje dwie kreseczki:) Potem plamienie,leżenie, luteina dopochwowo... Ale juz jest dobrze,widziałam już 4 razy moje maleństwo i serduszko juz słyszałam:) Dziewczyny mój lekarz powiedział ze luteina dopochwowo jest mocniejsza niż duphaston, poza tym jak miałam plamienia na poczatku to brała 2 tabletki co 8 godzin przez 10 dni i lezenie... wiec błagam was jak tylko zauważycie plamienia to leżcie i podwajajcie dawkę luteiny.. oczywiście po pierwsze do lekarza ale jak go nie ma "pod ręka" Ehhh to takie moje doświadczenia, już raz przeżyłam poronienie nie życzę nikomu... No nic mam nadzieje ze będę czytać tylko same dobre wieści od każdej z was:) A tak na marginesie to co się dzieje z Gosiak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mize fajnie, że się odezwałaś i cieszę się, że u ciebie już wszystko w porządku :) to już 1/3 ciąży za tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Zrobiłam test z rana i znowu taki cien ta druga kreska prawie ze niewidoczna. Gdybym byla w ciazy to bylabym na bardzo wczesnym etapie. Bo z tego by wynikało ze zaszłam w tamtym tyg. Mysle tez ze moze te testy sa takie slabe bo ciaza sie nie rozwija albo zarodek jest martwy. Nie wiem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memka - żeby się nie martwić idź zrobić betahcg i zobacz czy rośnie. Dziewczyny ja wczoraj miałam 6t4d niby wiem, że nie musiało być już widać ale nadzieja utrzymywała się do końca :P chciałam też dzidziola zobaczyć zanim powiem w pracy o ciąży ale chyba zaryzykuję i i tak dziś powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memka może faktycznie beta byłaby lepsza prawie ruda ja bym na twoim miejscu nie mówiła, tzn. na miejscu każdej kobiety, to bardzo wczesna ciąża, dla mnie zbyt wczesna, od razu mówię, że nic nie krakam ani nic z tych rzeczy ale ja bym poczekała na jakiś "pewniejszy" moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niby tak ale i tak strasznie sie boje zeby wszystko bylo ok... mam nadzieje ze juz bedzie lekarz mnie wczoraj uspokoil ze juz najgorsze za mna:) Prawie ruda ja jestem juz w 12 tyg i jeszcze nikomu,absolutnie nikomu nie powiedzialam, korci mnie ale wole przeczekac...Ale to oczywiscie sprawa indywidualna:) Milego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×