Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanko

PREZENT NA KOMUNIĘ

Polecane posty

Gość Chrzestna
Do Criss xK - mysle, ze dobrym prezentem bylby taki zestaw klockow magnetycznych (taka propozycja padla juz wczesniej): http://merlin.pl/Geomag/browse/search/206,,1.html;jsessionid=075F72910AF753A79AF4B60426192DD7.LB3?offer=O&sort=tytul&phrase=Geomag&gclid=CP3csYD0nZMCFQpHQwodh3Lwww Ewentualnie cos z elektroniki: http://www.ceneo.pl/Odtwarzacze_mp3;017Creative_P0-1893.htm?gclid=CN6yk-v0nZMCFQNCMAodnl0lrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklin
Ja w zeszłym roku kupiłam rolki swojemu siostrzeniucowi i byl bardzo zadowolony odrazu je nakladal na nogi. Rolki mozna kupic juz za 99zl bardzo fajne na allegro i za 300 zl.... Uwazam ze to tez super prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marse
ja mam tylko takie pytanie...czy tzw. książeczka oszczędnościowa 10-letnia pasuje na taką uroczystość...mały wszystko już ma a kasy nie chcę dawać bo rodzice położą na niej łapy i nic z tego nie będzie miał...nie wiem tylko czy coś takiego pasuje...czekam na odp.mam czas do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miernik
Ja tam dostałem na komunie quada za 7000zł prezent na 10lat... A mam teraz 12lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
Moj chrzestniak ma komunie w 2010. Juz zaczelam zbierac. Kupuje mu Nintendo Wii Chlopak ma dzianych rodzicow ale bardzo skapych. No i na podworko tez mu za bardzo samemu wychodzic nie pozwalaja (zgroza!!!) bo nie daj Boze jeszcze cos mu sie stanie. Jak dla mnie Wii to sensowny wydatek szczegolnie ze juz jakas kase na ten cel odlozylam. Popieram ogolna mysl - komunia to juz nic innego jak konkurs kto ile i co dostanie ale co zrobic. trzeba isc z pradem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka miala komunie w maju dostala mp4 , rolki,zlote kolczyki zloty lancuszek i 300zl..Chociaz ja wolalam zeby wszyscy goscie zlozyli sie na nowego laptopa.jeden ale konkretny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek1989
moim zdaniem przenośne psp lekki wydatek ale to jest to że można przerobić na piraty i nie trzeba nowych gier kupować jest tez mp3 i też w niektórych również aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam w tym roku komunie syna
Tak..Faktycznie wile osob mi podpowiada ze najlepszym prezentem w dzisiejszych czasach jest MP3 albo aparat cyfrowy, kamery, telefony, rowery, komputery itp. Mnie osobiscie nie stac na wiekszosc z tych rzeczy zwlaszcza, ze sama wychowuje 2 dzieci. Poza tym nie uwazam aby podarowanie DZIECKU np kompa bylo dobrym pomyslem. Dzis kupuje sie kompy a na 18-ke niektorzy beda sie zastanawiac nad mieszkaniem bo dziecku juz bedzie MAŁO... tylko ciekawe kogo na to stac. Osobiscie nie rozpuszczam syna bo i tak czasy nie latwe. Myslalam nad Biblia z przypowiesciami i jakimis grami Biblijnymi bo znajac zycie dostanie pewnie od rodziny MP3 wlasnie albo tel. czy aparat. Sorki rozpisalam sie... milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam w tym roku komunie syna
*nielatwe... Sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakmiau
A jesli dziecko juz wszystko ma z podanych propozycji :/ ? Moj syn bedzie miec komunie, ale juz ma telefon, mp3, psp, komputer, wierze, rower, lancuszek, zegarek, moglabym jeszcze wymieniac. (wszystko od bylego meza). A mimo to jesli dostanie ksiazke to zostanie wysmiany w szkole. Wydaje mi sie ze na aparat cyfrowy czy kamere jest jeszcze za maly, choc nie wykluczone ze i to dostanie. Ja sie zle z tym czuje bo przez te podarunki ktore dziecku splywaja o tak sobie, dziecko zatraca wszelkie wartosci, nie docenia to co ma a i najczesciej wogole o nie nie dba. W takim pospiechu to na 18 dostanie samochod, a po studiach mieszkanie. Niestety Takie Czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
Widzę tu pełno propozycji...Ja w tym roku mam dwie komunie(u jednej dziewczynki mąż jest chrzestnym u drugiej ja)niestety z moją chrześniaczką jest wiekszy problem,mieszka za granicą ,mało zna polski:/Mało co utrzymujemy kontakt z mamą dziewczynki(była moją koleżanką w latach szkolnych i tak się "wkopałam").Brak mi pomysłów więc napisałam do mamy dziewczynki ,teraz czekam na odpowiedz aż się boję jakie prezenty będę miała do wyboru. Dla chrześniaczki męża kupujemy złoty medalik i biblię w ślicznym wydaniu. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka30....
Mam w tym roku dwie komunie-chrześnica i bratanek.I powiem wam ,że nie ma dla mnie żadnej różnicy,że u jednego dziecka jestem chrzestną a u drugiego nie.Dostaną po tyle samo-grawerowane medaliki i biblię. Z własnego doświadczenia wiem,że najgorszy prezent dla dziecka to pieniądze-tak się zdarzyło u mojej córki.Popłakała się ,bo koleżanki dostały rowery,zegarki a ona nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka9871234
Popieram to, że najgorszym rozwiązaniem dla dziecka będzie danie mu pieniędzy, bo rozejdą się szybko i nawet nie bedzie wiedziało na co. Wiem jak było ze mną. Ja idę w tym roku do kuzynki na komunię i będę u niej fotografem, a że jestem studentką i nie mam swoich dochodów posatnowiłam zrobić jej księgę gości taką ładną gdzie każdy będzie mógł złożyć tam życzenia i napisać coś od serca, a i kuzynka bedzie po paru latach mogła do tego wrócić:) Do tego kupię jej prawdopodobnie mp3, ale może wymyślę coś lepszego. A medalików odradzam dawać teraz dziecko idąc do komuni musi już taki posiadać więc wydawanie bez sensu kasy na cos co juz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaczynam o tym myśleć, bo w tym roku mój chrześniak ma komunię. Nie chce, żeby był to prezent z \"tych modnych\" - typu ipod, albo laptop, bo uważam, że to jeszcze za wcześnie. Teraz wiek \"szpanowania\" elektronicznymi gadżetami ciągle się obniża i bardzo mi się coś takiego nie podoba. Myślę o rowerze (przeglądałam na allego i są już całkiem fajne za ok 700 zł, takie ala mini górale Maxim), albo o dołożeniu rodzicom do obozu letniego, ale nie wiem czy taki prezent materialny jak rower nie będzie trochę lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie im po samochodzie
jak komunia to komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego Maxima dla 8 latka można już dostać za nieco powyżej 500 zł, osobiście uwazam, że to super prezent. też nie jestem zwolennikiem kupowania dzieciom w tym wieku drogich gadżetów elektronicznych a rower się zawsze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka452
belgrad , moze wrzuc jakis link , łatwiej nam bedzie nawet znalezc i wybrac ten oodpowieni rower.Mój chrzesniak wiem ze marzy o BMX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Roksanki
a ja mam w tym roku 2 komunie moich bratanic jestem tylk ciocia a nie chrzestna i moze nawet na szczescie ja planuje kupic huljnogi dla obu zeby zadna nie byla pokrzywdzona wstawiam linka http://www.allegro.pl/item578800152_hulajnoga_aluminiowa_california_sr_kola_20cm.html#gallery myslalam tez nad rolkami ale nie wiem jak tam u nich z rozmiarami a po za tym hulajnoga jest fajna wedlyg mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
moja siostra chce na komunie mojego synka, zprezentowac mu wyjazd na musical "krol lew". Bardzo mi sie to podoba. Na leptopa ma dziecko majace 9-10 lat jeszcze czas, i chyba wiekszosc rodzicow i innych gosci niezastanawia sie po co komputer jest ( to nie do grania i zabawy) a do szkoly jest jeszcze nie poczebne. sorry za bledy ale niepisalam po polsku juz paare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A ja w zeszlym roku sprezentowalam swoim chrzesniakom sprzęt sportowy.Extra plecaki ,dobre spiwory,kompasy.Na gwiazdkę dokupilam lornetki.Byli zachwyceni a sprzęt posluzy im na dlugie lata.A propos prezentow to moze namiot?nawet jesli dziecko rozbilo by go w ogrodzie w czasie wakacji?Moze nadmuchiwany ponton ? a moze wykupic karnet na basen jak jest w miejscu zamieszkania,albo oplacic lekcje angielskiego czy tanca?uwazam ze pieniądze z tej okazji to chybiony pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki fajny prezent to złote kolczyki. Ja kupiłam takie słodkie złote biedronki na allegro. Drobne. Cena około 200 zł. Myślę że rosądna... Co do roweru czy wieży to chyba bardzo zamożnych stać na taki prezent. Chociaż apropos biedronek to w biedronce rowery po 350 zł teraz chodzą. Chyba wiosenny i komunijny rynek podbijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makabreska
wedlug nie najgorszy prezent dla dziecka to jakies ksiazkowe pamiatki (chodzi mi o te tandetne ksiazeczki ze zdjeciami medalikow, golabkow i bialych kwiatkow), tudziez z calym szacunkim Biblia - dziecko i tak tego nie doceni, rodzice NIGDY Jej nie otworza, tylko bedzie lezec na polce i sie kurzyc i bedzie przerzucana przy przeprowadzkach albo porzadkach z miejsca na miejsce. to samo z jakimis figurkami - kurzolapami, ktore glupio jest wywalic a trzymac ani tego nie ma gdzie a wstyd jak nie wiem co ciekawa jestem ilu z was w zyciu otwarlo kiedykolwiek Biblie...jakie to ma znaczenie czy z dedykacja czy bez? juz lepiej miedalik zloty kupic, przynajmniej "cos" z tym mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, ja byłam w sklepie z tymi maximami i juz sie raczej zdecydowalam, a Ty pytasz o BMXy i Cie zaskocze, bo ta firma jest tez dystrybutorem takich rowerow. Pan w sklepie mnie namawial na BMXa, ale to jego zadanie, ja zostane przy mini goralu;) Wygoogluj strone maximow, to i bmxy tam powinny byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda56
BMX to rzeczywiscie moze byc dobry pomysł na prezent dla chłopaka , jesli jest w cenie max do 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlItKa
W maju ide na komunie i nie mam pomysłu na prezent:( ,ale nie jestem chrzesna.... Co mozna kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomka84
Witam! czytajac Wasze podpowiedzi doszłam do wniosku że kupię rolki ale nei takie buty tylko te co świecą jak się na nich jeździ i wymagają większego zaangażowania w jazde- tak a propo delikwent umie juz jeździc na innych rolkach :) są one stosunkowo tanie ale dokupie kask i ochraniacze zeby zdrowie nei ucierpiało. I juz widze jak sie bedzie cieszył szcezgólnie, że mam zamiar dokupić książke 365 eksperymentów na kazdy... Zycze powodzenia przy wyborze prezentów a tak wyglądają rolki: http://www.allegro.pl/item588360992_hit2009_pulsuja_migaja_rolki_zakladane_na_but.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem zła na mojego męża,jego chrześniak idzie teraz do komunii,i on chce dać mu sporą sumę pieniędz,bo mówi,że jest jego chrzestnym i wypada,ja uważam,że powinien dać tyle ile my dostaliśmy od jego rodziców(chrześniaka) w prezencie ślubnym dali nam 300zł i pozostałe rodzeństwo męża dało nam po tyle samo!! a przecież komunia to nie wesele!!tymbardziej,że nas nie będzie na komuni bo mieszkamy w UK!! Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z kolei inny problem.... moj obecny facet ma synka ktory ma komunie. pomijajac to juz ze sale zalatwil ojciec (czyli moj facet) to jednak by wypadalo cos dac tym bardziej ze matka wie ze sala jest zalatwiana po znajomosci oraz to ze ja mam rodziców zyjacych w miare dostatnio. no i w sumie mnie to drazni bo niby dobry samochod mam ale odkad pracuje to rodzice mnie ucza oszczedzac:). lubie malego komuniste ale tez nie chcialabym go rozpieszczac tym bardziej ze z kasa krucho, ale z drugiej strony wiem ze ojciec (moj facet) chcialby dac mu cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×