Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość limetta
Up, up, up! Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaMa
Kurs fryzjerski mają też w ESKK. Jak chcecie zgłębić wiedzę na ten temat to polecam właśnie taki kurs. Na pewno jego ogromną zaletą jest to, że nie trzeba śmigać na zajęcia, a wiedzę zgłębia się w domu z zeszytów, które dostaje się z tej szkoły. Oczywiście nie jest tak, że zostawiają człowieka samemu sobie, ale jest nauczyciel (doświadczony fryzjer), który w razie pytań oczywiście na nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetta
A co z Kaliszem? Ktoś jeszcze był? Pracuje w zawodzie? Czy ciężko było znaleźć pracę po ich kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka77
nie wiem, czy kurs korespondencyjny to najlepszy pomysł...akurat w takich dziedzinach jak fryzjerstwo trzeba kłaść nacisk na praktykę...bo o to chodzi. to jest fach w ręku...nie w głowie. z eskk to można się języka pouczyć....ja robiłam kurs w goworku i to byl dobry wybór, bo w tej szkole liczy się praktyka właśnie, dzieki temu czuję, że kurs naprawdę dał jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_k31
witam, piszę do tych osób, które ukończyły kurs fryzjerski w ECKS we Wrocławiu, mam takie pytanie, jak jest ze znalezieniem pracy po takim kursie?? Przeglądam ogłoszenia o pracę i praktycznie wszędzie jest wymagane dwuletnie doświadczenie w zawodzie. Czy były problemy ze znalezieniem pracy?? Bo wydać 6 tys i nie znaleźć później pracy to raczej lipa:) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANTIDOTUM Salon pod patronatem włoskiej marki LANDOLL MILANO terminy szkoleń 24.I.2014 (piątek) 26.I.2014 (niedziela) 3.II.2014(poniedziałek) 17.II.2014 (poniedziałek) w godz 10-15 grupy 4-6 osobowe zaprasza na szkolenie z zakresu koloryzacji JUST COLOR oraz NASHI LIFE po szkoleniu pokaz fryzur okolicznościowych Voucher szkoleniowy-69 zł Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat marki Landoll , oraz zestaw produktów do przetestowania wart 69 zł wraz z materiałami szkoleniowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rezerwacji należy dokonać pod numerem salon: +48 22 464 81 13 lub adres mailowy nashiargan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia42
A czy zauważyliście, że oprócz klasycznych kursów fryzjerskich (żeby potem strzyc ludzi) teraz zwiększa się zapotrzebowanie na kursy strzyżenia pupili? Czy to się opłaca? Moim zdaniem tak. Teraz ludzie dbają o zwierzęta lepiej niż o innego człowieka. A salonów z takimi usługami jest pełno, np. w mojej rodzinnej miejscowośc***ile http://lecznica.pila.pl/. A takich samych salonów jest jeszcze więcej... Może warto takie salony otworzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katick666
Witam !!! ja szukam szkolenia fryzjerskiego ale indywidualnego gdzieś w Krakowie tylko w salonie czy w studio fryzjerskim i praca na modelach w tedy to ma sens i znalazłam na 29 listopada creative czy ktoś coś jeszcze wie na ten temat jak tam jest ????? a może jakiś inny chcę nauczyciel się strzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagajaja1985
Hej wszystkim prosze poleccie mi jakis kurs fryzjerski bo chce sie przekwalfikowac mieszkam w kluczborki woj. opolskie piszczie prosze Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagajaja1985
a i myslalam o jakims kursie np 3 miesiecznym ;) i nie za drogi bo znalazlam ale za 9 000 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia321
Kurs w Erudio w Łodzi ma bardzo dobre opinie, tym właśnie się kierowałam zapisując się na niego :) Moja przyjaciółka skończyła go już jakiś czas temu, dziś pracuje i jest zadowolona, właśnie ona podpowiedziała mi o tej placówce :) Marze o tym by pracować w salonie, póki co działałam tylko na rodzinie i znajomych więc najwyższy czas ruszyć do przodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś kończył kurs fryzjerski Go Work w Krakowie.? Bardzo proszę o opinie. Chciałabym się tam zapisać ale uczyć od podstaw. Boję się że wydam kase na kurs a nie będzie mi szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiaa
Ja jestem z Łodzi i robiłam kurs już jakiś czas temu tam gdzie Karolcia321 , zdecydowałam się na niego i nie żałuję. Nauczyli tego co mieli i to porządnie nie na odpierdziel, ponieważ kurs trwa dość długo dzięki czemu było sporo ćwiczeń na główkach i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja niedługo rozpocznę naukę w technikum fryzjerskim w Łodzi. Czy któraś z Was podczas swojej edukacji w zawodzie fryzjerki spotkała się z tymi książkami? http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawansowana/wyniki-wyszukiwania/?search%5Bgrupy_uid%5D=212401 prawdopodobnie wyznaczą nam wykaz książek niedługo jednak wiem że w tej szkole używają tych. Czy któraś z Was miała już z nimi do czynienia. Jestem strasznie podekscytowana rozpoczęciem tej szkoły i nie mogę się doczekać :) zastanawiam się czy te siażki sa kompletne czy może dokupić coś jeszcze. Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę się kształcić na fryzjerkę w http://stylstudio.pl/ łatwo jest potem znaleźć pracę w fajnym zakładzie? mam talent i chciałabym go rozwijać w jakimś fajnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceijska33
Teraz jak wiadomo dobry fryzjer jest poszukiwany wiec mysle ze jednak spokojnie mozna po takiej szkole też dostac naprawde dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammmelka
Jesli tylko Ciebie to interesuje to moim zdaniem nie powinnas sie zastanawiac. Przeciez po skończeniu takiego kierunku i po zdobyciu praktyk mozesz otworzyć swój salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam szczerze że jak bym miała teraz ponownie możliwość decyzji to zdecydowanie wybrała bym kurs a nie 2 - letnią szkołę. W tym zawodzie najważniejsza jest praktyka. A mam porównanie po ukończeniu takiej szkoły poszłam na kurs i dopiero wtedy zobaczyłam co to znaczy praca na klientkach. I nabrałam fachu w ręku. Wybrałam szkołę select tam dają wycisk i to lubię ;p Polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA77720
Witam polecicie mi jakąś dobra szkołe lub kurs fryzjerski w Poznaniu ???Jestem Początkująca w tym temacie ale chce spróbować bo to jest moje marzenie od zawsze z gózry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś coś napisze o Akademii Gabriel w Kaliszu?Mam zamiar się zapisać u nich na kurs w czerwcu i szukam opinii,których jest bardzo mało.Proszę, jeśli może mi ktoś pomóc to będę bardzo wdzięczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_10
Chciałam skorzystać z kursu fryzjerskiego i trafiłam na stronę Europejskiej akademii szkoleniowej w Koszalinie. Doczytałam się tam, że niby są najlepsi na Pomorzu. Czy ktoś może korzystał może coś powiem o tym, bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia28
Ja korzystałam z ich kursów. Szkoliła mnie Pani Edyta Klebanowska. Szczerze mogę powiedzieć, że nie spodziewałam się tak otwartego podejścia do kursantów. Zagadnienia nie dotyczyły tylko samej podstawy teoretycznej, ale także nowinek za świata fryzjerstwa. Teraz zamierzam pójść na szkolenie kosmetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czyli mówisz że bym się powiedzmy nie nudziła tą suchą teorią? Świetnie a te nowinki są bardzo zachęcające. A co jeszcze byś mi opowiedziała o szkoleniach, jeśli możesz bo lubię dużo wiedzieć, jak najwięcej ;) Mówisz że szykujesz się do kosmetycznego pewnie o nim też się czegoś dowiedziałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_10
A po takim kursie to co się ma? Co to za wiedza? Mogła byś streścić chociaż trochę tak własnymi słowami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kursy organizowane przez szkołę NOVA w Gdańsku. Dużo sie nauczylam i przede wszystkim nabrałam trochę praktyki. Po kursie otrzymujesz takie zaswiadczenie, a jak ktoś chce coś wiecej to można iść do 2letniej szkoły na technika. Wiadomo, że kurs trwa tylko 80 h (ja skończyłam dwa stopnie), ale jak dla mnie to wystarczyło. W grupie był tylko 3 os., więc praktycznie nauczyciel ma indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty098723
Zgadzam się jak najbardziej, w NOVA przynajmniej człowiek uczy się zawodu z praktycznej strony, to szkoła nie dla osób którym zależy na papierku ale na zdobyciu praktycznych umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinia777 ja też ostatnio byłem na kursie w select, czytałem opinie o tej szkole i w sumie to mnie przekonało ... w końcu osoby które się tam uczyły mogą najwięcej o niej powiedzieć ;) Teraz sam się do nich zaliczam ;p I potwierdzam kurs daje solidne podstawy do dalszej pracy i co ważniejsze cały czas ćwiczy się , bo od drugiego dnia kursu jest już sama praktyka - duży plussss;) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×