Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość merhaba23
Turcy wzorujacy się na cywilizacji zachodniej uzywaja czesto zwrotu " merhaba" , głownie miszkańcy dużych miast albo miejscowosci turystycznych.Turcy pozdrawiajac sie wzajemnie , klada prawa reke na sercu lub podaja sobie rece.Ten ostatni gest przyjety zostal z Zachodu i jest praktykowany glownie przez mezczyzn.Sciskanie czyjejs dloni przez dluzszy czas traktowane jest jako przejaw serdecznosci.Jednak takim formalnym powitaniem wsrod Turkow jest pocalunek w oba policzki .Obecnie witaja sie w ten sposob takze plcie przeciwne , co jednak jest sprzeczne z tradycja i obyczajowoscia islamska. Nadal w zwyczaju jest calowanie i dotykanie czolem reki osoby starszej. konczac.... jezeli chodzi o uprzejmosc, grzecznosc, dobre zachowanie, respekt wobec starszych to Polacy moga sie wiele nauczyc od Turkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny
zaczynam sie bac o kolezanke... wczoraj wyleciala do turcji do chlopaka poznanego na wakacjach jakies 3 mc tenu... miala dac znac jak doleci i sie nie odzywa... jej telefon nie odpowiadac..... zaczynam serio sie bac o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinle
mam nadzieje ze twoj POLAK nie chla wodki przy pierwszej lepszej okazji sznuje swoja rodzine a jak bedzie juz ten twoj polak twoim mezem to nie pobije dziecka bo placze nie bedzie szlajal sie po nocach a ty inteligentna polko nie bedziesz ryczala po nocach , myslala gdzie twoj polak sie podziewa.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinle
apropo imion wiesz co znaczy twoje imie jatku po turecku ?? hahaaahha to dopiero ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam sie wdawac w pyskowki na tym forum, chcialam tylko podziekowac dziewczynom - dzieki Ilayda i merhaba23;) trudno oddzielic turecka kulture od religii, w koncu jest ona jej czescia. to, ze ktos nie zostal wychowany jako muzulmanin nie znaczy, ze zyje na bezludnej wyspie. ile jest z tureckiego muzulmanina w moim ateiscie? - nadal to odkrywam i musze przyznac, ze jest to dosc fascynujace:) a jak sie moja historia potoczy, to zycie pokaze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna zu...
tak czytam i czytam i widze ze dinle doprowadzasz do klutni na tym forum ...nie ladnie z twojej strony jesli nie chcesz klutni to nie zaczynaj tego tematu bo wiesz ze wiesszosc ludzi w polsce nie lubi turkow i tak bedzie zawsze. kazdy ma swoje zdanie wiec trzymaj sie tego a ty murem za innym krajem niz za polska. pozdrawiam i zycze zejsc na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Odkrywac drugiego czlowieka mozna przez cale zycie i to jest wlasnie piekne i fascynujace! Zycze Ci Daza, aby wszystko ulozylo sie Wam pomyslnie, abyscie razem odkrywali sie kazdego dnia na nowo:) W czlowieku najwazniejsze jest czyste serce, a na tym forum niestety niewielu takich ludzi mozna spotkac:( dlatego ja rezygnuje. Poszukam czegos, co nie bedzie przesiagniete rasizmem i chora niuzasadniona nienawiscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinle
do sliczna zu moja droga ja tylko bronie kraju w ktorym sie urodzilam i wychowalam i nie pozwole takim kreatura jak jarek wypisywania bzdur o kraju o ktorym nie maja pojecia. Za co polacy nie lubia turkow ?? szczerze mowiac nie wiem jesli mozesz odpowiedz na to pytanie. dodam ze polacy wielu narodowosci nie lubia a dlaczego bo to rasisci ( naszczescie nie kazdy jest taki) polacy rowniez nie sa lubiani za granica i ja ci moge powiedziec dlaczego p,szesz ze ja sie kluce a do kolegi jarka nic nie masz uwazasz ze ma racje obrazajac nas wypisujac wylgarne slowa radze tobie zejsc na ziemie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna zu...
tak jak do ciebie nic nie mam tak samo do jarka ...niech kazdy sobie robi to na co ma ochote...prosze mnie nie obrazac ... chyba nie musze komentowac o kazdym co pisze na jakis temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
widze ze tu sie robi malo kulturalnie i malo interesujaco...o ...to milej zabawy wyzywania sie i tym podobnych akcjii..takie fora powinny inaczej dzialac ale coz....nie wina neta a ludzi i braku kultury....pozdr dla tych co maja styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
pozrawiam pozytywnie nastawionych;-)))))))))))))) a co do rasistow to nie jest forum klotni i wiekszosc z nas nie jest zainteresowana tymi waszymi madrosciami ja zaczynam sie wstydzic ze jestem polka i ze nasz narod jest tak malo tolerancyjny nie wiem jaki macie cel w tym obrazaniu forumowiczow ktorzy maja cos pozytywnego do napisania jakies ale???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna zu
no comment....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lala !! co sie tutaj dzieje.. widze,ze jakis Turek sie chyba wkurzyl i to zdrowo .. moj pewnie i tez by taak zrobil.. Kiz .. gadu gadu mi nie chce dzialac shit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
hmm ladne rzeczy sie tu dzieja... ja bym nigdy nie pokazala tej strony mojemu H.... nigdy... jeszcze by pomyslal ze mam cos wspolnego z tymi cwelami, ktorzy takie bzdury wymyslaja... co za wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jarek kto mieczem wojuje od miecza ginie... nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie posmiewisko z siebie robisz obrazajac innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinle
Allahu Akbar! Bog jest sprawiedliwy wiec na takich jat ty jeszcze przyjdzie a wtedy zaplacisz za wszystko !!! Jak dla mnie jestes zerem nie ktorego czlowiekiem nazwac nie mozna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Ależ tu się podziało na tym forum :/ Znów atak obcych xD ludzie dajcie żyć...a było tak pięknie przez chwile:) Kobitki trzeba usunąć bakterie i jedziemy dalej z tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
dokładnie skarbie, koleś ma niezle nawalone w glowie:) uwazam iz ignoowanie osób niezrównoważonych psychicznie( czy tam inny powód w Jego przypadku...)to najlepszy pomysł. Bo aż takim debilem nie jest chyba zeby gadac ze sobą ...chociaz...róznie bywa, coraz to cięższe przypadki tutaj sie ukazują xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
hmm...cos wymyslimy Aniu i podamy prywatnie kolezankom zeby nie wtargnela dzicz bo znow wszystko popsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ja musze uciekac czekam na namiary pozdrawiam i spokojnej nocki zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
on jest na prawde zabawny:)) wydaje mi sie ze w dziecinstwie biedaczek musial spasc z dywanu na podloge i tak mu sie w glowce poprzekrecalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahaha - Agnes brawo !!!! :) Chodżcie kochani na gazetę - tam będzie spokojnie i bez agresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×