Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

aska ! "Radykalizuja sie z wiekiem, jeszcze wszastko przed wami :)" Nie przetłumaczysz. To jest chyba tak że im starsi i bliżej śmierci to się nawracają. Najpierw korzystają z wolności zwłaszcza jak są poza terenem objętym szariatem, chleją, ćpają, pieprzą się bo nareszcie nikt nie patrzy nawet allah a potem trach i mamy wielkiego wierzącego. Tak samo starsze kobiety nagle zakładają hidżaby choć całe życie były "wyzwolone". U nas też jak czas umierać to nagle chcą namaszczenia chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Chciałam porozmawiać z dziewczynami o ich związkach z Turkami ale jak widać jest tu kilku socjopatów plujących na siebie wzajemnie kto ma racje. Jestem od 5lat w związku z Turkiem- poznałam go na studiach w Australii. Mieszkamy ze sobą od ponad 2lat- ja robie tutaj studia doktoranckie, mój chłopak jest już po studiach i pracuje jako inżynier. Jesteśmy normalną parą, zresztą jak go pierwszy raz zobaczyłam- do głowy by mi nie przyszło że jest Turkiem, myślałam że jest Hiszpanem albo Portugalczykiem:D. Problemem są moi rodzice- za miesiąc przylatuje do Polski i chciałabym przedstawić swojego chłopaka rodzicom- ale oni są na NIE, tylko dlatego bo jest Turkiem. Żadne argumenty do nich nie docierają- po prostu NIE j już, nie życzą go u mnie w domu:(. Przykro mi z tego powodu, jestem jeszcze młoda mam 24lata- ale żyć tak na kocią łapę cały czas... Dziewczyny jak było z waszymi rodzicami? Mój ojciec jest bardziej ustępliwy, ale moja mama jest konserwatystką, nie chce go zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wam, że...........
Ciekawe, że Linki odpisuje tylko na to co jej pasuje, a jak ktoś podaje życiowy przykład, który jest przeciwny jej poglądom, to go pomija i udaje, że go nie widzi:D Chciałaś dziewczyno przykładów długoletnich związków, to masz - on 10 lat w Polsce, 7 lat w związku, wykształcony, bogaty, nie potrzebował żadnej Polki jako wspomagaczki. Ale Linki woli wypierać i dalej wmawiać sobie, że taki Turek na tej planecie się nie urodził, który nie bije i nie jest muzułmaninem. Dla niej każdy jeden jest taki sam. Co za ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..może ktoś policzy ile jest przykładów pozytywnych ile negatywnych.. mnie się nie chce tego robić ...przejrzałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy topiki o tej tematyce oraz publikacje i mam wrażenie że należy,skoro jest miejsce i okazja rozmawiać o pewnym spektrum obejmującym to co z udziałem ,,tej,, grupy kobiet przenika do naszej strefy kulturowej...należy też rozważyć odczucie pt czyja tego chcę...?...czego się obawiam...? ..nie mam zamiaru mylić idealizmu z głupotą i nie myśleć czy moje wnuki będą mnie przeklinać jak w Niemczech czy też Francji.... ...w nosie mm czy któraś wychodzi za mąż za mężczyznę z tamtej strefy ale na pewno trzeba uważnie obserwować ,,obcego,,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko te długoletnie związki
to są wyjątki od reguły , kilka procent góra :( albo takie gdzie mąż Turek jest po prostu innego wyznania niż muzułmanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
coś w tym jest. A ja znam twórców strony racjonalista.pl i wiem czemu ten poral powstał, oraz w jakie akcje angażują się twórcy tego portalu. Nie podawałabym go jako dobrego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem wam, że...........: "Ciekawe, że Linki odpisuje tylko na to co jej pasuje, a jak ktoś podaje życiowy przykład," ­­­ hahaha nawet nie wiesz co piszesz? Aż takie głupie jesteście? ­­­ "on 10 lat w Polsce, 7 lat w związku," ­­­ Pierwsze słyszę że jest 7 lat związku. Nawet nie wiesz co piszesz w swoich postach. Co za idiotki. Ale wiedziałam że to ty. Wcześniej tak bardzo broniąca swojego lubego że jest ateistą. A jak zostałaś poproszona o podanie jednego pozytywnego przykładu to zamilkłaś a teraz nagle wracasz i wymyśliłaś że on jest w 7 letnim związku. Ten 7-letni związek to z jakąś inną tak? Odbijasz go komuś? Jakoś wcześniej ci się nie przypomniało ze siedzisz z nim już 7 lat w związku? I jak tu można podejrzewać te dziewuszki o inteligencje. No nawet jakby człowiek się wysilał to jej nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a nieChse........ "..może ktoś policzy ile jest przykładów pozytywnych ile negatywnych.." ­­­ Negatywnych nie wiem bo nie chce mi się liczyć za dużo tego a pozytywnych 3. Jeden to Zuzanna tu pisząca. Chyba 10 lat w związku. Drugi przytaczała Alicecooper ale tamten jest alevitą a trzeci ja gdzieś znalazłam gdzie kobieta spisała dokładny kontrakt małżeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam wasza turecka sielanka
ciekawie się wątek rozwija nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Linki mogłabyś nie wpieprzać się w cudze życie, skoro nic nie wiesz na temat i jak ktoś dobrze powiedział- muzułmanina to Ty widziałaś w internecie. Jestem z Turkiem od 5lat i od ponad 2lat mieszkamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam wasza turecka sielanka
canim do stucka. W moim zwiazku byl tylko problem religijny,ale spojrz na was polakow jak traktujecie kobiety?????? Ile polskich chlopakow i mezow bije swoje zony,zneca sie nad nimi ale tego wy nie widzicie ale jak ktos napisze ze gdzies tam jakis turek cos zrobil polce to robicie z tego wielkasensacje nikt nie jest doskonaly.Mieszkam w niemczech od dobrych kilku lat i jeszcze nigdy z was mi nie pomogl natomiast duzo pomocy otrzymalam od turkow zreszta mam 3 przyjacieli od 7 lat ktorzy obojetnie co by sie dzialo zawsze przyjda mi z pomoca.Druga sprawa oni zawsze trzymaja sie razem a tego o was polakoach nie moge powiedziec,bo z zazdrosci jestesmy wiele krzywdy zrobic a wydaje mi sie ze powinnismy sobie pomagac. :O jak chodzi o polaków to jest to margines społeczny i maltretowana Polka zawsze może się udać do jakieś instytucji np policja , sąd, opieka społeczna albo się zawsze gdzieś może poskarżyć a tam, no cóż ...mąż jej jeśli jest muzułmaninem to jej jeszcze poprawi , ależ ona nie pójdzie bo przeciez to normalne ona jako kobieta w islamie jest poniżej mężczyzny i jest traktowana instrumentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathrinee "Linki mogłabyś nie wpieprzać się w cudze życie, skoro nic nie wiesz na temat i jak ktoś dobrze powiedział- muzułmanina to Ty widziałaś w internecie." Gratuluje wiedzy z "najlepszych" źródeł. Jak masz takie argumenty dla matki to nie dziwie się że jej nie przekonałaś. Tobie jeszcze nie zaczęłam się wpieprzać bo mnie wali Australia ale jeśli chcesz to proszę bardzo. 5 lat w związku od 2 z nim mieszkasz i jeszcze nie przedstawiłaś go rodzicom? Australia to nie koniec świata i wymyślili już takie maszyny co się zowią samolotami więc nie trzeba na tratwie dryfować. Nie stać was na bilet było przez 5 lat? Takie małe socjale w Australii dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgytfr
hahaaa dobre a ona ,że niby doktorat jeszcze robi a on inzynier :P a na bilety nie stać ? a wiedzą ,że studia w australii to jedne z droższych na świecie ?bardzo wysokie zarobki mają osoby pracujące po studiach w swoim fachu tego też nie wie? Linki ona tak ściemnia ,że sama nie wie o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Linki heh najgłośniej Ty tutaj gderasz, mimo że jak ktoś tu porządnie Cię zjechał- nic nie wiesz o Turkach, chyba z portalu racjonalista.pl czerpiesz swoje informacje. A na socjalu to chyba Ty siedzisz, skoro masz czas na przesiadywanie całymi dniami na Kafeterii. Dla Twojej wiadomości, to ja i mój facet jesteśmy inżynierami, a mój chłopak projektuje maszyny energetyczne. Australia jest krajem wielokulturowym i mimo to, ludzie żyją tutaj w dostatku i na dużo wyższym poziomie. Także z łaski swojej, nie wciskaj swojego wścibskiego nosa w czyjeś życie tylko zajmij się swoim. Musi być bardzo ciekawe, skoro non stop przesiadujesz na Kafeterii i wszystkich pouczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Druga sprawa oni zawsze trzymaja sie razem a tego o was polakoach nie moge powiedziec,bo z zazdrosci jestesmy wiele krzywdy zrobic a wydaje mi sie ze powinnismy sobie pomagac." Z tym się muszę zgodzić. Oni trzymają się strasznie razem za to nasi no cóż wiadomo jak jest. Nie wiem czemu nasi tak sobie podkładają nogi. Należałoby się jednak zastanowić kto na te emigracje wyjeżdża skoro tak się zachowują i swojemu pomóc nie chcą. Choć nie wszyscy. Sama kiedyś potrzebowałam pomocy za granicą i otrzymałam ją właśnie od Polaków. Więc tacy też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Tak drogie są bo semestr kosztuje 10tys dolarów australijskich, ale rodzice mi wcześniej pomagali. Poza tym w Australii są na tyle dobre zarobki, że większość studentów się sama utrzymuje. A do Polski mam pieniądze na bilet, ale rodzice ani nie chcą przylecieć do mnie, ani nie życzą sobie mojego chłopaka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem inne źródło
tu jest wywiad z Ojcem Zakarią Burtosem duchownym Kościoła Koptyjskiego: http://www.youtube.com/watch?v=j9tgw7N8fdk http://www.youtube.com/watch?v=zYe1IyLvFPY http://www.youtube.com/watch?v=WltwZG5BduM To nie są bajki wyssane z palca , polecam sobie obejrzeć tym które mają mężów muzułmanów a najlepiej tych poznanych na terenie UE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathrinee jak ty jesteś inżynierem to ja jestem Turkiem. A do domciu to nie dało rady zajechać z lubym przez 5 lat? bo co? bo rodzice nie chcieli go widzieć? A od kiedy to coś takiego przeszkadza w miłości? Gratuluje mądrości powtarzania głupot po innych. Widzę jaką ty wiedzę czerpiesz, skąd i od kogo. Radź się ich dalej. Może powiedzą ci co nawciskać matce aby zaakceptowała ciemnolicego. Ja mogę ci tylko poradzić by zacząć od tych argumentów o złych bijących i pijących Polakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem inne źródło Youtube to nie źródło dla nich. Do nich nawet ruchome obrazki nie przemówią. Ale wklejaj dalej. Ja z chęcią obejrzę coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Tak jestem inżynierem energetykiem, po specjalizacji municipal Energy initiatives, a tematem mgr był projekt Turbiny reakcyjnej 360MW- także jak macie jakieś pytania odnośnie maszyn energetycznych, to zapraszam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem inne źródło
Linki ale ona ściemnia i to kiepsko , wierzysz w te jej brednie bo ja nie ;) może jej się marzenia pomyliły z rzeczywistością ? taka mądra a siedzi na kafeterii i swojego habibi zachwala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Widze, że tutaj sami niewykształceni. Zmykam stąd, bo nie ma z kim rozsądnym i inteligentnym porozmawiać i się doradzić. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Jeszcze jedno: no właśnie, Tobie nawet nie chce się poczytać czegoś obiektywnego, gdzieś, pomyśleć samej. Do Ciebie przemawiają "ruchome obrazki"- myślisz jak dziecko z Downem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem inne źródło
taa inżynier a nie stać na bilet do kraju :P wiesz moim wujkiem był Jan III Sobieski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem inne źródło
a To powklejam co nie co , pewniego pieknego dnia wkurzyła mnie wiadomość ,że meczet wahabitów stawiają w naszej stolicy ale coś jeszcze wam zapodam: http://www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw http://www.youtube.com/watch?v=wgX_sEULYv4 http://www.youtube.com/watch?v=l0wZRu9X66A http://www.youtube.com/watch?v=8bNA6Q-2z6Q może jeszcze oprócz Linki ktos obejrzy mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje wykształcenie pokazane w postach powala nas głupich bezrobotnych, po podstawówce na kolana. Nie rozumiem tylko po co zaczepiasz kogoś takiego jak ja która sama nie chciała wchodzić z tobą w konwersację a potem uciekasz z płaczem. Ale ja waszej logiki nigdy nie potrafiłam zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem inne źródło Za dużo wklejasz na raz linków. Nawet ja nie jestem w stanie wszystkiego od razu obejrzeć a potem nikt do tego nie wróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
Linki nie uciekam z płaczem, jesteś po prostu dla mnie żałosna ponieważ nie posiadasz rzetelnych argumentów ani faktów, aby móc poprzec swoje teorie. Załóż własny wątek, a nie wtrącaj się innym do życia. Dla mnie jesteś przykładem typowej przekupy z bazaru, której jadaczka się nie może zamknąć. Gderasz i gderasz a g...o wiesz. Zwykła frustratka z Ciebie- bo nikt nawet "ciapak" Cie nie chce, inaczej nie przesiadywałabyś dniami przed ekranem komputera, Stara Panno. Żyj dalej w swoim wyimaginowanym wirtualnym świecie Kafeterii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż może ktoś na oczy przejrzy
ale warto obejrzeć spokojnie to będę wrzucać po jednym ok ;) 3-4 naraz to nie tak dużo , krótkie filmiki http://www.youtube.com/watch?v=e5f9W3TYGWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×