Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość gość
Ja znalazłem Akademię Fryzjerstwa pani Zaremba w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerma
Najlepsze kursy na jakich byłam do tej pory odbywają się w Koszalinie i prowadzi je Pani Edyta Klebanowska. Pełen profesjonalizm i wielkie serce do tego zawodu - zaraziła mnie pasją do fryzjerstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne kursy są w Novej, ja skończyłam fryzjerski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India30
Też byłam u pani Edyty Klebanowskiej na kursie. Fajnie, że otrzymałam tam międzynarodowy certyfikat. Teraz mogę pracować za granicą i o wiele więcej zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggggg
Cześć, Czy ktoś wybiera się na kurs wizażu weekendowy w szkole Select w Warszawie? Termin od 19 lipca 2014 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej K14
Mega kurs fryzjerski od podstaw i to za darmo rusza 1 września 2014 w Akademii Fryzjerstwa Bellezza w Gdański Rekrutacja jest do 5 sierpnia Info na: www.bellezza.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megggg ja miałam iść na ten kurs od 19.07 ale wakacje mi się troszkę przedłużyły i nie udało mi się wyrobić w tym terminie ;/ zapisałam się teraz na ten od 11.08 ale dzienny, już się doczekać nie mogę w końcu będę w swoim żywiole :p A Ty już śmigasz powolutku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny !!! nie polecam kursu w HairXtend Polad na wiertniczej w Warszawie po 1. płacicie kupe kasy jedziecie na najtańszych produktach RR Joanna aż wstyd .. po 2. Babka która uczy doczepiania włosów sama była kiedyś uczennicą z Urzędu Pracy masakra w ogóle na stronie jest że dadzą wam nożyczki no tak ale musisz sie o nie prosić masakra ogólnie nie miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kurs dużo kosztuje. Polecam Gabriela w Kaliszu, wysoki poziom i po tym dostaje się pracę. Inne to kursiontka po których ciężko o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma niczego złego w tej szkole. Tak czy inaczej warto jest na pewno wybrać sie do jakieś szkoły, a ta na pewno jest godna polecenia z tego co nawet słysze od znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz wybrać Studium Dziewulskich ze wzglądu na prestiż szkoły, świetnych nauczycieli i samą praktyke i umiejętności jakie tam zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie własnie to jest bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza jesli sami nie jestesmy do końca pewni jaką szkołe wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie uważam ze szkoły policealne sa złe. Biorąc pod uwage takiego Cosinusa smiało mozemy powiedziec ze wrecz odwrotnie. Cieszy sie bardzo dużym powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły. Osobiście odwiedziłam szkoły w Warszawie, dogłębnie porównałam program, ilość godzin praktycznych, ważna była dla mnie praca na prawdziwych modelach a nie na sztucznych główkach oraz instruktor z dużym doświadczeniem. Zdecydowałam się na szkołę Select na al. krakowskiej i był to świetny wybór. Dużo się nauczyłam i bez problemu znalazłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dorzucę 3 grosze do tematu.Byłam z kolegą na kursie B&K tzw long staż.Ten kolega miał siostrę która miesiąc wcześniej pojechała do Koszalina Akademii Gabriel. Gdy skończyliśmy kurs ,po jakimś czasie dzwoni do mnie i mówi : "Siostra strzyże w salonie ,a przede mną jeszcze sporo pracy" .I zaufajcie mi nie chodziło w ich przypadku o tzw dryg do fryzjerstwa :) Wystarczy porównać ilość godzin pomiędzy jedną akademią a druga. To tak na przyszłość gdyby ktoś miał dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory chodziło mi o Akademia Gabriel w Kaliszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na kursie fryzjerskim w http://stylstudio.pl/ baardzo dużo się tam nauczyłam i na szczęście szybko znalazłam pracę w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem ile z Was tak naprawdę nadaje się do tego zawodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciekawą informację dla zaangażowanych we fryzjerstwo. Dobrym miejscem do wymiany informacji o kursach, wydarzeniach i poznawaniu znajomych z branży jest nowy portal społecznościowy specjalnie dla branży fryzjerskiej: http://portalfryzjera.pl Dopiero się rozwija i a już jest tam wiele ciekawych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! również sprawdzam kursy, ale w Wawie. Zastanawiam się na szkoła Select. Czytałam że kursy są intensywne i jest praktyka na modelkach?. Czy ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)zupenie sie zgadzam! no na pewniaka no! zlotko plynie w tej wannie! 888 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczetnik
Ja robiłam kila miesięcy temu Kurs w Ap Edukacja w Sosnowcu trwał 40 h materiały dostałam wszytskie i jestem bardzo zadowolona wiec polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałabym sie AP edukacja. Jak dla mnie to maszynka do pieniedzy, a pasji w tym za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krretkaa
Hej! Jestem zainteresowana kursem fryzjerskim dziennym w listopadzie w szkole SELECT. Wertuje fora i internet, opinie są skrajnie różne. Proszę o opinię osoby, które ukończyły kurs fryzjerski w ciągu ostatnich 2 lat. z góry bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs fryzjerski w Nova Centrum Edukacyjne :) sama ukończyłam tam taki kurs i jestem baaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem strzeże , lepszej szkoly niż Gabriel nie ma. Bylem instruktorem w wielu szkołach i niestety większość jest nastawiona na kasę. Gabriel jest na najwyższym poziomie i najwięcej daje od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błąd " szczerze", to z przemęczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×