Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość s_daga
dziewczyny a same wypelnialyscie te formularze bo ja juz mam ale niewiem jak sie dotego zabrac i ile mniej wiecej jest tego wtc tygodniowo tak z ciekawosci pytam wiem ze to zal od dochodu ale mniej wiecej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga my przy zerowych dochodach ( bo w okresie za jaki dostaliśmy formularze nie pracowalismy) dostalismy prawie 80 funtow. Uważam ze to dużo. No ale znajomi dostaja 40 tyg. ale nie wiem jakie maja zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - i nam pomagali znajomi. My za słabo znamy język. Lepiej jak ktoś pomoże,kto już to wypełniał, bo przy jakimkolwiek błędzie czy niejasności sprawa się wstrzymuje i przedłuża. Dziewczyny - jeszcze jedno. To oni się sugerują tylko naszymi formularzami, które składamy?? Nie sprawdzają tego?? Przecież WTC jest dla PRACUJĄCYCH osób więc jak myśmy mieli 0 to tak jakbyśmy nie pracowali - nie interesuje ich to?? Nie weryfikują danych z rzeczywistością???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
hej kobitki Anusia gratuluję córci ale piękny pyzolek i te włoski zupełnie jak u mojego synia. powiedzcie mi jak wkleić zdjęcia to też wkleje swojego synusia.no przyznam mąż to i mnie zaskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na www.fotosik.pl i tam dodaj swoje zdjecia - mozesz sie od razu zarejestrowac, zeby moc potem wklejac swoje fotki na bieżąco do albumu. Wygeneruje Ci się kilka linków do danej fotografii i skopiuj nam ten, co jest na samym dole pt. \"Bezposredni link do zdjęcia\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
dzięki skorpionka postaram się tak zrobić mam nadzieję że mi się uda bo z komputerem to u mnie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska0110- wy pewnie skladaliscie dokumenty jeszcze przed koncem tego kwietnia i pewnie dla tego macie rok rozliczeniowy 2005-2006. Teraz powinniscie zadzwonic do IR i poinformowac ich o zarobkach. To wszystko jest skomplikowane ale Loboszek dobre przyklady daje. Kaska jak wam sie powiekszy rodzina to zmieni sie stawka w Child Tax Credit bo element family jest staly jakies 500f z groszem- nie pamietam teraz. A WTK chyba nie ulegnie zmianie. Co do wypelniania tych dokumentow to w JOb CENTER moga pomoc. Oni tam z regoly maja tlumacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dziewczyny jak to mozliwe ze mozna sie ubiegac o wtc przed narodzeniem dziecka skoro trzeba wpisac date jegi urodzenia ?????????rozumiem ze mozna birth certificate doslac pozniej ale czy to znaczy ze mam im odeslac niekompletny formularz bez daty urodzenia dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camimllee
laboszku, chyba sie dzisiaj do ciebie na gg zglosze z pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
wlasnie stad moje watpliwosci bo ja dostala jeden formularz na obydwa wtc i ctc ...czy to znaczy ze musze czekac do naarodzin dziecka zeby nei wysylac tego dwa razy.... nie wiem ktota czesc wniosku czego dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s-daga- wydaje mi sie ze mozesz zlozyc ten wniosek bo niedlugo masz termin porodu a oni to rozpatruja do 3 miesiecy a pozniej doslesz im tylko akt urodzenia. Ale tak dla pewnosci zxapytaj sie w JOB CENTER:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz ja zapytam heh co robic.bylam w hm rev i kazali mi dzwonic i podawac wszyskie swoje dane zarobki za ubiegly rok i podalam okazalo sie ze 16 tys rocznie na pare to za duzo i kazala czekac az urodzi sie dzidzi.to dlaczego inni dostają .od czego to jeszcze zalezy? zeby zlozyc papiery to musze dzwonic i wtedy mi przysla jak stwierdza ze malo zarabiamy.czy jest jeszcze inna mozliwosc uzyskania tych papierow na wtc i ctc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dziewczyny dzieki za rady wysle jak urodzi sie malenstwo i wtedy wszystko bedzie jasne, jeszcze raz dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- oni tez przez telefon zbywaja ludzi. Tak bylo ze znajoma mojego meza po prostu jej powiedzieli ze jej sie nie nalezy:(:( a w rzeczywistosci ma szanse na dostanie WTC. Wiec mozesz jeszcze raz zadzwonic i powiedziec , ze macie mniejsze dochody zeby dostac tylo te druki. Albo podejdz do Job Center tam tez je powinni miec. Poza tym to my faktycznie mamy wiecej niz te 16000 tys ale nie przekraczamy 19000 i dostajemy WTC i ChTC. Tylko ze ja nie pracuje tylko moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski. tak wracajac do tego WTC to naprawde uwazajcie, bo oni szacuja ile ci sie nalezy w przyszlym roku na podstawie zeszlego roku, wiec jak w zeszlym pracowalas tylko pare miesiecy to mimo tych papierow tam trzeba zadzwonic i powiedziec ze warunki sie zmienily i jeszcze raz podac im ile sie pracuje w tygodniu i za jaka stawke. Bo oni dziela ci ten dochod na caly rok. Ja mialam identyczna sytuacje po pol roku brania musialam cala kase do do pensa zwrocic :( nie bylo wesolo, bo akurat wtedy u mnie tez z kasa bylo krucho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Czesc Brzuchatki! Mam pytanko;czy ktoras z was brala lek Ferrous Fumarate? Zostal mi zapisany z kwasem foliowym.Kwas juz biore i chce wiedziec dokladnie co to za lek.A powiem szczerze,ze nie znalazlam informacji na jego temat.Pomocy,please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Witajcie drogie mamuski i brzuszki. Wiec ja juz po SKANIE!!!!!!!! Tak sie balam czy wszystko bedzie ok, ale okazalo sie ze dzidzia rozwiaj sie bardzo dobrze. Bylismy razem z mezem na skanie on po raz pierwszy widzial dzidzie i ze lzami w oczach obserwowal jak sie rusza i polyka wody plodowe. To bylo cudowne takie male usteczka. ALE NAJWAZNIEJSZE!!!! Znamy juz plec dzidzi. BEdziemy mieli SYNUSIA!!!!!! Dumny tatus wzial zdjatko do pracy powiedzial ze bedzie wozil ze soba powiesi w ciezarowce:) Teram moge spokojnie jechac do Polski oczywiscie uwazajac na mopjego skarba. Dziewczyny Wasze corcie beda mialy w czym przebierac.:) Pozdrawiam cieplutko Was i Wasze brzuszki jak i narodzone juz maluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Poprawiam sie oczywiscie w tabelce:) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?........ Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....17.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_daga - ja na Twoim miejscu złożyłabym już teraz, przynajmniej na WTC. Oni rozpatrują Ci to do 3 miesięcy, ale zwracają kasę od momentu złożenia wniosku do rozpatrzenia - nam zwrócili. A o CTC złożysz po porodzie. No ale to tylko moja sugestia. No ale licząc, że dostaniesz nawet 40 funtów tygodniowo (z tego co wiem to jest to najniższa kwota - ale nie jestem pewna) a do porodu masz 7 tygodni no to rochę Ci ucieknie (około 280 funtów), a tak liczy się data złożenia wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Grimsby - gratuluję!!! Witaj w gronie mam synków :) ❤️ S_daga - a jak byś jeszcze chciała się starać o \"becikowe\" to masz na to 3 miesiące od porodu. No a musisz pobierać jeden z benefitów, a jak nie zdążysz?? Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Dziewczyny a ja z takim pytankiem........... Jezeli moj maz bedzie pobieral pieniazki na dzieci bo on ma swoje 2 to czy dostanie na nasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
chodzi mi o te "becikowe" bo te 17 funtow okolo to na pewno dostanie ale czy ja bede sie mogla starac o becikowe??? Ja nie bede pobierac tylko on. Bedziemy juz wtedy malzenstwem wiec wydaje mi sie ze tak ale prosze o utwierdzenie mnie jezeli mam racje. DZiekuje pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi się też wydaje, że powinniście dostać, ale pewności nie mam. Może inne dziewczyny wiedzą coś na ten temat! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×