Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc dziewczyny:) zaraz napisze wiecej jak tylko szef wyjdzie:P NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty
mieszkam w Bognor Regis, mam koleżankę, która jest w trzecim miesiącu ciąży, strasznie się cieszy i rewelacyjnie opisuje swoje emocje z tym związane na www.mojmalymisiek.blog.onet.pl poczytajcie, naprawdę rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patty czy to jest bognor nad morzem???Jesli tak to moj maz ma tam swoja ciocie ktora tez jest w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc szystkim brzuchatkom :D Moja tabelka: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska dobra kobieto odezwij sie bo wlasnie przeczytalam ze jestes z Enfield, przeprowadzam sie tam za niecale 2 tygodnie,musze wybrac przychodnie i chcialam wiedziec jaki szpital tam jest najlepszy pod wzgledem porodow,ginekologii,wyposazenia i ratowania wczesniakow?? jest tam taki typowy polozniczy wypasiony?? gdzie ty rodzilas? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki z brzuszkami i bez. i jakie sacie dzisiaj samopoczucie??? ja zjem sniadanko i jade pochodzic po sklepach przejde sie do nexta i zobacze co oni tam maja za ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wpadlam sie przywitac jestem po sniadanku,dzis u mnie troche sloneczka i pojde na spacerek:) Milego dzionka:) :) :) zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj na wizycie kontrolnej, spotakanie z polozna, zbadala sisku, cisnienie, dala posluchac serduszka adrianka❤️❤️❤️i kazala sie zgloscic 31.07.07, teraz wizyty kontrolne mniej wiecej co 2-3tyg no nareszcie! powiedzialam jej o piersi ale nie moglam pokazac jej tego gruczolka bo gdzies wsiakl! powiedzialam o tym ze nic nie przytylam juz z 1,5 miesiaca - to ta na mnie popatrzyla spod byka i mowi : \"nie przytylam, nie przytylam, ty jestes w 28tc +6 dni a dziecko z tego co czuje wyglada na 32tc!\" i to bylo tyle - wizyta trwala z 10min, polozna do najmilszych nie nalezala i tak sie na mnie dziwnie patrzyla- nieprzyjemnie, ale to nie wazne, najwazniejsze zeby z dzidzia bylo ok. dostalam list ze szpitala ze moj ma ta hemoglobinke AA i wszystko ok! szkoda tylko ze nie napisali ani slowa o mnie...i dalej nie wiem, czy jednak jestem w tej normie czy tez nie, choc i to teraz mniej wazne... poza tym nic ciekawskiego, odliczanko w toku, 3dni ten tydzien + 2dni nastepny i WOLNA, oby zlecialo! milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M- jesli mowisz, ze nic nie przytylas to znaczy ,ze dzidzio wyciaga z ciebie lub masz szybka przemiane materii. To tak jak u mnie. Bo ja mam wrazenie jakbym przytyla a wazac sie to od pewnego czasu ta sama wage wskazuje. A widac, ze dzidzia rosnie po brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nie mam wagi wiec niewiem czy przytylam ale obiecuje sobie ze bede cwiczyc mam zestaw cwiczonek w ciazy i musze sie z nie wziac... a powiedzcie mi bo moja polozna jest w piatki w przychodni czy ja dostane jakies wezwanie do niej czy sama musze isc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada no wlasnie:) brzusio rosnie a waga stoi, moze dlatego ze wczesniej wiecej przywalilam, jakby nie bylo jestem z 12-14kg+:) fakt ze jem ciut wiecej produktow z blonnikiem, pije maslanke i na przemiane materi narzekac nie moge:D dobrze ze mi to napisalas zawsze razniej :) asiulek ja musze sie umawiac na spotkania i to z ok 2tyg wyprzedzeniem, takze moze lepiej zadzwon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- mnie plozna sama zapisuje na wizyty. Choc raz jak byla inna to musialam sie sama zapisac- to tak 1-2 tyg wczesniej. Justyna- Ja jem duzo owocow i tez nie nazekam na przemiane materii:D:D:D:D Przy Oli pilam ciagle coca cole, a teraz tylko pilam na poczatku i od pewnego czasu rzadko mam ochote na cos gazowanego. za to pije duzo kubusiow i przynajmniej nie mam teraz wzdec po gazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada ja bym mogla nonstop pic gazowane, troche sie ograniczam i jak mam ochote to pije gazowana wode mineralna na pol z jakims soczkiem:) kubusia uwielbialam przed ciaza a teraz nie moge patrzec, czasem zmusze sie na mala szklaneczke;) owoce, tez nie koniecznie wole warzywa choc dla dobra dzidzi tez zmuszam sie aby cos wciagnac od czasu do czasu:) mysle ze tak ogolnie to nie mam jakis tam zachcianek tylko mam niechcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie dzis znowu piekna pogoda :) oby do weekendu sie utrzymala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane poki nie mam zdjec mojego wozka odkrylam że moj wózek zrobila firma peg peregro dla mamas and papas sami zreszta tez sprzedaja takie wózki ... wkleje Wam linka http://www.pegperego.com/page.php?sid=df0f511af486e58e3e8f6036deade3a6&pageid=UJVNL001&idf=04&idp=0000000104&cl=N opisuja tam rózne rzeczy jak sie najezdza na te kwadraciki :) kiedys ktos mi polecal ta firme z tego co pamietam zadzwonie w piatek i zapytam odnosnie tej poloznej ... ja w poprzedniej ciazy przytylam 20 kg teraz bym tak nie chciala, spadlam z wagi ale moe cialo i tak nie wygladalo jak wczesniej a do tego mialam miseczke duze c prawie d a przez karmienie zrobilo mi sie male b :( ale cóz wiem ze chce nadal karmic malenstwo swoja piersia ... wierze w to ze dzieki temu moja mala szybko wyszla z alergii a miala prawie na wszytko uczulenie a teraz juz tylko niektóre rzeczy ja uczulaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie jak to jest z ta woda gazowana ?? mozna ja pic ?? mój maz mi marudzi żebym takiej nie ruszala a niegazowanej mi sie zbytnio nie chce, mi sie wydaje ze to ma wieksze znaczenie przy karmieniu a nie przy ciazy... co jak myslicie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wczesniej polam cole i nic nie bylo- czasami tylko wzdecia- od koniec ciazy i to troche dokuczliwe. Teraz z gazowanych to najczesciej pije wode ale na cole jakos nie mam juz ochoty. Ogolnie sie owi, ze nie powinno sie pic gazowanego ale to raczej powinno sie przestrzegac przy karmieniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry !!! A ja pochlaniam kartony soku pomidorowego , pomidory i sliwki .Pewnie mi brakuje potasu.W bananach jest duzo, ale ich nie cierpie. U mnie waga tez tak smiesznie stoi i stoi, a mnie sie wydaje ze jestem coraz wieksza.Poza tym rano mam 2 kilo mniej niz po poludniu>jak jest u Was? Z przemiana materii nie mam problemu, pewnie przez te tony sliwek.Dalej nie moge patrzec na slodycze.CHyba bedzie chlopak. Ide jutro do poloznej i powiem jej ze chce miec szczepionke w 28 tygodniu, jak tak powinno byc. ps/Mnie przysylaja listy na spotkanie z polozna, albo na koniec wizyty Ona wpisuje do karty nastepna date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, pytanko! Dziewczyny jak to jest z tymi poloznymi,czy to prawda ze przychodza dwa tyg. po porodzie pomoc przy kapieli.I czy do Was tez przychodzily na wizyte zobaczyc w jakich warunkach mieszkacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zalamana bylam w sklepie mamas&papas i sie dowiedzialam ze juz nie moge zamowic tego wozka co sobie upatrzylam bo juz ich nie produkuja jestem zalamana. wiecie moze jaka jest strona tego sklepu moze w innych sklepach beda mieli taki boze a jak nie to bede musiala z polski go sciagac tylko ja chcialam tutaj go kupic jestem wsciekla bo problem jest taki ze nie moglam kupic go wczesniej bo nie wiem co bede miala chlopca czy dziewczynke a on w srodku jest albo rozowy albo niebieski chyba sie razaz porycze ja to mam peche bede bez wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przegladam wozki. Znajdz w google.duzo tego znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie dowiedziec gdzie sa sklepy mamas&papas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- ja wiem jedynie, ze taki sklep jest w Yorku z produktami mamas&papas . Na necie nie moglam nic znalesc.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie,jesli nie maja w jednym sklepie to jedz do drugiego,moze nawet on line mozna kupic? albo w sklepach nie ich ale tez majacych ich wozki?? moze toy r us? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka bober tylko ja nie wiem gdzie jest taki sklep toy r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki camille ja mam ten sklep niedaleko siebie i w tym sklepie sa wozki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×