Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sprawiedliwa
a poza tym nie sadzisz ze raz na 2 tyg telefon to nie wystarczy? kurde nie chce Ci skrzydel podcinac, ale to chyba nie za duzo dzwoni skoro mowisz ze mu pieniedzy nie brakuje to czemu nie dzwoni czesciej? chyba ze kontaktujecie sie przez internet jak ja z moim np:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jest taka roznica ze on mi nigdy nie mowil ze jestesmy razem czy ze bedziemy, btylo pieknie ale on nic nie obiecywal. To byla bardziej znajomosc a ja sie zakochalam on moze sie tylko domyslac. Uwazam ze to za malo, ale nie wiem jak sie z tej chorej milosci wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Canim:):):) nie pytaj:) jest mlodszy ode mnie 3 lata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie się zakochał Turek, był męczący...... Na poczatku znajomości bardzo dobrze mi się z nim rozmawiało, ale nie pociągał mnie. On poczuł z czasem do mnie cos obsesyjnego, łaził za mną, dzwonił, opowiadał o mnie wszystkim (tak słyszałam)..... Jednym słowem wariat.... Eh..... Miałam go juz dość, dałam mu do zrozumienia, ze nie interesuje mnie jako facet, ale on to ignorował, więc w końcu kopnęłam ostro w 4 litery...... Potem mi groził i ogólnie zachowywał się niehonorowo... Ja mam wstręt do Turasów.... ale nie wróżę tego samego autorce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jest ode mnie mlodszy ale ja przy nim czuje sie jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe naprawde :) ojj fajnie... moj jest starszyy ale ten polak tez byl..hmmm jakos zawsze podobali mi sie starsi :P obojetnie wazne zeby czlowiek byl szczesliwy. raz sie zyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
łooo jak sie dzisiaj temat rozwinal:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi mowil ze tacy obsesyjni to sa Kurci. Ale wiesz czlowiek czlowiekowi nie jest rowny. Psychopata wszedzie sie moze przytrafic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a ja zawsze poznawalam mlodszych:) 3, 4 lata to dla mnie norma... nie wiem czemu tak jest, moze wygladam mlodo:P tak to sobie tlumacze:D a Twój Canim ile ma lat:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawiedliwa...no i mam nadzieje ze jeszcze go tak podtrzymamy i bedziemy sie tu dzielic naszymi problemami,malymi klutniami i radosciammi z TYMI NASZYMI PARTNERAMI :) hehe ciekawa jestem co sie zmieni u nas za kilka miesiecy....tygodni....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no dokladnie:) ja mam nadzieje ze moj wyjazd dojdzie do skutku:) to wtedy dopiero sie rozpisze:D bo codziennie sie martwie zeby nagle zdania nie zmienil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
moj wyglada mlodo:) ale np nie ma urody typowego Turka ma jasna karnacje i nawet jak kolezance wyslalam zdjecie i powiedzialam tylko ze nie-Polak to stwierdzila ze koles jest z USA (!)... byla zaskoczona ze z Turcji bo wlasnie nie wyglada na Turka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj pewnie ze sie rozpiszesz ;) I wszystko bedzie dobrze. W grudniu bedziesz w turcji i to bedzie cudowny urlop :P bez krakania mi tutaj :) hahaha Hmmm moj sama nie wiem czy wygalada na turka. Szczerze jak go pierwszy raz zobaczylam myslalam ze hiszpan czy cos takiego..hmm ja zaraz mykam pod goracy prysnic ale jeszcze zagladne tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja tez powoli uciekam pod prysznic:) wiec jakby co dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam plusa u Allaha hehe, moje kochanie powiedzialo miz e dzieki mnie sie nawrocil i modli sie codziennie............. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....no widzie troche mnie omineło ale z koleżanka było fajnie ;D a mój to hmmm w sumie tesh nie wiem ale raczej wygloda na turka...:) Do malibu_lade: Wiesz moim zdaniem powinnaś sobie dać z nim spokój... Przecież nie wiesz czy on ma rodzine ......Moze On traktuje Cie tylko jak kochanke ??? Naprawde nie wiem ,,,,Musisz sie zastanowić ..... Ale 2 to to ze RAZ SIE ZYJE !!!!.......... A u mnie to teraz tak sobie bo A mi nie odp :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mini_33
wyrazy współczucia dla wszystkich Polek które sa bzykane przez turasów...oni tylko czekaja na takie głupiutkie dziewczynki jak wy...a jak wyjdziecie za niech za maz to dopiero zobaczyćie jacy to oni sa kochani...przykład mojej znajomej...juz nie moge nawet sie z nia widywać...on cierpi... Polki uważane sa za dziwki przez turasów...róbcie dalej nam polkom taka "reklamę" !!! Mam kolezanke turczynke która uciekła od ojca bo w wieku 15l. chcial ją wydac za kuzyna z turcjii którego ona na oczy nie widziała, bo mieszkała tu w niemczech...Uciekła z domu i wychowywała ja rodzina niemiecka. Traz ma meza niemca i 2 dzieci jest zadowolona.Co ona mi naopowiadała....ech...będźcie dalej takie głupie...skoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mini_33
miało byc ze ona cierpi... Jeszcze jedno nie wszyscy sa równi...ale u turasów to juz epidemia ...nie testowałabym wogóle tych zdrowych! Moze sie udac jak wygrana w totka ;) A moge sobie tu pisac do woli...bo to otwarte forum :) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
nie wiem skad Ty masz taka pewnosc ze nas bzykaja... zreszta pisz sobie kobieto co chcesz, marnujesz tylko swoj czas ale to Twoj czas Twoja sprawa, jak Cie tak podnieca i cieszy mieszanie obcych ludzi z blotem to fajnie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja i znow .. sie zaczyna sluchaj .. po co tutaj wchodzisz?? Mozesz napisac co sie przytrafilo Twojej znajomej, ale nie mozesz o wszystkich tak samo mowic.. bo sa tutaj pary szczesliwe, ktore maja dzieci z Turkami.. i nie mowia o nich tak jak Ty ! Tak samo jak ja sie teraz moge zle wyrazac o Polakach, bo wiele razy mnie zranili .. i wykorzystali .. ale wiem,ze nie kazdy z moim rodakow jest taki sam jak poprzednicy .. skoro ich nie lubisz to po co zawracasz sobie glowe.. na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
heh...kazdy ma racje ..... a co do bzykania to ja calkowicie zgadzam....ale na taka opinie zapracowaly nasze kolezanki,ktore szaleja w turcji podczas wakacji ...nic dziwnego ze potem reszta narodu tak sadzi....heh masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol-cze
Moje zdanie a ten temat: przez jakis czas może bedzie i dobrze w takim związku ale predzej czy później wyjdzie szydlo z worka wręczy ci chustke bedziesz chodziła po ulicach, urodzisz mu gromadką dzieci pojedziecie do turcji poznać jego rodziców i ślad po was wszystkich zaginie. Mieszkam W belgi tutaj takich związków polska-turek polka-marokan jest bardzo duzo i 80 % takich związków właśnie tak się kończy! Miałam pare lat temu tutaj fryzjerką ona była z turkiem mieli razem dziecko to dziecko miało chyba 5 czy 6 lat Chwaliła się mi że jedzie poznac jego rodziców do Turcji pojechała... Po jakimś czasie dzwonilam do niej bo chciałam coś z włosami zrobić tel nie odpowiadał... Po jakimś czasie moja mama do mnie dzwoni włącz obie na tvn i zobacz kto jest w tv, włączyłam leciał program Rutkowskiego. Jej rodzice sie do niego zgłosiła bo ich córka pojechała z mężem do Turcji i nie wróciła . Znalazł ją tam była pozamykana w domu wychodziła tylko z kims z jego rodziny. Dzieci jej zabrał nie miała żadnego kontaktu z nimi nie miała paszport też jej zabrał więc nawet jak by od niego uciekła nic by jej to nie dało. Tam kobieta i dzieci należą do fceta ona do dzieci nie ma zadnych praw Bez zgody faceta ani ona ani dzieci nie moga opuscić kraju... Rutkowski ją sciągna do kraju ale dziecka nie dało rady tam nawet z tym na policje nie można pójść bo ona nic na to nie poradzi. Jedno jej dziecko dało się odzyskać bo to było jej strsze dziecko z poprzedniego małżeństwa miała je z polakiem wiec ten turek nie miał do niego praw ale ta dziewczynke która miała z Turkiem nie odzyskali bo to jego dziecko i tyle! Ona siedzi teraz w polsce boi się żeby jej nie znalazł bo jak by ja znalazł to już po niej... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które chca się wiązac z Muzułmanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1010101
Mieszkacie w polsce i tak naprawde ich nie znacie jest ich tam mało i nie widać jacy są naprawdę Gdybyście pomieszkały za granicą gdzie jest ich dużo i mieszkają w gronie swoich. To dopiero wychodzi jacy oni są! Ale róbcie co chcecie tylko pomyslcie ile kasy bedzie kosztowalo to waszą rodzine żeby was znaleźć w Turcji czy Maroku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja powiem tak - zawsze należy uważać i 10 razy się zastanowić zanim podejmie się decyzje, która zwiąże nas na całe życie... Mam znajomą Polkę, której obie córki mają mężów Turków. Wszyscy mieszkają w Polsce, do Turcji jeżdzą na wakacje, są szczęśliwi i pomagają sobie wzajemnie... I tego życzę sobie jak i innym dziewczynom... Ale... Nie dziwcie się, że Wasze rodziny boją się o Was - to zupełnie normalne. Chcecie wejść w życie z mężczyzną, który jest z innej kultury, religii i tradycji co naprawdę nie jest łatwe... Wakacyjny romans? Jest super, ale życie to nie wakacje... Malibu_lade - powiem Ci, że ja bym specjalnie nie wierzyła pięknym słowom i czułym gestom 40-letniego Turka, ale oczywiście zrobiz jak zechcesz... Ja jestem szczęśliwa z moim Hasanem, ale to nie kto inny jak właśnie On powiedział mi: uważaj na Turków, umieją pięknie mówić, czarować i bajerować, ale to nie są europejczycy i trzeba o tym pamiętać... I to nie o to chodzi, że są źli - są po prostu inaczej wychowani i mają zupełnie inne wartości i zasady - dla nich całkiem normalne i oczywiste - dla nas nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×