Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam:):):):) wszystkie brzuszki i mamusie:D U mnie pada ale przynaj mozna normalnie oddychac bo w nocy bylo tak niesamowicie duszno:( nawet dzidzio sie wiercil przez cala noc- jemu pewnie tez bylo za cieplo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie tez pochmurno. Ivonka Majeczka przecudna. Dziewczyny zastanawiam sie nad kupieniem takiego calego kompletu mebli dla dzidzi. szafa, lozeczko i komoda, ktora ma na gorze przewijak. czy ktos ma cos takiego i czy to sie sprawdza. Chodzi mi glownie o to czy da sie tam stawiac rowniez wanienke do kapieli i czy to jest stabilne. Czy lepszy jest jednak przewijak na lozeczku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja Ci stanowczo zabraniam spalac trzy fajki przez chlopa, a tym bardziej wiecej. Zarzuc focha i niech przeprasza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszyscy mezowie maja wolne, tylko moj nie. Ale za to potem bierze dwa wolne i zobaczymy dzidziusia. W koncu sie dowiemy czy Kornelia czy Konrad. A wiec bawcie sie dobrze z mezami!!! ja sobie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
19:47 ***niunia*** faktycznie dziewczyny w UK jest niesamowita życzliwość to jest tak niesamowicie miłe jak obcy ludzie uśmiechaja się do ciebie na ulicy, pytają kiedy dzidzia się urodzi, czy nie potrzebujesz jakiś rzeczy bo mu zostały(:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D}. I krzyczą "gratulacje" na środku ulicy jak zobacza przyszłą mamę po prostu mi od razu robi się tak miło i fajnie jak sie dobrze zakrecisz to im te starowinke audice z ulicy ktos ci podaruje .........z litosci haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Karinella ja kupilam lozeczko na ebuy a do tego dokupilam przewijak taka ala szafke z dwoma polkami po spodek tam trzymam wanienke i wszystkie potrzebne rzeczy.Jeszcze nie kapalam Mai ale tez mam zamiar postawic wanienke na tym mebelku jest w mire stabilne i na odpowiedniej wysokosci wiec mysle ze latwiej bedzie przy kapieli.Jak to sprawdze to dam Ci znac buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. Daj znac koniecznie. tez mysle ze to lepsze zamiast stawiac wanienke gdzies na stole albo w duzej wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mialam napisac nie kupujcie przypadkiem pieluch huggies new born sa tak beznadziejne ze ustawa nie przewiduje tego.Nie dosc ze na moja Majusie byly za duze,a wazyla 3 kg to jeszcze do tego nie szczelne bo wszystko uciekalo bokiem.Myslalam ze cos zakladam moze zle ale poprosilam pielegniarke zeby pokazala mi dala na wyprobowanie Pampersa i z nimi nie bylo takiego problemu. Generanie wszystko oby nie huggies takpoza tym to kupilam zwykle pieluch z saintsburego(nie wiem czy dobrze napisalam) za 1.30 funciaka bodajze,i moim skormnym zdaniem sa takie same jak przekrzyczane Pampersy i moze to wydac sie dziwne bo to przeciez moje mlenstwo i na nie sie nie szczedzi,ale jednak przeciez to tylko pieluchy,swojej tez nie podcieram jedwabiem. Moze ktoras z Was slyszala jeszcze ojakis dobrych pieluchach nie koniecznie Pampers Karinella ta szafke z polkami i przewijakiem kupilam w mothercare za 50 L do tego miekka matka za 10.Lozeczko z materacykiem takie rozkladane pozniej na tapczanik 120L na ebuy az dostarczeniem do domu.Mysle ze jak wszystkiego poszukasz to mozna kupic taniej chociazby na ebuy. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka- ja uzywalam huggisow przy Oli tzn jedno opakowanie bo Ola dostala od niech uczulenia- wiec caly okres pieluszkowy przechodzila w Pampersach a na sam koniec na pieluchach z lidla- naprawde byly ok:) Ale znam ludzi co uzywali Huggisow i byli zadowoleni. Wiec zdania na ten temat moga byc podzielona. Teraz dostalam troszke pieluch od sasiadki- bo ma mala dzidzie- i mam troche huggisow i pampersow - wiec zobacze czy w tych produkcji angielskiej tez jest jakas roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia co tam u ciebie. Jak cie nie widze, to sie troszke niepokoje i mysle, ze juz cie chwycilo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekowalam sie swego czasu tutaj kilkumiesieczna dziewuszka ( na poczatku bylam niania) i tez te huggisy przeciekaly po bokach, a pampersy byly ok. tak wiec swojemu dziecku ich na pewno nie kupie. swoja droga sporo sie nauczylam przy tym dziecku i troche jestem spokojniejsza o poczatek mojego zycia razem z dzidziusiem. Mysle ze pampersy z sainsburego, tesco czy lidla sa w porzadku, tak samo jak waciki, paleczki kosmetyczne, chusteczki nawilzajace i inne produkty do pielegnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, my ogladamy z mezem dvd i w miedzy cazsie gotujemy obiado-kolacje :D ivonko podobno te pieluszki z tesco -ale tylko fioletowe!!! zadne inne!! sa b chwalone przez mamy zarowno tu jak i w PL! za to nikt nie chwali z Lidla:P Pozdrawiam Was serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
ta szafke z polkami i przewijakiem kupilam w mothercare za 50 L do tego miekka matka za 10.Lozeczko z materacykiem takie rozkladane pozniej na tapczanik 120L na ebuy az dostarczeniem do domu.Mysle ze jak wszystkiego poszukasz to mozna kupic taniej chociazby na ebuy. tam tez musicie oszczedzac????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jako jedyna chyba mam mile doswiadczenia z angielska sluzba zdrowia, chociaz nie od poczatku.:) jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to poszlam do lokalnej przychodni aby sie dowiedziec co mam zrobic, bo nie mam lekarza gp i do konca pazdziernika musze czekac na swoje dokumenty , ktore skradziono mi w listopadzie 2006 ( polski konsulat z niczym sie nie spieszy, termin na zlozenie wniosku dostalam dopiero na grudzien 2007) w kazdym razie w tej przychodni powiedzieli mi ze bez dokumentow nic nie moge zrobic i musze czekac, tak wiec sobie czekalam, poszlam prywatnie do ginekologa polskiego po zaswiadczenie o ciazy, jak je dostalam to pod koniec lipca wyslalam prosbe do konsulatu o przelozenie mi wizyty i przyspieszenie wyrobienia dokumentow, z powodu ciazy, za bardzo tez im sie nie chaialo ale mam to spotkanie na 10 wrzesnia, na tym nie skonczylam.We srode poszlam do walk-in-center i powiedzialam ze jestem w 14 tygodniu ciazy, bez dokumentow, zadna przychodnia nawet nie chce slyszec o zapisaniu mnie do gp bez sterty dokumentow, ktorych nie jestem w stanie zalatwic, a mi zalezy na tym aby sprawdzic czy wszystko jest w porzadku z dzidziusiem, a nie chce czekac az do konca ciazy lub nawet porodu aby cokolwiek wiedziec.bylam bardzo milo zaskoczona, bo zrobiono mi komplet badan, mocz, krew, scan i jeszcze przydzielono mi tymczasowego gp wlasnie w alk-in-center i wyslano do przyszpitalnej kliniki ginekologicznej, abym poznala polozna, ktora teraz bedzie ze mna sie kontaktowac:) bylam w lekkim szko bo jak tylko czytalam gdzies o tym jak traktuja tu ciezarne to az mnie dreszcze przeszly, a tu mila niespodzianka i to bez zbednych formalnosci.zycze wam wszystkim takich doswiadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lidla to w sumie nie wiem bo nigdy zadnego w poblizu nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
ale wy jestescie pogiete ja pierdzile nic tylko boki zrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamaks to fajnie ze Cie przyjeli. Ale z dokumentami to moglas po prostu wyslac o prawo jazdy ze skradzione, a jak nie masz to o provisional ( czyli takie dla tych co sie beda dopiero uczyc) I po tygodniu mialabys dokument ze zdjeciem i adresem, ktory jest tu bardziej honorowany niz nasz dowod osobisty. No ale dobrze ze juz dobrze Ja tez mam dobre doswiadczenia z walk in centre.przez wszytskie te lata jak tam chodzilam, to zawsze mnie ginekolog przyjmowala, a nie polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
"bogaczki' z" raju dla ubogich" hahahahahahahahah zanim kupi pilekuche obleci wszsytkie markety i sprzedaz przez net moze na smietniku znajdziecie ? fakt uzywane ale jaka to dla was oszczednosc :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na meza. Mialam caly dzien dla siebie. Porobilam wszelkie mozliwe maseczki, peeling, zrobilam sobie paznokcie, opalilam sie, przejrzalam jesienna garderobe ktora na mnie lekko zaczyna nie wchodzic na brzuszku, wiec zrobilam liste zakupow nowej. Wymienie sobie cala tak jak na kazdy sezon bo mnie na to stac, nie tak jak niektore zazdrosnice z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
tak tak wymien ja koniecznie sklepy z odzieza uzywana własnie zmysla o emigrantacg szykuja wielkie wyprzedaze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
a czego zazdroszczą ci niektore zazdrosnice z kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty jestes zabawna!! tylko pewnie jakos nie mozesz sobie znalezc faceta i wyladowujesz zlosc na wszelkich mozliwych topikach. Moze kup sobie wibrator i rozladuj napiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
smiech pusty mnie ogarnia jak czytam wasze przechwałki ta kupiła za tyle ,a ta za tyle totu a tu tam bo taniej faktycznie tylko pozazdroscic takiego zycia w obcym kraju z dala od rodziny i ukochanych mijesc z kartka w reku liczac co za ile sie kupiło Ty karinella myslisz ze wszsyscy w kraju klepia tu taka biede jak ty?jesli tak to jestes w błedzie Ci co ja klepali wyjechali "do Twoich'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
mam faceta i wibrator co mi jeszcze zaproponujesz ? masz jakas fobie na punkcie zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada ze nie klepie biedy. Zastanawia mnie skad w tobie tyle jadu. Zycie cie przerasta, czy ten facet zdradza. I dlaczego jak niby jestes w Polsce nie masz polskiej klawiatury, bo tylko £ piszesz po polsku. I My sie nie przechwalamy tylko sobie piszemy co gdzie i jak, ale jak widac tego nie zauwazylas. zawsze jak cos napiszesz to jest to zwiazane z kasa i jak to nam jest tutaj zle, jak musimy oszczedzac i tym podobne. A skad taka wiedza, bylas i musialas wrocic?, chcesz wyjechac i nie masz mozliwosci i brakuje ci znajomosci jezyka, czy po prostu jestes tu i ci sie nie uklada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co znaczy wyraz fobia. Mam wrazenie ze nie. a tak poza tym to tak -lubie kupowac. Zawsze lubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
zawsze lubiłas a tu nie miałas za co wiec pojechałas tam -proste przeciez pojechałas tam dla forsy tam tez nie kupujesz tylko tak piszesz dla ciebie to zmiana garderoby to taki wyczyn ze musisz pochwalic sie tym na forum?:D:D dla mnie to naturalne bo kazdego roku wchodza nowe trendy w modzie i kolorystyce wiec kupuje i nie pisze o tym dyrdymałow bo nie ma o czym nie ,nie byłam tam i nie zamierzam tam juz jest tylu Polaków ze mnie tam nie potzreba nie zostawie tego co mam by ogladac emigrantów przy pracy bo i po co? skoro tam pojechałas to widocznie nie miałas nic do stracenia dlaczego twierdzisz ze ci zazdroszcze? wiem co znaczy 'fobia" to n9e ja ale ty wciaz piszesz o pieniadzach i zakupach z czego ja mam ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam ze smiechu
sadze ze musiałyscie tu klepac straszna biede ,teraz sadzicie ze kazdy ja tu klepie a wam zazdrosci czego pytam?przeciez kazdy moze tam pojechac jesli chce nie pisz o znajomosci angielskiego bo jak czytam tu wasze wpisy smiem twierdzic ze wiele osób w polsce zna go lepiej niz wy czesto piszecie o tłumaczach wiec chyba o czyms to swiadczy komus kto zna jezyk w stopniu komunikatywnym tłumacz raczej nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje-dla kogos kto zna jezyk w stopniu komunikatywnym jezyk jest niepotrzebny. koniec cytatu!!! jak widac kolezanka znajaca sie hej ho swietnie na modzie i kolorystyce nalezy do tych Polakow ktorzy bazuja na jezyku komunikatywnym. jak to kiedys napisala slynna emigrantka na londynku, angielski komunikatywny znaja w Anglii czterolatki, tak wiec w sprawach na przyklad wymagajacych prawnika nie musialyby korzystac z pomocy rodzicow. A zreszta ty i tak pewnie nie kumasz o co mi chodzi dziewczyny gdzie jestescie, nie chce mi sie juz z nia gadac. Znudzila mnie, tak pewnie jak i swojego faceta, ktory sie ulotnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nie wytrzymam ze smiechu no widzisz to nie kwestia oszczedzania tylko logiki myslenia jesli Ci jej brak to z czasem moze jej nabierzesz tymczasem serdecznie pozdrawiam kurczaczku niestety ludzie z ktorymi pracuje/walam w tym i jedna kobitka w ciazy poprostu mnie wykorzystywali na maksa a ja jak glupia poswiecalam siebie i swoje sily.Oczywiscie narobilam przy tym wielkiego rabanu i powiedzialam co na ten temat sadze jednak niestety nikt mnie nawet za te wszystkie sytuacje stresowe nie przeprosil.Problem polegal na tym ze jako osoba odpowiedzialna za zmiane i odpowiadajaca za restauracje nie moglam podejmowac decyzji samowolnie,musialam konsultowac to z menadzerem wyzej.Skonczylo sie na tym ze ja najbardziej ucierpialam i moja dzidzia,ale co tam jestem polka wiec mam sily(chyba z takiego zalozenia wychodza) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×