Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

no i przeczytalam, na macierzynskie mozna wybrac sie na 11tyg przed porodem, trzeba dac znac ze jest sie w ciazy na 15 tyg przed porodem, piszemy ala podanie, tzn jestem w ciazy, przewidywany dzien porodu to...., na macierzynskie wybieram sie od...niektorzy (jak moj szef) chca MAT B1 mozna to dostac po 20tyg ciazy od GP lub poloznej, pracodawca ma w obowiazku odpowiedziec w ciagu 28dni czy zgadza sie na date startu naszego maternity leave, jak nie odpowie w ciagu tych dni zaczynamy tak jak chcielismy bez zadnego ale! to moze byc wazne, nalezy wykorzystac urlop (holiday) przed odejsciem na maternity leave. wyplacaja kaske przez 39tyg, przez pierwsze 6 tyg to 90% z tygodniowej pensji, kolejne 33tyg to do 112.75 na tydz (jesli zarabialo sie co najmniej 84f na tydz) najlepiej zapyatc sie ksiegowej, niestey jak chcemy ciagnac macierzynkie dalej co mozliwe jesli pracowalo sie w tej samej firmie na 26tyg przed poczeciem to dostajemy je nie platnie, mozna dostac kase za 4tyg holiday\'a. jesli nie bylo sie zatrudnionym mozna skorzystac z pewnych zasilkow z job centre (maternity allowance), to jest opisane w nhs \"the pregnancy book\" na ostatnich stronach- bounty bag. tak jak pisala laboszek o child benefit moze starac sie kazdy ktory nie przekroczy £55.000 rocznie- trzeba wyslac akt urodzenia- pozniej odsylaja, wyplacaja ok £17,5 na tydz za pierwsze dziecko i ciut wiecej za 2, nie wiem ile:) z wtc jest juz troche inaczej para nie powinna przekroczyc £16.000 rocznie (zarobki na dwojke) i pracowac oboje co najmniej 30h na tydz, jak ma sie dzidzie to co najmniej 16h na tydz, plus powinno sie miec skonczone 25lat, najlepiej zapytac pod 0845 300 3900. jesli korzysta sie z jakiej kolwiek pomocy panstwa (jest tego duzo ale mnie nie dotyczy wiec wiem tak po lebkach;), np wtc, ctc, hb, ctb etc) to mozna ubiegac sie o sure start - becikowe tj £500.00 na 11tyg przed porodem i na do 3mies po porodzie... nie wiem co tam jeszcze waznego:O a moze tyle ze kolejka do konsulatu o paszport tzn ta internetowa jest dluuuuuga, najblizsza wolna data 16listopada (wczoraj). pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki justyna m troszke pomoglas tylko zastanawiam sie czy to becikowe mozna dostac rowniez po porodzie kiedy sie ma tylko child benefit .dziewczyny ktora z was to dostala?i jak? ja tez piorę ciuszki hehe.dostalam troszke od znajomej niektore nawet nie uzywane .ale prać je trzeba zastanawiam sie tylko w jakim proszku czy to ma jakies znaczenie? bo wiem ze powinno sie chyba prac te najmniejsze w anty alergicznych czy ktos wie na ten temat cos? ja juz po pracy troszke zmeczobna ale daje radybrzuszek rośnie w oczach a dzidzi kopie niesamowicie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Hej! Dziewczyny 3 tygodnie temu urodziłam Synka. Prosze o rade poniewaz mój mały ma straszne kolki. Karmie piersią i dokarmiam butelką.Ja prawie nic nie jem. Żadnych warzyw strączkowych,nic gazowanego,owoców też nie jem ,nic surowego.A mały i tak ma straszne kolki. Cherbatka koperkowa nie działa. Stosowalismy lek infakol jeszcze gorzej było.Noce są koszmarne bo strasznie płacze. Chciała bym mu pomóc,ale nie wiem jak. Pozdrawiam serdecznie! :) Okruch- widze że ty też jestes zajeta swoją małą Córeczką! mam nadzieje że nie ma kolek tak jak mój mały. Podobno chłopcy czesciej mają kolki. CAŁUSKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleca ci zakup juz nawet kiedys o tym pisalam Czopki homeopatyczne nazywaja sie VIBURCOL N . http://eapteka.krakow.pl/os/catalog/product_info.php/products_id/1301 wklejam ci link tam pisze dokladnie co i jak. Stosowlalm je przy przy mojej pierwszej dwojce naprawde sa rewelacyne, to srodek na kolki ,stany niepokoju u niemowlat, stosowalam je jak chlopaki zabkowaly i np nie wie co to sa nie przespane nocki przy zabkowaniu. Moje chlopaki obydwoje mieli kolki szczegolnie ten mlodszy bo mial alergie na bialko wiec praktycznie karmiac piersia nie moglam pic mleka, jesc wszelkiego typu serow jogurtow itd. Na obecna chwile siostra ma mi dla obecnego maluszka tez je przywiesc. A i klac dzidzie jak najwiecej na brzuszku jesli sie bojisz w nocy tak go zostawiac to w dzien kiedy mozesz go kontrolwac. Najlepiej w lozeczku tylko na materacyku powleczonym dobrze naciagnietym przesciaeradlem tak zeby maluch go nie byl wstanie sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinia- kalcia dobrze radzi. Mozesz tez masowac brzuszek - tez czasami pomaga. Te kolki sa straszne:):):):) Moze maly ma alergie? Bylam dzisiaj w Mothercare:D i kupilam sobie kremowa bluzke na upalne dni bo mam tylko ciemne wiec jasna jak najbardziej sie przyda. Najlepsze to to, ze trafilam przed zamknieciem na promocje 50%:D:D:D- na niektore ubrania- i zaplacilam tylko 8f szkoda, ze krotkich spodenek nie bylo takich jak chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! jestem juz po scanie wszystko ok z dzidziusiem i bedziemy miec SYNKA!!!!!:) Moj maz taki dumny. Jedna mnie rzecz lekko zmartwila,bo lekarz powiedzial,ze cisnienie krwi mi sie podwyzszylo,bo na poczatku mialam 120/70,a teraz mam 130/85,czy wy tez tak mialyscie ze mialyscie rozne cisnienia,bo ja czuje sie bardzo dobrze,jutro lece do polski i mam jakies dziwne obawy.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinia mozesz tez sprobowac polozyc malenstwo na całej rece by głowka byla oparta na twojej dłoni,a brzuszek dotykał twojej reki .to jest tak zwany \'\'samolocik\'\' gdy mojego maluszka bolał brzuszek maz mu tak robil i przestawało. Badz poprostu kładz na brzuszku i masuj plecki oczywiscie kiedy brzdac niespii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki nie martw sie ja miałam nawet 150/80 pod koniec ciazy i to norma jest ale gdy zaczełam rodzic cisnienie opadało bo malenstw wychodziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa zapomniałam GRATULACJE KOLEJNY CHŁOPCZYK NA PARE PANIENECZEK ,ALE LASECZKI BEDA MIEC BRANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katelka25 dzieki,za slowa otuchy,jutro lece do Polski,na 5dni i do tego sama bo maz zostaje ,bo musi chodzic do pracy.Wiec tak troche sie stesuje. Ide wziasc prysznic i sie poloze bo muszw wstac o 3.30 rano wiec musze odpoczac. papatki pozdrowienia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski macie jakis sposob na zgage, przy poprzednich ciazach tez mialam ale to co wieczorami sie dzieje od paru dni to tragedia. Wczoraj nie byla wstanie nawet pic, jak przelykalam to mialam takie uczucie nie wiem czy ktoras zwas tez tak kiedys miala jak np polknie sie cukierka i powoli splywa po sciance do zoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
cześć dziewczyny Mam nadzieję że mój mąż nie przestraszył was swoim opisem porodu ależ się rozpisał. Faktycznie jego obecność bardzo mi pomogła ale to jest już sprawa indywidualna. Mnie po porodzie "wygonili" ze szpitala po niespełna 10 godz sprawdzili czy dzidzia ok i do domku. Kalcia 64 mi na zgagę pomagały migdały podjadałam je sobie po kilka w ciągu dnia i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki oświadczam ze 17.06.07 o godz 4.00 przyszła na świat nasza córeczka Julia poprzez cesarskie cięcie.Urodziła się w 37 tygodniu ciązy warzy 3200g i 52 cm długości jest sliczną zdrową dziewczynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia23- moje gratulacje dla mamusi i buziaczki dla coreczki 👄 👄 👄 W tabelce mialas termin na cesarke na 25 czerwca. Jak to wyszlo, ze cesarke zrobili ci szybciej? Dostalas boli porodowych?? kiki -gratuluje synka 🌼 🌼 A cisnieniem to sie nie martw jest ok. Ja w 4 mies mialam niskie np 80/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia wpisuje cie do szczesliwych mamus 🌼 🌼 NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....17.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ............Filip anusia23.. 17/06 37...3200....Manchester...dziewczynka .... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia23-serdeczne gratulacje z okazji narodzin coreczki!!!!!!!!!!!!!! Duza dzidzia jak na 37 tydzien , no ale najwazniejsze ze zdrowa. Czy w tym tygodniu narodzonemu dzidziusiowi podaja cos na rozwiniecie pluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Kalcia, jeszcze troche i przyjdzie kolej na nas :D:D:D Jestem ciekawa co u Iwitka jak tam po cesarce- bo chyba w taki sposob miala rodzic- i co najwazniejsze jak przebiegla operacja jej coreczki 🌼 🌼 🌼 Ale mysle, ze wszystko jest ok i jak wyjda ze szpitala to Iwitek da znac:D ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
anusia23 serdeczne gratulacje!!!!!!!!! zajrzyj do nas czasami jeszcze am koniecznie dolacz zdjecia swojej dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....17.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ............Filip anusia23.. 17/06 37...3200....Manchester...dziewczynka .... Julia NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....17.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ............Filip anusia23.. 17/06 37...3200....Manchester...dziewczynka .... Julia poprawiam tygodnie w tabelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuni kopjuje to jeszcze raz NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....17.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ............Filip anusia23.. 17/06 37...3200....Manchester...dziewczynka .... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak kopiowalam tabelke Anusi23 do szczesliwych mamus to zapomnialam wymazac tydzien ciazy kolo daty porod. Jak ktoras bedzie zmieniala swoj teydzien niech to przy okazji zrobi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - gratuluję anusi ❤️❤️❤️ Dorodna panna! :D Super!! Jak tylko bedziesz mogla, opisz poród, (dlaczego tak szybko) i dawaj fotki! Buziaki ogronne!!!! Po drugie - chylę czoła dla męża duili ;) - nie spodziewalam sie, ze jakis mąż tu wejdzie i jeszcze tyle napisze. Widać, że przejęty i odpowiedzialny tato. Podziwiam, naprawdę.. Po trzecie - tabelka NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....17.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia Matko, coraz dluższa ta dolna tabelka! A pamiętam jak jeszcze nikogo w niej nie bylo!!!!! :D Boję się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- wpisz sie do tabelki a jak nie wiesz jak do daj swoje dane to ktoras z dziewczyn cie wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko.....a robia tu jakies badania w ciazy fizjologicznej? takie zwykle mocz morfologia, cisnienie krwi? nie mowiac juz o krzywej cukrowej? Bo jak nie to ja sie nawet nie zglaszam do lekarza przed 12hbd, no bo niby po co? No i oczywiscie gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusia, chyba duzo chlopakow sie teraz rodzi :D ja celuje w dziewczynke, ciekawe czy sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manka 150- takie badania robia od 12 tyg. Co do cukru to jak masz w rodzinie cukrzykow , tak to nie. Loboszek pappapa.😴 A u mnie cos chyba na burze sie zbiera bo cos blyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×